Bacha Polska Sp. z o.o.

Opinie o Bacha Polska Sp. z o.o.

Misiek

Dlaczego nie piszecie od dawna na forum? Jest tak dobrze?

Joanna

@Marcin czy dalej jesteś związany z firmą Bacha Polska? Chętnie dowiemy się czy w firmie zaszły w ciągu ostatnich lat pozytywne dla pracowników zmiany. Wspominałeś o dużej rotacji pracowników. Jak wygląda ta kwestia obecnie?

wexpo

No nawet spytać i ustalić @wertfg. Teraz mają rekrutację otwartą na stanowisko mechanika. Wymagane jest wykształcenie kierunkowe, preferowane mechanika maszyn, trzeba też mieć uprawnienia SEP Grupa 1, do 1 kV i dobrze posiadać udokumentowana umiejętność spawania metodą TIG.

Marcin

Firma Bacha Polska to dno. Pracują tam prości ludzie z Nasielska, w większości zgorzkniałe, złośliwe plotkary i donosicielki. Interesują się wszystkim i wszystkimi. Zarobki w tej firmie to żenada. Zagraniczna firma a wcale nie doceniają tam pracownika. Jest spora rotacja, ciągle kogoś zwalniają i przyjmują. Nie ma szansy na awans, podwyżkę.

były

osobwe corsa lub fiesta ale nie polecam tej pracy to się wgóle nie sprzedaje

bbbbbbb

Mam pytanie jakimi samochodami latają PH w bacha no i cyz sa to osobowki czy wiezniarki

niezadowolony

Nie polecam, brak możliwości awansu no chyba że lubicie (usunięte przez moderatora) a to i tak nie musi przynieść efektu. Bardzo słabo płacą i gdy tylko pracownicy zarabiają trochę więcej zmieniają system premiowania oczywiście na niekorzyść pracownika. Towar słabo rotujący więc aby zrobić plan musisz się mocno namęczyć a premia zostaje wypłacona tylko przy wyrobieniu 100%.

Zostaw opinię o Bacha Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bacha Polska Sp. z o.o.