Home and Care

Poznań

Opinie o Home and Care

Joanna
użytkownik zarejestrowany

@marzena84 dlaczego uważasz, że trzeba ostrzegać forumowiczów przed tym pracodawca? Tylko merytoryczne informacje przyniosą korzyść innym, potencjalnym pracownikom.

marzena84

Wiele razy róbowałam ostrzec przed inną agencją pracy prowadzoną przez tych masych właścicieli lecz admini zawsze kasowali moje posty

oaa
użytkownik zarejestrowany

no tak tak racja od jakiegos czasy faktycznie nic sie nie pojawilo

Ciekawy

Już dawno sprawdziłem. Firma może i istnieje, ale nie funkcjonuje! A swoją drogą, to jeszcze nie widzę mojego komentarza na stronie, a Ty już odpowiadasz. Jak to możliwe?

Jola

Jak tak twierdzisz to podaj namiary na nich. Chętnie się wszyscy skontaktujemy.

danusia@MAIL

Bzdura w tej firmie to mozna tylko pozbyc sie kasy za ciezka prace

ja

PrACOWałam z tymi ludxmi. Żal mi , że tak to wszystko wyszło. Fajne kobiety byłu w biurze. Też pewnie mają niewesoło

jozefina

Jakbys przeczytala poprzedni post to bys zrozumiala kogo on dotyczy.To jest moja opinia i zdanie o firmie.Wiec sama czytaj ze zrozumieniem.Rozumiem ,ze tez jesteś zdeterminowana.

Kasia.

Jak to gdzie? Do Poznania.

Kasia.

Ja tam u nich pracuję i jestem zadowolona. Wszystko na czas, jeżdże też do biura podpisuje umowę i jakoś nie widzę żeby mnie chcieli oszukać. Zaliczki też dają jak potrzebuje.

Zocha

Ja nie mam problemu. Żadnego. Jestem ciągle na ofertach.

taka tam

Odradzam stanowczo, przed wyjazdem z ta firma ostrzegala mnie kolezanka, ktora miala z nimi problemy. Ale ja myslalam- to niemozliwe, jestem sumienna opiekunka, z doswiadczeniem, kazda rodzina u ktorej bylam, zawsze byla ze mnie zadowolona. A jednak! (usunięte przez administratora) Pelen nieprofesjonalizm. Jeszcze raz stanowczo odradzam

Ewcia

Dzwonisz, mówisz, że szukasz pracy, ktoś Cie przepytuje przez telefon z kilku słówek i jak mają wolną rodzinę to jedziesz do niej. Jak nie mają wolnej rodziny to czekasz, aż Ci znajdą. Jeśli spodziewasz się jakieś większego dopasowywania to Cie rozczaruję, no może jedynie płeć podopiecznego możesz wybrać lub nie zaakceptować w ogóle ich wyboru.

Beata

Czytałam to forum z 2-3 tygodnie temu i widzę, że brakuje z 20 negatywnych komentarzy, które były. Rozumiem, że firmie były one nie na rękę i je usunęli. Czy ktoś będzie ich traktował poważnie i im wierzył jeśli takie sytuacje mają miejsce? Dodam tylko, że szukałam pracy i też do nich nie napisałam o ofertę. Widząc usuwane komentarze nie zaryzykuję.

Lila

co za bzdury.

danusa@MAIL

do Ela widocznie te wszystkie kobiety lacznie ze mna nie maja nic innego do roboty tylko wymyslaja bzdury i tak sobie wypisuja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Ela.

Moja firma. Pracuję z nimi już 3 rok. Zawsze wszystko jest w porzadku. Po ludzku załatwione. Zawsze się interesują tym co sie u mnie dzieje.

Magda

Jejku kobiety dziękuję za informację, moje ciocia planowała wyjazd z tą firmą. Pokazałam jej to forum i od razu zrezygnowała. Powodzenia w walce.

danusa@MAIL

hej Kasia chyba ty sie nakrecasz jak nie zostalas oszukna to sie ciesz ale nie wypowiadaj sie w ten sposob

Kasia.

Ja tam z nimi jeżdżę i nie ma problemów. Trochę chyba się tutaj nakręcacie.

Wiesia

Załatwili mi ofertę na już. Jadę. Byłam w biurze. Omówiliśmy cała umowę. Nie znam języka. Wiem że wynagrodzenie bede miała na koniec miesiaca ale cieszę się że mam pracę. Co dalej zobaczy sie.

ewelina

Danusiu. A może zadzwonię do Home and Care powiem im, że jestem zainteresowana pracą i zapytam czy znają Twój nr tel? może oni też się wypowiedzą w Twojej sprawie. Tak by chyba było uczciwie. Poznać dwie wersje.

Robak

Pracuję od 12 lat jako opiekunka. Teraz jestem na własnej gewerbie. Wiele Pań prosiło mnie o załatwienie pracy i często nie kończyło się to dobrze, dlatego wiem co piszę. Gdybym była pracownikiem nie wysyłałabym was do sądu. Jeżeli piszę "nam" to pisze o nas - opiekunkach! I tak własnie się z wami dyskutuje.

Robak

Nie napisałam, że pracuję w tej firmie która opisujecie 12 lat. napisałam, że pracuję w opiece 12 lat. to róznica. ale to tylko potwierdza, że nie umiecie Panie czytać ze zrozumieniem. (usunięte przez administratora)

ola

Jedź, pracuj uczciwie a napewno nie bedziesz miała problemów z nimi. Aż nie chce się czytać tych bzdur które tu wypisujecie. Najzwyczajniej w świecie nie rozumiecie umów, które podpisujecie i to jest najsmutniejsze.

Anka

Ja już jeżdżę z nimi 2 lata i teraz też już mam ofertę na 28 grudnia. Płacą na koniec miesiaca ale zawsze moge liczyc na ich pomoc.

Ela

Ja już o wszystkich firmach czytałam takie infa.Eeeeee tam. Dajcie spokój. Jak sama nie pojedziesz to się nie przekonasz. I tyle.

Ejo.

Nigdy nikt z biura mnie nie oszukał, ani nie wprowadził w bład. Pieniądze zawsze do końca miesiąca mam na koncie.

Dorota

Ja jestm na jednej ofercie u dziadka już rok z przerwani. Dzwonią regularnie. Nie mam problemow. I dopóki dziadek będzię żył będę z nimi jeżdzić. Mamy fajny kontakt.

Danuta

Ja z nimi pracowałam 2 lata temu. Odeszłam do innej firmy bo zaproponowali mi lepsze stawki, (usunięte przez administratora) Wróciłam do home and care. Nie narzekam, a to że wypłata po 20 to mi nie przeszkadza.

sonia

Ja nie mam z nimi zadnych problemów. Jestem totalnie zaskoczona tym co tutaj wypisujecie.

zabcia

"Ewka" A dzwoniłas do nich? Masz jakiś kontakt? Co Ci powiedzieli? Co na to Inspekcja pracy? Bo piszecie, piszecie a nie widomo o co chodzi. Jesteście z konkurencji czy jak?

Nick

Iwona@ Home& Cara? A widziałąs taką firmę CEIDG. Dziewczyno co Ty opowiadasz.

hanka

Komentarze ad personam. Żałosne.

Grazyna

edos daj maila to Ci wszystko opiszę, tutaj ciągle usuwają negatywne opinie.

Barbara

Jola, chyba musiało się coś stać, że nie dostałaś wypłaty, bo ja też zawsze mam na czas.

Katarzyna

hej, ja nie mam żadych problemów z Home & Care, wszystko mam na czas.

Marzena

Hej Koles, firma jest jaknajbardziej OK, rekrutacje prowadza w sposob ciagly, zajrzyj na ich strone internetowa.

ataner40

czy jest opiekunka czy osoba ktora zostala oszukana przez w/w firme w ostatnim czasie-mam od nich oferte pracy i przyznam sie szczerze po tym co przeczytalam mam obawy

anika

czy ktoś wie ile płacą

Czesia

Aniu, wystarczy, że podpiszesz oświadczenie, że nie jesteś karana, książeczka sanepidu nie jest potrzebna, szkolenie z pierwszej pomycy też nie, choć słyszałam, że to dodatkowy atut. Liszaju, niestety, w sieci rzadko można się spotkać z jakąś pozytywną opinią na temat firm, pracodawców...

jola

Z tego, co wiem, to referencje nie są potrzebne gdy ubiegasz się o pracę u rodziny. Referencje są natomiast potrzebne jeśli chcesz pracować w domu opieki. Wpływ na wysokość zarobków ma znajomość języka, zakres obowiązków i stan pacjenta. Jeszcze nie słyszałam, żeby ktos pracował 24 godziny.

jola

nie polecam

Marta

@Hela doświadczenie jest potrzebne, ale nie musi być to doświadczenie w opiece w niemeczech, wystarczy, że opiekowałaś się kimś w polsce np. kimś z rodziny. Wynagrodzenie zależy m.in. od znajomości j. niemieckiego. Zakwaterowanie u rodziny, u której pracujesz. ja mam wynagrodzenie zawze na czas.

Franczeska

Bardzo solidna firma, polecam serdecznie.

Malina78

Cześć Kate, mi opoźnienie się jeszcze nie zdarzyło. Polecam Home and Care.

Maryla

Ja serdecznie polecame Home and Care.

Frania

A ja polecam, pracuje od czerwca i wszystko jest super :)

ania

nie polecam!!!

eugenia

Moi drodzy, z Home and Care jest wszystko w pożądku, należy tylko dokładnie się zapoznać ze szczegułami oferty, no i oczywiście przeczytać dokładnie umowę, a jeśli się jej nie rozumie, to zadzwonić do biura i zapytać.

opiekunka
@eugenia 25.09.2014, 10:55

Chyba ze umowa u opiekunki to nie ta sama co w biurze firmy nale to mozna rozstrzygnac ewentualnie u prawnika.W mojej umowie sa terminy wyplat ,czas trwania itd.Nie wiem co macie w firmie ,wiec glupot prosze nie pisac

Zostaw opinię o Home and Care - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Home and Care