Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Kostrzyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Jeronimo Martins Biedronka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Kostrzyn

Angelika

Szukam pracy od jakiegoś czasu znajduje ogłoszenia z biedronki w ogłoszeniach tyle propozycji elastyczne godziny , ale jak złożyłam CV Pani oddzwania pytam się czy można jakoś dogadać się w sprawie godzin pracy na co dostaje odpowiedź że nie będzie problemu tylko trzeba z kierownikiem porozmawiać , spotykając się z kierownikiem zawsze słyszę że nie da się dogadać że każdy musi pracować do 23.30 chociaż przedstawiam jaką mam sytuację . Szkoda nerwów , nie dość tego miałam zacząć pracę 2 dni temu i dalej czekam na telefon aby dowiedzieć się kiedy mogę przyjść . Kierownictwo nie miłe . W ogłoszeniach na różne stanowiska wypisane za co mam odpowiadać a w realu okazuje się że całkiem coś innego mam robić

Klientka

Jestem rozczarowana biedronka zero produktów zagracone alejki brak jakiejkolwiek możliwości kupienia żywności. Słaby asortyment i nigdy więcej nie pójdę do biedronki na zakupy. W sklepie brudno nie wiem po co te sklepy są. Kiedyś było lepiej

Adr3k

Szczeże biedronka jest ok ale te palety wystawione i zasłaniające wszystko masakra, macie za małe sklepy pod tą ilość towarów Lodl wygrywa i tyle czysto w miare

afrykaner

najgorsza biedronka jaką znam w Warszawie jest na ul. Przy Agorze, pozamykane kasy, tłum ludzi, (usunięte przez administratora) na promocjach, nie polecam.

Kasjer

Dumna i chamska dla zalogi

Czy wiem ze bede musiala robic na kasie rozkladac towar sprzatac itp

logo firmy inwentaryzacja nocna Kostrzyn
Kostrzyn
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy PRACOWNIK WYKŁADAJĄCY TOWAR
Kostrzyn
Netto Sp. z o.o.
obecny pracownik

jestem pracownikiem. ludzie przecież my pracujemy tam wedle systemu jaki stworzyła biedronka i albo tak pracujesz albo wypadasz z firmy. Zamiast narzekać to przestańcie tam kupować. produkty wiadomo że to najgorszy (usunięte przez administratora) dlatego jest taki tani. Ja sam nie robię tam zakupów tylko kupuje na bazarach bo grom wie co za (usunięte przez administratora) tam siedzi . zwykli pracownicy nie mają na to wpływu. nie mowie już o promocjach i gazetkach. to wszystko ustala warszawa. Kolejny dzień pracy kolejni niezadowoleni klienci , kolejny raz tysięczny wiedze ich w sklepie . To po co tutaj przychodzisz ic i kup gdzie indzie tylko wtedy sklep zmieni politykę jak nie będzie miał klientów . a tak to zatrudnianie jak najmniejszej ilości ludzi aby ceny utrzymania sklepu były jak najniższe. potem ty biegasz jak roboto bez przerwy . co rok jest rotacja pracowników i nikt się na niczym nie zna . gdyby zatrudnili do sklepu jeszcze 3 osoby to można by było może iść na przerwę przez te 8 godzin pracy aby kanapkę zjeść albo ogarnąć bardziej sklep . niestety za najniższa krajową to nie oczekujcie sumiennych i rzetelnych pracowników . Ja jestem na etapie wypowiedzenia wraz z 3 pracownikami. kierownictwo zaproponowało nam 100zł brutto więcej . Ale dziewczyny wola iść do lidla a ja uciekam jako kierowca pracować . niestety biedronka to (usunięte przez administratora) a wy sami klienci do niego wchodzicie . a to przecież konsument ma największa sile w kraju.

@esmeralda

Firma jako firma i pracodowca jest znakomita ,wynagrodzenia spoko , socjale spoko Była pracownica 15 lat stażu. . Co do pracy : podział 1 grupa: Kierownicy sklepu ...nie robią nic ,poza grafikiem i przyjęciem towaru reszta przesiedziana w biurze. 2.zastepcy kierowników : najczęściej egoiści , osoby niejednokrotnie agresywne i mściwe...którzy odgrywają się swoją wątła pozycja na kasjerkach,za to że żyją i przychodzą do pracy mowa o kasjerkach Wielokrotnie ...doprowadzający do odejść , normalnych uczciwych kasjerów , którzy pracowali w strachu na 300% normy, czytaj były i przypadki że kasjerzy że strachu uciekali na zwolnienie L4.od .prsychiatry ...osoby z awansu poprzez konszachty,i podlizywanie się. 3.uczciwi szeregowi pracownicy wykonujący swoją pracę+ pracę za zastępców...mające najczęściej pod górkę ,zawsze dostajacy opierd...pl mimo wszelkich starań ,czytaj : grupa stanowiąca filar : tej firmy w stopniu najwazniejszym,że te sklepy wogole działają .najczęściej nieszanowanie ,mający być pod telefonem ,i bez gadania przychodzić w razie kłopotów. Pomału grupa..konczaca się w etatach bo nikt tego za 3500zl na rękę nie będzie dalej ciągnąć. 4.grupa kasjerzy również starsi stażem robiący mało,donoszący do biura ,robiący afery z niczego , często gęsto zapraszający biuro na imprezki, dzięki czemu ... grupa mająca fory u kierowników ..w zadaniach + dogodnych grafikach. 5. Grupa: Matki z dzieckiem ...z pełną perfidia wykorzystujący przysługujące przywileje : czytaj, Niemogący przyjść na 5 rano do wypieku , niemogące zostać po 22:00 bo mają małe dzieci ,niemogące robić nocek bo mają małe dzieci, najlepiej wszystkie weekendy wolne ...+ Niemogące jeździć na delegacje bo mają małe dziecko. Grupa dzięki której inni niemający dzieci dymają...świątki ,piątki ,i niedzielę ...i na dodatek mają się nie odzywać tylko tyrać. 6.grupa ludzie "nie wiedzący co się dzieje" ,na sklepie i w życiu. Jada na legendzie infantylnych ,dzięki czemu nikt im nie.powieza poważniejszych zadań ,i jakoś im dzień za dniem zlatuje 7.grupa karierowicze: osoby zatrudniające się dla uzyskania darmowej kasy pracują tydzień po czym Ida na chorobowe i tak w kółko...przez 12 miesięcy dopuki ,nie skończy im się umowa. Jest to bardzo smutne ,i przykre... ponieważ takim zarządzaniem odchodzą ...już w ilościach hurtowych ,najbardziej doświadczeni pracownicy którzy przez wiele lat byli podpora i filarem sklepów...ale tak jak pisałem żaden nawet najlepszy fanatyk ...JMD mi wytrzyma takich warunków....i robienia ogniska na głowę.

layzynorbi9@gmail.com

(usunięte przez administratora),źle piszą promocje piwo po 3.30 to nawet w ludziach jest już nie mówiąc o Lidlu gdzie ceny są znacznie niższe niż w Biedronce.NIE polecam precz z oszustami jestem zły z zakupów.p.Norbertdodam jeszcze że sprzedawcy nie ukończyli żadnej szkoły,są nie mili.chodzi o biedronkę w Lubartowie na ul.lubelskiej.

Upadfek w sklepie

W dniu dzisiejszym tj. 06.03.2024 r. w sklepie nr 4534 w Gliwicach na ul. Przyszowskiej 147 po godzinie 11.00 na dziale spożywczym potknąłem się o leżącą paletę, upadłem i dotkliwie potłukłem. W sklepie tym panuje permanentny bałagan utrudniający robienie zakupów i dotarcie do regałów z towarem. Sklep powinien gwarantować bezpieczeństwo swoim klientom, a jak się okazuje działa zupełnie na odwrót. Rozważam wystąpienie do Sądu o zadośćuczynienie za cierpienia fizyczne i psychiczne. Leszek Hawełka (usunięte przez administratora)

@Pracodawca

Dzień dobry, byłem dzisiaj w Biedronka na zakupach 05.03.2024, nie byłem zadowolony ze sklepu w Mielec , ponieważ ceny towaru nie odpowiadały cenom w kasie, okazało się, że proszek do prania w pudełku w w sklepie kosztowało 22,99, a przy kasie naliczono nam 29,99

Nowyyy

Zaczynam pracę w Biedronce jako wsparcie na umowie zlecenie. Do kiedy wypłacają wynagrodzenie ? W umowie pisze że do ostatniego miesiąca po przepracowanym, czyli za luty wyplata 30 marca ??

ANNA

Cieszyn, w Biedronkach na ul. Katowickiej i Kossak Szatkowskiej notorycznie śmierdzi zepsuciem z lodówek z mięsem - chyba nikt tam nie sprząta. W każdej Biedronce na półce leży towar po dacie ważności - zwrócenie uwagi personelowi nic nie daje

Siedronka

Biedronki, (usunięte przez administratora) Ceny na półkach inne od ceny w kasie, i to się zdążą każdego dniach w biedronkach i te latające szczury po sklepach, do tego sklep wszystkie alejki zawalone paletami z towarem że nie ma jak przejść. Okres zimowy to jeszcze bałagan na sklepie, nawet nikt nie zmyje tej kałuży śniegu wchodząc do sklepu. Jedne wielkie (usunięte przez administratora) A ludzie się dzaja biedronce robić w bambuko. Biedronka stadion, biedronka stroszek, biedronka na wzgórzu. Biedronka Bałagan Shop????

Beti
@Siedronka

Nie każda wygląda tak samo...mała obsada pracownicy nie nadążają.. za dużo zadań...

Dibol
@Siedronka

Uwielbiam nie zgadzające się ceny. Zawsze sprawdzam paragon. Z każdą nie zgadzające się ceną robię zgłoszenie do centrali.... Różnice i tak mi oddają w sklepie

Klient

Nie kupujecie w tej sieci mięsa śmierdzące pełno w nich chemii i antybiotyków. Mięso nie nadaje się do spożycia. Sądze że odpowiednie instytucje już siedzą.

@ruda

Nie polecam biedronki w Głogówku na ul. Piora Skargi . Strasznie nie miła jest kasjerka patrzy na ludzi z góry ani dzień dobry ani do widzenia . (usunięte przez administratora) na sklepie pełno palet przejść nie idzie. Bałagan na sklepie.

@Alix

Dramat zrobić zakupy wszędzie pełno palet przejść nie idzie. Kolejka do kasy straszna, (usunięte przez administratora) na sklepie .

Klient

Biedronka w Opolu przy ul. Oświęcimskiej to jeden wielki (usunięte przez administratora) Ochrona biega po sklepie i zajmuje się przestawianiem palet i układaniem butelek z alkoholem a nikt nie pilnuje towaru. W zeszłym miesiącu widziałem otwarte paluszki słone(zgłosiłem pani z obsługi)z wielkim ciężarem ruszyła żeby je zabrać, odniosłem wrażenie że lepiej gdybym ich nie widział. Dzisiaj kupiłem sok jabłkowy w kartonie 2l, w domu okazało się, że otwarty inadpity. TO JEST NAJGORSZA BIEDRONKA W OPOLU!!!!! Gdzie są jakieś kontrole, czy nadzór na obsługą? PORAŻKA!

Ona

To co dzisiaj mnie spotkało w (Biedronka Przemyśl Łukasińskiego) (po godzinie 18) to jest już przesada. Stałam w kolejce do kasy samoobsługowej ( nie małej ) wszystkie zakupy (4 reklamówki ) już spakowane i przykładam kartę a tam awaria raz za razem , podchodzi pracownik ( mężczyzna) i mówi no że znowu awaria że kierownik poszedł to naprawić na co ja odpowiadam co teraz ? A on no mogę to anulować i pójdzie pani do kasy normalnej ( a tam z 20 osób leciutko . Mówię to chyba jakie żart a on no nie i stoi że nic nie zrobi . Proszę go aby zapytał kierownika ile to potrwa bo nie wiem czy czekać w on że kierownik sam nie wie . Wkurzyłam się i wyszłam zostawiając swoje zakupy . Pojechałam do Lidla trzy osoby do kasy elegancko i szybko . To jest na prawdę bezczelne . Mógł zaproponować mi, że skasuje mi to sam szybko na drugiej kasie samoobsługowej a na tej co jest awaria powinna być kartka nieczynne !!!! Nie polecam tego sklepu !!!!

st174@op.pl

Do dzisiaj robiłem 90 procentach zakupy w Biedronce. A teraz tak pokablikowali że przy logowaniu do aplikacji trzeba wpisać kod z SMS który oni przyślą. Choć wpisuje ten kod to jest mylny. Dziękuję za wcześniejsze zakupy. Ale są inne sklepy które nie robią takich utrudnień!.

Marian

Ja się pytam gdzie w tym kraju są politycy związku zawodowe czy to jak w stanach lobbyści dają walizkę i UJ cisza na sklepach wielkopowierzchniowych pracują po jednej dwie osoby to oni mają być magazyniera mi sprzątaczkami kasjerami ochroniarzami itd czy (usunięte przez administratora) my klienci też mamy się na to godzić że zostawiamy tym (usunięte przez administratora) bandytom kasę i jeszcze mamy tam poniekąd pracować sam się kasuj sam załaduj spokój i co (usunięte przez administratora) jeszcze !!! A najgorsze jest to że ten odmóżdzony naród zamiast stawać za ludźmi to jeszcze narzeka na pracowników stan cwaniaku sam tam to zmienisz zdanie po dwóch minutach przebywania z takimi idiotami klientami jakimi dziś są ludzie .....czy te skargi nie powinny płynąć nie na pracowników że obsługa taka smaka tylko na polityków zarząd tych spółek gnojków z Portugalii Niemiec Austrii itd którzy robią sobie (usunięte przez administratora) z Polaków co z wami ludzie napisz skargę nie na obsługę tylko tych złodziei weź zmień sklep czy zacznij kupować na targu w resztce osiedlowych sklepach a nie w tym (usunięte przez administratora) niech biorą w (usunięte przez administratora) te swoje ????.

Sebek

Witam wszystkich i uważajcie na ceny wymyślone ceny z(usunięte przez administratora) i wielkie mi promocje szok mole w saszetkach ryżu kaszy tragedia szukałem sezamu i poprosiłem o pomoc to mi odpowiedział pracownik że nie ma czasu a jak mi się nie chce szukać to mam iść do innego sklepu szok a byłem klientem co zostawiam w miesioncu koło 4tysiency tragedia pieczywo też w szufladach pleśń dlatego byłem ostatni ras i oszczegam innych może wreszcie ktoś się zajmie biedronkowym (usunięte przez administratora) pozdrawiam

yhy
@Sebek

klientoza DEFINICJA «zjawisko nieuzasadnionej przewagi klienta nad osobą lub innym podmiotem świadczącym usługi, wynikające z poczucia wyższości, objawiające się manipulacją, żądaniem uległości, przesadnymi roszczeniami, pogardą; także: nazwa dolegliwości klientów postępujących w taki sposób lub mających taki zestaw poglądów o osobie świadczącej usługi» PRZYKŁADY UŻYCIA Co to jest klientoza i kto na nią choruje? Czy znane powiedzenie „Klient nasz pan” jest i powinno być nadal naszym mottem? Jak rozpoznać i odróżnić właściwego od niewłaściwego klienta? Zapraszamy do wysłuchania audycji… (lifeskills.pl). Pierwsze przypadki klientozy zdarzały się już w latach 90. poprzedniego wieku, kiedy niektórzy zaczynali zarabiać pieniądze. Według nich te pieniądze miały określać ich wartość. Teraz mamy już do czynienia z szerzącą się epidemią klientozy (wyborcza.biz).

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 229.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 180, z czego 17 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jeronimo Martins Biedronka?

Kandydaci do pracy w Jeronimo Martins Biedronka napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jeronimo Martins Biedronka
1.9/5 Na podstawie 460 ocen.

Jeronimo Martins Biedronka