Home and Care
counter
2 175 64 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Home and Care?

Waldi Nowy wpis

Może komuś się pomyliły agencje i tak pisze co tylko do głowy przychodzi?

Joanna Nowy wpis

@marzena84 dlaczego uważasz, że trzeba ostrzegać forumowiczów przed tym pracodawca? Tylko merytoryczne informacje przyniosą korzyść innym, potencjalnym pracownikom.

marzena84 Nowy wpis

Wiele razy róbowałam ostrzec przed inną agencją pracy prowadzoną przez tych masych właścicieli lecz admini zawsze kasowali moje posty

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

oaa

no tak tak racja od jakiegos czasy faktycznie nic sie nie pojawilo

Ciekawy

Już dawno sprawdziłem. Firma może i istnieje, ale nie funkcjonuje! A swoją drogą, to jeszcze nie widzę mojego komentarza na stronie, a Ty już odpowiadasz. Jak to możliwe?

Jola

Jak tak twierdzisz to podaj namiary na nich. Chętnie się wszyscy skontaktujemy.

danusia@MAIL

Bzdura w tej firmie to mozna tylko pozbyc sie kasy za ciezka prace

ja

PrACOWałam z tymi ludxmi. Żal mi , że tak to wszystko wyszło. Fajne kobiety byłu w biurze. Też pewnie mają niewesoło

Tak2Nie

jozefina

Jakbys przeczytala poprzedni post to bys zrozumiala kogo on dotyczy.To jest moja opinia i zdanie o firmie.Wiec sama czytaj ze zrozumieniem.Rozumiem ,ze tez jesteś zdeterminowana.

Kasia.

Jak to gdzie? Do Poznania.

Kasia.

Ja tam u nich pracuję i jestem zadowolona. Wszystko na czas, jeżdże też do biura podpisuje umowę i jakoś nie widzę żeby mnie chcieli oszukać. Zaliczki też dają jak potrzebuje.

Zocha

Ja nie mam problemu. Żadnego. Jestem ciągle na ofertach.

taka tam

Odradzam stanowczo, przed wyjazdem z ta firma ostrzegala mnie kolezanka, ktora miala z nimi problemy. Ale ja myslalam- to niemozliwe, jestem sumienna opiekunka, z doswiadczeniem, kazda rodzina u ktorej bylam, zawsze byla ze mnie zadowolona. A jednak! (usunięte przez administratora) Pelen nieprofesjonalizm. Jeszcze raz stanowczo odradzam

Ewcia

Dzwonisz, mówisz, że szukasz pracy, ktoś Cie przepytuje przez telefon z kilku słówek i jak mają wolną rodzinę to jedziesz do niej. Jak nie mają wolnej rodziny to czekasz, aż Ci znajdą. Jeśli spodziewasz się jakieś większego dopasowywania to Cie rozczaruję, no może jedynie płeć podopiecznego możesz wybrać lub nie zaakceptować w ogóle ich wyboru.

Beata

Czytałam to forum z 2-3 tygodnie temu i widzę, że brakuje z 20 negatywnych komentarzy, które były. Rozumiem, że firmie były one nie na rękę i je usunęli. Czy ktoś będzie ich traktował poważnie i im wierzył jeśli takie sytuacje mają miejsce? Dodam tylko, że szukałam pracy i też do nich nie napisałam o ofertę. Widząc usuwane komentarze nie zaryzykuję.

Lila

co za bzdury.

danusa@MAIL

do Ela widocznie te wszystkie kobiety lacznie ze mna nie maja nic innego do roboty tylko wymyslaja bzdury i tak sobie wypisuja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Ela.

Moja firma. Pracuję z nimi już 3 rok. Zawsze wszystko jest w porzadku. Po ludzku załatwione. Zawsze się interesują tym co sie u mnie dzieje.

Magda

Jejku kobiety dziękuję za informację, moje ciocia planowała wyjazd z tą firmą. Pokazałam jej to forum i od razu zrezygnowała. Powodzenia w walce.

Zostaw opinię o Home and Care - Poznań

Chcę opublikować: