Opinie o Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu w Poznań

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu odbywa się w siedzibie firmy?

Xx Nowy wpis
@Pytanie

Pewnie zaprosza na którąś z filii ale do końca nikt nie powie na jakiej się będzie pracowało xd

Zuzanna Nowy wpis
@Xx

Czemu sugerujesz, że tak właśnie zrobią? Miałeś tak?

Pytanie Nowy wpis

Czy od czasu dodania ostatniej opinii, poziom wynagrodzeń w Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu uległ zmianie? Widziałem nowe ogłoszenia na Praca.gov.pl 17 grudnia.

Jerry63
 Problem

Całkowicie zgadzam się z opinią powyżej. Pracownica, która "odwiedziła" nas ( mnie i matkę po udarze i schorzeniach rakowych ) i gdy pomimo różnych prób poukładania swojego życia zawodowego na nowo w związku z choroba matki i gdy powiedziałem jej że muszę zwolnić się z pracy bo nie ma kto się nią opiekować ( jestem jedynakiem ) odpowiedziała mi, i to była jej jedyna porada, że mam sobie wynająć opiekunkę która będzie kosztować ok 2,4 zł. Nie udzieliła żadnej pomocy ani porady co mam zrobić a na "pożegnanie" dostałem od niej wizytówkę firmy z opiekunkami do wynajęcia. Dodam też że sam również mam problemy zdrowotne, na które leczę się od wielu lat a które nie zainteresowały pracownika MOPR. Historię tą opisuje w b. dużym skrócie i do dnia dzisiejszego jestem zadłużony w banku i w zasadzie jest to droga bez wyjścia. Minęły prawie 2 lata i przypadkowo z portalu internetowego dowiedziałem się, że przysługuje mi taka pomoc w PCŚ-u a i też są inne możliwości pomocy o których nie miałem pojęcia. Czym wobec tego zajmują się, co ważne niektóre (!), pracownice MOPR-u ? Chciałbym moją sprawę "pchnąć" jak najwyżej by osoby niekompetentne były usuwane z tej instytucji. wierzę, że to możliwe bo wygrałem już inną sprawę która dotarła aż do b. min. pracy i spraw socjalnych p. Kosiniaka Kamysza i dzięki niemu tą sprawę wygrałem. Niemniej byłbym wdzięczny komuś kto wskaże mi możliwie krótką drogę do dotarcia do odpowiednich osób. Pozdrawiam.

Gość

Pracownicy MOPR nie chronią danych osobowych, osób zgłaszających nadużycia. Jest to niezgodne z Rozporządzeniem RODO. Uwaga na pracowników MOPR-u przekazują dane osobowe osób zgłaszających nadużycia, osobom które dokonują nadużyć w rodzinie.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko PSYCHOLOG. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Gang albani :D

Witam , Przedstawie wam wszystkim moją opinię na temat mojej byłej firmy. Miejsce pracy - budynek nieklimatyzowany przy ul.Cześnikowskiej lub stary budynek znajdujący się za nim, brak parkingu dla pracowników, jest parking tylko dla dyrekcji. Moja ocena 3z5. Płaca 1700 brutto do 2100 brutto , również w dziale IT, Przestrzegam wszystkich informatyków przed tą firmą - tam nie zarobicie. Praca w dziale IT polega na tym że nie jesteś informatykiem tylko d/s informatyki :), co zdecydowanie wpływa na twoją płace ,. Kierownictwo i jakość kierowania tak wysokie jak płaca , :) Pozdrawiam

kiki

Uważam że MOPR na Oś. Piastowskim a zwłaszcza pracownicy socjalni są do niczego. Pomagają finansowo osobą ,które maja problem alkoholowy ,gdyż twierdzą ,że to są osoby chore? A osobą które tej pomocy naprawdę potrzebuja oczywiście nie! Zachowują sie tak jakby dawali pieniądze z własnej kieszeni. Jak juz człowiek pracuje to wg nich nic mu sie nie nalezy. PARANOJA!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu - Poznań

Często zadawane pytania

• Jakie są opinie klientów o firmie Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu?

Liczba opinii klientów firmy Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu, to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu
2/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Cześnikowska 18
    60-330 Poznań
  • NIP: 7792069435 REGON: 631286829

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu