Polskie Centrum Czystości

Wrocław

Opinie o Polskie Centrum Czystości

szanuj się czlowieku

Pracowałem dosłownie przez chwilkę. Magazyn wielkości mojej kawalerki. Jeden towar przysłonięty innym towarem więc trzeba przerzucić ręcznie tonę towaru żeby wydobyć dwie buteleczki czegoś innego. Jaśnie pan właściciel nie był w stanie odpowiedzieć na moje pytanie odnośnie oferowanej stawki brutto. Okazało się że umowa na minimalną i reszta pod stołem. Okradanie państwa na podatkach i pracownika na składkach. Pani współwłaścicielka jest specjalistką ds szkoleń BHP na zlecenie w innych firmach ale rozwalona drabina na magazynie w oczy jej nie kole, bo koszta... Syf

Pracowałeś kiedyś w firmie Polskie Centrum Czystości? Teraz możesz ocenić tego pracodawcę. Dodaj opinię na jego temat. Twoja szczerość buduje lepszy rynek pracy.

Zostaw opinię o Polskie Centrum Czystości - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polskie Centrum Czystości