Opinie o Ritchie Bros. Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ritchie Bros. Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ritchie Bros. Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ritchie Bros. Polska Sp. z o.o. w Kraków

A stanowisko zajmujące się konserwacją takich maszyn funkcjonuje w firmie? Niewiele opinii pracowników pada na forum. Znajdzie się ktoś obecnie tam zatrudniony i podpowie jak z zatrudnieniem i warunkami z tym związanymi. Jaka umowa dla takich pracowników, nie ukrywam, że najbardziej interesowałaby mnie ta o pracę czy jest taka możliwość? Finansowo się opłaca? Jeżeli ktoś mógłby podać tutaj przeciętne widełki wynagrodzeń to bardzo ułatwiłoby mi to decyzję o kontakcie w sprawie pracy z firmą.

Czy w Ritchie Bros. Polska Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

TM Nowy wpis

Zależy od stanowiska.

mario7

Sprzedawany sprzęt na rbauction to w większości z jakimś defektem albo uszkodzony. Uczciwi sprzedający powinni podać że sprzęt jest uszkodzony albo na części ale w większości tego nie robią aby uzyskać wyższą cenę z licytacji, dużo osób licytuję bez oglądania tylko przez internet myśląc że to okazja lecz po ściągnięciu do Polski jest inaczej, nawet jeśli na placu okaże się że sprzęt ma jakąś wadę ale jest już po licytacji nie ma możliwości odstąpienia od zakupu rb nie ponosi żadnej odpowiedzialności i nie ma zwrotów. Towaru można nie odebrać ale 25% kwoty licytowanej przed przystąpieniem do aukcji przepada. 0

Firma budowlana
@mario7

Ja jestem bardzo zadowolony z kupionych maszyn. Każdy może jechać do nich na plac, wziąć kluczyki i testować maszyny. Zdarzyło mi się wysłać serwis z Polski na dokładne sprawdzanie maszyn i nie było żadnego problemu z wpuszczeniem ich na plac. Polecam popytać pracowników jak to załatwić. Ja dalej chętnie kupuje maszynki.

Marcinch Nowy wpis
@Firma budowlana

Witam moglbym jakis inny kontakt do pana? Mam pytanko bardzo bym byl wdzieczny pozdrawiam

To jest prawda co tutaj piszą. Sam kupiłem na aukcji dwie koparki i to w różnym terminie. Na zdjęciach oczywiście wszystko ok. Pierwsza gdy przyjechała (moim transportem) do Polski to okazało się, że niekompletna. Zdemontowanych było parę elementów, brak linii osprzetu, zaworów, brak zamków na siłownikach, brak tłumika, etc... oczywiście na zdjęciach wszystko było. Druga maszyna przyjechała z niesprawnym komputerem, po prostu zmostkowana na krótko, oraz popękany cały łańcuch napędu, nadawał się na złom. Mało tego, maszyny nie były wogóle tanie. Cena tych maszyn powinna oscylować w granicach połowy. Więcej już nie kupiłem i nie zamierzam kupować.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Ritchie Bros. Polska Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Ciężko jest w systemie 12/12 w Ritchie Bros Auctioneers Sp. z o.o.? Ktoś coś?

Stefan

Z tego co wiem praca jest u nich od 8-17.00

Roman

Jak zorganizować transport do Polski ? serwis aukcyjny pomaga w tym , czy trzeba szukać spedycji na własną rękę?

Zadowolony klient
@Roman

Hej, Mają dział transportu w Holandii, ale chętnie polecają firmy w Polsce, z którymi sami współpracują. Także warto o to zapytać przedstawiciela.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Ritchie Bros Auctioneers Sp. z o.o.?

farys.mo@gmail.com

Witam, Zapraszamy do zapoznania się ze stroną Kariera. Tam są dokładnie opisane stanowiska pracy i wymagania. https://www.ritchiebros.com/careers Powodzenia!

Roman

Norbert

Kupiłem u nich kilka maszyn z poważnymi defektami. Ritchie Bros. umożliwia różnym firmom pozbycie się maszyn których nie opłaca się już naprawiać. Przystępując do zakupów musisz podpisać regulamin, w którym zrzekasz się wszelkich gwarancji i rękojmi że maszyna jest kompletna i sprawna. Kupujesz w ciemno to co widzisz - tak jak napisał w poprzednim poście kolega, który kupował most, a okazało się że zakupił jedynie obudowę.

Mozesz opisac jak to wyglada? Macie jakis plac z maszynami ? ile mozna zarobic ? ile oddzialow jest w polsce stacjonarnych .. itp

jezus
@Adam

kupiłem most na aukcji Ritchie Bros za ponad 2400 euro po zwiezieniu mostu do polski okazało się że jest pusty w środku, z kolei rozmawiałem na aukcji z innym właścicielem zakupionego na Ritchie Bros wozidła za 100.000 euro w którym okazało się po zakupie że ma pospawany główny napęd skrzyni, nie polecam!!!!!!!!!!

OSSa
@jezus

Ale z tego co wiem to można najpierw dobrze przebadać maszyne zanim sie ja zalicytuje .

Zostaw merytoryczną opinię o Ritchie Bros. Polska Sp. z o.o. - Kraków

Ritchie Bros. Polska Sp. z o.o.
  • Mogilska 65
    31-545 Kraków

Ritchie Bros. Polska Sp. z o.o.