Medicover
2 132 233 5 1
Rafallo Nowy wpis

Płaca przynajmniej na początek nie jest pozwalająca, ale też nie ma się czego spodziewać jak się dopiero startuje po studiach. 5 rok już mi leci w medicover i jest w miarę ok. Sporo szkoleń, dobry dostęp do nowszych technologii. Można sporo wyciągnąć jak ktos się nastawia na rozwój.

Edward Nowy wpis
@Rafallo

Doprecyzujesz na jaką stawkę może liczyć nowy pracownik, zatrudniając się w Medicover świeżo po studiach? Jaka umowa dla takiej osoby?

Tomasz

Nieprofesjonalna firma. Odwoluje wizyte zaplanowana trzy tygodnie temu na godzine przed bez podania przyczyny. Na dodatek wystepuje problem z oddaniem juz przedplaconych pieniedzy. Firma wymaga calego stosu informacji aby idzyskac pieniadze. Konsultant nie wyrazil nawet zalu z powodu zaistnialej sytuacji.

Tak2Nie4
ja Nowy wpis
@Tomasz

Faktycznie Tomaszu, Twoja opinia - jako sfrustrowanego Pacjenta Medicover wnosi do dyskusji o pracy baaaardzo dużo. Masz swoje fora - to weź tam wylewaj żale, a nie jak ta szarańcza się rozprzestrzeniasz.

Tak3Nie2
Cabsp Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse

Praca lub współpraca z działem księgowości to tragedia. Robią łaskę że w ogóle odpowiedzą na maila. Ciągłe zaległości nie można doprosić się zapłaty za należne faktury. Do tego wszystkiego bardzo nie miłe uwagi ze strony Pań, które pracują w tym dziale. Zdecydowanie brak profesjonalizmu.

również pozdrawiam
Nazwa działu: Finanse

Hm... wystawić ogłoszenie o poszukiwaniu Kontrolera Finansowego, zebrać ponad 100 aplikacji, w tym takie które na 100% (wiem co wysłałem) spełniają a nawet przebijają postawione wymagania tylko po to, by po miesiącu wysłać im maila, że na rozmowę zdecydowali się zaprosić osoby "które w większym stopniu spełniły wymagania" a po 3 kolejnych dniach od wysłania tego maila wystawić kolejne ogłoszenie na dokładnie to samo stanowisko z dokładnie tymi samymi wymaganiami.... :) idioci czy lunatycy? Znam takie firmy na wylot. Opcje są 3 i tylko 3: 1. Szukają byle taniej małpy do obsługi systemu, któremu zapłacą bananami, więc osoby z prawdziwym doświadczeniem nie są mile widziane. Nazywają taka małpę dumnie Kontrolerem Finansowym gdy faktycznie jest Młodszym Analitykiem. 2. Przełożony działu jest małpą, która robi za banany i taką również wiedzę posiada. Na zasadzie "mierny, bierny ale wierny" więc gdy dostaje z HRów, CVkę która jest lepsza od jego własnej, woli na wszelki wypadek odrzucić, żeby go podwładny z roboty nie wygryzł, co mogłoby już na samej rozmowie wyjść. 3. W HR zatrudniają osoby, które nie rozumieją słowa pisanego a porównanie treści zawartej w przesłanych aplikacjach z wymaganiami firmy przerasta ich możliwości. Niezależnie od opcji, we wszystkich 3 przypadkach jest to kompletna strata czasu a taka firma świadczy sama o sobie. Jej pracownicy świadczą sami o tej firmie. O poziomie, jakości pracy i perspektywach czy raczej ich całkowitym braku, co zresztą potwierdzają inne wypowiedzi choćby w internecie. Miałem olać jak zawsze przy tego typu odpowiedziach, ale tak się obśmiałem widząc to ogłoszenie po 3 dosłownie dniach roboczych, że nie mogłem sobie odmówić skomentowania :)

Tak9Nie3
eskimos
@również pozdrawiam

Ochłoń, odpuść teorie spiskowe, to nic osobistego. Szkoda czasu na wylewanie swoich frustracji na forum.

Tak4Nie1
Armani
@również pozdrawiam

Ho ho, wysokie mniemanie o sobie, rzekłbym że nie dopuszcza Pan do siebie myśli że ktoś może być lepszy, a tu doszukiwałbym się klucza.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
wawa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

ubiegam się o prace asysty stomat. na Klimczaka w WArszawie, czy ktoś mógłby mnie poinf jak tam jest?

Cezaryna8

Ile zarabia.w tej firmie asystentka stomatologa?

janusz
@Cezaryna8

Tyle ile wynegocjuje !

Gizi

Medicover Szczecin to porażka każdy się zwalnia bo atmosfera jest tragiczna Zatrudnili nowego koordynatora który rozwalił cała ekipe którą tam pracowała Nikt nie reaguje na to co wyprawia ten człowiek nawet kierownik placówki ma to gdzieś ważne że dostaje kasę za co nie wiem WARSZAWA POWINNA SIE TYM ZAJAC I ZWOLNIC TEGO CZLOWIEKA BO INACZEJ MEDICOVER SZCZECIN POJDZIE Z TORBAMI!!!!!!

Marta

Czy ktoś z Państwa pracował na stanowisku asystentki stomatologicznej/higienistki stomatologicznej w Medicover na Jana Pawła II w Warszawie. Proszę o opinie, czy warto podjąć współpracę?

TakNie3
Nick

Ja nie pracowałem1

Tak2Nie6
Daro

Ja też nie1

Tak2Nie5

@Daro

Jak nie pracowaliście, to po kiego grzyba komentujecie, co to niby wnosi?

Tak6Nie
Natala
@Marta

Nie polecam :-) pracowałam w placówce stomatologicznej podlegającej medicover i tragedia. Nigdy nie dostałam pensji takiej jakiej powinnam, bo ktoś nie wpisywal godzin do systemu a pensji za wykonywanie higienizacji nie otrzymałam do tej pory (powinnam dostać na początku kwietnia i cisza)

Dag Ma
@Natala

Ja dokładnie to samo. Banda oszustów i tyle!!!! Zarządzanie koordynatorki na poziomie żenującym. Obiecują dużo, tylko niestety niczego nie są w stanie dotrzymać. Ani kasy za to ,że nie jesteś na L4 w danym miesiącu, ani % , który obiecali za usługi higienizacyjne, a pensja uznaniowa, którą przyznaje koordynator, co miesiąc osobie, która najbardziej się wykaże wędrowała do przyjaciółeczki miesiąc w miesiąc za nic nie robienie!!!! Zdecydowanie odradzam, z całego serca!!!! Robią co chcą!!! Nie sądziłam,że w korporacji można tak oszukiwać ludzi. szok i niedowierzanie.

Pigułka

Ktoś coś na temat SOR w Wilanowie? Zastanawiam się nad podjęciem pracy, jestem pielęgniarką. Będę wdzięczna za każdą informację.

Tak1Nie2
Stary
@Pigułka

Odradzam

Gośka

Nie wiem do końca jak ocenić. Praca jak każda, a wiadomo że robić coś trzeba, żeby się jakoś utrzymać. Ważne, ze płacone było na czas a od czasu do czasu to i dodatkowo jakieś bilety do kina wpadły.

Niezadowolona

Szczerze nie polecam. Medicover w Poznaniu to jakaś porażka. Oszczędzają na wszystkim, pracujesz za marne 1700 miesięcznie, gdzie nie starcza nawet do końca miesiąca. Grafik ułożony co do godziny nie daj Boże miałbyś jakieś nadgodziny za które ci nie zapłacą. Wymagają od Ciebie więcej niż jesteś w stanie zrobić. Czepiają się o byle pierdołę. Szczerze naprawdę nie polecam i nie dziwie się ze nikt nie chce tam pracować. :)

Koras

Dzień pracy jak w każdej innej placówce no może z dużo lepszym standardem traktowania personelu, bo co trzeba przyznać to ludzi się w Medicover traktuje jak ludzi a nie gorszy sory czy coś w tym stylu. Nie ma super benefitów do pensji, ale wypłata jest na czas i zdarzają się premie za wyniki

Fifi

Żenada pensja to jakieś ochlapy ludzie oby najdalej od tej korpo

Tak6Nie1
Vvv

Słaba pensja A ogrom obowiązków, nie ma szkoleń dla nowych pracowników, na umowę zlecenie nie ma pracownik nic żadnych usług to niesprawiedliwe, nawet wymaganego uniformu nie dostanie nowy pracownik .

Tak8Nie
Pyśka

Stanowczo odradzam prace w DOKU Warszawskim czy jak to sie ladnie nazywa Zespole ds. Opinii Klientow. Ludzie zatrudniani z lapanki - bez zadnego doswiadczenia i w dodatku wiedzy - podstawowej wiedzy. Ciagla rotacja pracownikow i przewalanie obowiazkow na innych. Nic dziwnego ze reklamacje zalegaja po kilka miesiecy. Pacjencie - jezeli zgłosiłes reklamacje i otrzymales jakakolwiek odpowiedz to wieksza szansa niz wygranie w totka. No chyba ze tkzw. osoba merytoryczna jest nieobecna - wtedy lepiej sobie juz darowac. Mistrzowie nowomowy rodem z PRL.

Tak5Nie1
Gabi

Nie ma rewelacji jeśli chodzi o benefity pracownicze, ale system organizacji pracy jest bardzo poukładany, sporo można się nauczyc, bo pracuje się na nowoczesnych sprzętach z opcją dostępu do platformy informacji medycznej . Dobra relacja lekarz-pracownik bez dzielenia na lepszych i gorszych

Tak2Nie3
Andzia

Witam, czy ktoś pracował może na magazynie w szpitalu ? Jak on wyglada i ile jest tam osób pracujących? Chodzi mi o al. Rzeczypospolitej 5

Tomas

Pracy i obowiązków jest naprawdę sporo, ale zespól jest zgrany i układa się plan dnia tak, żeby się ze wszystkim wyrobić na czas. Jak dla mnie to w sumie dobrze, bo cały czas buduje swój staż pracy, więc doświadczenie się przydaje. Do tego dochodzą też szkolenia - nawet te wewnętrzne usprawniają pracę w grupie, ale można z nich przede wszystkim sporo wyciągnąć dla siebie na przyszłość

Anka

Jako Pacjentka z prawie 4 letnim stażem mogę coś powiedzieć na temat tej firmy. Z roku na rok jest tam coraz gorzej. Lekarze tam pracują za pewne dlatego, że nikt ich nie chce. Dobrzy lekarze odeszli już rok, dwa lata temu (za pewne o kasę poszło, bo większość z nich pracuje u konkurencji) Do internisty czeka się zgodnie z tym co dzisiaj jest podane na stronie 14 dni. Ginekolog ok. miesiąca, Onkolog - miesiąc, laryngolog? Prawie 4 tygodnie... zastanawiam się czy na NFZ nie da się szybciej. Co do jakości lekarzy... przestali już przesyłać ankiety do wypełnienia, bo zalew negatywnych już ich powalił. Gdy 4 lata temu zaczęłam współpracę z Medicover byłam szczęśliwa. Ta radość trwała 2 lata. Później to już był spadek po równi pochyłej. Dzisiaj internista powiedział mi, że radiolog od USG to idiota, który nic nie wie jak cała z resztą grupa radiologów. On wie, że guz 5 cm to tłuszczak i na pewno nie jest to nic groźnego. Tylko dlaczego tych swoich mądrości nie opisał? Miałabym w razie czego na niego haka gdyby okazało się, że jednak to on jest idiotą.

Tak22Nie2
@Anka

Coś jest w tym co piszesz, bo jak byłem raz w Medicover w W-wa Puławska to lekarz nie był w stanie zdiagnozować objawów, które widział u mnie, i po dłuższej chwili, stwierdziwszy, że nie wie co mi dolega, odesłał mnie do jakiegoś "lepszego specjalisty" w innej placówce w centrum miasta. Ale już nie Medicover, więc musiałbym extra płacić za wizytę (w Medi miałem pakiet firmowy). Ogólnie byłem rozczarowany, że tak poważna duża korporacja medyczna nie zna mojego przypadku chorobowego i nie potrafi mi pomóc, ale nie w sumie na tyle, żeby zawracać sobie głowę reklamacją, bo co by mi to dało.

Byłam kimś ;)
@Anka

Nie rozumiem po co na portalu, który ma skupiać kandydatów do pracy i pomagać w wyborze pracodawcy udzielają się klienci firmy. Oprócz słabego zarządzania firmą, właśnie roszczeniowi pacjenci to zakała tej pracy. Jak słyszę argument, że w NFZ jest lepiej, to droga wolna, ale zazwyczaj osoby te ostatni raz korzystały z NFZ na SORze albo 15 lat temu. W tym kraju brakuje lekarzy, a płacąc abonament za jakieś śmieszne pieniądze za miesiąc, które nawet nie zwracają za koszt lekarza na jednej wizycie, oczekują "wizyty u onkologa na jutro ale po południu, bo wcześniej to nie mogę, a no i najlepiej w Atrium, bo Mokotów to za daleko". Wracając do samej firmy, to poza sprzedażą nie ma co w tej firmie robić, chyba że masz mieć stanowisko dyrektorskie, to wtedy źle Ci nie będzie- o ile dobrze dogadujesz się z najwyższym magaementem. Reszta to śmieci do ciągłej, niekończącej się roboty.

Tak15Nie
WWA

Tragedia. Nie to, że ja nie polecam tego pracodawcy - ja go stanowczo odradzam. Nie będę wnikał w szczegóły, ocenie całość - 2/10 biorąc pod uwagę m.in. zarobki, natężenie pracy, podejście do pracownika. Staż - ponad 10 lat.

Tak9Nie
Lukas

Tragedia, zarobki jak na Warszawę są żenujące 3000 brutto. Organizacja pracy jest żadna, nie warto się starać bo i tak nie jest to docenianie, a jedynie jest się zajechanym, bo nikt do końca nie nadzoruje pracy pracowników i jeśli ktoś jest cwany i ma plecy to może nic nie robić. Ścieżek rozwoju praktycznie nie ma. Główne zadanie Dyrektora to skupianie się na tym aby "trupów w szafie" nie zobaczyła góra, ale nie ma żadnej woli usprawnienia pracy, nagradzania zaangażowania itp. Przy czym każde Centrum funkcjonuje na swoich zasadach, co też jest minusem (ja piszę o Klimczaka w Warszawie), bo klient przychodzący z lepiej zorganizowanego Centrum wpada szybko w furie zderzając się z Klimczaka. Jeszcze raz podkreślę brak jakiekolwiek poza zamordyzmem zarządzania

Tak12Nie1
Ewa
@Lukas

Czyżby Stoma na (usunięte przez administratora)?

Kata

Witam, jakie są zarobki na początku pracy w medicover? Chodzi mi o recepcję/młodszy konsultant. Ile rzeczywiście brutto przy tej umowie jest? - Warszawa

Tak38Nie1
@Kata

Pewnie tyle ile sobie wynegocjujesz, a to już od Ciebie zależy. Jak zaproponujesz w aplikacji 3 tysiące netto i firma się zgodzi to tyle masz, a jak się nie zgłoszą, to zapewne zaproponowałeś za wysoko i pozamiatane.

ixbox
@Kata

nawet nie 1800

Jurek

Przełożona dodaje wiele dodatkowych obowiązków a podwyżek brak. Zarabiamy 2100 zł na rękę, nowe osoby bez doświadczenia mają 600 zł więcej brutto... Firma reklamuje się możliwością awansu, jednakże przełożona awans blokuje argumentując to tym, że mało osób pracuje i nie może nikogo znaleźć do naszego działu... Jesteśmy na najniższym szczeblu, wszyscy traktują nas jak gorszy sort. Polecam tylko ludziom z mocną psychiką, ja po roku już ledwo daje radę.

Tak13Nie1
Pytalski

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia IT Na jakie zarobki mogę liczyć na początek. Pracuję w dziale informatyki w służbie zdrowia więc doświadczenie mam. Dostanę tam 3500 na rękę na początek?.

zniechęcona

Nie docenia się nowych pracowników a ci co mają umowę o pracę i dłuższy staż czują się bezkarni myślą że wszystko im wolno czyli nic nie robić i wychodzić na papierosa a nowi niech pracują

Tak22Nie4
Jagoda
@zniechęcona

Może ci z dłuższym stażem potrafią wykonać tę samą czynność dwa albo trzy razy szybciej! Pewnie pracują tak długo że nie potrzebują myśleć nad jednym problemem przez 3 godziny!

Tak8Nie11
@Jagoda

Zapewne racja leży gdzieś pomiędzy Wami. Starzy pozwalają sobie na więcej, nowi nie mogą, bo muszą się dopiero wykazać - normalka. Inna sprawa, że papierosy w pracy to plaga i kupa zmarnowanego czasu, za który moim zdaniem niepalący powinni mieć dodatek finansowy - nie wychodząc na dymka parę razy dziennie oszczędzają do godziny czasu pracy. Palacze de facto pracują o tę godzinę mniej, a dostają za nią pieniądze jakby pracowali. Btw. nie spotkałem się jeszcze z tym, aby starzy pracownicy potrafili wykonać to samo co nowi 2-3 razy szybciej. Jacyś nadludzie tam pracują, pozazdrościć ;).

Micheal
Nazwa działu: Handlowy
@Markus Aurelius

U nas w dziale, osoby które palą, jedzą przed komputerem i wykonują w tym czasie swoją prace. Osoby które nie palą, wychodzą sobie na obiadki na 40 minut. Wiec jaka to różnica? 5 minut na godzinę przysługuje przerwy wiec czy ją się przeznaczy na fajka, kanapkę, siku czy załatwienie prywatnej sprawy - to sprawa pracownika a nie wasza, proste! Ale nie, przecież trzeba się dowalić...

Tak3Nie2
Micheal

Zatem większość ludzi w naszym dziale jest z wiochy, łącznie z przełożonymi. Pozdrawiam zniesmaczonego :)

Tak1Nie1
marta
@Jagoda

albo po prostu mówi się "ja się tu już napracowałem i mam wyj.." Zamiast zakasać rękawy i też coś zrobić, bo za to ci płacą.. Pozdrawiam buraków

Stud
Nazwa działu: IT

Helpdeskiem "dowodzi " koło kolo ktorego naprawde jest ciężko zrozumieć i na żywo i przez telefon co nie przeszkadza mu podnosić głosu na wspolpracownikow....

Tak10Nie
UFO
@Stud

Ja tam sobie z nimi radzę. Generalnie jak patrzę z boku to chłopakom też ciężko jest zrozumieć problem kosmity który nie radzi sobie z podstawową obsługa kompa ! O popularnych programach biurowych nie wspomnę!

TakNie9
PilotUFO
@UFO

Nie bądź taki hop do przodu.

Tak8Nie
Klara
Nazwa działu: recepcja

Praca na recepcji stresująca. Ludzie czasami dają popalić. Także trzeba mieć cierpliwość i spokojne usposobienie, czyli coś dla mnie ;p Duży plus za to, że zatrudniają studentów. Na początek taka fucha jest jak znalazł, żeby sobie dorobić i zacząć budować CV

Gość

Moje sugestie dla Medicover: Czy to prawda, że ogłoszenia na pracuj z Medicover są fikcyjne i to byli pracownicy firmy Medicover kupują te ogłoszenia, podszywając się pod obecnych?

Tak6Nie3
@Gość

Nieprawda. Na pracuj ogłaszają się tylko firmy i instytucje, które płacą za miejsca ogłoszeniowe na portalu, więc to co piszesz nie ma sensu.

UFO
@Gość

Jakiś jełop jesteś czy inny leming?

Gość

Czy to prawda, że byli pracownicy firmy zamieszczają ogłoszenia rekrutacyjne na pracuj, podszywając się pod obecnych pracowników?

Tak2Nie3

@Gość

Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz :).

Danka

W medicover zaczynałam swoja kariere i tak zleciało 10 lat. Uczylam sie od zera i trzeba przyznac ze roboty jest zawsze sporo, ale wszystko ogarniamy działami. Nie ma rywalizacji i co chwile czlowiek uczy sie czegos nowego. Firma badzo sie rozwinela, bo nowe sprzety i nowi specjalisci a z nimi sporo mozliwosci czy staze czy programy studyjne. Mozna sie uczyc i isc wyzej. Mozliwosci awansu jest sporo

Tak8Nie7
Zenek
@Danka

A co twoją przełożoną jest Twoja ciocia ?????, bo tylko takie idą tam do przodu. HA, HA, HA.........

Tak16Nie3
Danka
Nazwa działu: Marketing
@Zenek

Dlaczego ciocia? Aplikowałam normalnie jak wszyscy. I jak pisałam u nich sie uczylam wszystkiego. Dali szanse to wykorzystalam i w sumie caly czas korzystam

Tak6Nie5
@Zenek

Ja myślę, że niekoniecznie ciocia musi być przełożoną, wystarczy że ktoś wpadnie w oko przełożonemu i to właśnie on będzie awansował. Sam byłem tego przykładem, nie awansowałem przez rok, a przyszedł po mnie chłopak i po pół roku awansował na kierownika. Mówią, że o człowieku świadczy nie on sam i jego praca, ale to jak się prezentuje, jakie ma kompetencje i jak postrzega go szef. Jeśli wpadnie w oko, to awansuje, a Ty możesz się całe życie starać i nie awansujesz. Takie życie. Nie ma nic wspólnego z ciotką, wujkiem i przyjacielem królika.

Tak2Nie2

Zostaw opinię o Medicover - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie