DlaSpania Sp. z o.o.

Opinie o DlaSpania Sp. z o.o.

Ewa

Do wrocławskiego oddziału DlaSpania poszukiwany jest kandydat na stanowisko doradcy klienta. Z ogłoszenia wynika, że pracodawca zapewnia umowę o pracę, system szkoleń i możliwość awansu. Czy ktoś z Was będąc na tym stanowisku w tej firmie awansował? Możecie powiedzieć jak wygląda ścieżka awansu w tym miejscu pracy?

Szukampracy

Ale napiszę ktoś w końcu coś o rekrutacji lub zarobkach???

Greta
@Kasiek 23.04.2018 22:25

Co rozumiecie poporzez mobing?

Ewa

@WM, nie masz pozytywnych wrażeń z przebiegu rekrutacji w firmie DlaSpania. Czy zostało Ci wyjaśnione dlaczego nie doszło do drugiego etapu rekrutacji na wybrane przez Ciebie stanowisko? Proszę Cię o wypowiedź na ten temat.

WM

Ja też się zawiodłam - widzę, że nie jestem sama. Rozmowa trwała ponad 4 godz. - na koniec zapytano mnie kiedy mogłabym zacząć i że poczekają na mnie. 2 dni później telefon - że przeszłam pozytywnie 1 etap i że zapraszają mnie na 2 etap, który docelowo nie odbył się - po co ta zagrywka? ! Pracuje w branży - mało tego jestem w tym bardzo dobra - przykro mi, że nie daliście mi szansy.

anonymous

@nina zaaplikowałaś?

Ewa

@Ploti, 4 godziny to bardzo długo. Z jakich etapów składała się rozmowa, w której brałeś udział? Mógłbyś opisać jej przebieg? Wspomniałeś również, że nie otrzymałeś jeszcze informacji zwrotnej dotyczącej rekrutacji w DlaSpania Sp. z o.o. Jeżeli przedstawiciele tej firmy odezwą się do Ciebie, to proszę Cię o napisanie o tym w tym wątku.

Klara

Jedna z najlepszych rekrutacji, w jakich miałam okazje uczestniczyć. Przygotowana profesjonalnie, złożona jednak przebiegająca w przyjaznej atmosferze. Rekruterowi zależało na sprawdzeniu kompetencji, na tym aby go pozytywnie zaskoczyć. Na pewno, tak jak ja dostaniesz chwilę na zastanowienie, nie będzie Cię ponaglał i zrozumie że jesteś zestresowany. Najgorsze co możesz zrobić, to poddać się bez walki.

Nina
@Klara 11.09.2017 06:56

Witam , jak dokładnie wyglada ta rekrutacja ? Proszę o odpowiedz, czy to zbiorowa rekrutacja ? Dziękuje i pozdrawiam Nina

Ploti

Rozmowa w Gdansku. Z zapowiedzianych 1.5 godziny było ponad 4. Powiedzieli ze sie skontaktuja czy tak czy nie i cisza... Pełen nieprofesjonalizm...

Iza

Niestety nie potrafimy docenić tego, że firma to dobry pracodawca. Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma

Łukasz

Piszę jako były pracownik DlaSpania, który przepracował prawie rok. Dziwią mnie trochę komentarze w stylu firma każe nam sprzedawać, jest ukierunkowana na sprzedaż. Jeżeli ktoś idzie do pracy jako sprzedawca to musi sprzedawać, koniec kropka. Czy jak ktoś jest mechanikiem to napisze opinię, że szef każe mu samochody naprawiać. A lekarz ten to ma przerąbane, dyrektor szpitala każe mu leczyć ludzi. Dzisiejsza młodzież myśli, że wszystko im się należy takie pokolenie roszczeniowe.

Jan

Konantarze niżej to kpina. Jedyne co się zgadza ze fajnie przeprowadzona rekrutacja. (usunięte przez administratora) Nie polecam

abc.

Pracowałam przez rok, gdyby nie zmiana miejsca zamieszkania pewnie dalej bym tam pracowała. Nie wiem gdzie widzicie problem. Może czas zacząć go dostrzegać w sobie? Jeśli startujesz na równo z 10 innymi osobami, wszyscy macie takie same warunki, takie same progi premiowe, takie same plany i 9 osób daje radę a ty nie, to może czas zastanowić się czy to była praca dla Ciebie? Ktoś z was napisał, ze słaba rekrutacja. serio? Czy uważacie że rekrutacja która jest tak szczegółowa i sprawdza wasze kompetencje w każdym zakresie jest zła? To nie jest spotkanie na którym pytają czy chcesz pracować i za jakie pieniądze, tylko faktycznie jest to rozmowa, dialog i sprawdzanie predyspozycji. Widzę taką tendencję, że jak firma rozwiąże wam umowę to pierwsze kroki kierujecie w internet, zamiast zastanowić się nad tym gdzie popełniłem błąd. Kolegów i koleżanki pozdrawiam.

Bob

Ciekawa forma rekrutacji. Po raz pierwszy ktoś tak dobrze zainteresował się moimi predyspozycjami. Proces sprawnie przeprowadzony od kontaktu telefonicznego do samego spotkania. Polecam.

Poznaniak

Ja z kolei mogę gorąco polecić tego pracodawcę! Rozmowę kwalifikacyjną miałem przeprowadzoną w Poznaniu na stanowisku „młodszy doradca klienta” i była ona na bardzo dobrym poziomie pod kątem sprzedaży. Firma przede wszystkim stawia na bardzo wyszkoloną kadrę pracowników, co przyczynia się do konieczności odbywania licznych szkoleń. Te natomiast przyczyniają się podwyższania własnych kwalifikacji i coraz to lepszych osiągnięć w firmie. Na sklepach przełożeni są bardziej leaderami niż kierownikami, a to zapewnia pracę w przyjaznej atmosferze. Każdy kto lubi mieć wyzwania w pracy, jest otwarty do ludzi i nastawiony na rozwój na pewno odnajdzie się u tego pracodawcy.

Poznaniak
@filip 31.08.2017 16:30

Mogę wiedzieć po czym wywnioskowałeś, że mój komentarz to kpina i kim jestem pisząc go? Faktem jest, że w dzisiejszych czasach mało komu chcę się napisać coś pozytywnego na dany temat, ponieważ ludzie wolą tylko wylewać żale. Natomiast to, że czytasz coś pozytywnego i akurat mogę Cię zapewnić prawdziwego wydaję Ci się kpiną, to nie pozostaje nic innego jak życzyć Ci powodzenia w dalszym życiu ! :)

Filip

Ja również zdecydowanie polecam tego pracodawcę. Wszystko jest jasne i klarowne od początku czyli rozmowy kwalifikacyjnej. Aplikowałem na stanowisko ,,doradcy klienta", na start dużo szkoleń i wiedzy do przyswojenia, wszystko oczywiście profesjonalnie przygotowane. Podsumowując jeśli ktoś szuka pracy przy poduktach premium i chce rozwijać swoje umiejętności handlowe to mogę z czystym sumieniem polecić tego pracodawcę.

zniesmaczona

Zdecydowanie to prawda! Ja również miałam okazję być zaproszona na rozmowę rekrutacyjną w Gdańsku. Rozmowa o pracę na stanowisko doradcy, to jakiś żart. Pani odpowiedzialna za rekrutację przeprowadzała ją ze mną na salonie, gdzie byłyśmy tylko we dwie. W momencie kiedy wchodzili klienci przepraszała mnie i podchodziła do klientów, a gdy wracała to pytała: na czym to skończyłyśmy? I tak z kilka razy. Moje pytanie o zarobki było cały czas pomijane i lekceważone. Sytuację na brak personelu, że musi być sama na salonie tłumaczyła, że są urlopy i brakuje im osób do pracy. Podsumowując. Po tej rozmowie już wiem, dlaczego brakuje im osób do pracy. Zanim odpowiecie na ofertę pracy zastanówcie się czy warto do nich aplikować. Nie polecam!

Zostaw opinię o DlaSpania Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DlaSpania Sp. z o.o.