Opinie o medicover.pl - Medicover Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Medicover. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Medicover o rekrutacji.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medicover w Warszawa

Danka

Dzień dobry, pojawiło się ogłoszenie na księgową ds należności czy ktoś orientuje się jakie sa kryteria oczekiwane w zakresie doświadczenia? Ile lat przepracowania w zawodzie firma oczekuje od kandydata?

Justyna
@Danka

Tutaj raczej nikt na to pytanie nie będzie w stanie konkretnie odpowiedzieć. Mnie co prawda nie do księgowości, zatrudniono przy 5 latach doświadczenia. Wczesniej pracowałam tylko w jednej firmie. Wiele zależy od rozmowy, jeśli jesteś dobra w tym czym masz się zająć, dostaniesz tę prace. Naprawde, trzeba się dobrze 'sprzedać' na rozmowie o prostu

Uuu
@Danka

tak naprawdę to zgodnie z tym co jest napisane w ogłoszeniu. to co trzeba umieć w należnościach - to rozliczanie sprzedaży (kasy fiskalne) praca jest dość ok - tylko trzeba sobie wypracować współpracę z klinikami.

@Danka

Ja Ci powiem jakie są kryteria. Myśl jak najmniej, mów jeszcze mniej, rob co Ci każą. Dobrze, żebyś nie chciała za dużo zarabiać, gdzie dużo oznacza powyżej minimalnej krajowej. I przypadkiem nie bądź bardziej doświadczona niż przełożony.

Patka

skoro piszesz, że chcąc pracować w tej firmie nie powinno się chcieć zarabiać więcej niż minimalna krajowa, to oznacza, że finalnie dostaje się tą najniższą? czy jednak można liczyć na jakąś ekstra pensję? :)

Anka

Dokładnie. Też mnie to zawsze dziwi, zeby nie powiedziec że irytuje jak ludzie godza sie na jakies warunki, podpisuja umowe i pozniej narzekaja. Poza tym jesteż przeciez okres próbny, to juz po tym czasie wiadomo czy komuś praca pasuje czy nie, wiec po okresie próbny, mozna przeciez odmówic dalszej współpracy

FajnoPolak

Ponad półtora tygodnia od rozmowy rekrutacyjnej i cisza.. dajcie spokój z takim podejściem do człowieka

Bartłomiej
@FajnoPolak

Też czekam na telefon zwrotny. Rozmowe miałem 2 tygodnie temu, ale uprzedzano że proces może się wydłużyć ze względu na okres chorobowy i urlopowy spowodowany feriami. Ale wspomniano też, że w razie potrzeby, można się kontaktować bezpośrednio

Bartłomiej
@FajnoPolak

Do mnie dzisiaj oddzwonili. Niestety zatrudnili kogoś innego. No ale szacun że był kontakt zwrotny. A jak u Ciebie?

FajnoPolak
@Bartłomiej

Rozmowa w połowie stycznia. Do dziś zero kontaktu! Wstyd! Tak się nie traktuje przyszłego pracownika!

Arek
@FajnoPolak

Na jakie stanowisko aplikowałeś? Może jeszcze nie wybrali? Do mnie oddzwonili też jakoś po miesiącu. A najlepiej zadzwoń jeśli Ci zalezy, bo szkoda Twojego czasu zwłaszcza jeśli masz alternatywę

Różnie bywa

Cześć, wpadła nowa oferta na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Cyberbezpieczeństwa Korporacyjnego. Regularnie przeglądam oferty i ta dość mnie zaciekawiła. Mam doświadczenie, w kwietniu minie 2 lata pracy w branży. Na jakie widełki wynagrodzenia można liczyć na tym stanowisku? Obawiam się też znajomości angielskiego tzn. rozumiem wiele, jednak przez brak interakcji z tym językiem na co dzień mam blokadę do rozmów. Czy to odgórnie może mnie dyskwalifikować czy jednak zapewnienie uczęszczania na kursy może jakoś przekonać pracodawcę?

Maciek
@Różnie bywa

Jeśli mogę Ci coś doradzić, to bym próbował. Też gdy aplikowałem (co prawda jakiś czas temu) w wymaganiach na stanowisko było wskazanie, aby znać dobrze angielski, a u mnie to raczej poziom B1. Mimo wszystko wysłałem cv, dostałem zaproszenie na rozmowe i w trakcie po prostu szczerze powiedziałem na ile się czuje w komunikacji. Później i tak czas to zweryfikował. W medicover dostaniesz dostęp do platformy, wiec sie podszkolisz.

Cybernetyki 19 Medycyna Pracy

Zacznę od faktu, że opinia dotyczy tylko jednego centrum, przez 1,5 roku pracowałam w Medicover na ulicy Cybernetyki 19 jako recepcjonistka/asystentka ds. Medycyny Pracy/dział dokumentacji medycznej. Uważam, że był to najgorszy okres w moim całym życiu, a słowo (usunięte przez administratora) (który był nadużywany przez przełożoną) to zbyt delikatne słowo na warunki panujące w tym centrum. Zacznę od plusów: - Wspaniali współpracownicy (lekarze, pielęgniarki, panie sprzątające i pozostali pracowni centrum), - Małe centrum - Fajna współpraca pomiędzy działami, Teraz minusy: - Przełożona stosująca (usunięte przez administratora) to był główny powód odejścia. Potrafiliśmy o północy/ po północy otrzymać wiadomość lub telefon, że jest zmiana w grafiku i mamy przyjść na 6 rano do pracy, a nie na 12:00 lub pojawiała się informacja, że jutro pracujemy 13 godzin (nawet jeśli mieliśmy mieć dzień wolny i mieliśmy plany), bo nie ma obstawy na recepcji. Słowo "Nie" było słowem zakazanym, sprzeciwienie wiązało się z inną mściwością z jej strony. Przełożona potrafiła przez cały ranek (6:45-12:00- punkt pobrań) siedzieć w pokoju obok recepcji, przysłuchiwać się nam i rozmów z pacjentami i krzyczeć do nas (przy pacjentach), abyśmy wciskali pacjentom badania płatne (aby tylko ta otrzymała premię). Jej nieumiejętność języka angielskiego też jest kluczowa, ponieważ, jeśli pacjent chciał z nią rozmawiać, to ona zostawiała nas samych z problemem, ogólnie gdy pojawiał się problem, to byliśmy pozostawieni sami sobie. Tak jak na początku pracy szefowa wydawała się w porządku, to już po tygodniu udało się zobaczyć jej dwulicową twarz (a może to choroba dwubiegunowa?) Wmawia ci, że zależy jej na twoim samopoczuciu, a prawdą jest to, że dla niej liczy się jej wygoda i pieniądze, Gdy nie chciało jej się przyjeżdżać do pracy, to pracowała zdalnie (przez cały dzień nie odbierała telefonu, nie odpisywała na maile, a jeśli udało się dodzwonić, to kazała kontaktować się z kimś z centrum, bo ona nie ma czasu), Pozostawiała pracowników bez managera w centrum, lub wpychała telefon managerski lekarzowi/pielęgniarce (w trakcie dyżuru) lub całkiej nowej osobie z recepcji bez dostępu do systemu, Regularne krzyki, wrzaski, mściwość, wyzwiska, podsłuchy, szantaż były na porządku dziennym, wiele osób przez jej zachowanie było na zwolnieniu L4 od psychiatry, a wciągu 1,5 roku mojej pracy z tego centrum zwolniło się około 15 osób (głównym powodem była przełożona). Punktem kulminacyjnym dla mnie była sytuacja, w której ona zapisała mnie na szkolenie (oczywiście bez mojej wiedzy, zapytania), a gdy jej to powiedziałam, to dostałam informację "W tej firmie nikt nikogo nie pyta o zdanie". W dniu szkolenia zapytałam się o pokój, w którym mogę odbywać szkolenie, dostałam odpowiedź, że mam usiąść na głównym hall'u (gdzie przewija się pełno ludzi, jak i jest strasznie głośno), gdy oznajmiłam, że szkolenie trwa 3 godziny i muszę być aktywna, musi być włączona kamerka, to powiedziała, że ona nigdzie nie widzi problemu. Sprzeciwiłam się i powiedziałam, że wolałabym dogodniejsze warunki, automatycznie podniosła głos i zaczęła mówić ,że ja wszędzie widzę problemy i jaki jest mój problem i czy jestem głupia. Finalnie poszłam do pokoju z koleżanką, która była odpowiedzialna za sprawy techniczne (aby wszystko dobrze ustawić), podczas zwykłej rozmowy wchodzi przełożona- wściekła, od razu zaczyna krzyczeć, wymachiwać rękami i pytać się gdzie ja znowu widzę problem, jestem głupia, jak ona mnie mogła zatrudnić, tylko problemy potrafię stworzyć, zero szacunku do przełożonego, itd. Gdy po raz 7 z jej ust padło "Ale ty jesteś głupia, gdzie ty dziewczyno widzisz problem?!", odpowiedziałam płacząc, że moim jedynym problemem jest to, że przez nią nie chcę tu pracować i zrobię wszystko, aby zmienić pracę jak najszybciej. Po mojej odpowiedzi trzasnęła drzwiami dwie minuty przed moim szkoleniem online. W ciągu szkolenia podsłuchiwała pod drzwiami każde wypowiedziane przeze mnie słowo, gdy w połowie spotkania i mojej wypowiedzi weszła do pokoju krzyżując ręce i mówiąc "I co? Przeszło ci już?". Do dzisiaj uważam, że zachowanie było skandaliczne, a podobnych sytuacji z innymi współpracownikami było mnóstwo, - Wynagrodzenie w tym centrum to najniższa krajowa, - Przez fakt, że dużo osób się zwalniało (i nadal zwalnia) wykonywaliśmy różne prace, na różnych stanowiskach bez żadnej informacji na umowie, - W niektóre miesiące, w szczególności latem wyrabialiśmy nawet 220-230 godzin miesięcznie (pracowaliśmy po 13 godzin dziennie), - Przerwa nie zawsze była możliwa (nawet podczas pacy 13 godzinnej). Dodatkowo, podczas pierwszego miesiąca pracy przez trzy dni z rzędu zostałam sama na recepcji od godziny 14.45 do 20:00 bez możliwości wyjścia do toalety (podczas miesiączki), ponieważ nikt inny nie mógł mnie zmienić, a grafik lekarzy został wypełniony na full. Na sam koniec pragnę dodać, że nie pracuję od prawie roku w tej firmie, a skargi/uwagi/reklamacje były zgłaszane, natomiast firma Medicover nic z tym nie zrobiła, nawet do dzisiaj.

Cybernetyki 19 Medycyna Pracy

Tak, było to zgłaszane, ta Pani dostała kilka reklamacji od różnych pracowników, z różnych działów (nawet lekarza). Z tego co wiem po moim odejściu miały być jakieś anonimowe ankiety, ale finalnie to nie wyszło. Kolejną rzeczą było też to, że byliśmy zastraszani i mocno kontrolowani, ta Pani ma dużo ciekawych kontaktów w tej firmie. Gdyby ta kobieta dowiedziała się o nie anonimowym zgłoszeniu z mojej strony (były to czasy covid-19), to straciłabym pracę z dnia na dzień będąc na uz. Znalezienie nowej w pracy w tamtym czasie było naprawdę ciężkie, więc zagryzałam zęby. Przełożona składała winę na odejście innych na słabe wynagrodzenie i to, że "recepcja to etap przejściowy" (nikt nie zauważył faktu, że większość tych ludzi nie przepracowała nawet 6 miesięcy). Jeśli firma @Pracodawca chciałaby porozmawiać i wysłuchać mnie, jak i pozostałych osób, to z wielką chęcią skontaktowałabym się z każdym, tylko po to, aby nikt więcej nie ucierpiał/ nie przeżył takiej traumy, ponieważ właśnie tak powinniśmy to nazwać.

@Cybernetyki 19 Medycyna Pracy

Też chciałabym dodać, że większość pracowników zatrudnianych, to osoby młode (18-20l.). Zazwyczaj dla takich osób jest to pierwsza/druga/trzecia praca, a tak młode osoby nie wiedzą jak się zachować, są też bardziej podatne na różnego rodzaju manipulacje. Bardzo długo zastanawiałam się nad podzieleniem się moją historią, natomiast bardzo nie chciałabym, aby komuś przydarzyło się to samo co nam. Nie piszę tego złośliwie, to nie mój cel, po prostu chciałabym ostrzec kogoś, to stoi przed podjęciem takiej decyzji. Wiem, że w innych centrach jest znacznie lepiej i zupełnie inaczej.

Kiciak
@Cybernetyki 19 Medycyna Pracy

Wiadomo, kazda opinia jest cenna zwłaszcza dla poszukujących pracy. I choć akurat z medicover ja osobiście nie mam problemu, nie wykluczam że inni nie moga go mieć. Podchodze do tematu tak, ze to praca a nie cały mój świat. Przychodzę, robie swoje i uciekam. Może to złe podejście, moze nie, ale mnie z tym dobrze. Ważne że wypłata sie zgadza, bo na szczescie wypłaty są zawsze na czas

@Cybernetyki 19 Medycyna Pracy

Osobiście mam zupełnie inne zdanie… i kompletnie się nie zgadzam z powyższą opinią… otrzymywałam pełne wsparcie i wolne kiedy potrzebowałam a zdarzało się często przez różne sytuacje i nikt mi tego nie utrudniał zawsze potem przełożona sprawdzała czy wszystko ok raczej dawała dobre warunki w miarę możliwości i pierwsze słyszę o szkoleniach na korytarzu wszystkie za moich czasów miały miejsce na górze w biurze :)

Recepcjonistka

Aplikowałam na stanowisko recepcjonistki stomatologicznej (Poznań). Pani Kierownik podczas rozmowy była bardzo miła i uśmiechnięta. Niestety, ostatecznie rozczarował mnie brak profesjonalizmu z jej strony. Pytałam wyraźnie- czy kontaktują się również z tymi osobami, które nie przejdą rekrutacji. Pani odpowiedziała wtedy, że stara się dać feedback każdemu. Następnie zapytałam kiedy mogę spodziewać się odpowiedzi zwrotnej. Pani Kierownik podała konkretną datę i ZAPISAŁA JĄ SOBIE NA MOIM CV. Telefonu nie otrzymałam, a ogłoszenie pojawiło się ponownie w dniu, kiedy miałam dostać odpowiedź zwrotną. Rekruterzy oczekują, że kandydaci na dane stanowisko będą odwoływali rozmowy, kiedy im nie pasuje, a sami obiecują rzeczy, z których finalnie się nie wywiązują... Nie polecam.

logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
HSS Work Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR

Hejka, zadam pytanie, które się już powielało, ale nikt w sumie nie odpowiedział inaczej niż "nie jest źle". Czy ktoś wie jakie są zarobki na sprzedaży/KAM medicover? Nie chodzi mi o to, żeby podać wynagrodzenie co do złotówki, tylko widełki np 6000-6500 brutto lub 8000-9000. Chciałbym wiedzieć jak się nastawiać, a ta odpowiedz pomoże też innym zastanawiającym się kandydatom w przyszłości ;)

Gośka
@Piotr

Wiesz jak jest z widełkami.... poza tym nie ufałabym ślepo w to co ludzie piszą zwłaszcza tutaj. A wisi jakieś ogłoszenie o rekrutacji? Nie ma w nim wskazanych widełek zarobkowych? To moze zadzwoń do hr i dopytaj jako zainteresowany kandydat?

Karol
@Gośka

Są jakieś dodatki? bonusy? Albo inne benefity motywacyjne?

@Karol

Prywatna opieka medyczna w tym również z opcją dołączenia rodzinki do pakietu, platforma kafeteryjna z voucherami, bonami i zniżkami promo do sieciówek plus premie za wynik. Ale to już dogadujesz indywidualnie

Poszukuję opinii na temat pracy w sprzedaży. Ktoś coś? Jak wygląda rozliczanie? System premiowy? Pracujecie stacjonarnie czy w terenie?

Waldek
@Tomek

Cześć, praca ogólnie nie jest zła. Teraz jest spore zapotrzebowanie na pakiety medyczne bo ludzie jakośc bardziej zaczeli o siebie dbać. Stacjonarnie czy w terenie.... to zalezy od spotkań i regionu. Są tygodnie, że poruszasz sie po okolicy a są i takie ze trzeba jechac dalej. Rozliczenie standard: podstawa plus premia za wynik

@Waldek

ok, a samochód normalnie można wykorzystywać do celów prywatnych? Ostatnio spotkałem sie z sytuacją, że dział sprzedaży zostawia auta na parkingu firmy na weekend, co nie ukrywam... dosyć mnie zbiło z tropu

Ela

Pracowałam w medicover pare lat. W zeszłym roku zdecydowałam się na zmianę i... no niestety nowy pracodawca nie wywiązuje się do końca z tego co mi obiecywano. Wiecie moze czy w bliskiej przyszłości pojawią sie wolne wakaty do zespołu pielegniarskiego?

Piotrek
@Ela

Uuuu to słabo. Czesto jednak ta trawa sąsieda jest bardziej zielona, a pozniej wychodzi jak wychodzi. Współczucie! A co Ci nie pasowało w nowej pracy? Co do wolnych wakatów, to weź sobie przejrzyj zakładkę kariera. Ostatnio coś tam wisiało z tego co mówili w zespole, wiec może się załapiesz. Zreszta jak byłaś dobrym pracownikiem, to mozliwe że będą Cię chcieli z otwartymi rękoma

@Ela

Z ciekawości co wpłynęło na twoja decyzje o zmianie pracy z medicover na inną? Pracowałaś jako pielęgniarka tak? No i w sumie to ciekawa jestem co jest super ze chcesz wrócić a nie daje ci firma do której odeszłaś

Ela

Temat był taki, że miałam bliżej do nowej placówki no i obiecywano fajne wynagrodzenie. Tymczasem okazało, ze jako świeżynka dostane mniej niz w medicover o czym nie było mowy na początku. No załamana jestem. Dodatkowo jak sie okazało, warunki pracy są fatalne. Brakuje podstawowego wyposażenia :( mega żałuje że odeszłam

Szczurek

Myślę że co by nie mówić o medicover to jednak jest to pewna forma gwarancji pracy. Siostra też z branży, ale z innej firmy w piatek straciła robote po 20 latach pracy. Totalnie sie tego nie spodziewała, zreszta nie tylko ona wyleciła. zmienił sie zarząd, wiec przyszedł czas na wymiane. Tutaj w medicover tego nie ma. Wiele można o firmie powiedziec to fakt, ale jak tak posłucham o tym co sie dzieje obecnie na rynku, to prawdziwy cyrk. A tutaj jest przynajmniej jakaś stabilizacja. Nawet babeczki z macierzyńskiego maja zagwarantowany powrót. Wiadomo, że nie wszystkim sie dogodzi, ale ogólnie nie ma tragedii

Były88

Ogólnie nie polecam tego pracowadawcy. Szefostwo nie udziela wsparcia merytorycznego,gdy próbujesz podejść coś zapytać jesteś spychany,kierownik wszystko przeciaga możliwie jak najdłużej i trzyma w niepewności. Ludzie w zespole ok. Zarobki średnie.

@Były88

W jakim dziale pracowałeś? Nie maco uogólniać. Ja akurat wróciłem po 4 latach, bo się okazało się jednak 'u sąsiada trawa tylko pozornie była zielona'.

Zygi
@Były88

Z tymi zarobkami to szkoda gadać tak generalnie nie tylko w medicover. Tutaj jak się doliczy opieke medyczna i benefity to nawet nie wychodzi najgorzej. A z tym słałbym traktowaniem, to fakt nie zawsze jest miło, ale pamietajmy że to praca a nie wieczorek zapoznawczy. Jest czas na robote, to trzeba zrobic swoje jak nalezy

Pyszny
@Były88

Zgadzam się, Kierownicy (przynajmniej ci, którymi było mi dane mieć dane pracować ) nie ogarniają najprostszych technicznych rzeczy. Od obsługi MS office po obsługę specjalistycznego skanera stosowanego w stomatologii. Ja w pracy swoich kierowników nie zamierzam przyuczać, więc nastąpiło rozstanie, a że kasa skromna to tym bardziej nie było żal

Cola
@Pyszny

Na jakiejś podstawie zostali przyjeci i przydzieleni do takiego czy innego działu i na konkretne stanowisko. A gdyby się nie wywiazywali to pewnie raz dwa firma pozbyłaby się ich. Nie zamierzam nikogo bronić, ale akurat w kwestii kompetencji lepiej sie nie wypowiadać. Zna je tylko osoba, ktra taka osobe zatrudniała

Byly88
@Tomek

W dziale administracji ds administracji kontraktami pion sportowy. Powiem tak,że pod koniec zesego roku zaczęły się już niekorzystne zmiany i wewnętrzne roszady

Ósmy
@Byly88

To zróbcie coś z tym. Najgorsze co można zrobic to zostawić temat i się żalic na takich portalach. Lepiej w pore załatwić sprawe, moze pogadajcie wewnętrznie albo idźcie do kadr. A jak sie boicie to mozna wysłać maila anonima, zeby sie przyjrzeli problemowi ;)

Dostawca

Medicover nie zapłacił faktury zgodnie z terminem płatności. Zamawiający nie potrafi powiedzieć, kiedy zapłacą i się jeszcze dziwi, że się domagamy zapłaty, gdy od wykonania usługi minęło półtora miesiąca. Nierzetelny klient.

Hej, a czy ktoś wypowie się o pracy recepcjonistki? Widzę ze jest system zmianowy, a na czymś takim mi właśnie zależy bo studiuje, tylko czy to są 3 czy 2 zmiany? Bo chyba nie ma zmian nocnych czy jak to działa ? I o co chodzi z tym darmowym wejściem na siłownie dwa razy w tygodniu, czy to jest na każda siłownie?

xyz

Jeśli pytasz o recepcję centrum medycznego, to raczej w większości centr są to zmiany po 12h. Przy całym etacie masz zmiany około 3 max 4 razy w tygodniu. W soboty i niedziele centra pracuja 6h, poza Woloska ktora pracuje bodajże 12

Rali

Jakie są rodzaje premii w Medicover i ile wynoszą mniej więcej?

Malwina
@Rali

Wszystko zależy od specjalizacji i stanowiska. Handel ma inny rodzaj wynagrodzenia, a poszczególne działy też inny. Ogólnie to jest coś takiego jak premia uznaniowa i róznego rodzaju dodatki świateczne, ale szczerze nie wiem kto to dostaje

Lui

Szczerze nie polecam pracy w dziale księgowości.

Krystyna
@Lui

Dlaczego? Pracowałam w księgowości medicover ale w innym mieście. Nie narzekam ani na samą pracę, bo wiadomo jak jest w księgowości na koniec miesiąca ani na ludzi. Atmosfera była ok

Marcelina

Nie pytaj tylko wysyłaj cv jeśli szukasz. Ilu ludzi, tyle opinii. A wiadomo że opinie nie zawsze są zgodne z prawdą

Gosia
@Lui

Od roku jestem juz poza medicover. Zaczynałam tam i dostałam wycisk rzeczywiscie, bo pracy było sporo do tego szybkiego tempo i sporo stresu. Ale mam wrażenie, ze tak to działa w placówkach prywatnych zresztą w państwowych zdaje się też. Jesli atmosfera w dziale jest ok, ludzie sobie pomagają, to nie ma co narzekać

Katarzyna

Dzień dobry, jakie są oczekiwania względem doświadczenia na stanowisko pielęgniarki?

@Katarzyna

Zerknij sobie na ogłoszenie pielęgniarka/pielegniarz. Jest aktywne, ale szukają na Elektronowa.

@Ulka

Czy wiesz może coś więcej na temat wynagrodzenia, grafików i systemu zarządzania?

@Katarzyna

Zalezy na jaki oddział trafisz. Ogolnie atmosfera jest sympatyczna przynajmniej u mnie. Dziewczyny są ok, jest czas na prace i na pogadanie. Czasami sie też spotykamy po pracy. Wynagrodzenie... no cóż. Mogłoby być lepiej. Plus dla medicover za dodatki do pensji w postaci chociazby opieki medycznej czy dostepu do platformy benefitowej. A o grafiki co dokładnie masz na myśli?

@Ulka

To tak orientacyjnie jesteś w stanie podać wysokość zarobków? Będę wdzięczna. Jeśli chodzi o dostęp do platformy benefitowej, to na co można liczyć dzięki niemu? ;) napisz proszę, bo chcę tu aplikować

Ulka

Orientacyjnie to stawki sa podobne do innych placówek. Dochodzą do tego ewentualnie premie uznaniowe. Z platformy benefitowej sama korzystam z karty sportowej a przed Świetami pobierałam kilka voucherów na promki w sieciówkach. Są tez wejściówki do kina czy teatru czy eventy. Wybór jest sporawy i czasami naprawde fajne rzeczy mozna upolować

Zofia

w medicover są 2 grupy pracowników - z bardzo długim stażem pracy, którzy raczej wiedzą, że nie mają kompetencji by wyjść na rynek pracy, oraz z niskim stażem, którzy dołączyli i dopiero przegladają na oczy.

Bill
@Zofia

W punkt! Ludzie z wykształceniem, licencjatem lub magistrem nie popracują dłużej niż pół roku, No niestety wykształcenie nie idzie w parze z tą pracą… - po medicoverowych szczeblach wspinają się wieczni studenci (usunięte przez administratora) Może brzmi to gorzko, ale taka prawda:(

Olek
@Bill

(usunięte przez administratora). Brawo Ty! Mogę nim być ale dobrze mi jak jest. nie ukrywam że na początku było skrajnie ciężko. Dostałem w kość. Ale doswiadczenia nabrałem. Póki co nie szukam czegoś innego

Leon

Możesz powiedzieć cos więcej co masz na mysli? Oczywiście bez rzucania nazwiskami

Blue

Pewnie będę odosobniony ze swoim zdaniem, ale dla mnie taki medicover to szansa zeby nabrac doświadczenia. Firma ogólnopolska, wszyscy ją znają, jakiś tam prestiż pracy jest i dobrze wygląda w cv. I możecie sobie pisać co chcecie, pensje nie są rewelacyjne, ale jak ktos chce to dorobi do pensji i generalnie nie będzie narzekac. Wszystko zalezy od punktu widzenia

Taki ja
@Blue

Zasada dla mnie jest jedna i jej się zawsze trzymam. Jak mi robota nie pasuje, to ja zmieniam. Po co w niej siedzieć i marnować czas i nerwy. Po co wylewać żale na forum i to skrajnie obrażając ludzi z nazwiska. No ale... to moja zasada

Dan
@Taki ja

Sądząc po komentarzach to większość właśnie te prace zmieniła z powodu słabych warunków. A te żale to w znaczącym procencie konstruktywna krytyka - dzięki nim wiem, że to ani praca ani płaca dla mnie

Doświadczony
@Blue

Nie wiem jakiego doświadczenia, no chyba, że w ramach pierwszej pracy w życiu. Przełożeni nie są w żaden sposób mentorami, nie potrafią sobie poradzić z prostymi zadaniami (dodać coś w excelu). Jak ktoś jest ogarnięty - to nie warto - szkoda nerwów

Romeo
@Doświadczony

Nie wiem z kim pracowałeś, ale się z Tobą nie zgodze. Sporo sie tutaj tez naczytałem o tym jak jest źle, jak źle traktuja ludzi itp. a mimo wszystko zdecydowałem sie zaczac i nie żałuje. Na start praca jak najbardziej jest ok

Mati

Dla odmiany nie zapytam o płace i warunki. Widzę skrajnie różne komentarze, więc zaczekam do rozmowy z wnioskami, a jacy są ludzie w medicover? W sensie pracownicy. Jaka atmosfera w działach? Da się porozumieć czy raczej każdy zafiksowany na wynik i zapatrzony w swoją robotę?

Adriano
@Mati

Raz lepiej raz gorzej. Zależy z jakim kto humorkiem wstanie. A tak na serio, to jak sobie poscielisz, tak sie wyśpisz. Ja nie narzekam na ludzi i klimacik w pracy

@Adriano

Co to znaczy " jak sobie poscielisz, tak sie wyśpisz"? Chodzi Ci o to, że im bardziej się starasz, tym na więcej możesz w firmie liczyć? W kwestii czego - wynagrodzenia/premii? Wyjaśnij proszę

Ziutek
@Mati

Wszystko zależy od działu i placówki. Mam więc znajomych w medicoverze na różnych stanowiskach i bywa różnie. Najczęściej współpracownicy są spoko, zespół zazwyczaj jest młody i zgrany. Zdarzają się jednostki o niespełnionych ambicjach - ale to wszędzie jest ktoś taki. Zapatrzenie na wynik - jak dobra lokalizacja to i wynik też będzie dobry. Tak tylko powiem Najlepiej przed podjęciem pracy zrobić rozeznanie dotyczące kierownictwa - bo zdarza się, że kierownicy zamiast zostać zwolnieni to są przenoszeni przez regiony ze względu na ,,problemy z dogadaniem się w zespole” 4,5 na rękę raczej nie licz na specjalistycznych stanowiskach - to nie tu

Vera

Baaaaardzo słaby pracodawca, nepotyzm, hajs tylko dla znajomych reszta osób ma śmieszne stawki

Grucha
@Vera

Pensje nie są żadną tajemnicą. Każdy wie za ile się zatrudnia. Wszystko na rozmowie rekrutacyjnej jest już wiadomo, więc każdy ma wybór. Nie ma też obiecywania gruszek na wierzbie o Bóg wie jakich zarobkach. Pensja jest znana od poczatku do tego dochodzą ewentualne premie za wyniki

Kokos
@Vera

Na kokosy się nie ma co rzeczywiście nastawić. Nikt tutaj nie obiecuje gruszek na wierzbie. Ale przy premii za wynik nie wychodzi tak źle

Luzak
@Kokos

Premia za wyniki to na jakich stanowiskach? Chyba dla kierowników placówek lub regionalnych ..

Interesuje mnie praca doradcy klienta w salonie optycznym na Grochowskiej. Wiecie, dlaczego jest to praca na 3/4 etatu? Czy nikt tam nie pracuje na cały? Jakie są zarobki? Z góry dziękuję :))

Maciek

Witam, proszę o odpowiedzi, ale konkretne od osób pracujących w biurach głównych, a dokładnie interesuje mnie praca IT. Powiedzcie proszę czy pracujecie stacjonarnie czy zdalnie lub hybrydowo? Grafiki jest sztywny czy raczej godziny pracy są elastyczne? i ostatnie zatrudnienie na uop czy b2b?

Janek
@Maciek

Praca lekka i przyjemna xd nic tylko się zatrudniać. A tak na serio to godziny masz elastyczne przynajmniej ja mam. Z przełożonym dogadujesz terminy projektu i tyle. Ja mam uop

Kamil
@Maciek

Jesteś odpowiedzialny za dany projekt i z niego jesteś rozliczany, więc godziny dopasowujesz do siebie. Pracujemy zdalnie

Zdziwion

Aplikacja na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Administracji Grafikami. Rozmowa telefoniczna bardzo miła, nie mogę się przyczepić. Zdziwiło mnie natomiast, że powodem odrzucenia były zbyt wysokie oczekiwania finansowe. Dodam, że obowiązkiem są również 12h dyżury, w tym w soboty. Zaproponowałam 4000 brutto co wydawało mi się rozsądną kwotą. Mimo wszystko rozmowa na plus, ale ciesze się że mnie odrzucili na tym etapie bo wygląda na to, że zarobić tam się nie da.

Norma
@Zdziwion

A porównywałas zarobki w innych firmach? To jednak aplikacja na 'młodszego specjaliste' a nie specjaliste, wiec na początek to chyba nie jest zła stawka

Lucy
@Zdziwion

Myślisz, że kwota, którą chcieliby zaproponować mogłaby być równa najniższej krajowej? A może oni patrzyli, kto ma najmniejsze oczekiwanie finansowe i tego kogoś wybrali?

Tak mało płacą?
@Zdziwion

Nie przejmuj się komentarzami, znam wiele firm, gdzie praktykantom się więcej płaci. A minimalna na najniższych stanowiskach, dla osób bez doświadczenia to 4500. Więc 4000 to wcale nie jest standard

Sprawdzony
@Tak mało płacą?

Skoro znasz takie firmy gdzie praktykantom płaci się więcej to podaj namiary, chętnie się zianteresuję tematem :) stawki w medicover szału nie robią, ale też nie odbiegają od tego co dostaje sie w innych firmach a juz tym bardziej jesli chodzi o pracę w państwowej służbie zdrowia

Wera
@Zdziwion

Jak 4000 brutto ich przerosło, to ciekawe ile proponują, może ktoś coś wie? Napiszcie w odp

była pracowniczka
@Wera

na recepcje minimalna krajowa

XD
@była pracowniczka

Szczerze? Za minimalna krajowa to już lepiej do jakiejś sieciówki iść pracowac przynajmniej nadgodzin, o których czytam na grupie by nie było

Sandrusia
@XD

Siostra pracuje na kasie i uwierz że to nie jest lekka praca. A te zarobki, które markety reklamują w telewizji delikatnie mówiąc mijają się z prawdą. Spróbowac możesz, ale nie polecam. Masz ciepło, warunki są ok. Zmienić pracę można w każdej chwili, ale co jesli okaże się że na gorsze?

@była pracowniczka

Tak mało? Dochodzą do tego jakieś gratisy i benefity pozapłacowe? Np szkolenia i inwestowanie w pracownika?

Klara

Ze szkoleniami raczej ciężko. Kiedyś było tego więcej, teraz owszem zdarzają sie, ale to też zależy od stanowiska i tego czym się zajmujesz. Więcej szkoleń mają w IT. Z benefitów jest tego troche. Dla mnie najwieksza wartość jako matki ma prywatna opieka medyczna

Zostaw merytoryczną opinię o Medicover - Warszawa

• Jak się pracuje w Medicover?

Zobacz opinie na temat firmy Medicover tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 208.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medicover?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 13 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Medicover?

Kandydaci do pracy w Medicover napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Medicover