Opinie o beliani.pl - Beliani (UK) GmbH

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Beliani. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Beliani o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beliani w Szczecin

Kto pracował w HR? jak tam praca i zarobki?

HRka
@Kasia

Polecam teraz pracę w HR - teraz ogarnięte i bardzo dobre osoby. Kiedyś byla masakra, bo ludzie uciekali jak rekawiczki w szafie. Zarobki - jak zawsze - zawsze za mało. Nie palca najwięcej, ale nie jest aż tak źle.

Klarnet
@HRka

Policzcie może chociaż raz dobrze wypłatę a potem się pucujcie swoimi sukcesami.

@Klarnet

jaka jest średnia pensja w hr?

Edward
@Kasia

HR - praca taka jak wszedzie. Zalezy o co pytasz, bo hr to i rekrutacja i kadry i place i pl i de. Jest tego sporo. Praca ciekawa, mozna sie sporo nauczyc i zdobyc doswiadczenie. Kadowo tez niezle. Wszystko zalezy od tego co oczekujesz i co jest dla Ciebie najwazniejsze.

Na postawie ilości błędów w moim wynagrodzeniu. Błędów w wynagrodzeniu połowy mojego działu oraz takim, że zawsze jak tam pójdziesz to są strasznie zajęci - głównie plotkami o innych

Nelka
@Kasia

Uciekaj dziewczyno jak najdalej! 8 miesięcy tam pracowałam i było to najbardziej toksyczne miejsce jakie kiedykolwiek widziałam, współraca z księgowościa to koszmar, do tego lata zaległości i błędy w deklaracjach zusowskich, pitach, sprawozdaniach robionych przez osoby bez doswiadczenia... koszmar! system liczenia wynagrodzeń w kilku "programach ;P" a to wszystko to dopiero wierzchołek góry, zatrudnianie i zwalnianie pracowników na widzimiś szefa to neverending story. Nie polecam! ani się tam niczego nie nauczysz ani nie zarobisz odpowiednio do nakładu pracy...

Iwona
@Adam

@Adam skąd taka opinia? Mam zupełnie inna - pozytywną.Nie mam błędów, wszystko jest dobrze policzone i na czas wypłacone

Praca dla najlepszych

Bardzo dobra firma, inwestuje w ludzi, ogromny potencjał dla osób z doświadczeniem, ale i bez zasobów. Wlasnie otworzyła swoją nową siedzibę w Szczecinie - w samym centrum (Plac Szarych Szeregów). Drugiej takie w Szczecinie nie znajdziecie, super ludzie, doskonała atmosfera i coraz lepsze benefity :) Nawięcej krzyczą Ci, bo nic nie robią. Tak to prawda, że w tej firmie bąków się nie zbija, jak chcesz pracować i rozwijać się to pracę znajdziesz bez problemu. A jak chcesz iść na dobrą bajerę i poślizgać się, to tutaj nawet nie wysyłaj CV. .

@Praca dla najlepszych

Takie coś mógł napisać tylko hr

Nelka
@Praca dla najlepszych

Firma nie inwestuje w pracowników, brak szkoleń, ucinanie bonusów za każde chorobowe, ilość pracy nieodpowiednio dostosowana do 8 godzinnej zmiany. Nie otworzyli nowej siedziby a jedynie przeniesli sie na inny adres. Dobrej atmosfery to ze świeczka szukac... a benefity w postaci medicover i sport gdzie czesciowo sam za to placisz to zadne osiagniecie...

Nowy pracownik

Myślałem, że tylko początkowe wrażenia będą takie, ale podziały wewnątrz- i międzydziałowe (nawet w tym samym pokoju) okropnie zniechęcają. Większość ludzi nawet nie wita się z rana, jak w jakimś korpo. Zaczynam szukać innej pracy

Fajniak

Na krótki okres pracy, tak do roku, dwóch, aby zderzyć się z rzeczywistością i mieć jakieś porównanie. Na dłuższy okres zdecydowanie nie - prawie co chwila witasz się z kimś nowym, by żegnać ludzi po kilku miesiącach, więc lepiej nie przyzwyczajać się ani do ludzi ani do miejsca (pokoju) ani nawet do działu pracy. Główni kierownicy "naczelni" nie mają planu dla większości pracowników, jak skończy się twoja użyteczność to cię zwolnią i tyle. Brak perspektyw w rozwoju, żadnych szkoleń wewnętrznych, przydatnych poza pracą na tym kolosie o glinianych nogach jakim jest autorski program.

Specjalista ds. Marketingu

Nie spodziewalam sie takiej rekrutacji - dawno juz mnie tak nikt nie testowal. Jezyk i testy.Ciekawe doswiadczenie, przygotowani dobrze do tematu. I mam tylko nadzieje ze zostane przyjeta, bo firma fajna, biuro ladne i atmosfera tez sympatyczna. Szkoda ze malo takich ofert na rynku i firm zatrudniajacych ludzi na umowe o prace.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
Urlopurlopik

Tfu na szFajcarie i nie licz już Krisie ze będziemy Cię kryć przed "widmami" Stephan radzę odwiedzić magazyn z alkomatem i zacząć od tej jego budy.

Marianna

Czy polecacie staż w dziale administracji?

Nie PozdrawiamSabcia
@Marianna

U Pani S.? :D to od razu najwyższy pakiet medicover bierz bo czekają Cię lata u psychiatry.

Smutnygrazyna

W czym pomocy? W zdobyciu stażu w administracji? W odbyciu terapii po współpracy z Sabina? Czy w tym żeby szwajcarskie grono dostrzegło ile osób się przewinęło w rok przez ten dział i zrozumiało, że to nie wina teamleaderow, pan od zakupów czy Pan do sprzątania?

Pracowalam w dziale zakupow. Dobra atmosfera, super ludzie. Mozna sie duzo nauczyc, duzo pracy, obowiazkow i odpowiedzialnosci. Za malo placa ale jak ktos chce zaczac w zakupach to super opcja. Albo jak jest sie bardzo ambitnym to tez jest co robic. Ogolnie OK, ale nie jest to srodowisko dla kazdego.

Sylwia

Tak z ciekawości ile jeszcze jest tych hal tak w sumie i jak one od środka wyglądają? Pod względem wyposażenia jest któraś przodująca? Tak samo w kwestii atmosfery jak to się prezentuje? Można którąkolwiek polecić?

Kamil
@Sylwia

Hale są 62. W środku wyłożone są dywanami, w oknach są witraże. Najlepiej wyposażona jest Hala 17, tam są maszyny, które same pakuja cytryny. Atmosfera najlepsza jest na hali 34 u Pana Kazia, który rozdaje nam naleśniki i kakao.

Johny Bravo

Odradzam w 100% pracę w Beliani. Głównym powodem jest toksyczny i psychopatyczny zarząd. Sama praca z początku wydawała się tą wymarzoną, jednak wystarczyło naprawdę niewiele czasu, aby przekonać się jak bardzo prawa pracownika, a nawet prawa człowieka są w ten firmie łamane. Właściciel firmy gdzieś ma podstawowe rzeczy jak godne warunki pracy, czystą toaletę czy ogrzewanie. Nawet po wizycie i nakazie od sanepidu zarząd nie reaguje. Wszystkiemu winni są pracownicy, którzy w większości potulnie przyjmują baty. Manager Photostudio jest „sekretarką” psychopatycznego właściciela i nie potrafi stanąć w obronie swojego teamu. Grzecznie wykonuje wszystkie polecenia zgrywając „spoko ziomeczka” i licząc że śmiechem i żartami zrekompensuje niskie płace, brak sprzętu studyjnego i niezdrowe zagrywki z udziałem świętej trójcy. Sam jest w niezłym potrzasku i musi codziennie martwić się o swoją pozycję. Co silniejsze i bardziej niezależne jednostki po kolei odchodzą z firmy. W pracy brak poczucia bezpieczeństwa i stabilności. Możesz wylecieć z dnia na dzień. Firma zwalnia pracowników jeśli korzystali z prawa do L4, nie daje również z tego powodu podwyżek. Wyzysk i (usunięte przez administratora) taniej siły roboczej pod dowództwem szwajcarskiego despoty i jego podwładnych.

Niewaznekto

NIEPOLECAM PRACY W LOGISTYCE OSTRZEGAM WSZYSTKICH ŻE TO (usunięte przez administratora)I MUL. PRZEŁOŻENI SA NIE KOMPETENTNI I NIE MOŻNA IM ZWRÓCIĆ UWAGI BO SZANOWNA PRZEMADRZALA PANIUSIA Z ZZA BIURECZKA CO O NICZYM NIE MA POJĘCIA I JEDYNE CO UMIE TO WLAZIC W (usunięte przez administratora) TO TEGO NIE ZNIESIE. A BUNTUJE PRACOWNIKÓW PRZECIWKO WSZYSTKIM. MAGAZYNY UWAŻAJCIE CHCE WAS ZNISZCZYĆ.

mak13

Witam, firma poszukuje pracowników na stanowisko kierowca w Szwajcarii. Czy ktoś wie może jak wyglądają warunki zatrudnienia, jakie pieniądze można zarobić ??

Adiios
@mak13

Propozycja kierowcy to 2700 netto na Polskie i delegacje we frankach lacznie nie cale 7 tys widc szalu nie ma

O czym Ty mówisz

Wracać z podkulonym ogonem dobre sobie.... do czego

Były Pracownik

Ludzie którzy tam pracują są świetni i to jedyny plus. Niestety główny szef "(usunięte przez administratora)" odklejony od rzeczywistości, Jeśli na rekrutacji już Ci mówią, że szef jest (usunięte przez administratora)(lekko ujmując bez wulgaryzmów) to coś już musi być nie tak. Na hali gdzie pracują styliści fotografowie, filmowcy, graficy itp itd JEDNA TOALETA, tak jak ktoś już pisał nie przestrzegają zasad sanitarnych. Nielegalne oprogramowanie XD Serio mam z tego bekę do dzisiaj i to jakiś hit jest normalnie. Do tego lekko "przymuszają" do rozwiązania umowy za porozumieniem za 28 dni L4 w ciągu roku (nie chcę wchodzić w temat bo ta sprawa została zgłoszona i zajmie się tym prokuratura). Przypominam, że firma chciała zatrudnić detektywa do sprawdzania czy pracownicy na prawdę są chorzy. Zarobki, przeciętne, nie jakiś dramat ale to zależy też od tego co robisz i na ile sobie wynegocjujesz. No i będzie też akcja bo kilku pracowników złożyło doniesienia do prokuratury za to co tam się odwaliło w ostatnich dniach ale o tym pewnie jeszcze się usłyszy. Nie polecam. serio.

Mido
@Były Pracownik

No z tym sprawdzaniem L4 to Ok . Jak wiadomo większość to kombinatorzy .

Nie wiem
@Były Pracownik

a co się odwaliło? Nie wiem czy jest sens aplikować

@Mido

Twierdzisz że większość ale to nie znaczy że wszyscy? czyli tutaj w firmie pod każdym względem ludzie są traktowani grupowo? taka już kultura pracy i odpowiedzialności? Jakimiś premiami podobnie się tu dzielą?

Skolowany

Ostatnio "odeszlo" sporo ludzi, glownie po "meeetingach" z szefem - pewnie akurat było "malo do roboty" w dziale, a za jakiś czas znowu bedzie brakowac rak do pracy - lepiej szkolic nowych ludzi co trzy miesiace, co nie

Egal
@Skolowany

Is Big Boss with his right hand still firing people simply because they don't like them?

Miroslaw

Wiecie że miro z 5 hali wraca jak menago V hali?

madrypolakposzkodzie

witam, zastanawiam się nad podjęciem pracy w charakterze kierowcy w Szwajcarii czy ktoś może dać opinie jak ta praca tam wygląda?

Czy Beliani zapewnia kartę multisportu?

Tak

Sylwia

Czyli nie trzeba do niej niczego dopłacać? A jeśli chodzi o inne dodatki czy benefity? jaki tu jest cały pakiet i czy planują na kolejny rok dorzucić coś jeszcze?

@Sylwia

Trzeba dopłacać i to całość. Medicover najniższy pakiet jest za free

Medi Multi

Tutaj jest jeden z najlepszych pakietów Medicover. Naprawde robi wrazenie i jest za przysłowiową złotówkę.

Super, bo benefity to ważna sprawa. A ja właśnie szukam info o dodatkach na stanowisku Team Leader Accounting. Firma ma teraz ogłoszenie na swojej stronie. I jestem ciekawa czy jest w benefitach jakiś pakiet medyczny? A jesli tak to czy można włączyć do tego pakietu swoją rodzinę np. dzieci?

MH
@Marta

Bardzo dobre stanowisko i ciekawe wyzwania. Jest możliwość dopisania rodziny do pakietu.

P

Tak już jedziemy z chłopakami Czekaj niedrozwoju

@Marta

Tak, pracownicy mają pakiet w Medicoverze - jest możliwość rozszerzania pakietu w specjalnej opłacie, i można dodać dodatkowe osoby do pakietu, ale to również oczywiście za opłatą.

Sylwia

Oprócz tego pakietu czy firma oferuje obecnie jeszcze jakieś dodatki które jednocześnie współfinansuje? Jaka jest obecna pespektywa na szkolenia zewnętrzne? Są chętni na ich organizację?

Xd

Nie pracuje już tam jakiś czas ale widzę że nic sie nie zmieniło. I nie nikt nic z tym nie zrobi. Zmień prace.

Lidia

Jak wygląda praca w HR? Polecacie zespół i przełożonego? Jakie są szkolenia pracownicze? Jakie benefity gwarantuje firma? Proszę o opinię.

Niepolecający

Miałem okazję pracować w Beliani przez prawie pół roku. Ilość tematów, które nie grają w tej firmie jest tak długa, że aż nie wiadomo od czego zacząć. Socjal- brudno, wszystkie meble rozpadające się i każdy z innej parafii, brak sprawnie działającej klimatyzacji (kapiącą z niej woda, zerowe chłodzenie w ponad 30 stopniowy upał i grzyb). Łazienki i kuchnia w tak tragicznym stanie, że ciężko uwierzyć, że przeszłyby kontrolę sanepidu. W tabletach potrafi braknąć nawet papieru. Firma nie respektuje zasad ochrony środowiska- chociażby brak zmywarki na piętrach= duże zużycie wody. 0 segregacji (usunięte przez administratora) 1 wielki kubeł w głównej kuchni, w którym wymienany jest worek dopiero jak (usunięte przez administratora) się przysypują. Latem smród. Firma nie spełnia zasad BHP i nie respektuje kodeksu pracy. Brak chociażby szkolenia pierwszego dnia. W zamian przed rozpoczęciem pracy wysyłają jakieś (usunięte przez administratora) do poczytania w prywatnym czasie. Stary laptop + monitor jako warunki do pracy. Nikt nie bierze pod uwagę jak bardzo niszczy tym wzrok pracownikowi. (usunięte przez administratora) podkładka pod myszkę? Na własny koszt pracownika. Nawet słuchawki dostajesz używane przez niewiaodmo ile osób (fuuj). Jak dobrze będziesz wchodzić w (usunięte przez administratora) to może trafi Ci się wiatrak na biurko. Ciąg dalszy nastąpi.

Kutek
@Niepolecający

Prawda, na tu pracuję i potwierdzam, że tak jest.

@Niepolecający

Oj kochany dużo jeszcze zapomniałeś dodać! Mój czas w tej firmie to 1,5 roku na obsłudze klienta. Także przeżyłem i więcka i penta. Wszystko co napisał kolega to prawda. Chociaż zamontowali na każdym pietrze zmywarki, to i tak są wyłączone bo ciągną za dużo prądu. Ogrzewanie w zimę? Zapomnij. Jeśli jesteś na 1 pietrze to musisz mieć kurtkę, szalik czapkę i dalej będzie ci zimno. Ludzie przynosili swoje farelki/grzejniki bo marzli. Jak zgłaszałeś to doradzali żebyś się cieplej ubrał. Porażka. Ale oczywiście pani administrator siedzi na 2 p gdzie ogrzewanie jest ustawione na 21*c. Reszta niech marznie. Kible to tragedia, damskie pamiętają jeszcze wczesne lata 2000, męskie po remoncie ale kanalize zapycha i nie ma nawet czym przepchać. (usunięte przez administratora) na piętrach pod biurkami zbierane 1 w tygodniu. Sami wynosiliśmy większość czasu bo każda Ukrainką którą udało im się zatrudnić rezygnowała po 2 wizytach. Co do kodeksu pracy to dział HR podciera sobie nim (usunięte przez administratora). Brak jakichkolwiek informacji co do zarobków. A jak przyszło ci za mało to zapomnij ze finanse coś załatwią. Może dadzą ci godziny na plus zamiast wyrównać. Pan A lata jak (usunięte przez administratora) od dwóch lat nie ogarnia prolo a kieruje całym CSem. Przecież to śmieszne. Jak człowiek który nie zna systemu ma ustalać procedury z których ma korzystać cała firma. Najlepszy jednak jest bonus uznaniowy który zaproponowali zamiast podwyżki. Jeden dzień L4 i leci ci cały bonus. (Ok 1/4 kwoty wypłaty). Dopiero teraz jak poszedłem do prawdziwej firmy, a nie tej piaskownicy dla amatorów zobaczyłem jak powinien wyglądać cały proces. Szczerze z serca nie polecam tego miejsca.

Zostaw merytoryczną opinię o Beliani - Szczecin

• Jak się pracuje w Beliani?

Zobacz opinie na temat firmy Beliani tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 208.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Beliani?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 169, z czego 39 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Beliani?

Kandydaci do pracy w Beliani napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Beliani
3.7/5 Na podstawie 854 ocen.

Beliani