Opinie o MEDICOVER w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MEDICOVER. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie MEDICOVER o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEDICOVER w Warszawa

Rozczarowany

Jestem bardzo rozczarowany, rekrutacją. Brak szacunku do kandydata. Nie dotrzymano terminu informacji zwrotnej. Brak informacji zwrotnej telefonicznej po ostatnim etapie rekrutacji, informacja mailowa pisana w nocy. Nie szanują czasu kandydata. Całe to doświadczenie rzutuje na obraz osób rekruterów i menadżerów szukających specjalistów. Niestety ale nie polecam.

Mala
@Rozczarowany

@PracodawcaDoktor leszczyk bocze emilia zamiast zajmować się pacjenta tarczycą, proponuję leki na odchudzanie spod lady,.zadnych leków na tarczyce nie chce dać bo podobno w tych czasach Nie leczy się lekami.co za bzdura .inny lekarz w tej samej placówce przepisał tabletki .

Witam, czy w ramach tych 'dodatkowych benefitów' firma zapewnia szkolenia albo dofinansowania do szkoleń?

@Zainteresowany

Są. Masz i karte na siłownię i dostęp do platformy z voucherami czy wejściówkami do kina, teatru itp. Wczesniej nie korzystałam, ale jakoś przy okazji zajrzałam i udało sie pobrac fajna zniżkę na zakupy w sieciówce. Przed Świetami spoko sprawa

Iga

Jaki poziom angielskiego jest wymagany na stanowisku recepcjonistki?

@Iga

Wystarczy poziom podstawowym, byle się porozumieć. W firmie mozna się douczyć angielskiego. Są przecież szkolenia językowe z platformy

Żaneta Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 godzin.

Witam szczególnie koleżanki piguły. Zadowolone jesteście z pracy w medicover? Warto aplikować? Jaka atmosfera w zespole?

Rozczarowany

Elżbieta
@Rozczarowany

A ile dawali sobie na danie info zwrotnego? I jak treściwa była ta informacja zwrotna, była spersonalizowana czy zwykłe podziękowanie za udział w rekrutacji?

Potwierdzam

Patryk
@Kandydat

W moim przypadku był kontakt po 3 tygodniach od rekrutacji. Sam się zbierałem, żeby przedzwonić, ale babka sama wreszcie oddzwoniła. Zatrudnili ostatecznie kogoś innego, więc tym bardziej fajnie że się odezwali

Mala Nowy wpis

Mariusz

Jaka jest struktura w dziale sprzedaży? Praca stacjonarna czy w terenie?

Koleś
@Mariusz

To zależy jak obrotny jesteś. Założenie jest takie, żeby spotykac sie z klientami wiec praca jest dosyć mobilna. Generalnie stacjonujemy w firmie. Na wyposażenie dostajesz auto które również mozesz wykorzystywać do celów prywatnych. Ale skoro je dostajesz musisz zadbac o to, aby sie przydało w pracy, wiec w teren trzeba wyruszyć

Barcik Nowy wpis
@Mariusz

I tak i tak. Mam już dłuższy staż w medicover w dziale handlowym, ale w innej placówce. Zdarza się, że moze z raz jestem w biurze w tygodniu. Im więcej spotkań tym wieksza szansa na klienta - logiczne w tej branży

Kandydatka

Jak wygląda proces rekrutacyjny w medicover? Długo się czeka na kontakt po wysłaniu cv?

Anka
@Kandydatka

To pewnie jest różnie. Ale tak standardowo z tego co mówią ludzie po rekrutacjach do 2 tygodni powinni się odezwać

marcela Nowy wpis
@Kandydatka

Różnie ludzie mówią i piszą. Do mnie oddzwonili po 3 tygodniach. Ale na rozmowie pani uprzedzała że proces moze sie wydłużyć. Warto moim zdaniem o to zapytać na rozmowie

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie MEDICOVER? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Jakie wartości są cenione w MEDICOVER?

Piter

A co wybierasz się na rozmowę? Ważne jest podejście do pracy. Tutaj nie lubi się olewactwa i leniuchowania. Każdy odpowiada za swoje stanowisko indywidualnie, co jest fajne, bo sam pracujesz na swój sukces

Dorota

Dużo pracy i zaangażowanie. Pracowałam na recepcji, stres na co dzień, ale i tak było lepiej niż w innej firmie, bo pacjenci są nieco mniej nerwowi. Trzeba zachowac dystans i miec dużo cierpliwości

Oliwia

Orientuje się ktoś czy w najbliższej przyszłosci nie będą szukać personelu pielegniarskiego?

Emilia
@Oliwia

Jest kilka ogłoszeń z tego co widzę. Na stronie prosze sprawdzać w zakładce oferty pracy. Na bieżąco są udostepniane aktualnie prowadzone rekrutacje

Iga

Jaki poziom angielskiego jest wymagany na stanowisku recepcjonistki?

@Iga

Musisz operować językiem minimum na poziomie komunikatywnym. Coraz częściej pacjentami są cudzoziemcy. Musisz sobie poradzić i ich obsłużyć

@Dorota

A jest to jakoś sprawdzane na rozmowie?

@Iga

Nawet jeśli nie jest, a Tobie uda się złapać ten job mimo słabego eng, to przecież prędzej czy później to wyjdzie w trakcie. Lepiej od razu o tym wspomnieć w rozmowie

magda
@Zainteresowany

Na jakim stanowisku? Większość ma dostep do tej platformy z j.angielskim Ella. Kiedys były szkolenia, mozna bylo sie starać o dofinansowanie bodajże 2 razy w roku, ale nie wiem jak to teraz wyglada, bo dawno się nie interesowałam

Matka
@magda

A jest jeszcze prywatna opieka medyczna gwarantowana wszystkim pracownikom?

@Matka

Tak jak najbardziej i to w sumie jest największa wartość dodana do pensji. Jak chcesz to możesz dołączyć tez rodzine, ale te najbliższą. Dodatkowo jest tez dostep do platformy benefitowej

@Celina

Fajna opcja przynajmniej z mojego punktu widzenia. Karty sportowe i te wszystkie benefity kafeteryjne też macie w standardzie?

Kandydatka

Na rozmowie nie dopytałam, a mam pytanie o pakiet benefitowy. Jak to działa tak naprawde, każdy może korzystać? Każdy dostaje karte sportową? Nie ukrywam że z tych wszystkich dodatków benefitowych, najbardziej zależy mi własnie na karcie na siłke

zzz
@Kandydatka

Jest system kafeteryjny - są punkty które można wymienic m.in. na kartę sportową.

@zzz

Dzięki. A z tą kartą mozna wejść do każdego klubu czy konkretnej sieci? I czy mozna z niej korzystac gdy jest sie na wyjeździe? I tak dopytam od razu też o opieke medyczną: jak to działa? Mozna sie umawiac na wizyty czy jak?

Kajka
@Kandydatka

Karta daje upoważnienie na wejście do siłowni konkretnej sieci, z która medicover ma umowę. Możesz z niej korzystac w całej Polsce ale tylko w tej sieciówce. Wiem, bo sama tak ogarniałam siłkę na urlopie. O opiece medycznej niewiele wiem, bo nie choruję, ale wiem że sporo osób aktualnie korzysta

@Kandydatka

Z kartą działa to jak wyżej, a co do opieki medycznej to rejestrujesz sie na wizyty jak każdy pacjent, który ma wykupiony prywatny pakiet. Idziesz na wizyte na konkretna godzine bez stania w kolejce jak na nfz. Korzystam dosyć często zwłaszcza ostatnio, bo niestety przy dwójce dzieci jak jedno zacznie chorowac, to zaraz i drugie

Młody

Cześć, czy ktoś z was przenosił sie z jednej placówki do drugiej? Przeprowadzam się i szczerze mówiąc bliżej mi bedzie tutaj niż na Aleje. Jakie formalnosci są wymagane? Czy trzeba znowu przechodzic przez rekrutacje?

Parasolka
@Młody

Według mnie tak. Możesz pewnie liczyc na wieksze fory jako kandydat, ale pewnie procedure musisz przejść jak wszyscy

Kornelia

Tak jest płatny w 100%. To wynika z prawa pracy. Gdyby nie prawo pracy to by złamanego grosza nie zapłacili.

Renata
@Kornelia

O, no to dobrze. A na jakich umowach się tu pracuje? Jest szansa na umowę o pracę?

Natalia
@Renata

Oczywiście, dlaczego miałoby nie być. Akurat pod kątem kadrowym to w medicover mają dograne formalności. Na początek dostaje sie umowę na okres próbny, choc to nie jest reguła, bo mozna sie dogadać. Później jest okres okreslony i zdaje sie ze po roku przechodzi sie na czas nieokreślony

Pigułka
@Renata

A jak inaczej chcesz pracować? Na czarno? No proszę Cię. Ale na poczatek to dostaniesz umowę próbną, wiec nie licz że od razu Cię zatrudnią i dostaniesz uop na czas nieokreślony

Renata
@Pigułka

A jak długo trwa okres próbny?3 miesiące czy jest półroczny?

Pigułka
@Renata

Wszędzie chyba są 3 miechy, ale spokojnie. Ten próbny to w zasadzie jest taki szkoleniowy i raczej na pewno Cię po nim wezmą

Jakie są warunki zatrudnienia w MEDICOVER?

Olka

O co dokładnie pytasz? Na jakie stanowisko? Każde stanowisko jest inne i tym samym, zatrudnienie będzie na innych warunkach. Aplikujesz pod konkretne ogłoszenie

@Olka

Pytam bo nie jestem Polką. Szukam pracy. Wcześniej pracowałam na recepcji albo w biurze jako asystentka zarządu. Czy w medicover zatrudnia się obcokrajowców?

Olka

Pochodzenie nie ma znaczenia. Jeśli masz doświadczenie, jesteś polskojęzyczna i władasz też angielskim, możesz jak najbardziej próbować swoich sił

Mila

Jeśli się z spotkałaś z taką dyskryminacją w innej firmie, to współczuje spędzonego tam czasu. W dwudziestym pierwszym wieku takie rzeczy są niedopuszczalne. Wysyłaj cv jesli masz doświadczenie. Na pewno będzie rozpatrzone rzetelnie i z normalnym podejściem jak do każdego kandydata

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w MEDICOVER?

Jeremi

Zależy od Działu

Kornelia

A w życiu, o premiach świątecznych też zapomnij.

Bećka

Przeciez nikt nie broni działom sie spotykać. Zalezy od ludzi i ich inicjatywy. A co do premii, to są przeciez świateczne, a w niektórych działach uznaniowe za wyniki

Paulina

To rzeczywiście zależy od działu. Pracowałam w innej placówce i spotkania robilismy sobie dosyc czesto. Jak ludzie chca, to przeciez nikt im tego nie zabroni. A co do premii, tez sie nie zgodze, bo jak sie wyrobi wynik to są normalnie wypłacane premie. Trzeba sie po prostu postarac

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie MEDICOVER?

Justyna

Na jakie stanowisko? Nie ma jakichś bardzo wymagających. Przygotuj się raczej na standard, czyli pytania związane z Twoim doświadczeniem, specyfiką konkretnego stanowiska i rozmowa o warunkach pracy

@Justyna

Chcę aplikować na recepcjonistkę. Ale zastanawiam się czy ma to sens, bo kiepsko u mnie z angielskim... a pewnie jest wymagany?

Julka

Z tego co wiem, to na pewno oczekuje sie od osoby na recepcji chociaz stopnia komunikatywnego szczególnie teraz, gdzie rzeczywiscie pojawia się coraz więcej cudzoziemców.

Ilona

Pracowałam na recepcji w medicover, ale w innym mieście. Angielski jest wymagany w stopniu komunikatywnym. Generalnie praca jak dla mnie była w sam raz. Przełożony dobrze nastawiony i bardzo pomocny. Wiadomo że na recepcji są często nerwy bo pacjenci są różni, ale da sie znieśc jak ma sie dobre wsparcie kierownika

k0curek

Czy ktos orientuje sie czy prof. dr hab. n. med. Izabela Maciejewska nadal pracuje w Medicover? Rok temu miala najwiekszy gabinet na Sosnowej, a teraz wizyty odwolane. Ciekawe, czemu...

M007
@k0curek

Pani profesor zrezygnowala z Medicover Sosnowa po kilku miesiacach.

Kornelia

Pracowałam w recepcji. Ludzie i atmosfera średnia. Management to tragedia, ludzie bez wykształcenia jeśli chodzi o zarządzanie i przywództwo, patologiczne zachowania kierownictwa np. Zakaz wychodzenia z placówki podczas pracy co oznaczało brak możliwości choćby pójścia swobodnie po coś do jedzenia czy na papierosa, jak ktoś wyszedł i został tzw. „przyłapany” to dostawał pouczenie na piśmie, dziecinada, sytuacja kuriozalna conajmniej. Szkoda papieru! Grafiki tragiczne, brak ludzi do pracy (wieczne L4, ludzie widmo). To jednak nie było najgorsze. Ilość obowiązków, ilość roszczeń jakie były i zapewne są nadal nakładane na recepcję przez managerów jak i zespół medyczny to żart w stosunku do beznadziejnego wynagrodzenia za pracę (dużo poniżej 3000 na rękę w 2022 kiedy wynajem pokoju w Warszawie to koszt 1200-1800 zł). Nierówne pensje dla pracowników na tym samym stanowisku. W konkursie na najgorszy aspekt pracy w tym miejscu z wynagrodzeniem mogą jednak rywalizować najgorsi klienci (pacjenci). Niestety większość to wyrachowane chamy i prostaki, a firma wychodzi z założenia, że klient nasz pan, więc im mocniej pacjent tupnie nóżką tym więcej dostaje. Chora polityka firmy prowadzi do wielu nadużyć. Wyzwiska, wymuszanie, krzyk i inne patologiczne zachowania są tam na porządku dziennym. Ja nie wytrzymałam psychicznie. Generalnie bardzo nie polecam! Chyba, że jesteś masochista.

Lina

Witam. Zespół jest ok, ale wynagrodzenie jest śmieszne i KS nie chce dać umowę o pracę, chociaż w innych placówkach z tym nie ma problemu. Obowiązków coraz więcej a pensja bardzo słaba. O czym myśli pracodawca kiedy wypłaca takie wynagrodzenie??? Zero motywacji przychodzić do tej pracy za groszy, (usunięte przez administratora) cały miesiąc po 8h codziennie a w pod koniec miesiąca nawet 3000 nie ma. Szok!!!!! Nie polecam

Grzegorz
@Lina

Rozumiem cię bo za taką kasę trudno jest się utrzymać. Na jakiej jesteś umowie skoro mówisz że jej nie chcą dać? Zleceniu?

Zofia

Pracował ktoś tutaj jako Analityk Finansowy? Jest właśnie ogłoszenie na te posadę. Wiecie coś o rekrutacji? Chodzi mi o to jaka jest atmosfera, jakie pytania, ile trwa, i generalnie jakie wrażenia z całego procesu?

Rozmowa o prace do działu kadr i płac przebiegła w miłej atmosferze natomiast brak skontaktowania się z informacją zwrotną oceniam bardzo na minus.

Niedawno aplikowałam na stanowisko w dziale rekrutacji stomatologii. Zaczęło się w miarę dobrze - po zaaplikowaniu, dość szybko otrzymałam zadanie rekrutacyjne wraz z konkretnymi terminami. Informacja o zadaniu była umieszczona w ogłoszeniu, a terminy podane w mailu dosyć "szybkie", więc przymknęłam oko na fakt, że wiadomość ewidentnie była szablonem bez najmniejszej próby jakiejkolwiek personalizacji. Trochę zaskoczyło mnie, że "zadanie rekruacyjne" to aż 4 pytania otwarte, ale zrobiłam i odesłałam. W umówionym terminie (tu na +) dostałam odpowiedź, że jednak nie będą zapraszali mnie do kolejnych etapów. Byłoby ok, gdyby nie fakt, że znowu wiadomość była szablonem, do tego stopnia, że Pan, który ją wysłał i podpisał, w treści posługiwał się formą żeńską... Szczerze mówiąc oczekiwałabym, że skoro już wymagają od kandydata poświęcenia czasu na tak wczesnym etapie i bez jakiegokolwiek bezpośredniego kontaku, przynajmniej dostanę konstruktywną informację zwrotną, a nie ogólny szablon, z błędami. Gwoździem do trumny jest fakt, że na prośbę o konkretniejszą informację zwrotną nie otrzymałam już żadnej odpowiedzi. Szacunek do kandydata i jego czasu? Jeśli tak traktują wszystkie rekrutacje, to cieszę się, że tam nie pracuję, bo nie byłabym w stanie podchodzić do kandydatów w tak olewczy sposób.

Grzegorz
@Kandydat

Faktycznie słabo. Szczególnie ten szablon. Zresztą i tak masz szczęście że w ogóle coś dostałeś bo często firmy odzywają się tylko do tych kandydatów którzy przeszli weryfikacje pozytywnie. Wszystko odbywało się online? Nie miałeś bezpośredniego spotkania w biurze bo tak zrozumiałem.

Zostaw merytoryczną opinię o MEDICOVER - Warszawa

• Jak się pracuje w MEDICOVER?

Zobacz opinie na temat firmy MEDICOVER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEDICOVER?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MEDICOVER