AdRem Software Sp. z o.o.

Opinie o AdRem Software Sp. z o.o.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w AdRem Software Sp. z o.o.?

Nowy wpis

Wynagrodzenie odpowiada kwocie zawartej w umowie, oprócz tego firma wypłaca premie roczne oraz świadczenie urlopowe.

Jaka jest kultura pracy w AdRem Software Sp. z o.o.?

Nowy wpis

Pozytywna kultura miejsca pracy jest kluczowa w zapewnieniu zdrowego i pozytywnego środowiska zawodowego, dlatego w AdRem Software cenimy swobodną i koleżeńską atmosferę. Stawiamy na bardzo dobrą komunikację między pracownikami, która sprzyja rozwojowi i efektywnej pracy. W naszej firmie bardzo ważne jest dobre samopoczucie, dlatego dbamy o to, aby każdy pracownik miał możliwość ciągłego doskonalenia się, oraz był doceniany za rezultaty swojej pracy. Co więcej, dużą wagę przykładamy do zachowania równowagi między pracą, a życiem prywatnym.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w AdRem Software Sp. z o.o.?

Atmosfera w miejscu pracy jest ważnym czynnikiem wpływającym na produktywność i ogólne samopoczucie pracowników. Dlatego firma kładzie ogromny nacisk na dobre relacje między pracownikami, otwartą komunikację oraz wsparcie ze strony zarządu. Jesteśmy przekonani, że pozytywne środowisko pracy ma kluczowe znaczenie dla efektywności, satysfakcji i ogólnego dobrego samopoczucia naszych pracowników.

Wiecie, czy AdRem Software Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Pracownikom w naszej firmie udostępniamy niezbędny sprzęt do pracy zdalnej.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w AdRem Software Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Czy w firmie AdRem Software Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Szkolenia w AdRem Software nie są regularne, ale dostosowane do aktualnych potrzeb firmy i zatrudnionych w niej osób. Obecnie wszyscy nasi pracownicy mają możliwość uczestnictwa w kursie języka angielskiego.

Czy nowo zatrudnione osoby w AdRem Software Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak, wszyscy pracownicy są od początku zatrudniani na podstawie umowy o pracę.

Byly

Z nostalgia wspominam prace w Adrem Software jak wszedzie byly plusy i minusy jednak plusow bylo duzo wiecej .. nie wiem jak teraz ale za moich czasow : rodzinna atmosfera, soczki, kawka, herbatka, cukierki, batoniki .. to nawet teraz w "corpo" rzadko sie znajduje .. tylko kasa marna byla wiec czlowiek szedl gdzie lepiej placili .. Ehh pozdrawiam Zarzad: Tomka, Ele, Iwone :)

@Byly

Dbamy o wzajemne relacje i atmosfera jest dla nas ważna - miło nam, że dobre wspomnienia zostają. Myślę, że doceniają to zwłaszcza ludzie przychodzący do nas po korpo i ci którzy nie chcą być tylko trybikiem w olbrzymiej machinie.

soczki i owoce
@Byly

Cukierki soczki owoce batoniki i inne dziecinne,studenckie bajery można kupić samemu i przynieść i podzielić sie z kolegami i koleżankami jak się zarabia rynkowo (portal justjoin.it umieszcza widełki i posiada wiele ofert pracy dla programistów,osób technicznych ,handlowców itp )potem można prezesowi pokazać swój chojny gest i dać cukierka (jeśli prezes będzie rodzinny to przyjmie cukierka i zrozumie gest). Do pracy chodzi się po zarobek czyli Najpierw rynkowa kasa potem można zachęcać dodatkami i tzw rodzinną atmosferą.Firm oferujących rodzinną atmosferę jest od groma najcześciej są to tzw Janusze biznesu. Po pracy można z prezesem gadać o cukierkach ,batonikach,owocach i ściskać jego dłoń.Prezes z wyrachowania oszczedzając na was oferuje wam tzw rodzinną atmosfere ,owoce,a nawet czułe słówka itp a w głębi śmieje sie z was młodych i naiwnych dla niego to czysty rachunek owoce i czułę słowka są tanie pensją kosztuje znacznie więcej a rodzinna atmosferę prezes ma w domu Firma jak ma taką rodzinną atmosferę niech podzieli się zyskami wtedy będzie wiadomo ile tej rodzinnej atmosfery jest w firmie.Aha mając na myśli zyski nie chodzi mi o wymianę w barterze czyli np czekoladę.Mam nadzieję że to prosto opisałem i że ludzie tu są kumaci. pozdrawiam z niedziecinnego już miejsca

Soki i owoce
@Byly

Mój komentarz zniknął (był około tydzień temu wystawiony).Czy używając zdania który użyłem w komentarzu który zniknął cyt "że pracuje się dla pieniędzy" jest powodem aby komentarz wyczyścić całkowicie nawet z nickiem?

Soki i owoce
@Byly

Widzę że PRZYWRÓCONO ORGINALNY USUNIĘTY KOMENTARZ z dnia 12.09 2021 ale DOPIERO PO NOWYM WPISIE OPISUJĄCYM USUWANIE KOMENTARZY tj 26.09 2021 13:22 czyli KONIECZNIE trzeba robić zrzuty ekranów na portalu gowork i robę to również teraz , bo komentarze znikają bez przyczyn,bez wyjaśnień,i bez komentarza ze strony usuwających lub proszących o takie usunięcie,regulamin gowork jasno mówi na czyji wniosek taką operację wykonuje nie będę tutaj go cytował,Szkoda jednak że Gowork nie uzasadnia przyczyn usunięcia całych lub niektórych części komentarzy pod usuniętymi częściami, (powiem więcej nie pierwszy raz spotkałem się z takim zachowaniem na portalu gowork,Przykre to jest) !!! Czy ten komentarz też zostanie usunięty bo niespodoba się komuś ,a może lepiej odpowiedzieć niż usuwać czyż nie ?

@Soki i owoce

Dzień dobry! Komentarz został usunięty automatycznie przez GoWork i bez naszej ingerencji. Jest to zgodne z regulaminem serwisu. Na naszym profilu staramy się odpowiadać na wszystkie opinie, także te negatywne i nie usuwamy komentarzy. Gdy tylko zauważyliśmy że komentarz został usunięty, natychmiast staraliśmy się go przywrócić.

Czy pracownicy w AdRem Software Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

W AdRem Software bardzo dbamy o dobrą atmosferę, ponieważ wiemy jak duży wpływ ma ona na efektywność pracowników. Na co dzień obserwujemy pozytywne relacje między naszymi pracownikami, przede wszystkim współpracę i wzajemną pomoc, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w AdRem Software Sp. z o.o.?

Obecnie, w dobie pandemii, takie spotkania zostały ograniczone, natomiast wcześniej jak najbardziej organizowaliśmy imprezy integracyjne, wspólne wiosenne grillowanie czy spotkania świąteczne.

@AdRem Software Sp. z o.o. czy pracuje dużo obcokrajowców?

@Marcin

Historycznie co roku w firmie pracowali obcokrajowcy - praktykanci w ramach organizacji AIESEC i IAESTE lub obcokrajowcy mieszkający w Polsce. Obecnie, z powodu sytuacji epidemiologicznej nie mamy takich osób, natomiast obcokrajowcy pracują dla nas zdalnie przy różnych projektach. Mamy nadzieję, że gdy wrócimy do pełnej pracy biurowej, będziemy mieli znowu okazję pracować z obcokrajowcami.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w AdRem Software Sp. z o.o.?

Proces rekrutacji zależy oczywiście od specyfiki danego stanowiska, ale zazwyczaj są to trzy etapy - wstępna rozmowa kwalifikacyjna, rozmowa techniczna (jeśli wymaga tego stanowisko), a następnie rozmowa z członkiem zarządu firmy. W związku z obecną sytuacją spowodowaną pandemią spotkania w większości przeprowadzamy online.

Ile jest zmian w AdRem Software Sp. z o.o.?

Praca w firmie AdRem Software aktualnie trwa od godziny 9 do godziny 17 (poniedziałek – piątek). Wyjątkiem jest stanowisko Support Engeneer, gdzie ze względu na rosnącą liczbę klientów z rynków zagranicznych planowane jest wprowadzenie drugiej zmiany (od godziny 13 do godziny 21, dwa razy w tygodniu).

Jak długo trwa proces awansu w AdRem Software Sp. z o.o.?

Na proces awansu nie wpływa długość pracy w firmie, lecz zaangażowanie pracownika, jego samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów oraz chęć uczenia się. Firma wspiera podnoszenie kompetencji przez pracowników, gdyż im więcej kompetencji i im są one bardziej różnorodne, tym więcej możliwych ścieżek awansu. Kompetencje pracownika wpływają również na różnorodność projektów, w jakich może brać udział.

Co możecie powiedzieć o pracodawcy?

Magdalena
@Kasia

Na rynku jest dużo innych firm, w których warto pracować. Zastanów się pięć razy.

ALEK
@Kasia

nic dobrego niestety

Co jaki okres czasu w AdRem Software Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Podwyżki w firmie AdRem Software są zależne od zaangażowania i wyników pracy, podnoszenia swoich kwalifikacji oraz rozwoju. Są ustalane indywidualnie i można się o nie starać w dowolnej chwili.

Admin usuwa wszystko

o widze że o nowych samochodach nie wolno pisac ale na szczescie o braku podwyzek mozna i pewnie nie mozna pisac ze ludzie sie dalej zwalniaja

@Admin usuwa wszystko

Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników. Śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. W związku z tym komentarze zawierające treści niezgodne z prawem bądź regulaminem forum są archiwizowane przez administratora. W przypadkach szczególnych, gdy dany wpis oznaczał złamanie reguł prawa cywilnego czy wręcz karnego, nasza Spółka, choć z przykrością, jest zobligowana do odpowiednich działań formalnych. We wszystkich sprawach trudnych, wymagających wyjaśnienia jest możliwość skontaktowania się z nami bezpośrednio pod adresem e-mail: hr@adremsoft.com, otrzymane uwagi zostaną poddane analizie.

@AdRem Software Sp. z o.o.

Pracodawco ludzie ci odpisuja a ty odpowiedzi usuwasz o co chodzi ?

Zastraszona
@AdRem Software Sp. z o.o.

Slabe to wszystko jest jak widac

pp
@Zastraszona

Kolejna niestety nieprzychylna opinia została usunięta przez AdRem tuż po opublikowaniu. Aż tak trafne w sedno i bolesne ? O co chodzi ? Dlaczego w ogóle jest możliwe usuwanie opinii ?

Zaniepokojeni

Oj coś bardzo zwolniły prace nad oprogramowaniem, wielu jest zaniepokojonych co dalej będzie

obecna

i na podwyżki dla zasłuzonych też nie ma (usunięte przez administratora)

Izabela

@anonymous jedyna sytuacja, w której komentarze są usuwane występuje wtedy, gdy łamią one regulamin forum. Pozostają natomiast wszystkie merytoryczne i konkretne wpisy, dzięki którym użytkownicy serwisu mogą więcej dowiedzieć się o sytuacji w firmie. Nie ma znaczenia czy są pozytywne czy negatywne.

@Izabela

nie prawda usuwacie niekorzystne komentarze a własciciel firmy za to wam płaci

Publikacja wizerunku bez zgody

Ze znowelizowanego kodeksu pracy wynika więc wprost, że żeby opublikować wizerunek pracownika, konieczna jest m.in. jego zgoda. Czy istnieją jednak sytuacje, kiedy takiej zgody nie trzeba uzyskiwać? Tego typu rozwiązanie jest dopuszczalne na gruncie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zgodnie z zawartymi tam przepisami, o ile strony (w tym wypadku pracodawca i pracownik) nie umówiły się wyraźnie inaczej, zgoda pracownika na rozpowszechnianie jego wizerunku nie jest wymagana, jeżeli pracownik ten otrzymał umówioną zapłatę za pozowanie. W takiej umowie należy wyraźnie określić: przedmiot umowy, którym jest wyrażenie przez pozującego zgody na wykorzystanie jego wizerunku, za zapłatą przez twórcę odpowiedniego wynagrodzenia; sposób wykorzystania wizerunku, pola eksploatacji, zakres czasowy i terytorialny; wynagrodzenie za pozowanie i czas jego zapłaty. Z kolei zgoda na publikację wizerunku pracownika powinna zawierać: datę i miejsce jej udzielenia, cel wykorzystania wizerunku, czas, na jaki zgoda została udzielona, podpis pracownika.

nick
@Publikacja wizerunku bez zgody

ha ,na zdjeciu firmowym na stronie połowy ludzi już nie ma, nie pracują ;-) na fejsie tak samo ;-)

nick
@Publikacja wizerunku bez zgody

a ten doklejony gość to kto??? to już dokleja się gości żeby zwiększyć pomniejszony dramatycznie stan ;-)

la la land
@Publikacja wizerunku bez zgody

Słoneczko Peru powinno dokleić jakieś aktorki z hollywood to będzie robić wrażenie naprawdę amerykańskiej firmy ;-) będzie dużo ludzi na niby we firmie ;-)

eee
@nick

Roman W. Pojechał do USA i już nie wrócił:)

obecny
@Publikacja wizerunku bez zgody

faktycznie poco trzymać na stronie ludzi, którzy już nie pracują trzeba zrobić aktualne zdjęcie i zamieścić, mało nas ale za to zoptymalizowani i zautomatyzowani + Pani BDM ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o AdRem Software Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w AdRem Software Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AdRem Software Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

AdRem Software Sp. z o.o.