Opinie o beliani.pl - Beliani (UK) GmbH

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Beliani. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Beliani o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beliani w Szczecin

Czy Beliani zapewnia kartę multisportu?

Tak

Sylwia

Czyli nie trzeba do niej niczego dopłacać? A jeśli chodzi o inne dodatki czy benefity? jaki tu jest cały pakiet i czy planują na kolejny rok dorzucić coś jeszcze?

@Sylwia

Trzeba dopłacać i to całość. Medicover najniższy pakiet jest za free

Medi Multi

Tutaj jest jeden z najlepszych pakietów Medicover. Naprawde robi wrazenie i jest za przysłowiową złotówkę.

Super, bo benefity to ważna sprawa. A ja właśnie szukam info o dodatkach na stanowisku Team Leader Accounting. Firma ma teraz ogłoszenie na swojej stronie. I jestem ciekawa czy jest w benefitach jakiś pakiet medyczny? A jesli tak to czy można włączyć do tego pakietu swoją rodzinę np. dzieci?

MH
@Marta

Bardzo dobre stanowisko i ciekawe wyzwania. Jest możliwość dopisania rodziny do pakietu.

P

Tak już jedziemy z chłopakami Czekaj niedrozwoju

@Marta

Tak, pracownicy mają pakiet w Medicoverze - jest możliwość rozszerzania pakietu w specjalnej opłacie, i można dodać dodatkowe osoby do pakietu, ale to również oczywiście za opłatą.

Sylwia

Oprócz tego pakietu czy firma oferuje obecnie jeszcze jakieś dodatki które jednocześnie współfinansuje? Jaka jest obecna pespektywa na szkolenia zewnętrzne? Są chętni na ich organizację?

Xd

Nie pracuje już tam jakiś czas ale widzę że nic sie nie zmieniło. I nie nikt nic z tym nie zrobi. Zmień prace.

Lidia

Jak wygląda praca w HR? Polecacie zespół i przełożonego? Jakie są szkolenia pracownicze? Jakie benefity gwarantuje firma? Proszę o opinię.

Niepolecający

Miałem okazję pracować w Beliani przez prawie pół roku. Ilość tematów, które nie grają w tej firmie jest tak długa, że aż nie wiadomo od czego zacząć. Socjal- brudno, wszystkie meble rozpadające się i każdy z innej parafii, brak sprawnie działającej klimatyzacji (kapiącą z niej woda, zerowe chłodzenie w ponad 30 stopniowy upał i grzyb). Łazienki i kuchnia w tak tragicznym stanie, że ciężko uwierzyć, że przeszłyby kontrolę sanepidu. W tabletach potrafi braknąć nawet papieru. Firma nie respektuje zasad ochrony środowiska- chociażby brak zmywarki na piętrach= duże zużycie wody. 0 segregacji (usunięte przez administratora) 1 wielki kubeł w głównej kuchni, w którym wymienany jest worek dopiero jak (usunięte przez administratora) się przysypują. Latem smród. Firma nie spełnia zasad BHP i nie respektuje kodeksu pracy. Brak chociażby szkolenia pierwszego dnia. W zamian przed rozpoczęciem pracy wysyłają jakieś (usunięte przez administratora) do poczytania w prywatnym czasie. Stary laptop + monitor jako warunki do pracy. Nikt nie bierze pod uwagę jak bardzo niszczy tym wzrok pracownikowi. (usunięte przez administratora) podkładka pod myszkę? Na własny koszt pracownika. Nawet słuchawki dostajesz używane przez niewiaodmo ile osób (fuuj). Jak dobrze będziesz wchodzić w (usunięte przez administratora) to może trafi Ci się wiatrak na biurko. Ciąg dalszy nastąpi.

Kutek
@Niepolecający

Prawda, na tu pracuję i potwierdzam, że tak jest.

@Niepolecający

Oj kochany dużo jeszcze zapomniałeś dodać! Mój czas w tej firmie to 1,5 roku na obsłudze klienta. Także przeżyłem i więcka i penta. Wszystko co napisał kolega to prawda. Chociaż zamontowali na każdym pietrze zmywarki, to i tak są wyłączone bo ciągną za dużo prądu. Ogrzewanie w zimę? Zapomnij. Jeśli jesteś na 1 pietrze to musisz mieć kurtkę, szalik czapkę i dalej będzie ci zimno. Ludzie przynosili swoje farelki/grzejniki bo marzli. Jak zgłaszałeś to doradzali żebyś się cieplej ubrał. Porażka. Ale oczywiście pani administrator siedzi na 2 p gdzie ogrzewanie jest ustawione na 21*c. Reszta niech marznie. Kible to tragedia, damskie pamiętają jeszcze wczesne lata 2000, męskie po remoncie ale kanalize zapycha i nie ma nawet czym przepchać. (usunięte przez administratora) na piętrach pod biurkami zbierane 1 w tygodniu. Sami wynosiliśmy większość czasu bo każda Ukrainką którą udało im się zatrudnić rezygnowała po 2 wizytach. Co do kodeksu pracy to dział HR podciera sobie nim (usunięte przez administratora). Brak jakichkolwiek informacji co do zarobków. A jak przyszło ci za mało to zapomnij ze finanse coś załatwią. Może dadzą ci godziny na plus zamiast wyrównać. Pan A lata jak (usunięte przez administratora) od dwóch lat nie ogarnia prolo a kieruje całym CSem. Przecież to śmieszne. Jak człowiek który nie zna systemu ma ustalać procedury z których ma korzystać cała firma. Najlepszy jednak jest bonus uznaniowy który zaproponowali zamiast podwyżki. Jeden dzień L4 i leci ci cały bonus. (Ok 1/4 kwoty wypłaty). Dopiero teraz jak poszedłem do prawdziwej firmy, a nie tej piaskownicy dla amatorów zobaczyłem jak powinien wyglądać cały proces. Szczerze z serca nie polecam tego miejsca.

Specjalista ds. Marketingu

Nie spodziewalam sie takiej rekrutacji - dawno juz mnie tak nikt nie testowal. Jezyk i testy.Ciekawe doswiadczenie, przygotowani dobrze do tematu. I mam tylko nadzieje ze zostane przyjeta, bo firma fajna, biuro ladne i atmosfera tez sympatyczna. Szkoda ze malo takich ofert na rynku i firm zatrudniajacych ludzi na umowe o prace.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Travel Assistant
Szczecin
Eryk Sp. z o.o.
albercik

Kolega się skarżył, że za granicą dostał dostawczak, który lekko uszkodził to kazali mu oddawać pieniądze za naprawę z własnych pieniędzy, więc po prostu zabierali mu z pensji i nie było go nawet stać na powrót do Polski. Kradł żarcie innym pracownikom i pożyczał telefon, żeby chociaż spróbować zadzwonić do bliskich. W pracy jak weźmiesz L4 to Ci zabierają możliwość podwyżki, premii, a jak będziesz je brać zbyt często w roku to dostajesz ostrzeżenie przed wyrzuceniem z pracy. Warunki pracy takie, że sanepid co chwilę robi im kontrole, ciągły obrót pracownikami. Pensje lekko powyżej najniższej krajowej. Nie ma chyba ani jednego osoby zadowolonej z pracy w tym miejscu. Run Forest, run!

Maria

Z tego co wiem to nawet nie powinnaś tak o nim pisać na forum bo może wytoczyć Ci sprawę cywilna

doitmyway

Od czego tu zacząć … Hmmm…nie dziwią was pozytywne komentarze dodawane w skrupulatnie zaplanowanych interwałach? Jakby ktoś nagle kazał grupce ludzi napisać w sierpniu „kilka” pozytywów… Skoro padło już słowo WAŁ w tym interWALe - porozmawiajmy o WAŁKACH :D Nikogo z firmy nie dziwiło, że niewygodne sprawy zamiatało się pod dywan - zapewne było to tez powodem pleśni i uczuleń związanych z czystością wspomnianych dywanów. No sorry ale po takiej ilości kwasu nie mogło się to inaczej skończyć , hahaha! Zarząd zagalopował się w pielęgnowaniu skostniałych struktur rodem z lat 90tych i usilnie nie wykupuje licencji oprogramowania używanego do wykonywania pracy. Brak szacunku, arbitralnie podejmowane decyzje i szukanie winowajców to norma. No ale czego spodziewać się po konformistach oskarżających o kradzież pracowników nie wywiązujących się z MINUT pracy. No przecież to jasne że przerwa to kradzież a nielegalne oprogramowanie na firmowym sprzęcie to już norma. Prawda? W tym miejscu pozdrawiam frywolne podejście do wspomnianego tematu specjalistów IT. Bez dwóch zdań jesteście najlepszymi specjalistami w swoim gronie wzajemnej adoracji :D Nie mógłbym nie wspomnieć o odnoszącym wielkie sukcesy pomyśle mości geniusza prezesa. Shoppppipppie się chowa :D Bella Ciao stało się hitem i mimo oczywistego sukcesu podpartego setkami linijek komentarzy Prezes nadal wydaje niewyobrażalne pieniądze ma rozwój pomysłu :D Ma rozmach , w końcu jest to genialne i musi udowodnić ŻE TAK WŁAŚNIE JEST!… Reasumując doświadczenia związane z Beliani. Sposób zarządzania wydaje się próbą materializacji mokrego, imperialnego snu o bezkresnej władzy Prezesa i jego cienia w spódnicy. A wszystko to mające na celu podbudowanie ich ego. „Do it my way” , cocojubmo i do przodu. Festiwal efektu Dunninga-Krugera - zaprawdę powiadam nigdy jeszcze (w odniesieniu do zarządu) nie spotkałem ludzi w tak głębokim stanie wyparcia braku wiedzy i umiejętności.

Gabi
@doitmyway

jak ja się cieszę, że nie dostąpiłam zaszczytu by tam pracować.Mialam interview w Beliani, z Panią która zakwestionowała moją zdolność pisania i wypowiadania się w języku angielskim (po moich 15 latach pobytu w UK ) Serdecznie dziękuję i pozdrawiam Panią bo w chwili obecnej mam świetną pracę wśród cudownych kolegów a w dodatku moja szefowa włada tylko i wyłącznie językiem angielskim.Mam bardzo elastyczny grafik dopasowany pod siebie,szerokie możliwości i na co dzień w dalszym ciągu władam i komunikuję się w języku angielskim.

A wiecie coś o pracy jako Asystent ds. Zakupów z językiem angielskim? Wiecie może czy jak się zna angielski na B2 to już podczas pracy firma oferuje jakieś dodatkowe doszkalanie językowe? Albo może są inne kursy dla pracowników dla asystentów?

Alisa C.

Szybkie i dobre wsparcie

Ela

Piękne i wysokiej jakości produkty

Lolo

Firma słaba, dużo napięć, stresów i chaos, szefowie robią co chcą, nie szanują ludzi... Dobrze że chociaż pozbyli się z Kadr tej "piosenkarki" bo to jaki sajgon zrobiła w wypłatach i całym dziale to o litość bożą płacze... Teraz ponoć siedzi w jakiejś innej firmie i bałagani (zasłyszałem od kolegi)

Lucjusz

Na czas, produkt zgodny z opisem

Marik

Szybka dostawa

Clyde

Zamówiłem dużo

Kenneth H.

Piękne wzory i dobra jakość

Sergiusz

Bardzo dobrze

Izaak

Sofa jest piękna

Zostaw merytoryczną opinię o Beliani - Szczecin

• Jak się pracuje w Beliani?

Zobacz opinie na temat firmy Beliani tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 210.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Beliani?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 170, z czego 39 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Beliani?

Kandydaci do pracy w Beliani napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Beliani
3.7/5 Na podstawie 853 ocen.

Beliani