Opinie o Beliani

Ona

Hmm... Nie bardzo rozumiem większość opinii o tej firmie. Praca w biurze na pewno wymaga pewnego poziomu odporności na stres i tempa pracy, ale dzięki temu czas szybko leci. Dużo się człowiek uczy w bardzo krótkim czasie, wysokość wynagrodzenia - zwłaszcza jeśli ktoś nie ma doświadczenia - bardzo dobra na tle konkurencji. Do tego standardowo Medicover, FitProfit - akurat za dopłatą. Można spokojnie sobie zjeść śniadanie/obiad/cokolwiek i system nadgodzin - każdą dodatkową minutę przepracowaną można sobie odebrać, czy też wyjść z pracy i wrócić, gdy jest taka potrzeba. Dla młodych ludzi - świetny start.

Darek
@Ona 19.09.2017 20:56

Tylko dla tych młodych po szkole bez doświadczenia żeby zdobyć pkt w CV. Dla kogoś z doświadczeniem bardzo słaba propozycja

Petersen

Agata

@Bart widzę tą ofertę pracy na stronie internetowej firmy. W wymaganiach wymieniona jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub francuskiego. Swój poziom języka angielskiego określasz właśnie jako komunikacyjny. Jeśli spełniasz również wszystkie pozostałe wymagania, to warto przesłać swoją aplikację do firmy.

Berlin
@Agata 25.07.2017 10:25

Ila_mrowka
@Berlin 17.08.2017 08:43

Bart

Witam. Widzę ogłoszenie na stanowisko kierowca-magazynier w tej firmie. Warunki spełniam oprócz jednego: nie znam języków obcych. Angielski tylko komunikatywnie. Jest szansa na przyjęcie do pracy?

AntyEdziu

Potwierdzam 100% prawdy

prawda_o_rekrutacji

Ja

Z tego co się orientuje to są dwa biura. Byłem kiedyś na deptaku na rozmowie i było bardzo miło.

nick1

Dlaczego posty opisujące realia procesu rekrutacyjnego do Państwa firmy są regularnie kasowane/niepublikowane ?

pytanie

czemu posta "nick" jeszcze nie skasowali ? długi weekend ?

Nick

Witam, byłem kiedyś na rozmowie w tej firmie. Tak nieprofesjonalnie przeprowadzonej rekrutacji, nie widziałem nigdy. Rekruterka, nie odznaczała się kulturą i była bardzo niemiła. Pierwsze wrażenie nie zachęciło mnie do jakiejkolwiek współpracy z tą firmą.

może

Złożyłem dziś dokumenty zobaczymy...

Roksana
@może 06.06.2017 14:10
Złożyłem dziś dokumenty zobaczymy...

A jak wygląda praca w Niemczech?

były pracownik

Stawek się wstydzicie, ze są usunięte? Cóż, fakt jest jeden - są (usunięte przez administratora) bo łącznie około (usunięte przez administratora) wyjazdową to kiepska stawka. Ale usuwanie postów lub części z nich to żenada.

Prawda

HAHAHAHA Ale jak nic prawdę opisał.

Pusia

Dziwna firma.Zbyt wysokie wymagania za niske wynagrodzenie.

Rektutacja
@Pusia 22.04.2017 11:04
Dziwna firma.Zbyt wysokie wymagania za niske wynagrodzenie.

Wymagania są zróżnicowane, w zależności od stanowiska, czy to stanowisko specjalistyczne czy asystenckie, a kolejny czynnik wpływający na wynagrodzenie to wiedza i doświadczenie jakie się wnosi. Stad też mylne i krzywdzące jest Pani stwierdzenie, gdyż jest bardzo ogólnikowe i subiektywne.

johndere

Robert
@johndere 23.01.2017 16:25
Czy orientuje sie ktos jak wygląda praca i może przybliżone wynagrodzenie na stanowisku mechanika w tej firmie ?...

Tak.

Tulismanore

Swego czasu szukali baaardzo dużo ludzi do pracy na różnych stanowisakch z różnymi umiejętnościami i różnych godzinach czasu, mimo posiadania większości z nich, a nawet większych nie odpowiadają na żadne cv, mimo wysylania aplikacji na stanowiska niskiego szczebla kilkukrotnie. Nie rozumiem kto za to odpowiada i kogo oni szukają....

MA

W firmie pracuje prawie 200 osób, w kilkunastu działach. Troszkę trudno jednoznacznie mówić o atmosferze.. Zależy do jakiego działu się trafi i jakie macie oczekiwania - są działy w których jest luźno, są takie w których jest bardziej oficjalnie. Najlepiej pójść na rozmowę i samemu się przekonać :) Co do zarobków - znowu - kwestia indywidualna. Wszystko ustalane jest po rozmowie rekrutacyjnej w zależności od działu i doświadczenia.

OP

Moniek, kto Ci opowiadał o premii? Kasa jest na czas ale premia?????

Skarpeta

Witam , może ktos sie wypowiedzieć na temat atmosfery pracy w szczecinie ?

Szczecinianka

Bardzo dziwna firma. Wymagania wobec kandydatów kosmiczne, choć kompletnie niepoparte poziomem samej firmy, której się wydaje, że jest wyrocznią na lokalnym rynku. W takim przypadku rotacja nie dziwi...

Pierluigi

Zbyt wysokie wymagania za niske wynagrodzenie. Atmosfera w pracy też słaba.

Paula

Dobrze a co z atmosferą w pracy?? Nikt nie chce pisać

zx

The Godfather
@zx 02.08.2016 15:07
O i konwersacja się ucięła :( nikt nie chce napisać o atmosferze w firmie ???

Pisałem 2 razy, ale nie widzę nawet 1 mojego komentarza. Odrazu mówię, że mój komentarz był bardzo negatywny.

RobRoj
@zx 02.08.2016 15:07

jest, po prostu jest.

aqq
@Rekrutacja 12.06.2016 10:42
Zapraszam do wysłania swojego CV, to nie zabiera dużo czasu.

Szkoda ze lekceważycie aplikantów nie odpowiadając na maile z aplikacjami, lub wyznaczacie termin rozmowy np 3 tygodnie do przodu ( full profeska) :)

@aqq 29.11.2016 14:57

Witam, nie lekceważymy aplikujących o pracę do naszej firmy. Terminy rozmów ustalane za na bieżąco, jeśli ma Pani / Pan zastrzeżenia co do terminów, to proszę o bezpośredni kontakt na mail praca@beliani.com, ponieważ nie wiedząc z kim mam przyjemność nie jestem w stanie pomóc, lub ustalić faktów, lub przyczyny, jeśli faktycznie miały miejsce opóźnienia w planowaniu rozmów rekrutacyjnych.

Rekrutacja

Wszystkie kwestie dotyczące szczegółów zatrudnienia można uzyskać tylko przystępując do procesu rekrutacji. Zapraszam.

Zenek

ZA

Jaki pakiet socjalny? HAHA

Beliani Polska

Witamy serdecznie użytkowników portalu gowork.pl, na oficjalnym profilu naszej firmy. Od jakiegoś czasu na naszym profilu wypowiadają się osoby, które nie przestrzega regulaminu serwisu GoWork.pl, ale i również prawa polskiego, w związku z tym zostały usunięte pewne treści, ale i również sprawa sprowadzona na drogę sądową, aby te osoby zidentyfikować i pociągnąć do odpowiedzialności prawnej za nieprawdziwe wpisy, które wpływają negatywnie na wizerunek firmy Beliani Polska. Takie działania podchodzą pod art. 212 kk "zniesławienie polega na pomawianiu o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności. Zniesławić można nie tylko pojedynczą osobę fizyczną, ale także grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej." Osoby które chciałby wypowiadać się na forum gowork.pl uprasza się o zapoznanie z regulaminem serwisu i zamieszczania wpisów z nim zgodnych. W innym przypadku będą one usuwane, a najgorszych przypadkach przekazywane na drogę prawną.

Kolo
@Beliani Polska 10.02.2016 16:53

Paweł
@Kolo 01.04.2016 17:04
Czy może ktoś z Państwa napisać coś więcej o pracy w Beliani za granicami Polski. Jakie są warunki i jacy pracują tam ludzie ??...

Kolo jest OK

Rekrutacja

Poszukiwanie pracownikow jest uwarunkowane rozwojem firmy. A czasy w ktorych sie pracowalo w jednej firmie do emerytury, to zdecydowanie juz minely bardzo dawno temu. Niestety kandydaci sami rotuja miedzy firmami, wykazujac sie często zatrudnieniem w przeciagu 5 lat w 5 miejscach pracy, wiec to chyba nie tak do konca od firmy zalezy.Takie czasy nastały.

Roberto

Kierownika magazynu? Mogę prosić więcej szczegółów

bunia

jaka stała praca ? ciągle na infoludku sie ogłaszają,ze szukają pracowników.to znaczy ,że ludzie od nich odchodzą. Stała praca to taka, w której pracujesz godnie z zadowoleniem do emerytury albo przynajmniej przez kilkanaście lat.

marida

Do kiedy poszukiwani sa pracownicy biurowi?

REKRUTACJA

Znajomość języka obcego w naszej firmie to podstawa i koniecznosc. Z kilku powodow - jeden to komunikacja wewnatrz firmy, ktora nie zawsze odbywa sie po polsku, mam tu na mysli szkolenia, workshopy poniewaz zatrudniamy ludzi z roznych krajow a oni nie mowia po polsku, a drugi powod to koniecznosc posługiwania sie jezykiem obcym do wykonywania swoich zadan i obowiazkow przypisanych danemu działowi, czy stanowisku. Tak wiec minimalny poziom jakiegokolwiek języka to minimum poziom B2.

REKRUTACJA

Na chwile obecna odbywa sie rekrutacja na stanowisko Pracownik biurowy z j.niemieckim lub angielskim, oraz na Młodszy/a ksiegowy/a, oraz owszem poszukujemy ludzi z malo popularnymi jezykami jak czeski, norweski, czy fiński. Wszystkie aktualne stanowiska można znależc u nas w zakładce praca https://www.beliani.pl/content/praca/

bellika

czy sa jakies najnowsze opinie: pracownik biurowy? Atmosfera? Jaki dział jest najfajneijszy i najbardziej rozwojowy? Jak z szefem? Stawki mniej wiecej?

REKRUTACJA

Pytanie jest najbardziej normalne, doprecyzowujace kwote, widac podal Pan tylko 3500, stad powstalo pytanie. A aktualnosc ogloszenia spowodowana jest trudna rekrutacja - bywaja takie stanowiska, na ktore dobrych ludzi szuka sie miesiacami.

Alika
@REKRUTACJA 09.10.2015 08:28

No wlasnie kolega podal za DUZO, ot i cala prawda...

Tomy

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej jako Grafik/Projektant. Miła rozmowa w dwóch językach (niemiecki, angielski) aż do momentu poruszenia tematu wysokości zarobków. Moja propozycja 3500 zł netto. Odpowiedź zwaliła mnie z nóg i rozśmieszyła, brzmiało to tak: Brutto? Netttttooooo? O Boże, nikt tyle w Polsce nie zarabia... Od tamtej pory kilka razy w miesiącu widzę ich ogłoszenie i zastanawiam się, czy wciąż szukają, czy taka rotacja? :)

bb

Ja też się z Wami zgadzam (nowa i MA), pracuję tu już od kilku miesięcy i nie mam zamiaru odchodzić. Fakt, jest dużo pracy, wiec na pewno nie zagrzeje tu miejsca ten kto liczy na zbijanie bąków, ale tez dobre zarobki,i co moim zdaniem bardz ważne, regularnie wypłacane, dobra lokalizacja, fajni ludzie, elastyczne godziny pracy. Dla mnie bez porównania z moją poprzednią pracą:)

nowa

Pracuje w firmie od niedawna i mi sie tam bardzo podoba..sa fajni ludzie i fajna atmosfera. I jak czytam te komentarze to nie rozumiem o co tym ludziam chodzi..jest owszedm duzo pracy i nie mozna sie nudzic ale mozna sie tez wiele nauczyc i to chyba w pracy jest bardzo wazne. I jak dla mnie imponujace jest to ze firma sie caly czas rozwija, powoli i skutecznie ale do przodu..a nie na wariata i potem boom..tu jest to przemyslany rozwoj, nowe inwestycje, daje to poczucie bezpieczenstwa, nie tylko finansowego ale i zawodowego.. No i szefowie sa w porzadku, zarobki tez.. eh ludzie przekonajcie sie sami, zamiast czytac komentarze:P

MA
@nowa 13.04.2015 12:44

Zgadzam się w 100% - ja też jestem zadowolona. Po kilku latach odeszłam z korpo i mam teraz ciekawą prace, w której na pewno nie ma miejsca na nude i bezczynność, ale przynajmniej sensownie się zarabia(bez porównania do poprzednich zarobków). Pracujemy w międzynarodowym środowsku - dla kogoś kto chce wykorzystywać obcy język to fajna szansa. Poza tym biuro w centrum miasta, można się dogadać odnośnie godzin pracy.. po kilku miesiącach tak sobie myślę, że strasznie się cieszę że nie wystraszyłam się tych negatywnych komentarzy bo ominęłoby mnie coś fajnego :)

Bolek

Czy Beliani ma swój warsztat samochodowy w Szczecnie....? czy planuje jego otwarcie?

Rekrutacja Beliani

Firma sie rozrasta i w zwiazku z tym powstaja nowe stanowiska pracy - sam proces rekrutacji na jedno stanowisko moze czasem trwac do 2-3 miesiecy, co zalezy od kandydatow. Wiec jesli powstaje kolejne miejsce pracy szuka sie kolejnej osoby stad tez takie ogloszenie moze czasem "wisiec" dosc dlugi czas. W przypadku Asystentki do działu marketingu, raz byla to osoba z j. niemieckim a raz z j. angielskim.

KM
@Rekrutacja Beliani 19.02.2015 15:40

Dzięki za odp. Do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej.

KM

Witam! zaprosili mnie na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko kierownika magazynu w Szczecinie. Czy ktoś wie cokolwiek o warunkach pracy. Wiem że nie warto się za bardzo przejmować negatywnymi wpisami ale zastanawia mnie jedna sprawa. Dlaczego ta firma codziennie poszukuje miesiącami ludzi na to samo stanowisko? Nie chodzi tu o rzadkich specjalistów wysokiej klasy tylko o np: Asystent/ka Działu Marketingu. Czy to nie dziwne? Proszę o jakieś info na forum...

p

Czy ktoś z Państwa jest w stanie przedstawić jakiś jeden konkret dot. zarobków w tej firmie ? np jeśli chodzi o prace na magzynach bądź/i kierowcy ? Będę naprawdę wdzięczny,z góry dziękuję. PS: Jeśli to trudne to może chociaż jakieś widełki np. poniżej/powyżej 2,5 tys netto pozdrawiam

Stix

Sa rozne dni, ale na pewno nie ma tak ze ludzie stoja nad toba i ciebie gonia. Przynajmniej w magazynach, a w biurze to nie mam pojecia.

Stix

Ehh ze zmeczenia spartolilem puente na koniec i omylkowo strzelilem komplementem.

motyl

Stan na dzis - bedzie merytorycznie i rzeczowo (praca biurowa): badania lekarskie sa, szkolenie BHP takze, cala pensja na umowie i nie jest to najnizsza krajowa:-) wyplacana na czas, elastyczny czas pracy, mozliwosc platnych nadgodzin oraz pracy w soboty (w zaleznosci od dzialu), pensja stala bez systemu premii. Biuro miesci sie na dwoch pietrach w centrum Szczecina czyli dobry dojazd plus darmowy parking. Szeroki przedzial wiekowy pracownikow, tak wiec kazdy znajdzie cos lub kogos dla siebie:-) Dwutygodniowy platny okres probny. Mozliwosc rozwoju/awansu, pracy w roznych dzialach.

dd

(usunięte przez administratora) niewiarygodne jest dla mnie że ktoś marnuje tyle czasu (pierwsze komentarze ponad pół rokuy temu) na żale i ból dupy na internecie zamiast iść do przodu. Głowa do góry i idź do przodu:)

motyl

Boże, chroń Beliani od "fajnych osób, które miały styczność z firmą i niestety dla firmy odeszły lub zostały zwolnione" - z resztą poradzimy sobie sami. PS. Za ten wpis dostane oczywiście premię w wys. 100 CHF od bossa buhahaha

Nowo-przyjęty do pracy

Chyba jakaś księżniczka biurowa albo rozpuszczony programista tutaj narzeka ;D Ja powiem tak, dopóki pensja jest ponad średnią w firmach obok to nie ma co narzekać. Jak komuś nie pasuje, to niech idzie do innej firmy za mniejsze pieniądze - proste. Ah no tak, będzie kwasić, pluć i rzucać mięsem ale nie odejdzie zanim nie znajdzie innej roboty. Klasyk.

Nika - konwersacja nie na poziomie, lub moze na Towim poziomie do ktorego nikt sie tu nie powinien zniżać. Wiec pozostawie to bez komentarza. Ty sie lepiej zastanow dlaczego juz tam nie pracujesz, widocznie bylas wybitnie kiepska jednostka, bo tylko tacy niestety musza opuscic nasz team , kazdy inny majacy nieco oleju w glowie i checi do pracy jest tu mile widziany. A co do zarobkow, czasu i warunków pracy, to nie sa informacje na tego typu portale o zadnej firmie, w tym celu wymyslono rozmowy kwalifikacyjne:) a skoro firma zartudnia juz 80 pracowniow, i marka obchodzila oficjalnie swoje 5 urodziny, rozwijajac sie dalej, co mowi samo za siebie to malo prawdopodone zeby taka ilosc ludzi byla tu bo musi i cierpiala jakos strasznie. Ludzie myslcie, chodzcie na rozmowy i wyrabiajcie sobie wlasne opinie a nie szwedajcie sie po takich portalach, bo one wam naprawde nie pomoga.

a konkrety ?

czy zamiast pisać ogólnie, że jest źle albo dobrze moglibyście podać jakieś konkrety ? ile się zarabia na rękę ? jakie umowy ? jak jest z urlopami ? itd 10 wpisów i żadnych faktów jakby ludzie nie wiedzieli jakie mają warunki... dzięki

Zostaw opinię o Beliani - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beliani