Eden Solarium Magdalena Popko

Wrocław

Opinie o Eden Solarium Magdalena Popko

Ruda

Super solarium! uwielbiam ich!

Marta

Gorąco polecam. Usługi na najwyższym poziomie. Sympatyczna obsługa i dobra cena

magda

Byłam na rzesach jakas tragedia ! Pozklejane z dolnymi !!!! Na koniec prosiłam o ściągnięcie odrazu Pani była nieco w szoku widać było wkur... na jej twarzy i powiedziałam że za to nie zaplace to zaczęła mnie wyzywać !!!

Monia

Znam to solarium i nie polecam,slodkopierdzaca Madzia na poczatku potem wychodzi szydlo z worka,syf jakich malo,wlascicielka czuje sie chyba pania swiata,zero szacunku dla pracownikow i klientow,tak swoja droga nikt tam nie pracowal dluzej jak kilka miesiecy,pochlebne opinie chyba wlascicielka sama sobie wypisuje

madziarska

Byłam klienta pani Magdy... jakość usług koszmarna, cały czas prowadziła rozmowy z gachem przez telefon robiąc mi tipsy i rzesy...az się słuchać tego nie chciało.W przerwie darła się na swoją pracownice...Biedna dziewczyna ;/ Nigdfy tam nie wróce.

Miki27

Beznadzieja, nie polecam. Właścicielka to jakaś psychiczna dresiara.

OLA

TA JASNE, SPOKÓJ ,CISZA I PRZYJAZNA ATMSOFERA TO NA PEWNO NIE W EDEN! WŁAŚCICIELKA PSYCHICZNA, POWINNA SIĘ LECZYĆ JEŚLI NIE JEST ZA PÓŹŃO.!

Angela

Kolejna sierota ktora nie potrafi włączyć urzadzenia bo to za trudne? No tak nie poradziła sobie to obsmaruje pracodawce! Pracowałam na zgodnej 2,5 roku. Uprzedzajac pytania odeszłam bo skończyłam studia i wyjechałam z Wrocławia. Osobiscie polecam prace w Edenie. Spokoj, cisza i przyjazna atmosfera.

KASIA

właścicielka jest bardzo chamska i wulgarna! te ciągle rozmowy w dodatku wulgarne przez telefon zniechęcają aby przyjść do salonu, w ogóle sama właścicielka jest odpychająca i bardzo niegrzeczna wręcz wulgarna i pyskata! NIE POELCAM!

ALA

ta pani magda to ohydna baba, wredna, wulgarna ,bezczelna! nie polecam nikomu tam pracy gdyż sami się przekonacie jaka właścicielką jest owa pani m.p. ŻENADA ! NIECH SIE NAJPIERW TA PANI KULTURY NAUCZY DO PRACOWNIKÓW A ORZEDE WSZYSTKIM DO KLIENTÓW!!!!

emi

Dlaczego pracowałeś tylko pół roku?? Naapisz więcej szczegółów dotyczących tej pracy. Jaie zarobki mniej wiecej i jaką umowę proponuja na początek?? dziekuję z góry

Mała

Pracowałam w edenie pół roku. Super firma. Pozdrawism byłà szegową. Pani Madziu takiej szefowej nie miałam pewnie miec nie bede...

Zostaw opinię o Eden Solarium Magdalena Popko - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eden Solarium Magdalena Popko