Nowina Konopka Platformowe Systemy Parkingowe

Kraków

Opinie o Nowina Konopka Platformowe Systemy Parkingowe

Edyta

@zgadnij czyli generalnie polecasz prace, tylko nie należy do najłatwiejszych? Czy w ciągu tych kilku już lat pracy, Twoje warunki zatrudnienia uległy poprawie? A może pojawiły się dodatkowe pozapłacowe benefity z bycia zatrudnionym w Nowina Konopka Platformowe Systemy Parkingowe?

Edyta

Atmosfera to faktycznie bardzo ważny aspekt każdej pracy @konko. Dla wielu pracowników jedna z najważniejszych, na podstawie których czasami pracownicy podejmują decyzje o swoim zatrudnieniu w firmie. Jak to wygląda tutaj?

zgadnij
@Edyta 29.07.2017 16:51

Pracuję tu już ponad 3 lata (jest nas 3 takich, to nich szukają który pisał). Praca nie dla słabych fizycznie. Trzeba tylko kumać jak kręcić śruby, jak składać elektrykę po schemacie, jak kręcić hydraulikę. Wszystkiego po trochu. Kierownik spoko, czasem zjebie jak ma za co. Jak chcę wolne, to zawsze mogę się dogadać. Nie liczyłbym na gigant zarobki od razu. Popracowałem, wywalczyłem swoje i jest spoko. Trzeba się zawsze zastanowić przed przyjściem do takiej firmy, to jest budowa nie przedszkole. Praca w garażu, a nie w ciepłym pokoju.

konko

hgfd, a jak generalnie przedstawia sie praca i atmosfera u nich?

dario

Z tego co wiem firma Nowina Konopka Platformowe Systemy Parkingowe jest generalnym przedstawicielem w Polsce firmy OTTO NUSSBAUM GmbH & Co. KG AUTOPARKSYSTEME - lidera na europejskim rynku systemów platformowych. Zastanawia mnie, czy oni w ogóle często poszukują pracowników i czy rzeczywiście te systemu się sprzedają, bowiem nie spotyka się ich chyba zbyt często.

IWO
@dario 09.03.2015 20:53

Zatrudnij się Tomek i sam wpiszesz za pół roku tu swoje uwagi ! Polecam koniecznie ta firmę tylko nieudacznikom. Dario, ta firma pozycjonuje się jako generalny przedstawiciel ale defacto nie jest jedynym kolejny przedstawicielem. Tutaj jest kolejny generalny dystrybutor :) http://www.inter-auto-technika.com.pl Każdy kto jest oszukany przez tą firmę niech się wpisuje. Szkoda aby dalej kolejne osoby się nabierały!!!

tomek

nie sądzę, żeby na ich stronie działo się coś specjalnego, szczerze mówiąc na każdą firmę są jakieś skargi, a na portalach społecznościowych typu właśnie facebook to już szczególnie, więc nie dziwi mnie to w zupełności.. powiedzcie tylko jak u nich wygląda rekrutacja, składa się z kilku etapów czy raz idziesz?

nick

Nieuczciwość jest zawsze nieuczciwością i tym bardziej to dziwi jeśli właściciel jest takim zagorzałym miłośnikiem radia Maryja i wartości chrześcijańskich. Umowy jeśli już w ogóle są to najcześciej umowy o dzieło ,zlecenie ale standardem jest po prostu robota na czarno. [usunięte przez moderatorów] pewnie na ten temat tu się nie wypowiedzą.

bigos po sandomiersku

Jeśli ktoś zna zasadę obsługi kombinerek lub śrubokręta to sobie poradzi, jeśli zaś nie to musi tu wylać żale, niestety nie jest to praca dla osób które niewiedza czego chcca lub duzo chcą a ich umiejętności kończą się na teorii. Polecam dla ludzi którzy coś sobą reprezentują i nie węszą wszędzie teorii spiskowych typu nieplcone zus-y czy jakieś inne ceregiele, bo to fikcja sfrustrowanych pracowników którzy poprostu się nie nadawali do niczego

ole

Słowo firma w określeniu tej działalności jest sporym nadużyciem. Ogromna rotacja pracowników. Zaleganie z wynagrodzeniami, nie odprowadzanie składek do Zusu nie sprzyja w żadne sposób atmosferze w tej firmie. Niepłacenie również podatków jest zmorą tej firmy i jej właściciela który od początku stosuje taką politykę. Wizyty Urzędu Skarbowego oraz blokada kont firmowych jest na porządku dziennym.Do tego firma podszywa się pod realizacje innych firm z tej branży. Ostrzegam i na pewno nie polecam tej firmy chyba że ktoś chce stracić zdrowie, godzić się na nielegalne układy, pracę na czarno i lubi być wykorzystywany. Pozdrawiam wszystkich współtowarzyszy tych przykrych i bolesnych doświadczeń z tą firmą.

gówno

to co ten facet robi ciężko opisać.wypłaty dla monterów to kompromitacja a dla niego jeszcze większa.

kaka

niestety to praca dla desperatów za 2000zł za miesiąc w delegacji. kpina na całego szkoda kasy na tel do Nowiny.umowa na 1/8 etatu zero delegacji czy jakiś ekstra płatnych nadgodzin .totalna porażka

BUC

ILE DAJE NA GODZINĘ?

mechanik

Szkoda czasu! Firma to zbyt duże słowo, dla tych [usunięte przez moderatora], Tylko desperaci, albo jacyś nienormalni podejmują tam pracę! Lepiej precle iść sprzedawać, jak tych [usunięte przez moderatora] dorabiać!Oczekują od Ciebie żebyś był najlepiej inzynierem NASA, a proponują Ci pensje na poziomie zasiłku dla bezrobotnych, to oni decydują czy [usunięte przez moderatora] pieniądz, swiątek, piątek, i niedziele!Nie polecam, szkoda waszego cennego czasu, a od tego[usunięte przez moderatora] wali na odległość! Płacą kiedy chcą!!!

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

NIE POLECAM w ogóle udawać się do Nowina Konopka !!! tylko delegacje, warunki płacowe beznadziejne, brak ciągłości pracy, praca nawet i w weekendy, brak diet, cateringu, zwroty minimalne, umowa śmieciowa, wyjazdy w godzinach które spodobają się szefowi, oczekiwanie na wypłatę do kilku tygodni po terminie??? a za co żyć?? co to ma być praca ? czy rozlazły [usunięte przez moderatora]na kółkach, [usunięte przez moderatora] nie brakuje ostrzegam przed tą firmą.

Zostaw opinię o Nowina Konopka Platformowe Systemy Parkingowe - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowina Konopka Platformowe Systemy Parkingowe