Opinie o Nowina Konopka Platformowe Systemy Parkingowe w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nowina Konopka Platformowe Systemy Parkingowe. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Nowina Konopka Platformowe Systemy Parkingowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowina Konopka Platformowe Systemy Parkingowe w Kraków

Marcin Nowy wpis
Inne

Dlaczego żaden pracownik nie chce napisać paru słów o firmie ?

Były Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@Marcin

Może dlatego, że pracownicy zmieniają się w tej firmie z miesiąca na miesiąc?

Aga Nowy wpis
Inne

Czy tak dobrze się pracuje w firmie i nie ma chętnych do pisania?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Edyta Nowy wpis
Inne

@zgadnij czyli generalnie polecasz prace, tylko nie należy do najłatwiejszych? Czy w ciągu tych kilku już lat pracy, Twoje warunki zatrudnienia uległy poprawie? A może pojawiły się dodatkowe pozapłacowe benefity z bycia zatrudnionym w Nowina Konopka Platformowe Systemy Parkingowe?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Edyta
Inne

Atmosfera to faktycznie bardzo ważny aspekt każdej pracy @konko. Dla wielu pracowników jedna z najważniejszych, na podstawie których czasami pracownicy podejmują decyzje o swoim zatrudnieniu w firmie. Jak to wygląda tutaj?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
zgadnij
@Edyta

Pracuję tu już ponad 3 lata (jest nas 3 takich, to nich szukają który pisał). Praca nie dla słabych fizycznie. Trzeba tylko kumać jak kręcić śruby, jak składać elektrykę po schemacie, jak kręcić hydraulikę. Wszystkiego po trochu. Kierownik spoko, czasem zjebie jak ma za co. Jak chcę wolne, to zawsze mogę się dogadać. Nie liczyłbym na gigant zarobki od razu. Popracowałem, wywalczyłem swoje i jest spoko. Trzeba się zawsze zastanowić przed przyjściem do takiej firmy, to jest budowa nie przedszkole. Praca w garażu, a nie w ciepłym pokoju.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Nowina Konopka Platformowe Systemy Parkingowe? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Elektromechanik
Wykroty
Logiserv Group Sp. z o.o. sp.j.
(46 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Rozbieracz
Ostrołęka
Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.
(31 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
(450 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
konko

hgfd, a jak generalnie przedstawia sie praca i atmosfera u nich?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
dario

Z tego co wiem firma Nowina Konopka Platformowe Systemy Parkingowe jest generalnym przedstawicielem w Polsce firmy OTTO NUSSBAUM GmbH & Co. KG AUTOPARKSYSTEME - lidera na europejskim rynku systemów platformowych. Zastanawia mnie, czy oni w ogóle często poszukują pracowników i czy rzeczywiście te systemu się sprzedają, bowiem nie spotyka się ich chyba zbyt często.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
IWO
@dario

Zatrudnij się Tomek i sam wpiszesz za pół roku tu swoje uwagi ! Polecam koniecznie ta firmę tylko nieudacznikom. Dario, ta firma pozycjonuje się jako generalny przedstawiciel ale defacto nie jest jedynym kolejny przedstawicielem. Tutaj jest kolejny generalny dystrybutor :) http://www.inter-auto-technika.com.pl Każdy kto jest oszukany przez tą firmę niech się wpisuje. Szkoda aby dalej kolejne osoby się nabierały!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
tomek

nie sądzę, żeby na ich stronie działo się coś specjalnego, szczerze mówiąc na każdą firmę są jakieś skargi, a na portalach społecznościowych typu właśnie facebook to już szczególnie, więc nie dziwi mnie to w zupełności.. powiedzcie tylko jak u nich wygląda rekrutacja, składa się z kilku etapów czy raz idziesz?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
bigos po sandomiersku

Jeśli ktoś zna zasadę obsługi kombinerek lub śrubokręta to sobie poradzi, jeśli zaś nie to musi tu wylać żale, niestety nie jest to praca dla osób które niewiedza czego chcca lub duzo chcą a ich umiejętności kończą się na teorii. Polecam dla ludzi którzy coś sobą reprezentują i nie węszą wszędzie teorii spiskowych typu nieplcone zus-y czy jakieś inne ceregiele, bo to fikcja sfrustrowanych pracowników którzy poprostu się nie nadawali do niczego

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
BUC

ILE DAJE NA GODZINĘ?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Nowina Konopka Platformowe Systemy Parkingowe - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Nowina Konopka Platformowe Systemy Parkingowe
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Sławkowska 12
    31-123 Kraków
  • NIP: 6762480177 KRS: 0000525757
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Nowina Konopka Platformowe Systemy Parkingowe
Przejdź do nowych opinii