Getin Noble Bank

Wrocław

Opinie o Getin Noble Bank

oski

Roboty jest dużo, ale jak dla mnie jest spoko zupełnie

Weronika

@dyndal - a możesz napisać więcej o swoich doświadczeniach związanych z pracą w Getin Noble Bank? Co sprawia, że masz pozytywną opinię o firmie? Konkretne informacje będą najbardziej cenne.

dyndal

Dobry pracodawca

Weronika

@alek - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Getin Noble Bank? Jakie benefity zapewnia pracodawca? Czy są organizowane wyjazdy/spotkania integracyjne? Dla dużej części pracowników dobra atmosfera w biurze to podstawa.

alek

Bardzo ciekawa praca pełna wyzwań. Nie są to wakacje i odpoczynek, ale jak uczciwie się pracuje, to są tego wyniki w postaci awansu

WeronikaZ

Pracowalam tu we Wroclawiu 3 lata, przenioslam sie teraz do Warszawy. Ludzi i prace tu bede zawsze milo wspominac, przelozona pomocna, pieniadze satysfakcjonujace, zdobylam tu duzo doswiadczenia w finansach i kontaktach z klientami. Polecam i pozdrawiam

karolinaWr

GNB to bardzo dobry pracodawca, wyplata zgodnie z umowa i na czas, socjal, przyjazna atmosfera. Mi odpowiada praca na caly etat, a z grafikiem tez mozna sie dogadac bez problemu. Przelozona zawsze wyslucha i stara sie byc wyrozumiala. Ogolnie polecam.

czosnek

Dobry pracodawca. Mi się zupełnie spoko pracuje

windykator

DWT

leon21

komar
@leon21 30.06.2017 14:55
Jak tak czytam to co pisaliście kilka lat temu, to teraz jest zupełnie inaczej i wszystko się pozmieniało zdecydowanie na plus...

Muszę potwierdzić: jest zupełnie normalnie

franko

W porządku firma. Nie oszukują pracownika

Weronika

Kilka dni temu pojawiły się nowe oferty pracy! Zdążyliście się już z nimi zapoznać? Znajdziecie je na portalach ogłoszeniowych :) Chętni?

Alan

Generalnie to nie robiłbym tak wielkiego zamieszania, o kilka gorszych opinii, wystarczy rzucić okiem na ogłoszenie, aby wiedzieć jak jest

Kaja

Infolinia nie polecam... przepracowalam tam troche swojego zycia i w pore ucieklam jak wszystko zaczelo sie walic chyba tam juz nikt nie pracuje.. cala stara ekipa sie zwolnila. Kolega wzial urlop na zadanie i zostal zwolniony.. smiech na sali :) doslownie i w przenosni. Ciagle cisnienie z zespolu jakosci ktory niewiele w zyciu widzial i slyszal. Zap... erdol jest konkretny premie jak sie widzi gorze kiedys byly spoko teraz... no comment uciekac poki mozna:D Maja asystent w zespole archiwizacji ma 2300 brutto i nie ma premii

Klik

Odradzam pracę w Centrum Operacji Bankowych we Wrocławiu!!! 1. COB wygrywa w rankingu niskich płac! od 2000 - 3000 brutto i tu już masz kierownika zespołu podanego. 2. Zliczka, magiczne urządzenie, które ma wykazać twoją efektywność klikasz jak małpa po każdym wykonanym zadaniu. Jak nie wiesz co kliknąć masz problem. 2. Dyrektorka Centrum nie powinna opiekować się skupem złomu, a co dopiero mieć pod sobą ludzi. O kobietach zachodzących w ciąże mówi - &quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] która zaciążyła", a "Dzieci mają ryje z których im się leje". Zero szacunku do ludzi. Tak na prawdę ciesz się że dostałeś pracę. 80% ludzi szuka pracy w ostatnich 2 miesiącach sypią się wypowiedzenia. 4. Przerzuca ludzi między zespołami zaczynasz w księgowości idziesz do wsparcia, a później lądujesz na w archiwum. 5. Podwyżka chyba Ci się pomieszało, 2-3 lata znasz procesy nawet dostałeś awans czyt. nowa pieczątka "specjalista", ale podwyżki ni grosza. 6. Spada Ci efektywność lądujesz na dywaniku u dyrektorki, że za mało robisz.

Piter

Polityka HR nie istnieje, brak sciezki kariery. Zysk ponad wszystko a pracownik to statystyczna pozycja w kosztach. Fatalne podejscie do szkolen, szkolenia tylko takie aby systemy znac, reszta sie nie liczy!

luna

Traktowanie pracowników jak nieliczące się numerki, brak perspektywy rozwoju i brak jakichkolwiek szkoleń, polityki HR. Do tego ostrzegam, że Getin Noble Bank nie ma zamiaru nikogo zatrudniać na umowę na czas nieokreślony - kiedy kończy się max. czas, na który mogła funkcjonować umowa na czas określony nie przedłużają i biora nowy numerek an to miejsce na 3, potem 6 m-cy i do widzenia.

Zostaw opinię o Getin Noble Bank - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Getin Noble Bank