Opinie o Nature S Sunshine Products Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Nature’s Sunshine jest jedną z 30 najlepszych firm MLM na świecie. Zarabia ponad 350 milionów dolarów rocznie, działa w 30 krajach i posiada ponad 600 000 konsultantów, którzy budują biznes i używają produktów firmy. Produkty – Firma zajmuje się głównie suplementami diety( zioła, witaminy, minerały). W różnych kategoriach produktów znajdziemy: antyoksydanty, suplementy dla dzieci, enzymy, olejki i oleje, błonnik, esencje kwiatowe, zioła, suplementy odchudzania, probiotyki i wiele innych. Zalety – Firma znajduje się wśród 30 najlepszych firm MLM na świecie, co oznacza, że jest dobrze ustabilizowaną firmą i raczej nie zniknie z rynku w ciągu najbliższych kilku lat. Firma posiada bardzo dobrej jakości produkty doceniane przez klientów, a standardy jakości w firmie są bardzo wysokie.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nature S Sunshine Products Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Edward

Na stronie firmy widziałem informacje że można zostać partnerem firmy i dystrybutorem. Na jakiej zasadzie to działa? Trzeba mieć swoją działalność i samemu zajmować się sprzedażą bezpośrednią i szukać klientów? Podobno są premie za wyniki. Ktoś podpowie jakie?

Czy można liczyć w Nature S Sunshine Products Poland Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

joanna

na opieke medyczna nie ale na konsultacje medyczna darmowa zaznacze tak jak najbardziej

Jerzy
@joanna

Tzn.? :D Czy Tobie chodzi o darmowe porady medyczne ze strony współpracowników, w sensie, że żartujesz sobie? :D Może napiszesz na serio na jakie konkretnie benefity można liczyć, o ile w ogóle są jakieś? Zdarzają się premie? :)

Natalia

wiecie może czy specjalista ds. obsługi klienta może u nich pracować też zdalnie? Z tego co widzę to głównie obsługa infolinii, więc chyba nic nie stałoby na przeszkodzie ;) Ile wynosi teraz to "atrakcyjne wynagrodzenie" o którym piszą w necie?

Anilanka

Nie rozumiem negatywnych opinii. Były pracownik pewnie sfrustrowany że mu nie wyszło wylewa pomyje na firmę. Jeżeli ktoś z Tobą rzeczywiście pracował w ten sposób to współczuję. W zespole,w którym ja jestem nie stosuje się technik wymuszania i konieczności wciskania rodzinie czy znajomym produktów. Niestety ale narzekasz na ludzi, którzy być może źle się zabrali za pracę w takim modelu i zupełnie nie rozumieją na czym tak naprawdę polega mlm. W moim zespole są mili i energiczni ludzie, wspieramy się i nie doświadczyłam żadnego wymuszania określonego działania. Każdy idzie w swoim tempie i nikt nie ma do nikogo pretensji, że na przykład na razie nie masz efektów. Wręcz przeciwnie otrzymujemy pomóc, żeby to zmienić. Widać może na miałam szczęście dołączyć do profesjonalnego zespołu a Ty były pracowniku miałeś pecha albo tak naprawdę to opinia konkurencji - co niestety często się zdarza ????

Firma Nature S Sunshine Products Poland Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.

Co jaki czas w Nature S Sunshine Products Poland Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

IQ

przecież to piramida produktowa jak amway

Helena
@IQ

To swoją drogą, a przynajmniej podobnie zrozumiałam z poprzednich wpisów. To chyba jednak nie zmienia faktu, że ludzie się tu zatrudniają?

tu nie ma określonej wypłaty, więc nie ma podwyżek, dostajesz jakiś procent z produktów kupionych przez ciebie albo przez ludzi, których zapisałeś do firmy

Helena
@ja

"jakiś" on chyba jest twardo określony? Są chyba także jakieś normy, w któryś średnio ludzie się mieszczą przy rozprowadzaniu tego czy źle wnioskuję? są jakieś statystyki?

Jakie masz wspomnienia związane z pracą w przedsiębiorstwie Nature's Sunshine Products w mieście Łódź? Dodaj opinię i napisz co sądzisz szczerze o tej firmie.

Renata

Nie da się mieć takich wspomnień w mieście Łódź, gdyż nigdy nie było tej firmy w tym mieście i nie będzie, NSP ma jedną centrale w danym kraju

Zostaw merytoryczną opinię o Nature S Sunshine Products Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nature S Sunshine Products Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nature S Sunshine Products Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nature S Sunshine Products Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nature S Sunshine Products Poland Sp. z o.o.

Nature S Sunshine Products Poland Sp. z o.o.