Opinie o Nature S Sunshine Products Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Nature’s Sunshine jest jedną z 30 najlepszych firm MLM na świecie. Zarabia ponad 350 milionów dolarów rocznie, działa w 30 krajach i posiada ponad 600 000 konsultantów, którzy budują biznes i używają produktów firmy. Produkty – Firma zajmuje się głównie suplementami diety( zioła, witaminy, minerały). W różnych kategoriach produktów znajdziemy: antyoksydanty, suplementy dla dzieci, enzymy, olejki i oleje, błonnik, esencje kwiatowe, zioła, suplementy odchudzania, probiotyki i wiele innych. Zalety – Firma znajduje się wśród 30 najlepszych firm MLM na świecie, co oznacza, że jest dobrze ustabilizowaną firmą i raczej nie zniknie z rynku w ciągu najbliższych kilku lat. Firma posiada bardzo dobrej jakości produkty doceniane przez klientów, a standardy jakości w firmie są bardzo wysokie.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nature S Sunshine Products Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Powiem tak, przez pewien czas bylam partnerem Natures Sunshinw ale zrezygnowaleam bardzo predko poniewaz zasady ktore tam panuja sa sprzeczne z moimi zasadami moralnymi. Przyklad: swieta SPRZEDAWAJ KOLAGEN PO RODZINIE CIOCI BABCI MAMIE ITP. produkt ktory nie oszukujmy sie jest cholernie drogi mam na (usunięte przez administratora) wciskac babci ktora zyje ze skromnej emerytury ??!! jak tego nie zrobisz Twoj lider ma pretensje ze przeciez sie opierdzielasz i jak mogles nie sprzedac cioci wujkowi i calej rodzinie tandetnych perfumow i przecietej jakosci chemii. a sprobuj wyrazic swoja opinie na temat produktu ktora ma zastrzezenia albo jest w jakis sposob negatywna co do jakosci to Cie zagryza. .Dziwne ze tam wszyscy maja jedna zdanie ze wszystko jest super szampon super , plyn super perfumy najlepsze . NIKT NIE MA SWOJEGO ZDANIA Atmosfera ktora tam panuje uwazam za falszywa. kazdy sie usmiecha taki pomocny i wogole bo widzi tylko w tobie $$ nawet tutaj na forum jak dziewczyna sie zapytala o opinie to milion chetnych zeby umowic sie i zagarnac do grupy, po prostu daje sie odczuc falszywa sympatie . kolejna rzecza ktora mnie rozczarowala jest ta "tajemniczosc spotkania" i wymuszenie zakupu jakis probek bo przeciez "wpisowe" musi byc pod przykrywka jakis smieci zeby tego nie mozna bylo nazwac piramida finansowa. Bardzo bawią mnie rowniez slogany ktorymi posluguja sie wszyscy zaangazowani i ta wzajemna motywacja. moje ulubione powtarzalne cytaty I HASLA ktore czlowiek ogladal i slyszal do zerzygania i sa naprawde zenujace to : - PROJEKT -SPOTKANIE BIZNESOWE -EKIPA I JEJ CZAS OPERACYJNY - bardzo czesto powtarzane haselko "GENIALNY" na temat wszystkiego co dotyczy firmy i w firmie - O NIM (JAN KOWALSKI) BEDZIE JESZCZE GLOSNO bawi mnie to: powtrzalne schematy, dublowane hasla ktore rzucil ktos z gory i kazdy tak gada ktos kto pojdzie na spotkanie moze byc pewien ze spotka sie z pewnym modelem ktory KAZDY TAM STOSUJE wyglada on mniej wiecej tak typ opowiada swoja historie jak to mu bylo zle w zyciu i nie mogl znalesc rozwiazania nastepnie nagle spotkal kogos tam i ten pokazal mu lepszy sposob na zycie . pozniej opisuje zmiany jakie PROJEKT (haha no bawi mnie to slowo to moje ulubione ) wprowadzil w jego zycie i konczac ze on chce rowniez pomoc TOBIE otwierajac Ci droge do raju jakim jest Natures Sunshine i wypowiadanie sie o nim w samych superlatywach . Szczerze podsumowujac: tak uwaga tak da sie zarobic w Natures Sunshine ale kosztem relacji z rodzina i wszystkimi ludzmi ktorych znasz. Jeśli chcesz pozbyc sie znajomych i przyjaciol jak i rodziny dolacz do Natures Sunshine. Bylam podziekowalam wole model wlasnego biznesu ktory prowadze z powodzeniem i wedlug wlasnej wizji.

Ladyvi

Ale ta firma nie sprzedaje takich produktów. Ma certyfikaty m.in FDA, więc nie rozumiem skąd takie info

Przebadany

Najlepsza jest ta ich "maszyna do badań" czyli coś a`la generator liczb losowych. W jej starszej wersji łapało się dłonią metalową pałeczkę, pracownik natures sunshine wpisywał nasze dane tzn. wiek, wagę itp. a następnie maszyna wypluwała nasze choroby i niedobory na które specyfik zawsze był do kupienia na miejscu. A co pokaże kiedy dla eksperymentu wpiszecie dane kobiety przy badaniu mężczyzny? Pokaże, że facet ma problemy ginekologiczne. Spróbujcie sami poeksperymentować wpisując różną wagę, wiek i płeć a sprawdzicie jak "mądra" jest ta maszyna

@Przebadany

Tutaj jest opisana inna firma (nie będę podawał nazwy) W Nature's Sunshine nie ma "maszyny do badań"

Jeśli ktoś nie zrozumiał istoty MLM'u nadal będzie powtarzał głupoty o piramidzie. MLM od kilku lat jest przedmiotem na uczelniach wyższych. A to , czy to będzie zajęcie dla kogoś, czy nie, to już zależy od danej osoby. Nie każdy chce być górnikiem, nie każdy lekarzem i też nie każdy się nadaje do wszystkiego. W każdej firmie MLM buduje się strukturę ( dystybutorzy + klienci ) i na tym się zarabia, to jest niezaprzeczalne! Pieniądze nie biorą się znikąd! A już na pewno nie ze stwierdzenia typu " tylko się zapisz, nie musisz nic robić". Praca polega na polecaniu produktów - skutecznym polecaniu! Czyli jeśli ktoś kupi dostajesz za to kasę, a jeśli ktoś dołączy do twojej stuktury jako dystrybutor, to twój biznes szybciej ruszy do przodu, bo po prostu tych ludzi będzie więcej, a co za tym idzie, więcej sprzedaży. Bo to bzdura, że nie musisz sprzedawać , sprzedajesz informację, która jest wrotami do sprzedaży produktu. MLM to nie gwiazdka z nieba, ani czarna magia. Zwykły handel. Osobiście byłam w kilku firmach MLM i Nature;s Sunsine ma zdecydowanie najlepszy plan marketingowy. Przede wszystkim dlatego, że nie jest binarny. Powiem tak ...dopiero w NSP zobaczyłam pieniądze z pracy w MLM. więc mogę powiedzieć, że to działa. Nie będę kłamać, jeden miesiąc jest lepszy, inny gorszy. W jednym zarobisz 2 tysiace, w drugim ledwie kilkaset złotych...sprzedaż, stuktura, ludzie przychodza odchodzą. Dużo czynników. Ale jesli trafisz na ludzi, którzy są fanatykami MLMu to będą Ci wciskać frazesy i mówić, żeby pracować w święta i sprzedawać wszystko i wszystkim. Jak ktoś wczesniej wspomniał MLM jest dla każdego, ale nie każdy jest dla MLMu. W NSP nie ma wstępnego, więc możesz zacząć za darmo. Nic nie tracisz. Wypróbuj. Ale na pewno nie rzucaj się na głęboką wodę, zostań na etacie, a tu poprostu sobie dorabiaj. Jeśli ktoś kto Cie prowadzi będzie właściwy, przyzna mi rację, że trzeba zarabiać podwójną wypłatę etatową, żeby myśleć o rzuceniu zatrudnienia. Pozdrawiam.

Wojtek
@irabik

Trafiło mi w ręce ogłoszenie - od trzech lat już nieaktualne - gdzie oferowano tu etat. Konkretnie na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi Klienta VIP. Czytając ten wątek myślałem, że nie preferuje się tu klasycznego zatrudnienia. Podkreślano nawet stabilność zatrudnienia. Wiesz coś więcej, czy i dziś pracując na infolinii byłaby umowa o pracę? A także na jaki czas zawiera się pierwszą?

Ela

Wspaniałe produkty . prowadzę ośrodek medycyny naturalnej i właśnie tymi produktami .nutraceutykami pomagam osobom.,które poszukują zdrowia

@Ela

Neutrocetyki są wręcz Nie zastąpione i są fenomenalne neutrocetykami które są Najwspanialszymi uważam tak przez to że można wyleczyć wiele chorób przez medycynę która brnie do przodu i układów kostnych,oddechowych itp. Przecudownym przykładem jest to że moja Mama miała przed braniem, neutrocetyków ciągle zimne ręce. także jak ktoś przeciwnie nastawiony to nie wiem czy ma wogóle jakie kolwiek pojęcie o Natural's Sunshin oraz o neutrocetykach.

Kurdebele

Witam.Czy mogłabyś coś napisać na temat tych ich rezerwacyjnych produktów. Podchodzę do tego b.sceptycznie,jak od pewnego gościa usłyszałem,że jedna laska miała raka,że lekarz dawał jej 3 m-ce życia,ale jak zaczęła stosować któryś(nie pamiętam co to było) z suplementów,to wyzdrowiala.. Proszę daj mi odpowiedź,dziękuję. Pozdrawiam.

nieznajoma
@Kurdebele

nie współpracuje z ta firma ale tez słyszałam o tych 3 m-c

Beta

Nie pomyliły ci się firmy? W NSP nie ma żadnych perfum przecież i o jakiej chemii mówisz? Ewidentnie mylisz firmy.

@Beta

To co właściwie w tej firmie jest w takim razie? Bo faktyczne zaraz wyjdzie, że dochodzi tu do nieporozumienia

Zocha

Właśnie dostałem propozycję dołączenia pogrzebałam i wyszedł taki Amway.

Agnieszka

Ten były pracownik albo pomylił firmy, albo nigdy nie był partnerem Nature's Sunshine Products Poland Sp. z o.o., ponieważ w Natures Sunshine Products Poland nie ma perfum, nie ma próbek, nie ma chemii, nie ma wpisowego. Dodatkowo Nature's Sunshine Products Poland Sp. z o.o. mieści się w Warszawie, a nie w Łodzi.

IQ135

produkty bez badań !!!! nie sprzedawajcie produktów które nie mają potwierdzonej jakości badaniami, to jest nawet przestępstwo.

IQ135
@Zocha

bo to jest taki Amway. Klient kupuje byle co z amerykanskimi certfikatami ktore kazdy moze sobie zrobic w Photoshopie. Brak jakichkolwiek badań laboratoryjnych.

@IQ135

Jeśli to prawda to czy takich rzeczy po prostu się nie zgłasza? Ale tak w sumie to o jakie konkretnie produkty Ci chodzi? Bo tu wcześniej padło info, że oni perfum podobno wcale nie robią.

Lubi

Cześć dobrze napisane.Zastanawialam się nad pracą w NS .Jestem ciekawa jak zastąpiła pracę NS jaki jest Twój model biznesu .jak byś znalazł lub znalazła chwilę to bardzo proszę o kontakt. lubik.renata@gmail.com

ZT

Olejki zapachowe

@ZT

O dzięki, no a co z tymi badaniami w takim razie czy już wszyscy odpuścili ten temat?

IQ
@Helena

zgłasza się, jest zgloszone do GIS

IQ
@Helena

wejdź na stronę rejestr suplementów gov i sprawdź sobie, że tylko kilka suplementów jest zgłoszonych i zaakceptowanych. Nie można sprzedawac suplementów bez zgłoszenia o badaniach - jak dla zywności- mówiąc. Cerrtfikat dla sportowców wydano tylko na podstawie deklarowanych składów , bez żadnych badan i ma potwierdzić, że nie zawieraą substancji dopingujących, tylko tyle. Profesor wydal ten certfikat bezpodstawnie, prawdopodobnie dla pieniędzy.

@IQ135

co to za bzdury, aż jestem w szoku, certyfikaty w photoshopie? jesteś odklejony od rzeczywistości człowieku, NSP ma akurat bardzo dobrze przebadane produkty, polskie suplementy nie mają tylu badań co te, bo w Stanach są ostrzejsze przepisy jeśli chodzi o badania

czemu wprowadzasz ludzi w błąd? "tandetne perfumy"? "przeciętnej jakości chemia"? nawet nie wiesz co dokładnie ta firma sprzedaje, nie ma żadnych perfum, żadnej chemii, żadnych próbek, produkty są skuteczne, dokładnie przebadane i przede wszystkim zdrowe, a jeśli trafiłaś na ludzi, którzy zmuszali cię do wciskania produktów rodzinie, to po prostu trafiłaś na podłych ludzi, źle to świadczy o nich, a nie o produktach, trzeba mieć swój rozum, jak babci nie stać na kolagen z jej emerytury, to jej nie wciskaj, lider ma do ciebie pretensje, to z nim nie współpracuj, ludzie są fałszywi, to się z nimi nie kontaktuj, przecież to wszystko i tak można zamówić przez internet, nie musisz chodzić na żadne żenujące spotkania biznesowe, Ludzie, trochę myślenia wam nie zaszkodzi, spróbujcie.

Łucja
@IQ

Suplementów z tego co wiem wcale nie trzeba badać, więc w sumie każdą inna firma może sprzedawać je tak samo niesprawdzone. Czy tutaj docierają jakieś sygnały, że z nimi jest coś nie tak?

@Łucja

właśnie te są sprawdzone, bo to jest firma amerykańska, a w Stanach są ostrzejsze przepisy i wszystkie suplementy muszą być dokładnie przebadane

Klient

Bzdury napisane… Ta firma nigdy nie sprzedawała i nie sprzedaje perfum…. równjeż chemii ..

Andzia

Muszę tutaj coś sprostować . Bo chyba autorkę wypowiedzi poniosło . Współpraca z firmą jest bardzo jasno sprecyzowana , chcesz zarabiać ,najpierw zainwestuj w wiedzę . Nikt ,nikomu nie nakazuje niczego wciskać !!! Ani też nikomu sprzedawać . Ja np zamiast kupić cioci kwiatka za który musiałabym zapłacić dałam produkt ze swojej firmy . To że ktoś wpadnie na nieodpowiedniego lidera ,manipulatora to nie jest wina firmy ,a człowieka pod którego się trafi . Najwyraźniej autorka nie znała zasad współpracy , i nie ma swojego zdania . No i jeszcze ,płyny ,perfumy ... Przecież NSP nie ma czegoś takiego w asortymencie . I tak na koniec ja dzięki współpracy z NSP zyskałam znajomych , przyjaciół i nie straciłam rodziny . Ja nie chodzę i nic nikomu nie wciskam . To do mnie przychodzą z pytaniem . Co Ty robisz że tak promieniejesz . I to co przeczytałam tutaj można napisać o każdej firmie MLM . Jest to zajefajny system pracy ,tylko nie każdy się do niego nadaje .

Łucja
@Andzia

Mówisz, że autorka mogła trafić na nieodpowiedniego lidera - co w takim przypadku można zrobić? Można jakoś go zmienić? I jak mogła nie znać zasad współpracy, nie są one jasno przedstawione przed rozpoczęciem pracy?

Þtttt
@Klient

Bo sprzedają chemię. Mieli płyń do mycia naczyń, który był reklamowany jako ideały płyń również dla niemowląt do mycia ciała.

Maras

Pomocna w podjeciu decyzji

Gares

To mi się kojarzy z Herbalife...ponad 20 lat temu organizowali dla ludzi nieświadomych takie spotkania , spędy w hotelach , świetlicach itp....wciskajac kit jakie to super dobre i wogole, i ile można na tym zarobić taka akwizycja na dużą skalę . Po kilku spotkaniach podziękowałam ,

Ciekawe co piszesz, Nature's Sunshine nie ma w swojej ofercie perfum. Chyba że mylisz firmy, a może po prostu konkurencja takie komentarze wypisuje? Ludzie, zrozumcie system działania takich firm to może przestaniecie bzdury pisać

Klaudia
@Ania

Oj taknie ma w ofercie perfum.. Ja osobiście będąc 3 lata a mało robiąc nie spotkałam się z tym żeby ktoś mi zarzucał i miał " pretensje ze się obijam "

@Klient

Ale kolagen wciskają komu się da.

Ziuta57
@Ania

ewidentnie pomylono firmy, NSP nie sprzedaje ani perfum, ani chemii

Renata

Przecież w tej firmie nie ma żadnych próbek, perfumów czy chemii. Chyba się mu cos pomyliło.

RIP

Typowa piramida od wciskania kitu. FIRMA jakich już było wiele i zawsze pojawią się kolejne. Ciągle ten sam schemat działania - szemranej nieformalnej sprzedaży, bez płacenia podatków od działalności gospodarczej, co de facto jest świetnym sposobem napychania sobie kasy przez właścicieli, z ominięciem rzetelnego rozliczania się z rzeczywistych dochodów.

Adamus

Pani opisuje inna firmę w Nature's Sunshine nie ma perfumy ani próbek.

To jest (usunięte przez administratora) jakaś, (usunięte przez administratora). Mój znajomy tak się wciągnął i (usunięte przez administratora), że zaczął nagrywać filmy na wyjazdach zagranicznych za które oczywiście płacił ze swojej kieszeni i filmy wrzucał na ich grupy żeby zwerbować kolejnych naiwnych. Nigdy nie zarobił złotówki, poprawka, zarobił grosze przez pół roku które wydał na ich specyfiki. (usunięte przez administratora) wszędzie, że tam zarabia i stać go na wyjazd na Zanzibar. To jest(usunięte przez administratora) jak potrafią zawladnąć ludźmi pogubionymi i samotnymi obiecując zarobek. Codziennie marnował więcej godzin niż na etacie jeżdżąc po spotkaniach i wciskając ludziom ten sam kit, mnie pomogła firma to teraz ja chce pomóc Tobie. Jego kolega z tej branży skończył bez środków do życia wyprzedzając swoje prywatne rzeczy. (usunięte przez administratora) rzeczywistość i na tym zarabiają dyrektorzy. Szkolenia i wyjazdy płatne i ludzie płacą. Trzeba naprawdę stracić rozum żeby dla nich pracować.

@jakis_gość

Ja mogę ci powiedzieć na swoim przykładzie że mi mega pomogło. Do tego najnowszy produkt do treningów jest cudowny trenuje bardzo dużo i jeszcze nic tak dobrze nie dzialało no nie ma tylko kofeiny w nim ale czy to dobrze czy źle to już nie mi to oceniać bo jednym będzie pasować z drugim bez

Ladyvi Nowy wpis

@Anna

Masz całkowitą racje, niech każdy robi to, co mu pasuje:) handel to handel jednak. Czyli to jednak praca dodatkowa, a znasz osoby, którym udało się rzucić etat i utrzymują sie działając tutaj? Czy macie zbudowany swój zespół, koordynatorów? Jakieś szkolenia, które pomogą w sprzedaży?:)

Jak najbardziej. W mojej grupie jest kilka osób, które pracują tylko w tym. Tak samo w całej organizacji są setki osób, które mają naprawdę konkretne pieniądze i z pracy etatowej zrezygnowały już dawno. To jest praca dodatkowa na początku, z czasem staje się pracą na cały "etat" . Jest cały szereg szkoleń, programów, wyjazdów szkoleniowych, zoomów. Jeśli chcesz wyjść z etatu naprawdę musisz się przyłożyć i poświęcić temu przynajmniej pół roku, żeby zarobić już znaczące pieniądze. Razem z moją grupą pracujemy online z ludźmi z całej Polski i zagranicy, jeśli chcesz więcej informacji o NSP i pracy w branży MLM to możesz mnie znaleźć na Instagramie konto zycie.poza.schematem - napisz, pogadamy ;)

irabik Nowy wpis
@Anna

Można zacząć od zera bp nie ma żadnego wpisowego i wciskania kitu. W swoim tempie buduje się strukturę i trz,eba pracować jak wszędzie, jeżeli chce się odnieść sukces.

Wojtek Nowy wpis
@irabik

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jakie godziny pracy obowiązują w Nature S Sunshine Products Poland Sp. z o.o.?

Cześć, widziałam kiedyś w jakimś starym ogłoszeniu z października 2015, że praca polega na dystrybucji produktu, dobrze mówię?? ale no jednak to mocno nieaktualne, dlatego zajrzałam na forum i prosiłabym jakieś szczegóły, bo szukam pracy w okolicy i to już jedna z niewielu opcji. zarobki są w zależności od tego ile się sprzeda ?

Firma Nature S Sunshine Products Poland Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Agnieszka

Magdalena
@Agnieszka

Jaki były pracownik? Nie wiem w ogóle do czego się odnosisz?

ggg
@Agnieszka

NSP ma podmarkę MIHI w której sa oczywiście próbki perfumy i chemia. To wszystko to jedna i ta sama ściema

Coś więcej możesz zdradzić:) Dobrze poczytać pozytywne opinie.. często ludzie nie są zbytnio obiektywni i za bardzo narzekają na pracę. Chyba taka nasza natura :P Najbardziej to mnie ciekawi czy z zarobków byłeś zadowolony?

Znalazłem ogłoszenie, w którym poszukiwano specjalisty ds. obsługi klienta VIP. Jakie wynagrodzenie (widełki) na tej pozycji, bo nie były niestety podane? Umowa o pracę już od pierwszych dni? Na jaki okres? Próbny?

@jakis_gość

Moim zdaniem mega firma dająca możliwość rozwoju. Da radę w niej rozwinąć swój biznes oraz działa na zasadzie MLM

Mirela

Działam z firmą NSP od pół roku i to co mogę powiedzieć to trafiłam na zespół ludzi pełnych pasji do tego co robią, gotowych do dzielenia się wiedzą i wspólnego rozwoju. Łączą nas relacje oparte są na zaufaniu, zrozumieniu i przyjaźni. Zanim podjęłam współpracę przetestowałam na sobie produkty więc z czystym sumieniem mogę je teraz polecać bo przekonałam się, że są skuteczne. Cena jest adekwatna do jakości i efektów jakie otrzymałam. Firma zapewnia mi darmowe szkolenia dzięki, którym mogę się rozwijać. Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem współpracy, mogę powiedzieć jedno spróbuj i sam przekonaj się jak się z nami działa.

Elizka
@Mirela

Na jakich zasadach jest ta współpraca? Żeby zarobić to dużo trzeba tych produktów sprzedawać? Jest jakaś procentowa prowizja czy jak to działa? Poza tym czy te szkolenia są często organizowane?

Lider
@Mirela

Jestem w NSP od roku, zaczęłam się suplementowac przez lekarza. Moje wyniki poprawiły się. Potem pomyślałam o innych. Mam na tym etapie suplementy za darmo. Poznałam wspaniałych ludzi. Tu nie ma konkurencji. Przedewszystkim POMAGAM. To bardzo dobre nutraceutyki.

nieznany
@Mirela

Jeśli od września to 3 mieś.a nie pół roku :)

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć dokładnie jak wyglada współpraca z firmą? Na ich stronie można wypełnić formularz. Zastanawiam się czy praca jest opłacalna? Jest podpisywana z firmą jakaś umowa ? Ile można zarobić na promowaniu i sprzedawaniu ich produktów?

Albert

Dzień dobry, zasady współpracy są jasne i proste. Zapraszam na stronę: nature-sunshine.pl/wspolpraca P.S. Pani w głównym wątku mówi całkiem nie o tej firmie...

@Albert

A tu na forum można się coś konkretnego dowiedzie zanim wyśle się wniosek przez stronę? Szczególnie że napisałeś że główny wątek jest nie na temat. Ile można zarobić? Głównie dostaje się prowizje?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Nature S Sunshine Products Poland Sp. z o.o.?

Albert

To jest MLM, czyli budujesz sieć swoich Liderów i samemu sprzedajesz produkty: Zapraszam na stronę: nature-sunshine.pl/wspolpraca

Zorientowany

Firma w porządku. Produkty dobre, warto stosować dłużej, aby były efekty i najlepiej według .konsultacji z lekarzami i specjalistami którzy współpracują z tą firmą. Co do zarobków to średnio - bez struktury ( MLM) niewiele zarobisz. Jeśli nie zastosujesz technik sprzedaży tak jak firma proponuje to jedz produkty i bądź zdrów - a pracuj w innej firmie.

@Zorientowany

A wyszkoli mnie ktoś z tych technik sprzedaży? dopiero zaczynam o firmie czytać, bo widzę, że jakiś ruch się robi, jak na razie mam pracę, ale piszesz ze być może warto na dłużej zostać. Tyle, że ja doświadczenia nie mam. To jak sobie poradzić żeby te strukturę o której piszesz zbudować?

Dwa lata temu na oferta pracy w centrali stołecznej na stanowisku Specjalista ds. Obsługi Klienta VIP. Bardzo mi odpowiada opis, mam więc pytanie, czy ów CC wciąż działa i czy będzie do niego nabór? Ile wynoszą teraz zarobki? Interesuje mnie tylko praca na umowę o pracę, gdyby ktoś chciał nawiązać do bycia partnerem itp. :)

Przebadany

Magdalena
@Przebadany

A to nie mogą jej zmienić jeśli jest dość wadliwa? Sugerowałeś im to?

@Przebadany

co za bzdury wypisujecie, to jest normalna firma z dobrymi, przebadanymi suplementami, a ta "magiczna maszyna do badań", której wyraźnie nie rozumiesz, to po prostu biorezonans magnetyczny, który działa wysyłając fale elektromagnetyczne przez organizm, to jest czysta nauka, dokładniejsza i szybsza niż badania szpitalne, ale oczywiście jak ma się inteligencję i wiedzę jaskiniowca, to będzie się krytykować wszystko czego się nie rozumie

@Przebadany

Pomylily Ci sie firmy kolego. Opisujesz niemiecki LR. NSP nie prowadzi takich praktyk. Najwieksza zaleta NSP jest najwyzszy na swiecie jakosc produktow I transparentosc dot.zasad wspolpracy.

@Przebadany

Jaka maszyna? NSP nie pracuje na urządzeniach ,to diagności ,którzy wyprowadzania ludzi z różnych stanów proponuja produkty NSP."maszyny "do badań o których pan wspomniana nie mają nic wspólnego z firmą NSP .firma Nsp nie pracuje na urządzeniach.Totalna nieprawda

Daria
@Ela

Biuro Profilaktyki Zdrowia REA w Suwałkach ma taką Chińską maszynędo wynajdywania chorób, a jako lekarstwo proponują supelementy diety z Nature Sunshine

@ja

Dokładnie zgadzam się, Neutrocetyki są w 100% naturalne i skuteczne dla zdrowia, a nawet mógłbym powiedzieć że 300procentach są zdrowe ponieważ są prze badywane 600 razy przez specjalistów którzy się tym zajmują, a oni wypuszczają na rynek zdrowia wtedy kiedy są już na tyle przebadane że stają się w 100procentach zdrowe

Pati

Sprawdzałam, czy ktokolwiek tutaj w ogóle pracuje w rozumieniu kodeksowym czyli na umowę o pracę. I okazuje się, że tak, ale nie ma naboru TERAZ :/ Dwa lata temu była praca jako Specjalista ds. Obsługi Klienta VIP i opis bardzo mi odpowiada, ale kto wie, czy wciąż działa ta infolinia i czy są rekrutacje do niej? Wieści o zarobkach są też mile widziane :))

Do sedna

Opinia dla osób, które wpierw chcą sprawdzić firmę zanim zdecydują się na super współpracę. Od siebie napisze, że spróbowałem jednak nie było mi po drodze z NSP. To firma MLM jakich wiele na rynku, powielająca schemat działania bazujacy na rekrutacji osób w celu wypracowania jakiegokolwiek "zysku". Wprowadziła mnie osoba, która na ten dzień siedzi w tym 3 lata. Dla NSP zrezygnowała z pracy na etacie bo jak twierdzi lepiej na tym wyjdzie. Wkłada w to ogromna ilość energii i czasu jednak nie zauważyłem aby jej się zbytnio poprawiło. Kiedy zdecydowałem się odejść nasze relacje uległy pogorszeniu. Kontakt się urwał i wychodzi na to, że to ja jestem tym złym i ograniczonym. Siedziałem w tym rok i co mogę powiedzieć.... MLM jest dla wszystkich ale nie wszyscy się tam odnajdą. NSP To zwykła piramida rekrutacyjna. Bez struktury nic się w niej nie osiagnie więc jeśli nie jesteś w stanie tak jak ja poświęcić czasu na to to lepiej odpuść. Szkoda tylko wtedy tych pieniędzy wydanych na extra produkty. No właśnie produkty, bardzo drogie I na wszystko a dochodzą kolejne, które "lecza" to samo ale kosztują już znacznie więcej. Sprawdź też rynek bo może się okazać, że taki chlorofil jesteś w stanie kupić nawet 50 zł taniej a masz taki sam skład. Żałuję, że nie zrobiłem tego wcześniej. Dochód pasywny to mit. Bez struktury nic nie zyskasz. Ktoś niżej robi na Twoje zniżki i awanse a punkty muszą się zgadzać bo bez nich ani rusz. Z resztą sprawdźcie też osoby, które piszą na innych portlach z ofertą współpracy. Większość z nich pracuje normalnie na etacie, ma swoje biznesy lub juz jest emerytem. I pamietajcie to nie jest wasz biznes. Bo gdyby tak bylo nie mielibyscie kolejnego czlowieka nad soba i sami moglibyscie dzialac tak jak wam sie podoba. Jestescie tylko dystrybutorami w trybie machiny rekrutacyjnej. Nawet nazwa firmy w ich ogloszeniach jest ukrywana. Na słowo "genialny" i "petarda" można dostać uczulenia. W moim mniemaniu bycie managerem, dyrektorem to coś więcej niż tylko wyrobienie odpowiedniej liczby punktów. Tu wystarczy tylko, że ktoś zapisał X osób, wyrobil punkty I już staje się dyrektorem. Zapytajcie osoby, które naprawdę nimi są ale w firmach technicznych czy IT I jak do tego musieli dojść. To inwestycja bardzo wysokiego ryzyka. Nie słyszałem aby komuś zamykano czy podbierano struktury ale zdążało się słyszeć od liderów, dyrektorów, że może warto spiąć nieco pupkę i kupic cos wiecej bo ON/ONA walczy o awans. W normalnym biznesie takie coś jest niedopomyślenia. Do przemyślenia... Ktoś powie/pomyśli, że napisała to osoba, której nie wyszło bo u mnie jest inaczej ble ble ble. A ja odpowiem TAK i nie boję się tego przyznać. Jednak to wszytko nie wzięło się z nikąd. Nie zakazuje nikomu. Spróbuj zobacz i wróć tu za jakiś czas. Może dostrzesz coś podobnego. A może już jesteś i boisz się wyjść bo to przyznanie się do błędu? Nic bardziej mylnego to oni będą ci mówić, że tacy ludzie jak ja użalają się ciagle nad sobą a ty możesz działaś dalej i osiagac sukcesy (nawet jeśli widzą, że tak nie będzie a widzą, w mlm znaczna część ludzi nie dochodzi do wysokich stanowisk). Na plus mogę tylko dodać, że dzięki nim stałem się bardziej odporny na krytykę (przy rekrutacji usłyszysz nie jedno zle slowo) i nauczyłem się walczyć o swoje choć pracuję dalej na etacie. Dlatego wpierw wejdź i zobacz czy mlm jest dla cb i czy etyka takiej "pracy" Ci odpowiada. Mi nie odpowiadała. Dobrego dnia!

ZDRUZGOTANY
@Do sedna

WIESZ CO ZAJMIJ SIE ETATEM BO WIDAĆ ZE NIE ZROZUMIAŁEŚ IDEI SIEDZ POD KAMIENIEM DALEJ!!! TO CO NAPISAŁEŚ JEST TAKA BZDURĄ ZE LEPSZEGO STANDUPU NIE SŁYSZAŁEM BREDNIE I TYLE. ZASTANÓW SIE CZY POTRZEBUJESZ TAK BARDZ MIEĆ SZEFA?? CO CI DAJE STRUKTURA - YYYY NIC!!! JA PRACUJE TYLKO TU I OD 3 LAT WZIAŁEM SPRAWY W SWOJE RĘCE I WCALE NIE STRACIŁEM A ZYSKAŁEM KOŁO SIEBIE LUDZI KTÓRZY SĄ WDZIECZNI ZA POMOC. TU TRZEBA MYSLEC I WCALE NIE MA TU GONITWY ZA WYNIKIEM Z JAKIEJ BAJKI TO WZIĄŁEŚ, NAJPRAWDOPODOBNIEJ MIAŁEŚ NIEODPOWIEDNIEGO LIDERA (OPIEKUNA NAD SOBA KTÓRY NIE POMAGAŁ TYLKO CIE ZOSTAWIŁ ALE SZKODA PISAĆ DLACZEGO JAK DLA MNIE JEST KILKA POWODÓW I DOMYŚLAM SIE JAKICH) OPISZE JEDEN PRZYPADEK ZAZNACZONY W TWOJEJ WYPOWIEDZI CHLOROFIL. NA RYNKU JEST ICH WIELE WCALE NIE MAJA TAKIEGO SAMEGO SKŁADU JEDYNIE POZORNY TESTOWAŁEM KILKA I TEN JEST NAJLEPIEJ DZIAŁAJĄCY JAKI MIAŁEM TO ZE JEST NA PORTALACH DO KUPIENIA TANIEJ TO WIEDZCIE O TYM ZE: NIE WIECIE JAKA JEST DATA, JAK TO BYŁO MAGAZYNOWANE I TRANSPORTOWANE JEST WIELE PODRÓBEK A PRZEDEWSZYSTKIM KTOS KTO SPRZEDAJE NA PORTALU (usunięte przez administratora) SAMEGO SIEBIE I JEDNOCZEŚNIE KUPUJACEGO NIE DAJĄC MU MOZLIWOSCI STWORZENIA WŁASNEJ STRUKTURY I OTRZYMYWANIA PRODUKTÓW NSP Z ODPOWIEDNIM RABATEM I TO JEST BARDZIEJ NIEUCZCIWE. ZAPAMIETAJCIE JEDNO POCZYTAJCIE O MLM POROZMAWIAJCIE Z OSOBAMI JUZ PRACUJACUMI W MLM I WYCIAGCIE SWOJE WNIOSKI NA TEMAT TEGO MODELU WSZYSCY SIE NADAJA KAZDY JEST W STANIE GODNIE ŻYĆ W MLM TYLKO TRZEBA CHCIEĆ I ROZMAWIAĆ NA TEN TEMAT ZE SWOIMI OPIEKUNAMI A PODSTAWOWE PYTANIA TO - JAK? KIEDY? CO? DLACZEGO? I SZKOLIĆ SIĘ CAŁY CZAS TO JEST KLUCZ DO SUKCESU W MLM I NSP RESZTA PRZYCHODZI BARDZO SZYBKO I UWIEŻCIE MI DUZO I BEDZIECIE ZADOWOLENI

@ZDRUZGOTANY

Miałem pozostawić to bez odpowiedzi ale jednak coś we mnie pękło widząc tę wypowiedź. Mój drogi zdruzgotany! Najbardziej druzgoczące w twojej wypowiedzi jest to w jaki sposób ją przedstawiłeś. Merytorycznosc twojej wypowiedzi siedzi gleboko pod ziemia... dużo krzyku a mało konkretów. Jeśli nie zauwazyles w moim poprzednim komentarzu nikomu niczego nie zakazałem. Wręcz przeciwnie jestem zwolennikiem tego aby poznawać nowe rzeczy i wyciągać własne wnioski z przeżytych sytuacji. Śmieszne jest to, że akurat na siłę próbujesz przekonać innych do swojej racji nie biorąc pod uwagę tego, że ktoś może mieć odmienne zdanie. Tym samym nie przekonasz sceptyka czy nowej osoby, ktora chce w to wejść a ma obawy. Moja rada dla ciebie i innych. Wydaje mi się, że wszelkie wątpliwości osób niezdecydowanych lepiej wyjaśniać face to face na bieżąco a nie krzyczeć w internecie i to w taki sposób. Po drugie, owszem pracuje na etacie i akurat lubię to co robię. I uwierz mi jeśli sprawia to komuś przyjemność to nawet nie odczuwa, że w tej pracy jest. Jeśli nauczyłeś się nie szanować innego zdania to współczuję z całego serca bo to największy zarzut zdaję się apropo ludzi z mlm, że nie widzą nic innego poza nim i wszystko co jest w opozycji jest złe. Rownie dobrze mozna odbic pileczke i powiedziec to samo o tobie, ze praca na etacie nie byla dla cb bla bla bla ale szkoda gadac. I o dziwo nie siedzę w jaskini pod kamieniem a zwiedzam swiat i poznaje go tak samo jak każdy może to zrobić bo jestem wolnym człowiekiem i mam prawo wyboru. Nie skorzystałem z drogi, która ty proponujesz to prawda bo to nie ścieżka dla mnie. I jeśli ten komentarz zostanie to powtórzę jeszcze raz - mlm jest dla wszystkich ale nie dla każdego. Tak samo jest z praca na etacie. Jest jej mnóstwo ale nie każdy odnajdzie się w danej specjalizacji. Bo jedną z takich specjalizacji jest właśnie multi level marketing. A po co siedzieć na siłę w czymś co nie sprawia radości. Po trzecie twierdzisz, że struktura nie jest do niczego potrzebana wiec jak chcesz zarabiać? Robiąc tylko zakupy na własny użytek dostajesz tak zwany cash back w postaci danego procenta od kwoty i tyle ale i tak na tym tracisz. To prawda nie musisz mieć miliona ludzi u siebie skoro mozesz zapisac jedną i może zrobić to za cb a I tak będziesz korzystać z tego co ONA wypracuje.Tylko czy w takim razie jest to uczciwe wobec nowych osób? Wydaje mi się, że nie. Co do produktów to zdecydowanie zgodzę się, że lepiej jest kupować bezpośrednio ze sklepu producenta bo masz gwaracje, szkoda zdrowia itd. Dobrego dnia Wam wszystkim!

Olka

Tak tu trochę się krąży wokół tematu widzę, to może powie ktoś ile faktycznie może zarobić taki szeregowy pracownik? Widziałam ofertę dla specjalisty ds. obsługi klienta VIP, co prawda już nieaktualne, ale może bym i tak wysłała cv na maila. No ale czy się opłaca? Jak tu zarobi wyglądają? Nie pracowałam nigdy w podobnym systemie. Ta umowa o pracę jest już od początku współpracy?

Zrozumcie

Tu się daje opinie o pracy w firmie czyli jak jesteś zatrudniony/na na umowę a nie opinie o byciu dystrybutorem :) Ja kiedyś mówiłem że nigdy nie będę w mlm'ie dziś uważam że to najlepszy system pracy. Tu się nic nikomu nie wciska a nutraceutyki działają mam dowody z badań na papierze mojego taty ( plus ile ludzi poznałem że zwykli lekarze powiedzieli że nic się nie da a jednak się dało wyleczyć) wiadomo że tu raczej będzie większość negatywnych komentarzy bo zadowoleni cieszą się życiem a nie szukają miejsc gdzie się wyżalić ;) mi też się nie chciało tego pisać ale szok że niektórzy pisali tu takie głupoty, że zastanawiam się czy nie pomylili firm albo wogule mieli z nią styczność ... Chyba, że mieli pecha i naprawdę trafili im się dziwni ludzie. Ja polecam produkty o pracy w siedzibie czy w magazynie nic nie wiem

@Zrozumcie

Witam, witam Rozumiem, że kolega takową umowę o pracę posiada, płaci składki i inne ubezpieczenia :) może źle się wyraziłem, trzeba było napisać przedstwiciel handlowy xd w CV fajnie brzmi xd a może skoro ten Mlm jest taki extra to niech kolega napisze innym niezdecydowanym ile zarabia na tym "biznesie", jak długo w tym siedzi i ilu ludzi już zwerbował a ilu z nich ma chociaż range lidera? Czepiacie się nas, tych którzy odeszli, że tracimy szanse i piszemy bzdury ale jakoś nie zauważyłem by wśród zwolenników nagle ktoś umiał po ludzku przyznać jak mu się wiedzie. Słyszałem, że to nie uleganie hejtowi od managerów/dyrektorów, ktorych zdarzyło się słychać na szkoleniach. Tylko, że w normalnym biznesie rozmowa o pieniądzach nie jest tabu... wasi dyrektorzy akurat lubią się lansować w social mediach swoim przepychem i motywującymi gadkami więc nie dziwota, że tyłu im ulega a skoro mają tak dobrze to dlaczego wciąż rzucają oferty współpracy na fb? Czyżby za mało ludzi mieli na kolejny awans? Z produktów też korzystałem ale cena, która rosła zaczęła też przeszkadzać a cash backi nie rekompensowały wydanych pieniedzy. Sprawdź olx ile ofert sprzedaży nieużytych produktów jest... dobrego dnia!!!

Zastanówcie sie co wy piszecie
@Zrozumcie

w 101% zgadzam sie z Toba!!! W każdej kwestii powiedziałeś to co trzeba!!! Szkoda czasu na ludzi, którzy źle się wypowiadają na temat NSP. Pisze ta opinie jako Lider konsultant czyli juz za mna 6 leveli MLM sam do wszytskiego doszedłem zaangażowaniem pracą mam wokół siebie ludzi bardzo pomocnych jeśli ktoś nie rozumie MLMu TO NIECH POCZYTA zastanowi się lub dopyta jak to działa!!! Czytając inne opinie poniżej-powyżej jestem poruszony i jak można nie wiedząc nic pisać takie brednie szkoda!!! Ja sie mam dobrze mój portfel tez sie ma dobrze!!! Kolego "Zrozumcie" szkoda sie wypowiadać pomagajmy ludziom, którzy tego potrzebują i przede wszystkim chcą pomocy i czekają na naszą pomoc reszta niech dalej żyje pod kamieniem i liczy na etat, uwagi szefa, (usunięte przez administratora)i całą reszte tego co jest na etacie powodzenia WAM wszystkim Zyczę. Dobra bo straciłem kilka minut swojego cennego czasu, który mógłbym poświęcić na naukę i konsultacje osób które mnie potrzebują. "Zrozumcie" trzymam za ciebie kciuki powodzenia nie wiem na jakim jestes Levelu czy wyżej czy niżej ale nie mam sensu udzielać sie i pochylać nad takimi którzy beda mieli wiecej do powiedzenia niż wiedzy na dany temat

Czy firma Nature S Sunshine Products Poland Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

@Ela

Neutrocetyki są najlepszym rozwiązaniem dla zainteresowanych zdrowiem i tych co prowadzą własne działalności np. ośrodki medyczne np. kliniki chirurgii plastycznej, masażownie oraz pracują z ludźmi którym są potrzebne neutrocetyki

Edward

Na stronie firmy widziałem informacje że można zostać partnerem firmy i dystrybutorem. Na jakiej zasadzie to działa? Trzeba mieć swoją działalność i samemu zajmować się sprzedażą bezpośrednią i szukać klientów? Podobno są premie za wyniki. Ktoś podpowie jakie?

Zostaw merytoryczną opinię o Nature S Sunshine Products Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nature S Sunshine Products Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nature S Sunshine Products Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nature S Sunshine Products Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nature S Sunshine Products Poland Sp. z o.o.

Nature S Sunshine Products Poland Sp. z o.o.