GPS Data Michał Dyszkiewicz

Poznań

GPS Data Michał Dyszkiewicz

Opinie o GPS Data Michał Dyszkiewicz

GPS Data

Gratulujemy pomysłowości konkurencji by próbować zaszkodzić jak we wpisie z 2012 roku. Możliwe również że sam portal gowork mógł kiedyś tworzyć wpisy by wywołać reakcję właścicieli. Żadna osoba o imieniu Anna nigdy nie pracowała w naszej firmie. Prowadzimy normalną działalność handlową co można łatwo sprawdzić na naszych stronach internetowych. Byliśmy wielokrotnie nagradzani wyróżnieniami przyznawanymi zarówno przez klientów jak i przez portale handlowe np. Allegro czy Ceneo. Pracujemy 8h dziennie, jest rodzinna atmosfera, co czuć już w pierwszych dniach pracy. Większość pracowników jest z nami związana już kilka lat i tworzy stosunkowo młody zgrany zespół. Zapraszamy serdecznie osoby z energią i pozytywnym nastawieniem.

Anna

Polecam pracę u pracodawcy. Normalny zakres godzin pracy, młody zespół, sympatyczny szef i przyjazna atmosfera w pracy :)

Anna

Nie polecam tej firmy, zarobki nowych pracowników są strasznie niskie mimo bardzo atrakcyjnej oferty pracy i obietnic, praca 10 do 12h dziennie a obciążonym można być dosłownie za wszytko. Firma ma jakieś dziwne powiązania, radzę dwa razy zastanowić się przed podjęciem pracy w tej firmie, ja żałuje straconego tam czasu.

Zostaw opinię o GPS Data Michał Dyszkiewicz - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GPS Data Michał Dyszkiewicz