Opinie o FM GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie FM GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FM GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FM GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Wrocław

nbm

przestrzegam przed kupowanie mercedesa. firma dopłaca wtedy gdy osiągdniesz odpowiednia liczbę punktów. Perła nie daje dofinansowania. daje tylko możliwość, gdy co miesiąc osiągniesz 21 000 punktów. zapytajcie tych co się chwalą czy tę liczbę mają i czy co miesiąc firma FM im do płaca. Wszyscy co są na dole mają sprane mózgi tylko szkolą się i zadłużają się. mercedes jest kulą u nogi, ponieważ większość kupuje go za 1% wartości a później nie maja z czego spłacać.

ola
@nbm

tez znam osobę która popłynęła ... była liderem .Ten program samochodowy to (usunięte przez administratora) musisz faktycznie wyrabiać poziom ... uważajcie na firmy które wybieracie ...

ona

O losie-widzę tu mnóstwo opinii od dystrybutorów produktów, a nie pracowników-zatrudnianych na podstawie umowy cywilno-prawnej:D Nie mylmy pojęć! Byłam pracownikiem FM Group od roku 2007 do roku 2015 i wspominam te czasy dobrze-miła atmosfera, fajne godziny pracy, choć zarobki takie sobie;) Mam informacje, że potem zaczęło się psuć, były zwolnienia itp.,ale ja wspominam naprawdę pozytywnie:)

@ona

Dzien dobry, jaka wysokość zarobków?

Paulina
@ona

A kto ma szansę na zatrudnienie w FM Groupie na wspomnianej umowie? I na jakim stanowisku się wtedy pracuje i jakie zadania wykonuje? Jak w ogóle się dostać do pracy w firmie?

ola
@Paulina

hey Paulina jesli szukasz kontaktu zapraszam pisz na meila olaforever@onet.pl

władca kosmosu

Ja pamiętam jak kiedyś byłem na spotkaniu biznesowym zorganizowanym w McDonaldzie. Gość w za dużej koszuli podjeżdza starą Fabią, prowadzi do stolika. Zamawiamy kawe, na laptopie pokazuje amatorską prezentacje Powerpoint o Fm-ie, sukcesie, pieniądzach, wakacjach. Odbiera telefon i mówi komuś, że jest w środku. Zgraja młodych padawanów ( jakiś pryszczatych studenciaków) w ubłoconych butach odbiera od niego płyny do szyb, jakieś perfumy, rozpylacze ( takie pompki do tych płynów). Nie wiem co sie dzieje, wszystko jest mega dziwne. Gość namawia mnie żebym podał e maila, login i wszedł w ich całą strukturę. Odmówiłem. Chciał wcisnąć jakiś starter za 20 zł. Odmówiłem. Teraz żałuje. Miałbym Mercedesa i chatke na Bahamach. Głupi człowiek był...

Monia
@władca kosmosu

Najwyraźniej źle wprowadzona osoba, która nie potrafi profesjonalnie do tego podejść. I tacy się zdarzają, ale to też idzie droga eliminacji, jednym się uda zostać w biznesie, a innym nie, bo sami zniechęcają

Patrycja
@władca kosmosu

HAHAHA :D Super historia! :D Ja jeżdzę mercedesem i kupiłam mieszkanie dzięki tej firmie więc masz czego żałować ;) Ale.. Nic straconego :] znajdź kogoś kto zna się na tym biznesie i działaj :]

gość
@Patrycja

jaka rata leasingowa za mercedesa???? Przestań wciskać kit, zalecam terapię jak wyjść z sekty, zanim będzie za późno.

Hh
@Patrycja

Następny co wierzy aniołki co ty ćpasz mercedesa może miec każdy ziomuś nikt nie musi pracować FM zeby mieć lepsze auto a jak ktoś nie ma kasy to może zarobic w euro . Wierszyki to wciskaj starym

Zyrafcia
@władca kosmosu

Wladco kosmosu, nigdy nie jest za pozno :) mamy super grupe wsparcia, szkolenia on line , pelna pomoc liderek :) jak chcesz dolaczyc napisz do mnie na insta : magda.lena.kowalska

Haha
@Zyrafcia

Widziałem twój Instagram. Sprzedawaj tr kosmetyki i polecaj dalej ale i tak pójdziesz na etat żeby zarobić na życie.

Meg

Sprzedawanie tanich podrób. To już wiele mówi o firmie.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie FM Group Polska na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade

Czy to piramida finansowa ?

Patrycja

MLM to piękny biznes jeśli masz sprawdzony SYSTEM i wiesz co robić :) Utrzymuje się z tego biznesu - chcesz poznać moją historię i zaczerpnąć inspiracji oraz wiedzy ? Zapraszam: (usunięte przez administratora)

Goska117789

Z jakości produktow jestem i bede zadowolna ale jakosc obslugi to dramat. Brak porozumienia z klientem. Zamawiasz a na przesylke czekasz wieki.

Zyrafcia
@Goska117789

Hej, nie wiem za posrednikiem kogo kupowalas produkty, ale na nastepny raz zapraszam do siebie: napisz mi sms, odezwe sie (usunięte przez administratora)

Witam mam pytanko jestem Nowa dopiero zaczynam zarejestrowała się i mój pytanie brzmi chcę zacząć sprzedawać kosmetyki potrzebyje katalogów czy muszę samą 1raz zamówić na swój koszt czy j am to wyglada

Jonasz

Słyszeliście czy firma potrzebuje pracowników? Jakieś podpowiedzi o rekrutacji?

Zuzia
@Jonasz

Tak jeśli chcesz więcej informacji skontaktuj się ze mną mailowo surowiakzuzanna@gmail.com Wyjaśnię ci wszystko i odpowiem na każde pytanie

Dziewczyna

Tragedia. Obsluga klijenta tragiczna. Na odpowiedz mailowa mozna czekac do tygodnia. Brak kontaktu i zrozumienia ze strony obslugi klienta. Produkty jak perfumy kosztuja za duzo jak na trwalosc.

Eks

Firma okropna. Atmosfera na pierwszy rzut oka fajna, ale im dalej w las tym gorzej. Ludzie plotkują, donoszą na siebie wzajemnie, są nieżyczliwi, mobbingują i knują intrygi... Taka januszowa firma, w której brak zarządzania, panuje chaos i wszyscy chodzą patrząc na innych spod byka. Polecam omijać.

Produkty słabe. Naciąganie ludzi. Dramat.

Jakub

Ale ludzie glupoty pisza. Ci co negatywnie sie wypowiadaja na temat FM to osoby, co pewnie zazdrosc ich zzera bo ktos ma biznes, w ktorym ladnie sie ubierze, pachnie i dodatkowo dzieki swojej pracy ludzie sa szczesliwi. Gosciu tutaj jakis opowiada ze 10 lat dzialal w systemie, a gada o czyms takim jak teatrzyk XD. W tej firmie nie ma miejsca na falsz. W marketingu w ktorym szalenie istotna jest szczerosc teatrzyk nie przejdzie. Ty nie sprzedajesz perfum, tylko pokazujesz ludziom, ze maja cos tanszego i lepszego i moge z tego SAMI korzystac BEZ CIEBIE. Nie sluchajcie tych glupich negatywnych komentarzy ludzi, ktorych amibcje mozliwe sa na na poziomie pracy na etat za 2500 zl. 2 lata temu mialem szanse zarabiac na FM z partnerem biznesowym, ktory ma teraz ponad 10 tysiecy miesiecznie. To mi cos nie pasowalo, a to, a tamto. Od paru dni postanowilem ze bede dzialal w branzy. Gdybym 2 lata temu zaczal to robic to dzisiaj bylbym wolny finansowo z rzesza ludzi zadowolonych i szczesliwych. Sluchajcie sie dalej ludzi, ktorzy uwazaja ze to teatrzyk.

Him
@Jakub

Ziomuś nikt nie zazdrości tylko to jest wciąganie ludzi w wielki badziew co myślisz że kokosy masz nic nie masz bo pracujesz u kogoś nie u siebie firma się zamknie a ty razem z nią pomysl , mnie namawiali na 4 spotkanie odmówiłem bo wolę normalnie pracować i powiem ci nie zarabiam 2500 tylko o wiele więcej a wasz FM mobile to plus GSM i te wasze specyfiki na odchudzanie co brzydka pachną i efektów po nich nie ma lepiej trenować . (usunięte przez administratora)

Jakub
@Jakub

Te wspaniałe perfumy i kosmetyki są trwałe , nie sądzę miałem diora i wcale trwałe nie sa wolę kupić perfumerii niż FM .

gość
@Jakub

Wypowiedź typowego sekciarza. Dawno temu na studiach pisałam pracę o sektach ekonomicznych - wówczas na tapecie był Amway. NIe było wtedy internetu, więc nagabywanie do Amwaya odbywało się pocztą pantoflową. Mnie osobiście wabiono diamentowymi jabłuszkami (to takie ich wewnętrzne stopnie, odznaczenia) i wczasami na Bora Bora. W FM jest identycznie - też są jakieś tam nazwane stopnie i mercedesy. "Amwayowcy" też się wzajemnie wspierali, spijali sobie z dzióbków, spotykali na spotkaniach "biznesowych" w domach, na zlotach na halach i stadionach - jak zloty świadków Jehowy. Ja nie dałam się skusić, szczęśliwie skończyłam studia i wykonuję pożyteczną pracę, za którą dostaję konkretne pieniądze. Ale znam osoby, które po przygodzie z sektą Amway do dzisiaj nie wyszły z długów, walczą z depresją, wykluczeniem (bo nagle całe to towarzystwo wspierające się ulotniło). Więc nie oceniaj Jakubie wszystkich przez swój pryzmat, nikt tu nikomu nie zazdrości, FM to niebezpieczna sekta, ale o tym może się przekonasz sam za ileś tam lat.

Grupa

Jeden z najmniej efektywnych etapów w życiu. Powinni nazywać się "teatrzykiem"... Być może operetką - niewidocznie pod batutą jakiegoś Niemca. Wiecie.. Stroje jak w sztuce, maski weneckie, często ubiór pajaca. Pod tym ubiorem człowiek ewolucyjnie uksztaltowany z dzidą lub na 99% dłubiący w nosie. Drapiacy się po (usunięte przez administratora) Podając potem rękę z uśmiechem numer 6 - część, zapraszam do biznełsu. Do tego kartonowa atrapa karety.. Konie na kijku.. Patataj patataj.. Gdzieś nad nimi Dyrektor. Dyrygent.. Fach mistrz.. Który stworzył Króla i Krolową tego balu.. Seksowni i mądrzy na tyle, że muszą ukrywać się pod tapetą, warstwami kremów i kolorowych gazetek.. Z buzi im słabo zalatywało, więc wymyślili, że zapach z ust przykryją zapachem piżma. Wtedy milion brzmi wiarygodniej. Jak stado much. Okryty kopią kopii. Przykry świat. Nie wchodźcie w MLMy. Lepiej zatroszczcie się o rodzinę. Bliskich. Bo fm jest jak piorun kulisty. Dużo huku a potem ofiary i masa sprzątania. Konsumpcja niestety nadal jest super. Setki opakowań z tworzywa najgorszego gatunku jeśli chodzi o rozkład toksyczny opakowany w biały kolor kusi. Wygląda niewinnie.. Kiedyś zacząłem liczyć tych co znałem i nie zyskali tam nic. Przy 173 osobie przestałem liczyć. Nie znam nikogo poza pionkami co naganiali, aby coś z tego mieli poza drogą konsumpcją. FM to odkurzacz. Niestety.. I nie wierzcie w fundację ich oraz dobre serca, bo znam przykłady potrzebujących osob, którą olali tam na górze starym moczem. Wessie Cię ten system i porzucą na śmietniku tworząc może gdzieś "czystą rasę".. Historia zawraca krąg. Tylko dziś chemia jakby bardziej pachnie.. A fm... To pomyłka. Duża pomyłka. Jest przysłowie staropolskie, że g.. Się nie rusza. I tu też. Lepiej pozwolić, by FM zasechł. Wchlonal się jak czerniak i nie psuł systemu chorymi wizjami. Ludzi którzy pajacują opierając swój świat na ajfonie. Kamerze. Leasingu. To samo robili Frankowicze przecież i większość emigracji. Życie na kredycie... Omijaj szerokim łukiem. A zapach doceń swój. Nie jakiejkolwiek firmy. No chyba, że rekrutować będzie Cię sam dyrektor lub dyrektora syn czy synowa. Reszta to na 99% te przebrane pajacyki. I masz ogromną szanse zagrać w lowowanie w jaki sposób zostaniesz zrobiony w bambuko, a w najlepszym przypadku jak zaczniesz być jedynie głośnym konsumentem, który dodatkowo wznisie emisję CO2 do atmosfery i doda tysiące kilogramów plastiku, taśm, opakowań. Bez sensu. Post nie pisany osobowo. Określający kilka lat bycia w systemie. Mają tam tak wiele do poprawy w tym bezpłodnym świecie materii, że szkoda słów na głębsze rozkminy.

Hhh
@Grupa

Masz rację lepiej pracować 8 h a nie wciskać perfumy co jest tego pełno a tak szczerze to nie są aż tak trwałe

Antek

Fajna praca bo firma dba o pracowników. Kto stara się to z pewnością będzie doceniony.

Hhh
@Antek

Właśnie nie dba tylko namawianie żeby rzucić studia itp byłem na 3 spotkaniach j żałuję a sieć FM mobile to inaczej plus GSM

To co wiki pisała to prawda

Milionerzy

Zostałem zwerbowany makaronem na uszy dobre 10 lat temu przez pewnego Macieja BSG. Dziś razem z Adamem, Kacprem, Łukaszem, Barbarą i paroma innymi specami unikają tematu i wciągają ludzi w inne krzaki "sukcesu". Owszem wsadzili pracę w temat, ale nie ma w tym odrobiny człowieka. Być może dlatego życie ich co jakiś czas pokarało. Nad nimi bodajże była Natalia z Jarosławem... Gdyby wszystkim na tych filmach promocyjnych wyłączyć dźwięk, okazałoby się, że to zwykli cieciowie do przeparkowywania aut z reichu lub blachary, wszyscy chodzący dookoła mesia jak owczarek niemiecki pilnujący dobytku państwa Pastwiskowych-Murawowych za miskę pedigree z biedronki. Chwyty marketingowe typu kupić atrapę kluczyka mesia jako pendrive na allegro i udawać posiadanie AMG niestety było ich prawdą. Zakup najtańszych linii na "kurs" by bez wchodzenia zrobić sobie zdjęcie z Mistrzami motywacyjnymi i sportowcami by potem udawać kogoś innego i światowego też było normą. Kredyty na szkolenia by wcisnąć coś komuś też. Nie mówiąc o klapkach na oczach i tworzeniu empatycznej ściany na poziomie 5latka. Szkoda mi relacji, bo przez ich działania wytrącili mnie z dobrej ścieżki. Nauczyli mnie jednak cholernie ostrożności. Zarobki z FM - żadne. Autentycznie żadne. Dołożyłem dużo. Nieświadomie niestety. I wiem, że to nie ich wina a tych co założyli ta firmę i bez kontroli tworzącymi wewnętrzny chaos wśród innych. To też płody naszych lokalnych "mówców i psychologów" typu Mateusz, Adam, Kamila - co tak samo hipnotycznie zrobili z nich (usunięte przez administratora) bo sami nie mieli doświadczenia a jedynie napompowane rękawki przez wujków co puścili ich na głęboki nurt gdy rodzice nie widzieli. Szkoda, że oni jeszcze nadają. Nie zdziwiłbym się gdyby te majbachy czy bentleje były jedną wielką zrzutą, wypożyczonym bublem - bankowo nie jest utrzymaną relacją z tymi, którzy współtworzyli ich sukces wykorzystując ich jak szmaty. Panie Maciej. Jeśli to czytasz. Proponuję objazd po każdym kogo zwerbowales i zniekształciles im ścieżki, których nie da się odbudować, bez obecności Pana. Bez tych diamentowych relacji. To samo tyczy się wszelkich Mateuszów, Adamów z Kamilami, ww Macieja z Barbarami, Łukaszami, Kacprami, Adamami.... Itp. Stwórzcie szalupe. Zgarnijmy te śmieci wspólnie, by państwo Pastwisko stali się nie tyle pralką waszych/naszych brudów co... Nazwisko ich wrócić by mogło w poprawne nazwy, soczyscie zielone.. A potem popracujemy wspólnie nad Waszymi i Naszymi odznaczeniami godnymi człowieka a nie produktu. PS. Mimo wszystko wierzę w Was. W zdrowy środek. Mam ostatni rok chyba jeszcze wiary.. Korzystam z fm mobile, którego internet w ogóle nie działa. Korzystam więc z nju. A abonament utrzymuje Was. Nie korzystam już z tej firmy. Wierzę jednak, że jest człowiek w stanie naprawić swoje błędy.. Czekam na Was. I całą rozsypana wartość jaką rozgrzebaliscie wiele lat temu. Że uda się to pogodzić, połączyć i odbudować. Jedynie nie wiem, czy osoby odpowiedzialne za te ścieżki jeszcze żyją czy nie. Bo jak wiadomo Mateusza wzruszył Andrzej B. - który zszedł kilka lat temu [*]. Panie i Panowie. Polacy. Zróbcie falę zwrotną bo kraj się sypie, wuhan szaleje chorobami, a my jesteśmy rozpierniczeni relacjami ze nawet już byśmy się nie rozpoznali. Cofka. Taśma wstecz. Płyta od pierwszego utworu. I... Naniesmy nową wartość na ten śmietnik. Bez oceny. Lecz po latach z wrażliwością dorosłych ludzi bez slinienia się na widok obcej waluty, marki, funta... Bo sprzedaliśmy dużo złotego.

Fm jest kompletnie niepoważna firma , sprzedaje byle jaki towar kupiony za grosze i przepakowany do swoich opakowań. Nie ma na to dokumentów, nie płaci podwykonawcom. Żal czasu i nerwów na takich ludzi

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w FM Group Polska?

Krysia

Tak. Chcesz to pomogę Co się zarejestrować. Podaj adres e-mail to się odezwę.

Naiwna

35zl za bilet, 3godz Gądki, bez przerwy, herbaty, kawy czy ciasta. Naciąganie, żal było patrzeć na starsze osoby które przyszły. Żal mi też osoby która kupiła mi na to bilet. Ludzie bez sumienia, jeszcze wciskają kalendarze i książki. FM Rentierzy, FM Word oto to niestety naciagarstwo

Nie
@Naiwna

Masz rację

Zostaw merytoryczną opinię o FM GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Wrocław

• Jak się pracuje w FM GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy FM GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FM GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

FM GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ