Opinie o Sklep spożywczo - mięsny Olender Ewa w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Sklep spożywczo - mięsny Olender Ewa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sklep spożywczo - mięsny Olender Ewa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklep spożywczo - mięsny Olender Ewa w Wrocław

.... Nowy wpis

Ogólnie to pani ewa powinna pójść na leczenie psychiatryczne do szpitala lub brac leki na uspokojenie. Jak mozna tak traktować pracownika, obgadywać za plecami, wyzywać. Pani ewa ma chorobe dwubiegonawa lub zalamanie nerwowe. Ja juz od roku do tego sklepu nie chodze. 3 lata temu sie mięsem zatrułem i toksycznymi zachowaniami pani ewy jak obrazala pracowników

Klaudia

Surowe mięso po rozmrożeniu by nie śmierdziało płukane w płynie do naczyń a później moczone w wodzie do wyłożenia jako świeże by nie czuć zgnilizny. Odcinanie zgnilizny z warzyw i owoców. Udawanie że ktoś okradł sklep. Poniżanie pracownika za plecami i przy klientach zamiast wspierać i okazać uśmiech i wsparcie. Złość Pani Ewy, męża córki i dwóch synów z powodu rodzinnego sporu przekładający się na pracownikiów.

Magdalena Nowy wpis
@Klaudia

O cholerka, toż to jakaś komedia, może oni tam film kręcą? Najgorzej jak problemy rodzinne przynosi się do pracy. Nie wyobrażam sobie pracować w takiej atmosferze.

L.c Nowy wpis

Sklep Super.. zaopatrzenie Dobre swieże ..szefowa pani Ewa miła no cóż personel każdy jest inny ..szefowa nic nie może za to kto sobą co reprezentuję.i proszę nie oczerniać nie mając dowodów jestem klientem od lat i bardzo sobie cenię ten sklep i zaopatrzenie.

Magdalena Nowy wpis
@L.c

Ile ludzi tyle opinii, może Tobie to wszystko odpowiada, ale prawda jest taka że każdy ma prawo do własnego zdania i pewne informacje nie biorą się znikąd...

Klaudia

Pracowałam tam 3 lata temu to umowa zlecenie na 3 miesiące ale udawali że pracuje na czarno. Pani Ewa miała załamanie nerwowe i psychiczne. Miałam dość jej zachwiania....

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sklep spożywczo - mięsny Olender Ewa? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Mieczysław

Witam. Przeglądając ten wątek pojawiały się informacje o tym, że rzekomo pracodawca ten nie daje umów przy zatrudnieniu. Czy to prawda? To bardzo niepokojąca kwestia, którą chciałbym po prostu sprecyzować za Waszym pośrednictwem. Czy tak właśnie to wygląda, że firma ta nie oferuje poza zatrudnieniem po prostu niczego więcej? Proszę o sprecyzowanie tej kwestii.

@Mieczysław

Nie prawda jest co akurat to jakaś brednia .

wow

@Alojzy naprawdę nie dają umów?

Alojzy

Powiem tak: większość polskich pracodawców takich sklepów to cwaniacy i złodzieje.Okradaja pracowników i źle ich traktują.Nie piszę o tym konkretnym sklepie bo nigdy w nim nie kupowałem.A już skandalem jest zatrudnianie na czarno.Najlepiej zgłosić taki fakt do Inspekcji Pracy.

abc

Jak atmosfera w pracy i z szefostwem?

PRACODAWCA

ODNIESIENIE DOTYCZĄCE WYSTAWIANIA OPINII OCZERNIANIE UCZCIWYCH PRACODAWCÓW. NIE MAM SOBIE NIC DO ZARZUCENIA, JAK KTOŚ CHCE PROCOWAĆ TO BĘDZIE PRACOWAŁ. PROWADZĄC SKLEP PRZEZ 30LAT NIKOGO NIE OSZUKAŁAM NIE OKRADŁAM.UWAŻAM ŻE OSOBY KTÓRE MAJĄ COŚ NA SUMIENIU NAJWIĘCEJ MAJĄ DO POWIEDZENIA W TAKIEJ SPRAWIE OZYWAJĄC KŁAMSTW I POMÓWIEŃ.NIE WSPOMNĘ ŻE TO PRACOWNICY NON STOP NASYŁAJĄ KONTROLE INSPEKCJI PRACY,NIE MAJĄC PODSTAW.NA CZARNO NIKOGO NIE PRZYJMUJE.DZIĘKUJE WSZYSTKIM KLIENTOM ZA SŁOWA UZNANIA DOCENIENIA I SZACUNKU JAKIM DARZĄ TEN SKLEP.POZDRAWIAM

Mariola

Sklep Pani Ewy to porażka, ludzie pracują na czarno lub na jakąś smieciówke, dziwię się pracującym tam że za takie gówniane pieniądze tam siedzą, a ten syn Ewy Krzysiu to chodzaca patologią, non stop przeklina pluje pod sklepem normalny (usunięte przez administratora) ,wygląda jak brudas

Jagoda

Tak dobrze pracuje się wam, że zapomnieliście o tym forum?

Iwona S.

A ja jestem wieloletnia klientka i bardzo sobie chwale. I sklep i towar i super obsluge i p. Ewe. Ciesze sie ze mam taki sklep w poblizu. Gratuluje i bardzo bardzo p. Ewie i zalodze dziekuje

agnnnnnnn.

Sklep jako sklep jest super :) pani Ewa tyle lat tez fajna ,babka ale dzieci jej masakra szczególnie Krzysztof ochroniarz sklepu :) łacina i tylko kapusty pilnuje a jest jeszcz jeszcze jeden kamil po prostu brak słów prostak. A mąż też dobry gagatek patrzy tylko jak gdzie zagadać lubi .współczuję naprawdę kadra :( .

Kadra sklepu
@agnnnnnnn.

Kochani byli pracownicy proszę nie pisać głupot ponieważ sklep jest co kilka lat jest remontowany . Wiec proszę nie pisać takich głupot bo to jest zachowanie dziecka .Nikt bez powodu nie został zwolniony . Mamy stałych dostawców a dostawy mamy6 codziennie jesteśmy małym sklepem osiedlowym !!!!!!!!! wiec proszę nie pisać takich głupot bo to są pomówienia .SERDECZNIE POZDRAWIAMY KADRA Z JARACZA !!!!!:*:*:*:*:*

Błogosławiony
@Kadra sklepu

Zgłosić tylko do Państwowej Inspekcji Pracy i nic więcej ..

Waldi

Bardzo różne są wasze opinie o firmie. Warto jest starać się o pracę?

ona

Masakra,nikomu nie życzę tam pracować.Szefowa miła na pokaz,jak coś chce itp.A jak nikt nie widzi to wyzywanie,traktowanie jak najgorsze zło.Patrzenie ciągle na ręce,torby,itp.Wszyscy pracownicy to (usunięte przez administratora) i nieroby...brak słów.Pani Ewa miła i fajna dla obcych,ale dla swoich to już nie...

Ona..
@ona

Z kadry to znam dokładnie jak napisane ehh

Lidia

@Kadra sklepu - a możesz napisać nieco więcej o pracy w Sklepie spożywczo - mięsnym Olender Ewa? Czy z pracodawcą jest podpisywana umowa o pracę? Czy jest możliwość pracy w elastycznym systemie godzinowym?

stały klient Wiesiek

Xyz czy vicki.... Anonimy nie mające odwagi się podpisać, radzę nie brac ich komentarzy na serio. Dlaczego? Bo robię tam zakupy od 20lat i nie widzialem nigdy syfu o ktorym wac panstwo piszą a co więcej skoro jest syf oznacza to tylko jedno-to wy jestescie za to odpowiedzialni nikt inny wiec wystawiacie swiadectwo swojej osobie. Brak slow na takie szczeniacie zachowanie ale to domena wylacznie dzisiejszych czasow i młodzieży ktora ma podejscie do pracy jakie ma-smute czasy mlodych ludzi nie nauczonych pracy, kultury i życia.

VICKI

Widzę po tej wypowiedzi, że dalej jest tak jak za moich czasów(usunięte przez administratora)

VICKI

WITAM.CHCIALAM COŚ NAPISAĆ DOBREGO I ZŁEGO O TYM SKLEPIE TO PRZECHODZĘ DO KONKRETÓW.KIEDY JA MIAŁAM OKAZJĘ TAM PRACOWAĆ TO PERSONEL TEGO SKLEPU BYŁ SUPER.DOGADYWAŁYŚMY SIĘ Z DZIEWCZYNAMI I BYŁO OK. KIEROWNICZKA NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ WYDAWAŁA SIĘ W PORZĄDKU ALE DO CZASU.DOWIEDZIALAM SIĘ O TYM NA WŁASNEJ SKÓRZE.A MIANOWICIE JAK NIE PYTAŁAM SIĘ O UMOWĘ BYŁAM DOBRYM PRACOWNIKIEM JAK ZACZĘŁAM DOMAGAĆ SIĘ UMOWY TO JUŻ ZZZZŁŁŁYYYY PRACOWNIK.PRACUJĄC TAM PRZEZ PEWIEN CZAS CIAGLE SLYSZALAM ŻE UMOWA BĘDZIE JUTRO I JUTRO,TAK BEZ KOŃCA.DRUGA SPRAWA JEST TAM CIĄGŁA ROTACJA PRACOWNIKÓW BYNAJMNIEJ BYŁA ZA MOICH CZASÓW,ALE NIE Z TEGO POWODU, ŻE PIJĄ ALBO KRADNĄ!!!A MIANOWICIE, ŻE PRACOWAŁO SIĘ TAM BEZ UMÓW A ZACHOWANIE I KULTURA OSOBISTA JAKĄ DAŻYŁA KIEROWNICZKA SWOICH PRACOWNIKÓW BYŁO PONIŻEJ JAKIEJKOLWIEK KRYTYKI!!!!!!!!!PS.mam nadzieję że się coś zmieniło na lepsze a jak nie to tak będzie dalej.

Paulina

No nie szkodzi, nie szkodzi, pracodawca czasami różnie bywa, mam nadzieję, że pomogłam coś tutaj, bo widze, że ciężko się czasami porozumieć jakoś, ale trudno

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep spożywczo - mięsny Olender Ewa - Wrocław

• Jak się pracuje w Sklep spożywczo - mięsny Olender Ewa?

Zobacz opinie na temat firmy Sklep spożywczo - mięsny Olender Ewa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sklep spożywczo - mięsny Olender Ewa?

Sklep spożywczo - mięsny Olender Ewa
2.5/5 Na podstawie 22 ocen.

Sklep spożywczo - mięsny Olender Ewa