Opinie o Holicon sp. z o.o. w Poznań

www.holicon.pl

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holicon sp. z o.o. w Poznań

wielki_szef

Jak dla mnie praca w Holicon nie jest męcząca. Miła atmosfera (koordynatorzy tylko opieprzają za byle co a sami nic nie robią. Jak trzeba do nich przełączyć klienta to często się to nie udaje bo albo nie ma ich przy stanowisku albo nie pozwalają go przełączyć [dopiero za drugim telefonem z tym samym klientem można przełączyć, najpierw mówią ci jak masz załatwić sprawę samemu]) dużo przerw (choć często ciężko się na nie wydostać), dość stresujące jest to, że trzeba notować jeszcze z czym dzwoni klient (tzw. pierwszy kontakt) z czego jest się skrupulatnie rozliczanym a często nie ma na to czasu. Brak klimatyzacji, w upalne dni jest naprawdę masakra, krzesła wygodne. (usunięte przez administratora)

ktośtam

Test kwalifikacyjny w Holi jest przecudny... A co za pytania! Czy myjesz ręce po wyjściu z toalety?! :)

(usunięte przez administratora) Jesli kogos to interesuje telefony Linksys na ktorych pracujecie to........telefony Voipowe dzialajace na jednej centrali. Telefony podczas logowania na pauze i wybicia z niej rejestruja logi na ...........centrali. Czyli mozna je w dowolnym momencie wyciagnac w formie raportu. Glupek ktory opisal ten sposob nie pomyslal o jednym, ze ktos juz mogl tego probowac, ameryki nie odkryles. Jedyne co zrobiles to skierowales uwage koordow na kwestie przerw, za co chcialbym ci podziekowac (podaj mi swoj adres idioto).

akro

powodzenia na teście! żal tych wątłych istot, które tutaj "krzyczą" na forum, a nie powiedzą tego co mają do powiedzenia osobom o których tak odważnie tutaj piszą. więcej odwagi!

Konsultant Telefoniczny

dwukrotnie podchodziłem do pracyw tej firmie. jeden raz w ostrowie, raz w poznaniu, rozmowy były prowadzone przez miłe Panie, otwarte, rozmowne.

zadnych zbednych pytan - zainteresowania, moje ambicje, czy studiuje, kim chce zostac w przyszlosci, a jedno z wazniejszych pytan (wtedy byly infolinie przychodzace) - czy wole infolinie przychodzaca czy wychodzaca

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Specjalista ds.sprzedaży
Poznań
Loewe & Partner Sp. z o.o.
Techniczna Netii

Test we wtorek, a hasło do tego maila to: (usunięte przez administratora)- tam jest potwierdzenie

TEST TECHNICZNA NETII

TEST WE WTOREK

agazi

Praca w holoconie, hmm... Zaczynajac od atmosfery jest ok, jesli chodzi o kase mala, pracuje sie na godzine za (usunięte przez administratora). Z koordynatorów, z ktorymi mialem(lam), przyjemnosc wsolpracowac jedyna najbardziej ok osoba to (usunięte przez administratora)debesciara na maxa, reszta nie wyowiedam sie, najwiekszym nieudacznikiem wsrod koordynatorow jest kurdupel(usunięte przez administratora), lubiacy swoje pracownice... Wiec uwazajcie do kogo traficie, ogolnie nie polecam.

Piekne szczekanie anonimow xD Jak sie wam nie podoba to idzcie do swoich przelozonych i powiedzcie im to czy tamto. A najlepiej zmiencie prace.

Kitka

Witam w Holiconie pracowałam 1,5roku nie była to moja pierwsza praca więc mam świetne porównanie z innymi zakładami pracy. jeśli chodzi o koordynatorow to praywatnie wiekszosc z nich jest naprawde spoko ale niestety fakt jest taki ze nie maja oni kwalifikacji i nie chodzi tu o wiek lecz doswiadczenie zawodowe. Czesto slyszalam od nich ze staraja sie zmienic Holicon z przedszkola w prawdziwa firme niestety rzeczywistosc jest taka ze gdyby byli wykwalifikowanym zespolem koordynatorskim to nigdy by taki bajzer nie powstal nie ma co sie oklamywac oni poprostu nie nadaja sie do tego. Jesli chodzi o konsultantow to tez zazwyczaj super ludzie ale nie ktorzy jeszcze nie dorosli do odpowiedzialnego stanowiska pracy oczywiscie jestesmy mlodzi ale praca to praca a nie plac zabaw samo to forum mowi o poziomie jaki nie ktorzy soba reprezentuja. Holicon nigdy nie wyjdzie na ludzi bo jest zbyt duza rotacja i koordynatorami zawsze beda zostawac mlodzi ludzie bez doswiadczenia. zbyt szybkie awanse bez wczesniejszego przygotowania to nic dobrego nigdy nie wrozy. DZIEN W KTORYM DALAM WYPOWIEDZENIE BYL DNIEM NIE ZAPOMNIANYM:) POZDRAWIAM

steskniony

A ja mimno wszystko tesknie za osobami ktore odeszly. Mozecie sobie mowic i pisac i myslec co chcecie ale mimo ze (usunięte przez administratora) byla zimna s.... to wnosila cos pozytywnego do firmy. Mysle, ze ona i jej spolka tworzyli nastroj firmy. Patrzcie jak jest teraz, gdy nie ma juz (usunięte przez administratora) i innych koordow? moim kz byla (usunięte przez administratora) i zawsze mialem z na coachingi, zawsze potrafila mi wytlumaczyc co robie zle i co jest wazne. wspominam ja bardzo cieplo, zwlaszcza ze nie miala wsparcia od wielu innych osob, ktorych bankowo porzebowala. (usunięte przez administratora)

Mickey

Hej ! Zostalam zwolniona z CP za przekraczanie czasu przerwy, choc bylam pewna, ze juz od dawna jej nie przekraczam, oraz za nieodbieranie polaczen, choc oficjalnie mozna miec 3 nieodebrane polaczenia dziennie. Zalezalo mi na tej pracy do konca sierpnia. Czy znacie kogos, kto zostal zwoniony i przyjety jeszcze raz ?

ktoś z poza

O to teraz zdarza się, że nie ma kolejek? Nice ;)

jak nie ma kolejki to (usunięte przez administratora) widać bo koordynatorzy nie patrza nawet na konsole.;] pozdrawiam.

nowy - 2010-07-17 14:14:40 marek - 2010-07-17 07:14:08 szkolenie zakończone test zdany, teraz tylko szkolenie w samej centrali na starołęce i od wtorku do roboty... Witam, jestem nowym (juz) pracownikiem Holi na infolinii technicznej. Jak tam na prawde jest? Jacy sa koordynatorzy? Maja ludzkie odruchy czy trzeba sie ich bac? Na kogo trzeba uwazac najbardziej? Prosze o odpowiedz osoby obeznane w tym temacie. dzieki Boj sie wszystkich tu jest zlooo

nowy

marek

zalezy kto jest Twoim koordynatorem, niektorzy robia bardzo malo/wcale a niektorzy standardowo 1 lub 2. ja pracuje od 6 miesiecy i nie miala zadnego.

łoś

zapytaj swojego koordynatora

krepa

jak często robią coachingi na finansówce?

HoliPracownik

(usunięte przez administratora)małymi kroczkami wszystko idzie do przodu. Ci co najwięcej narzekają zwykle najmniej robią...od tyle ode mnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Holicon sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Holicon sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Holicon sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Holicon sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Holicon sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Holicon sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Holicon sp. z o.o.