Opinie o Holicon sp. z o.o. w Poznań

www.holicon.pl

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holicon sp. z o.o. w Poznań

anom - 2010-09-07 13:08:43 anonim - 2010-09-07 13:03:15 anom - 2010-09-06 21:50:08 mialo byc jakies spotkanie w tym tygodniu dla rekrutow w ostrowie, czy kogos powiadamiali o nim? jutro jest spotkanie :) do mnie dzwonili :) dziś dzwonili? czy wczoraj? bo nie wiem czy się łudzić do mnie wczoraj :)

anom

anom - 2010-09-07 13:08:43 anonim - 2010-09-07 13:03:15 anom - 2010-09-06 21:50:08 mialo byc jakies spotkanie w tym tygodniu dla rekrutow w ostrowie, czy kogos powiadamiali o nim? jutro jest spotkanie :) do mnie dzwonili :) dziś dzwonili? czy wczoraj? bo nie wiem czy się łudzić do mnie też już zadzwonili :)

Konsultant Telefoniczny

dwukrotnie podchodziłem do pracyw tej firmie. jeden raz w ostrowie, raz w poznaniu, rozmowy były prowadzone przez miłe Panie, otwarte, rozmowne.

zadnych zbednych pytan - zainteresowania, moje ambicje, czy studiuje, kim chce zostac w przyszlosci, a jedno z wazniejszych pytan (wtedy byly infolinie przychodzace) - czy wole infolinie przychodzaca czy wychodzaca

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Specjalista ds.sprzedaży
Poznań
Loewe & Partner Sp. z o.o.
anom

pola - 2010-09-06 10:41:19 Mam pytanie do tych, co juz zwolnili się z holiconu (sami, nie ich zwolniono): czy przez okres wypowiedzenia trzeba chodzić do pracy? jeśli masz umowę zlecenie/o dzieło, to nie trzeba.

Witam mam pytanie musze zwolnic się z holiconu(CP) ale to ze mam tygodniowe wypowiedzenie to wiem ale mam pytanie czy mimo ze nie mam wypracowanych 80h to dostaje pieniadze za przepracowane godziny do czasu zwolnienia ?? I pytanie jak poprzedniczka trzeba pracować przez okres 7 dni wypowiedzenia ?? Jezeli chodzi o sam holikon to nie jest tak źle ale rzeczy wiście praca jest dla tych którzy lubią to robić i nie potrzebują szybkiego awansu. Koordynatorzy są ok a grafik dosyć nie ugięty ale to z powodu braku pracowników bo ciągle są rekrutacje. pozdrawiam

pola

antek

nikt nikogo nie zmusza do wysłania tam CV czy LM,to jest kazdego prywatna sprawa czy wysle czy nie...a nie uwazam,ze naruszeniem bycia lojalna osoba jest np.chec zmiany pracy.

???

patrząc na adres mailowy mam wątpliwości czy chciałbym tam wysłać swoje CV... Sorry, ale ogólnodostępna domena GMAIL.COM ? Albo firmy nie stać nawet na wykupienie domeny za kilkadziesiąt złotych rocznie, albo jest to jakieś fikcyjne ogłoszenie... (ta druga opcja jest bardziej realna). A może ktoś po prostu zbiera dane osobowe? A może też sama firma chce sprawdzić, kto jest nielojalnym pracownikiem?

rekrutacja

Nowo powstałe CALL CENTER z polskojęzycznymi jak również z obcojęzycznymi infoliniami (j.francuski, j.niemiecki, j.angielski, j.hiszpański) poszukuje osób na stanowiska konsultant, trener, koordynator, główny koordynator projektu. Poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy w call center, ale również chcących spróbować swoich sił. Jeżeli chodzi o stanowiska koordynatora i głównego koordynatora projektu (mile widziane doświadczenie w pracy w CC). Ciekawe projekty, możliwość rozwoju zawodowego, konkurencyjne wynagrodzenie. W nowo otwieranym Call Center praca większości projektów będzie odbywała się przez 24h. Umowa o pracę lub umowa zlecenie(preferowana przez studentów). Elastyczność dostosowania czasu pracy. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV i LM drogą mailową rekrutacja.contact.center@gmail.com W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny w zależności od stanowiska: stanowisko konsultant : (K/Y/2010) stanowisko trener: (C/Y/2010) stanowisko koordynator: (M/Y/2010) stanowisko główny koordynator projektu: (GM/Y/2010) Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. ) adres @ : rekrutacja.contact.center@gmail.com (usunięte przez administratora)

georgina

zgadzam sie, (usunięte przez administratora) maja wiedze i sa w porzadku. reszta jest raczej taka sobie lub zero kontaktu z konsultantam.

pytający - 2010-08-25 20:48:10 Chodzac na szkolenie mamy wyplacane za nie pieniadze po przepracowanych 100 godzinach, jednak czy wyplacone zostana one takze jesli nie zdamy egzaminu? Czy wtedy no fajnie sie siedzialo, bylo milo ale nic nie ma? Albo jak ktos przepracuje 50 godzin czy 80 i stwierdzi ze to nie to, to kasa za szkolenie przepada? Firma Cię szkoli za swoje pieniądze (pomieszczenie, wyposażenie, prąd, praca trenerów, itd) więc ma prawa w zamian za przeszkolenie wymagać od Ciebie "zapracowania na siebie" i poważne podejście do tej "edukacji". Dlaczego ktoś ma płacić za to, że przyjdziesz posiedzieć? Tak to każdy by chciał, spędzisz życie na szkoleniach patrząc w sufit, zamiast pracować i mieć z tego kasę...

pytający

howard

obcaswtorebce - 2010-08-21 21:02:47 Witam!! jestem w trakcie szkolenia na finansową. Tak sobie śledzę to forum i co jakiś czas pojawia się ostra krytyka zarobków i umowy.....każdy wie na jakich warunkach jest zatrudniany... Ja zaczynam od zera jestem zmotywowana na maxa bo widzę 2 moje koleżanki, pną się na serio w górę, jedna po 6 mies już jest multi jest świetna w tym co robi, zresztą to moja przyjaciółka i może nie potrafię być obiektywna ale statystyki mówią same za siebie, druga chodzi do pracy zadowolona, grafik ma elastyczny nie użala się na towarzystwo. Obie zarabiają miesięcznie minimum (usunięte przez administratora)pracują średnio 10h dziennie.....i co ludziska?? można??? jak będziecie posiadać mgr-y i kompetencje możecie sobie żądać niebotycznych ale adekwatnych do waszego wcześniejszego poświęcenia na uczelni zarobków.......ale w holi...są na tyle wysokie/niskie że można samodzielnie się utrzymać, pójść do kosmetyczki i fryzjera, na imprezę i te 200-300 zł odłożyć...spotkajcie się przy piwie i sobie brudy i żale wyrzućcie a nie kozaczycie nie majac odwagi powiedzieć coś komuś w twarz. POZDRAWIAM no właśnie- 90% pracowników tej firmy to studenci - ciekawe dlaczego ?

Logan

Mam pytanie gdzie finansówka Netii się znajduje? '

snake

praca w obsłudze klienta to nie praca na kasie- stawka powinna być inna- może właśnie to uzdrowiłoby tę firmę

2007

holicon nie musi podnosić stawek za godzinę z prostego powodu. Naród z przymusu się "edukuje" i przyjezdni z małych miasteczek i wsi będą się sprzedawać za te śmieszne pieniądze. A dla tych bardziej opornych lub też ambitnych pozostaje awasować na koordynatora lub odejść z honorem.

telly

elitarna praca to to nie jest, więc próbuj !

ja równiez zrezygnowałam z pracy w holiconie, projekt cp nie było zle ale zaczeli juz mnie denerwowac ludzie a w(usunięte przez administratora)br /> sadze ze projekt długo nie bedzie poniewaz duzo ludzi sie zwalnia bo znalazło cos innego w bardziej poważnej firmie w holiconie konsultantów traktowano(usunięte przez administratora) ludzie zastanówcie sie czy chcecie tam pracowac

Zostaw merytoryczną opinię o Holicon sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Holicon sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Holicon sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Holicon sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Holicon sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Holicon sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Holicon sp. z o.o.