Opinie o Maniewski Maciej Salon Fryzjerski w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie Maniewski Maciej Salon Fryzjerski, a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Maniewski Maciej Salon Fryzjerski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maniewski Maciej Salon Fryzjerski w Kraków

Zadowolona

@Krakowianka Ale to jest forum dla pracowników salonu natomiast klienci swoje uwagi powinni kierować na inny adres.

Były pracownik Nowy wpis

@ Kraków opinia nigdy nie miałem problemu z manager, którą wspomniałeś i ciężko przytoczyć mi sytuację podczas mojej współpracy, by ktokolwiek miał. Chyba, że nie byłeś pracownikiem fair wobec firmy. Bezkonfliktowa, starająca się znaleźć najlepsze rozwiązanie to tak. Mnie rozczarowało bardziej, że nie miałem wspomnianych gwiazd na fotelu, sesje zdjęciowe właściwie nieliczne i brak szkoleń zewnętrznych, prócz tych które przeprowadzają fryzjerzy w salonie. Szef faktycznie jest rzadko, ale mając tyle salonów to chyba standard.

Pracownik Salonu Nowy wpis
@Były pracownik

Ty nie miałeś problemu,a ja mam i wyrażam swoją własna opinię i zdania nie zmienię. Zreszta nie tylko ja byłem świadkiem sytuacji w których wielokrotnie nie ogarniała swoich własnych obowiązków jako rzekomo Pani Menadzer choć od innych wymaga wiecej niż jest to wymagane ;) zrzucanie winy na innych ludzi jest standardem..

lllll Nowy wpis
@Pracownik Salonu

Oj tak, potwierdzam ciezka wspolprace z ta pania.

Pytanie Nowy wpis

Czy pracownicy Maniewski Maciej Salon Fryzjerski mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Krakow opinia

Pan Maciej Maniewski niestety nawet nie ma pojęcia o tym co się dzieje w salonie.. W momencie kiedy przyjeżdża z wizytą wszystko jest robione tak by się nie zorientował ze są jakieś nie dociągnięcia. Kiedy wyjeżdża wszystko wraca do porządku dziennego czyli tzw. syfu ;) (usunięte przez administratora) a tak nie jest..Tworzy nieprzyjemne warunki pracy. Nic dziwnego ze z tyloma osobami tworzyła i tworzy nadal konflikty ;)

Zadowolona

Jey
@Zadowolona

Opinie klientów mówią wiele o pracodawcy. Jaki pan taki kram. Maniewski to miły facet, nie powinien zatrudniać aroganckiej gimbazy.

Jaki pan taki krak
@Jey

Pan Maciej Maniewski niestety nawet nie ma pojęcia o tym co się dzieje w salonie.. W momencie kiedy przyjeżdża z wizytą wszystko jest robione tak by się nie zorientował ze są jakieś nie dociągnięcia. Kiedy wyjeżdża wszystko wraca do porządku dziennego czyli tzw. syfu ;) Pani Agnieszka L.- która ”zarządca” krakowskim salonem sama gubi się w swoich obowiązkach, nie ogarnia tego bałaganu choć wymaga wiele od każdego i swieci oczami podczas wizyty szefa, udając ze wszystko działa sprawnie ;) a tak nie jest..Tworzy nieprzyjemne warunki pracy. Nic dziwnego ze z tyloma osobami tworzyła i tworzy nadal konflikty ;)

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Maniewski Maciej Salon Fryzjerski? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Magda

Jak wyglada w waszym salonie pakiet zdrowotny ?

@Magda

Nie wyglada ;)

Czy pracownicy w Maniewski Maciej Salon Fryzjerski dogadują się między sobą?

Anita

Nie widzę żadnego związku takich wpisów z opinią o pracy w firmie. Chyba, że konkurencja tak zainspirowała?

Basia
Klient

A jakie ceny za farbowanie wlosow?

Gosia

Odradzam wszystkim usługi w tym salonie. Ceny są absolutnie nie adekwatne do umiejętności fryzjerów!. Pracownicy nie są skupieni na pracy, wydaje im się ze są „bogami” sztuki fryzjerskiej, tymczasem efekt jest bardzo przeciętny!!!. Jedyne po co warto tam wstąpić to po artykuły fryzjerskie firmy Farmagan. Tyle i aż tyle.

Krakowianka

Nigdy więcej! Przede wszystkim pracują tam ludzie niekompetentni - którzy żyją w przekonaniu ze pracując w tym salonie są mistrzami świata! Efekty pracy są żałosne, fryzjerzy przede wszystkim robią co chcą - nie słuchają co się do nich mówi, lub nie potrafią tego wykonać!. A cena? To jest właśnie fenomen - ludzie tam chodzą bo jest drogo i wierzą ze za to jest dobrze. Proponuje ściągnąć okulary! Ja już to zrobiłam. To jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Ozdubka

Bardzo mi przykro ale muszę wystawić negatywna opinie. Specjalnie wybrałam sie do tego a nie do innego salonu z myślą ze bede załatwiona profesjonalnie. Chciałam kreatynowe prostowanie włosów i do końca wierzyłam ze coś takiego mam zrobione. Niestety być moze została mi nałożona kreatyna ale włosy nie sa wyprostowane. Czyli zapłaciłam za usługę której nie wykonano tym bardziej ze nie była to mała kwota jestem bardzo zawiedziona tym bardziej ze powtarzałam kilka razy ze chce wyprostować włosy. To przykre ze wychodzisz z salonu płacisz krocie a nie masz tego co chcesz

Wiesz jaka atmosfera panuje w firmie Maniewski Maciej Salon Fryzjerski? Pracownicy są dla siebie pomocni czy wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Maniewski Maciej Salon Fryzjerski - Kraków

Maniewski Maciej Salon Fryzjerski
0/5 Na podstawie 0 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Maniewski Maciej Salon Fryzjerski