Opinie o Accenture w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Accenture. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Accenture o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Accenture w Kraków

Były pracownik CN

Nie polecam pracy w Capability Network. Sztywna struktura korpo, ludzie wzajemnie kopią pod sobą dołki i podkładają świnie, żeby wyjść na bardziej kompetentnych przed klientem (na tle tych, którym podłożyli świnie). Nigdy wcześniej, w żadnej poprzedniej firmie nie spotkałem takiego braku wsparcia od przełożonych i braku pracy zespołowej. Kompletny brak szacunku dla pracownika. Stawki ok, na poziome rynkowym, ale nie powyżej. Uciekłem stamtąd najszybciej, jak tylko mogłem i nie żałuję. Mam kontakt z osobami, które odeszły w tym samym czasie, co ja i nasze spostrzeżenia nt tej firmy są bardzo podobne.

dobol
@Były pracownik CN

Jeżeli chodzi o ACN to niestety Polacy w strukturach consultingu są dalej traktowani tutaj jak tania siła robocza. ACN jest molochem, w którym liczą się cyferki. Najgorsze jest to, że niby jest się zatrudnianym do consultingu w pewnym obszarze a ląduje się na projektach, które nic z tym obszarem wspólnego nie mają. Narzędzia do pracy to jakaś porażka - 16 GB RAM + i5 10gen (używany!). ACN chyba nie bardzo ma pomysł na consulting w Polsce, dlatego ja poszedłem do Big4, gdzie pracy dużo, ale jakoś lepiej z perspektywy rozwoju i projektów.

Poszukująca pracy Nowy wpis

Trafiłam na ogłoszenia o poszukiwaniu praktykantów do działu HR (znalezione na pracuj.pl) i muszę z przykrością uznać je za skandaliczne. Praktyki nie są płatne, a wymaga się od studentów dostępności „full time”, co przeczy samej idei praktyk

tomasz Nowy wpis
@Poszukująca pracy

Prawdopodobnie to czy praktyki są płatne zależy od konkretnego stanowiska, ja byłem na płatnych. Ale z tego co wiem są tylko full-time

Jakub Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Dzień dobry, podzieli się ktoś informacją, jakie są widełki na stanowisku junior? Jest dużo ofert dla content reviewerów(junior level) obecnie.

Czy Accenture organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Rico Nowy wpis

W Technology jest dość duża pula szkoleń, ale to, że je zrobisz, nie zawsze znaczy, że będą one wykorzystane.

Mam miec z nimi rozmowe i byla mowa o 15% lub 30% bonusie oraz o niesamowitych sciezkach rozwoju wewnatrz firmy. Twoj komentarz mnie zaniepokoil, wiec czy moglabym poprosic o rozwiniecie watku?

Natka
@Kandydat

Ja rozwinę: ścieżki rozwoju w ACC ogólnie są zupełnie niejasne. Rozwój następuje „po godzinach” i zajeżdżają Cię dodatkowymi obowiązkami wmawiając Ci, że dostaniesz awans, którego nie otrzymujesz bo w ostatnim momencie firma zmienia plany rozwoju. W tym roku firma wyrzuciła tysiące ludzi i obcięła awanse oraz jakiekolwiek podwyżki. Nigdy nie widziałam rocznego bonusu dla nikogo mimo kilku lat pracy. W 2024 uciekam z tamtąd bo nie dają mi wyboru. Ponadto hasła które po kilku latach w ACC przychodzą mi na myśl to: kiepskie projekty, brak rozwoju, chaos komunikacyjny, donosy, brak szacunku dla jednostki, manipulacja i tani coaching.

Pra
@Kandydat

Może Tobie wspominają o bonusie, bo jakbyś miał na jakiś liczyć, to ewentualnie pod koniec 2024. Aktualnie za ten rok 2023 nie dają nic. A i firma ogłosiła brak podwyżek na cały 2024, więc są ludzie którzy mogą przez 2 lata być na tym stałym wynagrodzeniu. Trochę średnio, szczególnie w czasach szalejącej inflacji oraz skokowych podwyżek minimalnej.

Data Analyst

Aplikacja, wstępna rozmowa telefoniczna, po trzech tygodniach - interview i oferta na zakończenie.

Zapytano mnie między innymi o oczekiwania finansowe, czy mam doświadczenia na podobnym stanowisku oraz jaki jest mój stosunek do przeglądanie treści kontrowersyjnych i nie zgodnych z moim światopoglądem. Jak reaguję w sytuacjach, kiedy widzę jakiś nienormatywny kontent w sieci. Jak radzę sobie ze stresem, jaką osobą jestem, czy lubię pracować w zespole czy samodzielnie. Jaki jest mój największy sukces zawodowy itp.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Pogo

Nie ma podwyżek, nie ma bonusów :(

Hej, Czy mógłby ktoś podzielić sie doświadczeniem jeśli chodzi o rekrutację na stanowisko Customer Services Consultant? Jakie hard skille na takie stanowisko lub podobne są wymagane? Czy konieczne jest doświadczenie w konsultingu? Wiem że rola posiada opis ale chciałbym zapytać czy ktoś przeszedł przez rekrutację i jak to w praktyce wygląda. Ile etapów i czego się spodziewać na rozmowie? Z góry dzięki!

Jydhhfd

Żenujący poziom sprawdzania języka, zrobiony tak, że ciężko byłoby otrzymać wysoką liczbę punktów w języku ojczystym. Idiotyczne nagrywanie czytania, jakieś opisy obrazka jak na maturze i to wszystko na czas, bez momentu na przygotowanie. Nie wiem, kto układa tak źle sformułowane testy, ale metodycznie to fatalnie świadczy o firmie, czyżby wprowadzano oszczędności i już nawet nie mają na opłatę lektora sprawdzającego poziom podczas rozmowy? Ocenili mi poziom na B1, konkurencja na C1, co jest prawdą i tam też poszłam. Nigdy więcej nie będę tu kandydować. Pani rekruterka nawet nie chciała mi powiedzieć, dla jakiego klienta będę pracować plus wielką tajemnicą było też wynagrodzenie. Jednym słowem wszystko jest wielkim sekretem, bardzo nieprofesjonalnie.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Accenture?

Kiedyś

Prawie 2 miesiące temu miałam dwie rozmowy: jedną przez telefon, drugą internetowo z kamerkami. Miałam dostać odpowiedź do dwóch tygodni. Minął miesiąc. Dzięki za szacunek i jakąkolwiek informację, chociaż domyślam się, że odpowiedź jest negatywna. Tak czy inaczej należałoby o tym poinformować.

Były pracownik CN

dobol
@Były pracownik CN

Czy zdarzają się nadgodziny w Accenture?

HR

Cześć, jaki bonus przysługuje za polecenie pracownika? Jest on stały? Ile miesięcy nowy pracownik musi przepracować?

coyote

Dużo pracy, ale adekwatna do zarobków. Super ludzie i ciekawe projekty! Nie ma problemow na pracy zdalnej.

Ann
@coyote

A jaką wysokość zarobków? ;)

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Accenture?

akakak

imprezy są (takie oficjalne z twojego projektu, 1/2 w roku). Do tego raz w roku jest taka impreza na twoje miasto, ale mi się nie podobało, ludzie ze sobą nie rozmawiali (tylko ze swoimi znajomymi, więc jak dołączyłeś do Accenture w pandemii to prawdopodobnie nie masz znajomych więc taka impreza jest wręcz nieprzyjemna, bo się czujesz jak kołek)

śmiech na sali

Po prawie 7 miesiącach dostałam wiadomość (oczywiście automat, ale rychło w czas), że firma "nie prowadzi już rekrutacji na stanowisko ...". Dzięki za nic, chociaż są firmy, które nigdy się nie odezwały/nie odezwą nigdy :)

Czy nowo zatrudnione osoby w Accenture otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak, umowa o pracę jest od początku. Pierwsza umowa 3 miesiace, później zwykle już na czas nieokreślony.

Nowa

Czy w budynku na pawiej jest parking/ładowarki do samochodów ?

Pieszy
@Nowa

Jest parking podziemny, ale nie wiem czy ma ładowarki

kandydat

Ta firma to jakiś zart i kpina! Umawiaja się na rozmowę online po czym HR się na niej nie pojawia. Nie odpowiedzieli również na 3 wysłane maile co się dzieje. Brak mi słow. ZEROWE poszanowanie dla drugiego człowieka. Niestety nie jestem w stanie namierzyć przełożonego osoby, która się w ten sposób zachowała.

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku juniora w Finance and Accounting bez doświadczenia? Konkretnie na księgowych stanowiskach. Czy jest dużo nadgodzin?

D

Po ustaleniu terminu na rozmowe telefoniczną, brak telefonu od rekrutera... Stracony czas, nie polecam

Ilona
@D

:( Ej jeśli tak było to smutne, a może warto byłoby się jednak upomnieć? Jesteśmy tylko ludźmi, może coś mu wypadło?

Zostaw merytoryczną opinię o Accenture - Kraków

• Jak się pracuje w Accenture?

Zobacz opinie na temat firmy Accenture tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Accenture?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Accenture?

Kandydaci do pracy w Accenture napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Accenture