PHU Jan Zabożyński

Wrocław

Opinie o PHU Jan Zabożyński

Asddgg

Dodam,że zwalniając pracownika nie mają odwagi powiedzieć jaka jest prawdziwa przyczyna zwolnienia jedyne co potrafią walnąć jakąś ściemę na odczepnego. Mało tego o planowanym zwolnieniu pracownika nie raczą poinformować natomiast robią to można powiedzieć z dnia na dzień. Ciągłe pretensje o wszystko. Podawanie prywatnych nr bez zgody osoby zainteresowanej. Zgadzam się z opinią poprzedniczki

qqq

płaci grosze, od pracownika wymaga poświęceń ale działa to w jedną strone, wieczne problemy z wolnym. Z urlopem też zawsze coś nie tak. Praca niby lekka, ale naprawdę lepiej iść pracować fizycznie niż siedzieć tak całymi dniami za takie pieniądze.

Zostaw opinię o PHU Jan Zabożyński - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU Jan Zabożyński