Polakowski Sp. z o.o. Restauracja

Kraków

Opinie o Polakowski Sp. z o.o. Restauracja

Macie doświadczenie w pracy w firmie Polakowski Sp. z o.o. Restauracja? Jak wyglądają warunki pracy i ścieżka awansu? Napisz swoją opinię!

Fresz Skaj
@admin 10.08.2015 12:42

Ujowo. Pracowałam chwilę na zmywaku. Ta baba z m1 ze zmywaka (pani Z) to straszna harpia. Drze się na barmanki i kucharzy(!) Na mnie krzyczala bo nic nie umiem a ja tam tylko chwile byłam to co miałam umieć . Stawka słaba jak na pracę po 12-14 godzin co drugi dzień (10-11 zł ). Kucharka I wydaje się miła ale widać, że lubi wpierdzielać się w życie pracowników. Zatrudniają Ukraińców, którym kucharka I włazi w d***. Menago E jest tak psychiczna, że dziwię się, że jeszcze jej nie zwolnili :/ ogólnie jedni drugim tyłki obrabiają. Nie polecam pracy w Polakowskim, chyba, że chcesz stracić nerwy, zdrowie (l4 nie płatne jak coś)

Zostaw opinię o Polakowski Sp. z o.o. Restauracja - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polakowski Sp. z o.o. Restauracja