Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu

Poznań

Opinie o Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu

Gang albani :D

Witam , Przedstawie wam wszystkim moją opinię na temat mojej byłej firmy. Miejsce pracy - budynek nieklimatyzowany przy ul.Cześnikowskiej lub stary budynek znajdujący się za nim, brak parkingu dla pracowników, jest parking tylko dla dyrekcji. Moja ocena 3z5. Płaca 1700 brutto do 2100 brutto , również w dziale IT, Przestrzegam wszystkich informatyków przed tą firmą - tam nie zarobicie. Praca w dziale IT polega na tym że nie jesteś informatykiem tylko d/s informatyki :), co zdecydowanie wpływa na twoją płace ,. Kierownictwo i jakość kierowania tak wysokie jak płaca , :) Pozdrawiam

kiki

Uważam że MOPR na Oś. Piastowskim a zwłaszcza pracownicy socjalni są do niczego. Pomagają finansowo osobą ,które maja problem alkoholowy ,gdyż twierdzą ,że to są osoby chore? A osobą które tej pomocy naprawdę potrzebuja oczywiście nie! Zachowują sie tak jakby dawali pieniądze z własnej kieszeni. Jak juz człowiek pracuje to wg nich nic mu sie nie nalezy. PARANOJA!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu