Szanowni Państwo,

w związku z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej o zawieszeniu zajęć dydaktyczno-wychowawczych w placówkach oświatowych w celu zmniejszenia ryzyka rozprzestrzeniania się w kraju koronawirusa, informujemy, że we wszystkich Placówkach Kształcenia Ustawicznego GoWork.pl od dnia 12.03 do odwołania nie będą odbywały się zajęcia.

Na czas zawieszenia zajęć pozostajemy do Państwa dyspozycji zarówno za pomocą poczty elektronicznej jak i pod numerami telefonów znajdującymi się na stronie internetowej w zakładce "Koordynator".

Jednocześnie pragniemy podkreślić, że jako placówka oświatowo-wychowawcza GoWork.pl podlega obowiązkowi realizowania działań edukacyjnych, dlatego też wszystkie zawieszone zajęcia zostaną odrobione w najbliższym możliwym terminie tak, aby w pełni zrealizowany został program nauczania.

GoWork.pl pozostaje w pełnej gotowości do reakcji na kolejne decyzje Rządu w obliczu szybko zmieniającej się sytuacji w kraju. Na bieżąco monitorujemy pojawiające się doniesienia i dostosowujemy do nich nasze działania. O kolejnych decyzjach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Jednocześnie pragniemy Państwa poinformować, że szkolenia z zakresu Kadry i Płace, Kurs Księgowości od podstaw do samodzielnego księgowego, Kurs Grafiki Komputerowej, Specjalista ds. Transportu i Logistyki są realizowane w formie online.

Szkolenia informatyczne

Kursy stylizacji

Szkolenia dla firm

Szkolenia techniczne

Bezpieczeństwo

Zaufali nam