Opinie o Getin Noble Bank w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Getin Noble Bank, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Getin Noble Bank o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getin Noble Bank w Wrocław

Dlaczego kasujecie negatywne komentarze? Co złego jest w prawdzie? Kategorycznie odradzam pracy w tej firmie - Wrocław (Sky Tower). Brak zorganizowania, napięte stosunki z ludźmi spowodowane nadmiarem pracy i złym zarządzeniem. Lekko przypominającym mobbing. Plany zespolowe to kpina. Presja z tym spowodowana odbija się na zespole. Kto nie wyrobi premii jest wytykany przez resztę. Kpina. Kółko wzajemnej adoracji.

Paweł

Już dawno nie spotkałem się z sytuacja, ze firma nie zapewnia pracownikom kawy i herbaty. Wiem, ze nie musi ale jest to praktyka z lat 90. Dostałem komputer. Pierwszy byl popsuty, drugi lepiej nie działa. Szkolenie, szkoda gadać! W zasadzie go nie było. Brak premii, brak benefitów. Urlop planujesz na cały rok z góry, razem z urlopem na żądanie.

Były pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Zwalnianie ludzi w ramach zwolnień grupowych w Departamencie Postępowania Sądowego i Egzekucyjnego a później ogłaszanie rekrutacji na zwolnione stanowiska. Szukacie logiki postępowania osób decyzyjnych w Banku? Nie znajdziecie jej. No chyba, że chodzi o zatrudnianie za jeszcze niższe wynagrodzenie przy czym Bank ma przekazać do obsługi WSZYSTKIE swoje sprawy 3 różnym podmiotom działającym we Wrocławiu. Perspektywa pracy dla potencjalnych nowych pracowników jest więc bardzo krótka. Jak nie macie innej opcji lepsze to niż bezrobocie, ale nie polecam bo poświęcicie czas na wdrożenie a za chwilę znów będziecie szukać nowej pracy.

Pytanie Nowy wpis

Czy w Getin Noble Bank pracuje się na open space?

Nareszcie byly pracownik Nowy wpis

Odradzam pracę w tej pseudo firemce. Ani ludzie, ani atmosfera, ani kasa, ani miejsce nie jest nawet w najmniejszym stopniu przyjemne. Brak kawy czy herbaty to pikuś. Sprzęt IT stary, rozpadające się krzesła. Kierownictwo? ???? Hmm minuta spóźnienia - nie z Twojej winy, musisz pisać pismo o zmianę godzin pracy. Nie wierzyłem w to co zobaczylem. Premie cięte jak tylko się da. Zawsze znajdzie się jakiś błahy powód. (usunięte przez administratora) za dużo obowiązków, rozmowy po kątach, jeden na drugiego nadaje. (usunięte przez administratora) towarzystwo wzajemnej adoracji. Odradzam Wroclaw Sky Tower. Szkoda czasu, pieniędzy z tego nie ma a stresu nigdzie się tak nie najadłem jak w tym okropnym miejscu. Zastanowcie się sto razy zanim podpiszecie z nimi umowe za te marne grosze szkoda tracić nerwy.

Weronika

@aleksandra, chciałabym byś rozwinęła kwestię pozapłacowych profitów. W jaki sposób Getin Noble Bank docenia swojego pracownika? Firmy na ogół oferują dofinansowania do karty sportowej lub prywatnej opieki medycznej. Często też zapewniają pakiet socjalny i różnego rodzaju wyjazdy integracyjne dla pracowników.

Hahahahha! Nowy wpis
@Weronika

Getinu to trzeba unikać jak ognia! Bez względu czy jesteś klientem czy pracownikiem... dobrze zapowiadający się bank zamienił się w (usunięte przez administratora)... szkolenia? Rozwój? Docenianie pracowników? To prehistoria! Benefity? Fundusz socjalny? Te pojęcia nie istnieją w tym miejscu. Zatrudnia się byle kogo... nie wiadomo po co... atmosfera coraz gorsza. W windykacji szkoleń absolutny brak. Jeśli nie masz doświadczenia nie dasz sobie rady.

Rozmowa kwalifikacyjna
Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Getin Noble Bank? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aparatowy
Aplikuj na wiele ofert
Paweł

Jan
@Były pracownik

Czy jako były pracownik pracujący w Getin Noble Bank możesz jasno określić czy każdego miesiąca bez problemów można było wyrobić premię? Twój wpis szczerze mówiąc jest dla mnie bardzo zastanawiający, dlatego może uda mi się ustalić coś bliżej?

@Jan

Myślę, że jest to pytanie retoryczne. Zostawałem niejednokrotnie po godzinach - oczywiście nie płatnych bo mój kierownik twierdzil, że nie ma na nie zgody. Braki w Zespole. Docelowo miało być 10 osob a było 5,prosze sobie wyobrazić ile pracy było. Jak 5 osób robiło za 10. Ahhh plan zespołowy... Ty nie wyrobisz - już jestes kozłem. Szczerze odradzam po raz setny. Moje wcześniejsze komentarze z merytoryczna opinia zostały skasowane. Tak więc mogę powtarzać to w kółko. W gorszej firmie nigdy nie pracowałem. Nie wiem jak można wytrzymać tam dłużej niz dwa dni. Z tego co pamiętam przychodzily osoby do naszego działu, ale bardzo szybko znikały. Do miesiąca nie było po nich śladu. Do tego marne pieniądze. W biedronce dają o wiele wiele wyższe. Tak marnej pracy i za te śmiechu warte pieniądze nie warto psuć zdrowia. Obowiązki same w sobie nie byly arcy trudne, ale egzekwowanie ich przez kierownika daje wiele do życzenia.

Alicja
@Były pracownik

Trzeba liczyć się z tym, że praca w takiej branży jest dość specyficzna no i przy tym bardzo wymagająca. Nie każdy się zatem odnajdzie, pracując w Getin Noble Bank. No ale powiedz mi, czy zapewniają tam chociaż podstawowe narzędzia pracy? Będę wdzięczna za odpowiedź.

@Alicja

We Wrocławiu nie. Kiedy pracowałem - na szczęście już nie. O nowy komputer nie powiem ile razy musiałem się prosić. Klawiatura bez widocznych liter? Hit.

lukas

ja nie ma na co narzekać, bardzo dobre warunki pracy. Firma zdecydowanie dba o pracownika. Polecam serdecznie.

olaf
@lukas

na jakim stanowisku obecnie pracujesz? Jak zarobki?

Paulina
@lukas

Napisz proszę czy w banku są możliwe wyjazdy w celach szkoleniowych do innych placówek, i czy są szkolenia zagraniczne?

Kami
@Paulina

Co do szkoleń zagranicznych to Ci nie powiem, nie spotkałem się z owymi, ale co do wyjazdów w celach szkoleniowych do innych placówek to śmiało możesz na to liczyć

lukas
@olaf

zacząłem od stanowiska doradca klienta no i na razie nie zamierzam zmieniać tego :) spoko mi idzie

Jak się dorabia gdzie indziej
@lukas

W handlu tu i tam, a getin traktuje jako płatnika zus i US, to faktycznie dobre miejsce pracy.

Gość
Kandydat

Dzień dobry. Aplikowałam do Działu Windykacji Zewnętrznej prawie jakiś miesiąc temu zaraz po ukazaniu się ogłoszenia. Po paru dniach zadzwoniła do mnie pani z działu Hr i zadała parę pytań odnośnie mojej aplikacji tj. CV. Powiedziała, że będzie się kontaktować ws kolejnego etapu. Nie zadzwoniła w umówionym terminie więc myślałam, że zrezygnowała z mojej kandydatury. Jednakże po jakimś czasie się odezwała i umówiła zaplanowany wcześniej kolejny etap. Kolejny etap tj. rozmowę telefoniczną miałam z kierownikiem działu do którego aplikowałam. Po paru dniach doczekałam się pozytywnego wyniku, pani powiedziała,że chciałaby podjąć ze mną współpracę, ale zanim by to nastąpiło powiedziała ,że muszę jej podpisać oświadczenia . Te oświadczenia to : oświadczenie o niekaralności, kolejne dotyczyło tego, że nie zostało się wcześniej zwolnionym dyscyplinarnie i kolejne, że wyraża się zgodę na przetwarzanie danych wykraczających poza Kodeks Pracy. Kiedy zapoznałam się dokładnie z tymi oświadczeniami, napisałam informację mailową ,że nie wyrażam zgody na przetwarzanie danych , które wykraczają poza te , które reguluje Kodeks Pracy, gdyż ich podawanie jest nieobowiązkowe i takie oświadczenie powinno być do podpisania dobrowolne a nie przymusowe i ich podanie nie powinno wpłynąć na rezygnację przez Bank z mojej kandydatury. Pozostałe dwa oświadczenia wysłałam fotokopie mailem, ale bez podawania numeru pesel, gdyż z jakiej racji, przecież nie doszło nawet do podpisania umowy, a takie dane jak pesel winno być chronione zgodnie z RODO . Stało się jednak tak, że owa pani wysłała mi maila ,że rezygnuje z mojej kandydatury. Nie napisała dlaczego, choć chciała jak mi to sama powiedziała przez telefon podjąć ze mną współpracę. Wyraziłam grzecznie swoje zdanie i zrezygnowałam z innej oferty pracy bo pani zadeklarowała, że chce mnie zatrudnić po czym zostałam na lodzie. Dlatego uczcie się na cudzych błędach i zanim podejmiecie decyzję o wysłaniu CV do tego Banku zastanówcie się sto razy abyście nie mieli podobnej sytuacji jak ja ,chyba ,że bez oporów podajecie ot tak sobie swoje dane osobowe, które zgodnie z Ustawą o Ochronie winny być chronione. Nie spotkałam się jeszcze nigdy z takimi oświadczeniami do podpisywania, ani z tak niepoważnymi ludźmi z Banku. Przykre, ale uważam, że karma wraca, wróci i do tej pani. AMEN.

Gość

Kasują prawdziwe opinie niewygodne dla nich. Co za żenada. Nie polecam ! Szukajcie gdzie indziej !

Paulina

Dziękuję wszystkim za prawie 3 lata świetnej współpracy, miłą atmosferę i wiele cennych doświadczeń :)

Mc

Dział windykacji w tej firmie to tragedia, ludzie narzekaja, stres l4, kolejka na urlopy pracownicy wolą brac zwolnienie lekarskie,

Wiola
@Mc

Bez przesady, wiadomo, że praca windykatora nie jest łatwa, bo dłużnicy to są dłużnicy i oczywiste jest, że nie będą się do ciebie uśmiechać xD

bart
@Mc

Kiedy aplikowałem na pracę w dział windykacji zdawałem sobie sprawy że nie będzie to najłatwiejsza praca na świecie no ale to oczywiste, w sumie nie narzekałem, praca jak praca, ze strony pracodawcy wszystko grało

Olo

Witam, będę zaczynać pracę w tym banku, jak się odniesienie do szkoleń we Wrocławiu? Mam zaplanowane 2tygodniowe, sporo nauki i testy... Jak wspominacie szkolenia? Pozdrawiam

miszka
@Olo

ja wspominam bardzo miło, bo poznałam fajnych ludzi :)

kamil
@miszka

do tego jeszcze fajne doświadczenie

albert234
@kamil

zgadza się! ;)

Magda
@Olo

Szkolenia wspominam pozytywnie :) To jest dobra szansa na zadawanie miliony pytań i dostawanie na nie odpowiedzi, polecam

gabriela
@Magda

jak długo trwają?

albert
@gabriela

ok. miesiąca

dawid
@albert

czy te szkolenia w ogóle przydatne?

Micha
@Olo

Zgadzam się z przedmówcami, tak że śmiało!

agata
@dawid

każde szkolenie przydatne, ponieważ dzięki nim możesz podnieść jakość swojej pracy oraz zdobyć nowe kompetencji, uważam, że w getinie są bardzo fajne te szkolenia

Olena

GNB dobra firma. Traktują pracowników poważnie i z szacunkiem.

mark
@Olena

zgadzam się z Tobą

wojtek

bezcenne doświadczenie zawodowe, polecam

emil
@wojtek

pracujesz teraz w firmie?

wojtek
@emil

już nie, ale gdy pracowałem nauczyłem się wielu rzeczy, nigdy nie zapomnę tego czasu i serdecznie polecam

Tim

Dobrze mi się pracowało w Getin. Dobry stosunek do pracowników, i warunki spoko.

dorian
@Tim

jak atmosfera w pracy?

Tim
@dorian

super, miło wspominam ten czas i ludzi

Tytus

Byłoby fajnie gdyby ktoś napisał coś o atmosferze w pracy i czy trudno dostać tu pracę?

berenika
@Tytus

wszystko zależy od twoich umiejętności i chęci.

daniel
@berenika

nie trudno, jeśli czegoś chcesz - znajdziesz sposób :)

wojtek!
@daniel

racja! :)

Hej, czy w firmie Getin Noble Bank płacą za nadgodziny?

ila
@Pytanie

w GNB płaca za nadgodziny, musisz zachować procedurę, czyli zgłosić nadgodziny przełożonemu i mieć jego akceptacje na poza twoim standardowym czasem pracy.

oliwer
@ila

fajnie, bo nie w każdej firmie to robią

Kamil

świetnie traktują pracowników, nie mam na co narzekać, ogólnie jestem zadowolony atmosferą, zarobkami i miejscem

Emil

nie żałuję tego czasu, co spędziłem w Getinie, miło wspominam wszystkich współpracowników :) Pozdrawiam

kajetan

nie żałuję tego czasu co spędziłem w gnb, dobra praca, kasa na czas, premie i różne benefity

Zostaw merytoryczną opinię o Getin Noble Bank - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Getin Noble Bank