Opinie o Holicon sp. z o.o. w Poznań

www.holicon.pl

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holicon sp. z o.o. w Poznań

ola

tak slonce,ale warunki spelnine byc musza.np 18stopni temp....

koleżanka

Jadą wszyscy na ten Ostrowski Holicon ale pytanie: Czy w Ostrowie jest tyle ogłoszeń o pracę, że na prawdę jest w czym przebierać? Jeżeli wolicie siedzieć w domu i narzekać jakie to życie niesprawiedliwe to wasza sprawa. Ja wolę wykorzystać szansę i jakieś pieniądze jednak zarobić. Szału nie ma, ambitne mega to może też nie jest ale jak już się coś ma to można wybrzydzać i jeżeli się coś znajdzie to skorzystać z ciekawszej oferty. Nikt tam przecież siłą nas nie będzie trzymał. Jak każdego tak i mnie pewne sprawy denerwują, ciągłe zmiany, awarie, brak słuchawek ale staram się znaleźć też te rzeczy dobre. Przychodzę, pracuję, nawiązuję nowe znajomości, przy okazji jest nawet na kim oko zawiesić (z pozdrowieniami dla nowego kolegi z pokoju informatyków) i jakoś ten czas leci.

Maja

A ja pracuje od pół roku w Holiconie i szczerze polecam. Owszem jest duża rotacja ludzi ,ale Ci ludzie na własne życzenie odchodzą. Sami zatrudniają się na miesiąc,a potem się zwalniają. Atmosfera super, siedzisz wsród samych rówieśników i poł dnia się śmiejesz! Telefonów wszystkich odbierac nie trzeba (tylko żeby koordynator nie zauważył),a ogólnie lajcik. Teraz się WIEEELE pozmieniało od jakiś 2 miesięcy. Nowa lokalizacja, stosunki z przełożonymi jak nigdy dotąd!! Było 7 spotkac poprawy środowiska pracy i kierownictwo zaczeło działać! Lepszy sprzęt, awanse...

oczekujacy

czytam tak te wasze wypociny i czytam i powoli sie zastanawiam czy warto zaczac tu prace? mam rozmowe w poniedzialek i stad moje pytanie - gdzie najlepiej sie dostac?

Konsultant Telefoniczny

dwukrotnie podchodziłem do pracyw tej firmie. jeden raz w ostrowie, raz w poznaniu, rozmowy były prowadzone przez miłe Panie, otwarte, rozmowne.

zadnych zbednych pytan - zainteresowania, moje ambicje, czy studiuje, kim chce zostac w przyszlosci, a jedno z wazniejszych pytan (wtedy byly infolinie przychodzace) - czy wole infolinie przychodzaca czy wychodzaca

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Specjalista ds.sprzedaży
Poznań
Loewe & Partner Sp. z o.o.
;)

Ogólnie to wesoło tutaj :)

Ola

Hej! Nie rozumiem czemu tak narzekacie.Na początku jest ciężko,jak w każdej pracy.Ja pracuje prawie 2 miesiące,ale przepracowałam dopiero ok 100 godzin,ponieważ jest to dla mnie praca dorywcza.I musze powiedzieć,że jest coraz lepiej.Atmosfera przemiła,do koordynatorów,audytorów itd nie mam żadnych zastrzeżeń.Naprawdę polecam!!

>...

Cieszcie się Kochani Konsultanci, że Koordynatorzy nie są na tyle wredni, że nie wypisują tutaj waszych nazwisk, tak jak wy wypisujecie ich nazwiska na forum. Koordynator przecież może tak samo jak i wy usiąść tutaj i się żalić jakich to ma głupich konsultantów i wymieniać z nazwiska kto ma najwięcej NN, kto się spóźni, kto rozłącza klientów, kto przekracza przerwy, kto kradnie z lodówki, kto ma słabe wyniki itp. Fajnie będzie, co?

kz

przyjdz do firmy - porozmawiamy , na wszystkie pytania odnośnie oddziału w Poznaniu odpowiemy. Ale dziś już ci napiszę , że na Czarnieckiego również znajdują się stanowiska do pracy.

macius

a ze mnie wywalili zalu nie mam sam bym sie wywalil robcie swoje i zero stresu do emerytury tam nie bedziecie pozdro 200 rozlaczen na godzine

Ola babola

Pracuje w netii FV i platnosci od miesiaca.Ogolnie sama praca nie jest zla.Ludzie tez zajebisci.Gorzej z BHP... 18 stopni na sali?2m2 podlogi na pracownika?13m3 na pracownika?- ha ha,dobre sobie. na sali chyba z 35 stopni i scisk na maksa,nie mowiac o braku wentylacji. Druga sprawa- nie wierzcie ze sami bedziecie sobie ustalac grafik,(usunięte przez administratora) Na poczatku pazdziernika oddalam grafik na listopad,pozniej kilka dni mnie nie bylo.Zajrzalam do grafiku - a tam w ogoole nie mam goddzin.i NIKT nie wiedzial dlaczego.na koncu grafikowiec mi mowi ze grafik do niego nie dotarl.no MASAKRA

Tajemniczy

Napisz na adres rekrutacji, to się dowiesz.

eks-pracowniczka

Witam! Mam pytanie do obecnych Pracowników Holiconu: czy jest jeszcze projekt Cyfrowego Polsatu? Chciałabym wrócić do pracy w Holi, ale zależałoby mi właśnie na CP...

anonim - 2010-10-24 22:50:08 yo - 2010-10-23 12:26:18 Jeżeli chodzi o zarządzającego to jest bardzo wporzadku człowiek. Fakt z tymi słuchawkami nie ciekawie jest... Co do ludzi tam pracujących większość jest wporządku, panuje miła atmosfera póki co i nie psujmy jej :) Psuje ja już jedna jedyny co sie nadaje to ten co z poznania zostal koordynatorem, dzieki za pomoc z koszykiem ;p jedyny co sie nadaje to ten co z poznania zostal koordynatorem, dzieki za pomoc z koszykiem ;p

on

to chyba żarty - 2010-10-27 17:48:39 Na rozmowie kwalifikacyjnej każdy pracownik jest informowany o stawce jaką będzie zarabiać. Wie również o tym, że będzie odbierał telefony. Na szkoleniu jest informacja, że są trudni klienci. Więc dlaczego się decydujecie? To chyba głupota. Nikt nikogo nie trzyma na siłę. Zawsze można poszukać innej za lepsze pieniądze i mniejszą pracę bez doświadczenia :-) Trzymam Kciuki. Najlepiej będzie jak każdy spojrzy na siebie. Jeżeli nie macie sobie nic do zarzucenia a wasza praca jest wzorowa to można sobie takie opinie pisać. W innym wypadku jest to pisanie przez małe rozpieszczone dzieci, które całe życie maja pod buźkę podstawiane. Jak trzeba pracować to wielka krzywda się dzieje. Samo słowo Popieram, pozdro dla CP

to chyba żarty

Na rozmowie kwalifikacyjnej każdy pracownik jest informowany o stawce jaką będzie zarabiać. Wie również o tym, że będzie odbierał telefony. Na szkoleniu jest informacja, że są trudni klienci. Więc dlaczego się decydujecie? To chyba głupota. Nikt nikogo nie trzyma na siłę. Zawsze można poszukać innej za lepsze pieniądze i mniejszą pracę bez doświadczenia :-) Trzymam Kciuki. Najlepiej będzie jak każdy spojrzy na siebie. Jeżeli nie macie sobie nic do zarzucenia a wasza praca jest wzorowa to można sobie takie opinie pisać. W innym wypadku jest to pisanie przez małe rozpieszczone dzieci, które całe życie maja pod buźkę podstawiane. Jak trzeba pracować to wielka krzywda się dzieje. Samo słowo "praca" jest już męczące :-) Łatwo jest pisać jako anonim a co powiecie na to, żeby podejść i twarzą w twarz powiedzieć co się myśli. Pewnie nikt nie przyjdzie bo na bank okaże się, że źle wykonujecie swoje obowiązki służbowe. To co tu piszecie nie świadczy źle o Firmie Holicon. To świadczy o tym jakimi Wy jesteście ludźmi i jaki poziom reprezentujecie. Ja osobiście współczuje Waszym przyszłym pracodawcom.

Mozecie mi powiedziec ,czy przyjmuja do pracy w Holiconie bez sredniego? tzn w trakcie nauki ?

xkktg

Pracowałem w holiconie 3mce. Dokładnie na finansówce na czarnieckiego. Wiem, że praktycznie wszyscy pracownicy narzekają na pracę w holiconie (płaca, stres, bałagan), mimo wszystko ja jestem zadowolony z tej pracy. Była to dotychczas moja najlepsza praca. Oczywiście jak ktoś planuję z tej pracy wyżywić 10 osobową rodzinę to wiadomym jest, że nie da rady, dla studenta jednak jest to praca idealna (elastyczny grafik). Zgadzam się z tym, że od razu wrzucony byłem na głęboką wodę (po 9 dniach szkolenia- z którego praktycznie nic nie wyniosłem) i pierwszy tydzień pracy był jedną wielką improwizacją, ale zawsze pomagali kwiatkowie (ja uważam, że to naprawdę mili ludzie- też siedzieli na słuchawkach). Ogólna atmosfera w firmie była niewyobrażalnie pozytywna (ok 100 młodych, inteligentnych ludzi). Bardzo ważna jest kwestia podejścia do pracy- nie można się zbyt bardzo angażować i przeżywać rozmów. Nigdy mi się ta praca nie dłużyła. Szkoda, że musiałem z niej zrezygnować. Jak ostatnio byłem tam po wypłatę to aż mi się łezka zakręciła w oku. Bardzo dobra praca. POLECAM.

Witam,slyszalam od znajomych,ze dosc latwo jest sie dostac wlasnie do Holiconu,wyslalam tam swoje cv,ale szczerze mowiac,nie wiem czy mam szanse,bo jestem w trakcie szkoly sredniej. Wiec chcialam sie dowiedziec od Was,czy wymagane jest tam wyksztalcenie srednie czy przyjmuja z podstawowym rowniez? pozdrawiam

asia

pracowalam w holiconie okolo rok temu na projecie CP, nie jest zle(usunięte przez administratora) dlatego bardzo niefajnie wspominanm pierwsze dni i tygodnie pracy, gdy pojawila sie lepsza oferta zlozylam 2-dniowe wypowiedzenie i nie bylo problemu.

Zostaw merytoryczną opinię o Holicon sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Holicon sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Holicon sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Holicon sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Holicon sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Holicon sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Holicon sp. z o.o.