Green Point

Kraków

Green Point

Opinie o Green Point

Co sądzicie o poziomie wynagrodzenia w Green Point? Czy w ostatnim czasie uległ on zmianie?

pAT

Popieram całkowicie gnębienie pracowników przez regionalnego dopóki nie zaczął gnębić także kierowniczek to te nawet tyłka nie ruszyły żeby bronić pracownika tylko mu klaskały ale wziął sie i za nie to poszedł płacz haha patologia. Umowa o prace nie może korzystać ze swoich praw trzeba to przychodzą ściągnie nawet z urlopów itd a zlecenie ma robić wszystko i nic nie znaczy. Jeszcze ciągłe kontrole nawet po kilka razy dziennie czepianie się głupot od tak dla zabawy - A ubrania ?- NIE Z POLSKI ;))- NIE POLECAM !!!!!

Karline20
@pAT 05.12.2014 11:08

Świeta racja... Szkoda tylko ze to ludzie-ludziom gotuja taki los...

Zaszokowana

Nie polecam!!!! Zarobki - śmiech... (premia o ile już jest to niesprawiedliwie dzielona. Wódz - 95% za podpieranie ścian a pracownik zwykły 5% za robienie wszystkiego) Mobing - maksymalny... Tylko krzyk, szantaż. (telefony na dniach wolnych, ściągania z urlopów, dni wolnych, masz tańczyć tak, jak zagra Ci kierownik i kierownik samozwańczy - o ile można tego słowa użyć bo nie każdy na to miano zasługuje...Zostajesz nim byleby ktoś był) - NEPOTYZM - 300% Grafik - Niesprawiedliwy w 100% no chyba, że masz specjalne względy (rodzina lub przyjaciel kierownika) Ubrania - niekoniecznie zgodne z opisem. Powiem tak, jeśli chodzi o biuro to nie ma tragedii... Panie w centrali - miłe, choć kontakt z firma mega utrudniony i ciężki. Ekipa (ta do której ja trafiłam przynajmniej - masakra (kompletny brak kultury do klienta również) Już się nie dziwie, że ogłoszenie na witrynie wisi praktycznie non stop, a w sklepie przez rok przewineło się masę osób, które porezygnowały.) Lepiej wykładajcie towar na półkach w hipermarkecie albo aplikujcie do szmateksu jak nie chcecie wylądować w Kobierzynie. Amen.

Anonim

Wiecie co ? byłam jakiś czas temu na rozmowie z kierowniczką i wszystko super fantastycznie jaka ta praca nie jest cudowna itp, po rozmowie zostałam umówiona na dzień próby po czym przychodze na ten dzień próby od wejścia oschle powitał mnie SZEF i zaprosił najpierw na rozmowe. Po zadaniu trzech bezsensownych pytań stwierdził, że nie przypadłam mu do gustu, że ma lepsze kandydatki i nie zamierza rezygnować z którejś z nich dla mnie. Oczywiście mi niczego nie brakuje ale one są 'lepsze'. Zachowywał się jakby szukał dziewczyny, a nie pracownika. Skreslił mnie na dzień dobry oceniając z góry. Serdecznie nie polecam ! to najgorszy potencjalny pracodawca z jakim miałam styczność w swoim życiu ! Może gdybym się mocno pomalowała (czego nigdy nie robię) i ubrała wyzywająco i skąpo to by mnie zatrudnił. Pokazał jakim jest człowiekiem. Brak mi słów...

maaaajkaaa

nie polecam, choć pewnie zależy od załogi w sklepie, ale ci w biurze tez maja niezły burdel, i ogolnie atmosfera do kitu, warunki pracy na dwa razy, pracowałam w lepszych sieciówkach, GP nie zalicza się do tych co miło wspominam

Zostaw opinię o Green Point - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Green Point