Nowa inwestycja firmy Bayer – gigant zatrudni kilkaset osób!

W warszawskim biurze powstanie nowa inwestycja firmy Bayer. Digital Hub ma wspierać postępującą cyfryzację przedsiębiorstwa. W związku z rozwojem warszawskiej inwestycji firma poszukuje kilkuset pracowników z branży IT. Kogo dokładnie szukają? Jak długo potrwa rekrutacja?

Bayer zatrudnia specjalistów IT

Wygląda na to, że pandemia koronawirusa nie powstrzymała nowych inwestycji w Polsce. Powierzchnie biurowe powstają w naprawdę szybkim tempie, a wielu zagranicznych inwestorów otwiera swoje filie, zatrudniając tysiące pracowników. Nowa inwestycja firmy Bayer poszerzy listę ofert pracy w Warszawie. Digital Hub ma być centrum rozwoju cyfrowego przedsiębiorstwa, które już teraz poszukuje kilkuset pracowników z branży IT. Jakich wymagań można się spodziewać? Jakie stanowiska są do obsadzenia?

Nowa inwestycja firmy Bayer – ile osób zatrudni przedsiębiorstwo?

Bayer zatrudnia specjalistów IT, którzy mają współpracować ze specjalistami z różnych zakątków globu. Firma zatrudni około 400 programistów, dając im szansę na rozwój w nowym Digital Hub w Warszawie. Rekrutacja już trwa, a jej zakończenie przewidziano na 2022 rok. To, że Bayer otwiera w Polsce hub IT stanowi kolejny przykład na dobrą kondycję branży nowych technologii. 

Jednymi z niewielu pracowników, którzy nie musieli się obawiać pandemicznej recesji, są specjaliści z branży IT. Z raportu “Rynek pracy: rok z koronawirusem” wynika, że programiści są w jeszcze lepszej sytuacji niż przed rokiem.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź opinie o Bayer Warszawa

Bayer zatrudnia specjalistów – kogo szuka farmaceutyczny gigant?

Bayer zatrudnia specjalistów IT, którzy mają doświadczenie w pracy przy sztucznej inteligencji, uczeniu maszynowym i różnego rodzaju badaniach operacyjnych. Z ofert pracy firmy Bayer wynika, że Digital Hub przyjmie głównie na stanowisko: data engineer, data scientist i full stack engineer. Zdaniem przedstawicieli firmy, Warszawa stanowi doskonałe miejsce do ekspansji i poszukiwania nowych pracowników. Doskonała jakość kształcenia i ogromny wybór powierzchni biurowej sprawia, że wiele zagranicznych koncernów otwiera swoje filie w stolicy Polski.

Kalkulator wynagrodzeń

Kalkulator wynagrodzeń

Neto, brutto, na rękę - można zwariować.
Skorzystaj z naszego prostego i użytecznego kalkulatora wynagrodzeń

Przejdź do kalkulatora

Chcę zarabiać...

 

Przejdź do kalkulatora