SGGW, WUM

Opinie o SGGW, WUM

tomcioo

Na pewno jak ktoś chce iść na medycyne czy na pelęgniarstwo to dobrze by było do nich aplikowac, ale ogólnie SGGW słynie raczej z kierunków związanych stricte z przyrodą czy ochrona srodowiska bardziej, chociaż i na weterynarie można do nich iść na pewno.

Lab

1200 na probówkach i ogarnianiu sal dla studentów.....

Zwykły

ale za to kierownictwo- zarabia 4 razy więcej niż zwykły pracownik- dotyczy WUM (usunięte przez administratora). Ogólnie niezbyt zdrowa atmosfera.

anonim - 2009-03-16 12:57:34 Słowa kojarzące się z SGGW, WUM (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrze... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są bez zastrzeżeń. Od jakiej stawki można negocjować pensję? ok. 2000 zł Najbardziej podobało mi się w SGGW, WUM: praca zgodna z zainteresowaniami i upodobaniem Najbardziej nie podobało mi się w SGGW, WUM: ostatnio wytworzyła się gęsta atmosfera wynikająca z pychy i niezdrowej wyższości nad słabszymi bez wyższego wykształcenia osobami wyniszczająca cennych, długoletnich i doświadczonych pracowników. 2000 zł chyba z kosmosu na kwota!!!! Pracuje tam i zarabiam 1000zł.

Zostaw opinię o SGGW, WUM - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SGGW, WUM