Opinie o TI Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TI Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w TI Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TI Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

adam

po wizycie w sklepie 05.06.2021 jesteśmy zniesmaczeni nie chcąc kupić wózka za 2,5 tyś potraktowano nas jak bidoków mimio że sklep posiada tańsze i fajne modele ta pani blondynka przychodzi i mówi dzien dobry i przekazuje nas komuś innemu kto jej płaci ????? . może i fajny sklep ale atmosfera padaka nikt sie nie czuje tam jak w sklepie dla dzieci tylko jak w salonie merca nie masz kasy to po co ty przychodzisz :( obsługa wie co mówi ale można podejsc jak do ludzi a nie jak chodzaca porponetka

PoETia

Poniżej fragment poezji mojego autorstwa, wszystkie ewentualne podobieństwa co do zdarzeń, miejsc czy opisanych postaci są zupełnie przypadkowe: W Wapti na górze coś się dzieje Dyrcio ferment sieje. Managerów na dywan wzywa i od głupków wyzyza. Zastrasza swych wasalów by w ich działach nie było już więcej "Metalów" Jednego Coach-a nawet ma co w psycho-gadki z ludźmi gra. Problem w Coachu jest taki, że z niego trener trochę nie taki. Trenerem jest od związków płciowych, a nie czysto Zawodowych. Zobaczycie, on tak kiedyś im doradzi , że Archi Archiemu krzywo w d...e wsadzi. W gazetce opisują co dla ludzi proponują, zapomnieli jednak wspomnieć jaki związek ma z tym Związek. Ankiety nagle przesyłają co z anonimowością nic nie mają - biurowych loginy dobrze znają.Chcą wybielić się przed Billem, ale gość nie jest kretynem- jak przed emeryturą rozliczyć ich nie zdąży to Hans zdąży i na pewno ich pogrąży.

TI POLAND =PRL na stanowiskach tylko rodzina dyrekcji nadzwyczajna kasta. Nie polecam

Donald
@Anonim

To po co tam pracujecie.tylko umiecie narzekać a nic z tym nie robicie porażka i żenada cały zakład

gość
@Anonim

Święta prawda

AS

Już nie tylko związki zawodowe interesują się firmom ale też inne organy ścigania bez prawie, łamanie jakich kolwiek praw człowieka.

Operator Maszyn

Rozmowa przeprowadzona profesjonalnie. Przebyłam już kilka rozmów w swoim życiu i muszę przyznać, iż ta zostawiła bardzo miłe wrażenie. Po rozmowie zostałam oprowadzona po hali i otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie. Panie w kadrach również miłe, teraz zobaczymy co mnie czeka w nowej pracy

AS

Do Dyrekcji czy wiecie że w firmie jest oficer operacyjny który pracuje kilka lat na produkcji??

Jok

Nie polecam a zwłaszcza Wieprz dyskryminacja i zastraszanie pracowników którzy są w związkach zawodowych dyrektor i kierownik wraz z kilkuma zaufanymi sobie jadą na ostro z osobami w związkach. Nie polecam

Omijać szerokim łukiem firma woli wydawać pieniądze na adwokatów by zwalczać zwiazki a ludzie tyrają za grosze na to nie ma kasy brawa dla Dyrekcji z Bielska, Wieprza, Wyszkowa

J23

niepokojące jest wysyłanie na urlopy bieżące w Wyszkowie .Czy Związki Zawodowe nie powinny się tym zainteresować? W takim tempie niedługo niektórzy pracownicy będą pozbawieni urlopu a tym samym prawa do wczasów pod gruszą . Może zaproponować 4/5 na ten trudny czas . Prosimy ZZ o zbadanie czy takie działania pracodawcy są zgodne z Kodeksem Pracy .Może PIP powinna się tym zainteresować?

XxX
@J23

Takie rzeczy się pisze do związków a nie na forum internetowym.... Litości..

Kazik

Dramat (usunięte przez administratora) brak szacunku dla pracowników marne płace

motherfucker

Nie polecam Wiesławy pracującej w wieprzu. Raczej nie pracującej bo nonstop ma L4 bo się robić nie chce a umie tylko tyłki obrobić taka z niej koleżanka nie polecam kapusi

aaa
@motherfucker

jaka firma tacy ludzie

@aaa

Wiec pracujcie aby było dobrze hahah

Misiu
@aaa

Firma (usunięte przez administratora) najlepsza na podbeskidziu

Aaaaa
@.

Kiedy będą podwyżki czekam jeszcze miesiąc jak nie to strajk

Hehe
@Aaaaa

Podwyżkę to będziesz miał, ale ciśnienia. Kto ten cały s* ogarnie. W zeszłym roku buntowników spotkało odpowiednie wyróżnienie.

Bida

Witam czy ktoś się orientuje czy jeździ jakiś bus z Cięciny pod zakład?

Finish him

O mało co i sp........ł bym sobie życie dożywocie bym dostał .

Lolo

Kogo ??????

Czy TI Poland Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

W

Nie

gustaw

zatrudnia wszystkich krawców, kucharzy ,stolarzy hydraulików elektryków ineligentów nieuków gamoni złodziei logopedów psychopatów.Niektórzy z nich noszą żółte koszulki i jak ma być dobrze w takiej firmie?

POEtiA

Nikt nie czyta moich powieści , a chce pisać dla ludzi, ostatnio fajną powieść kryminalną napisałem, może na zupełnie przypadkowym forum takim jak to, ktoś zechce przeczytać, Historia jest zmyślona i "wszelkie podobieństwo do prawdziwych postaci i zdarzeń jest wyłącznie przypadkowe”, a leciało to tak: Pewna grupa robiła co chciała, bo na wszystko zawsze miała. Przy jedzeniu nie mlaskali, sztućców ładnie używali, w pięknych willach sobie żyli i na niczym nie szczędzili. W jednej firmie tak rządzili, że się tego dorobili. Sprytnie firmę okradali i na konta swe wpłacali. Kreatywni niby byli, a się jednak przeliczyli Dnia pewnego wczesnym rankiem , ktoś zawitał przed ich gankiem. Jeszcze śniło im się ładnie jak się łatwo w sumie kradnie, gdy tu nagle Stuk, stuk... Puk, puk... - XAK: kto tam...? - YAS: kto tam...? - ZJB: kto tam...? Puk, puk : Prokurator - XAK: ale to się nie rymuje... - YAS: ale to się nie rymuje... - ZJB: ale to się nie rymuje... Prokurator: rymować się będzie jak zarzutów przybędzie...

Marc

Czy mógłby ktoś podac mi nr na spedycje lub magazyn gdzie przyjmują ładunki? Bede mial palete do rozładowania. Mój nr 533083207 bardzo mi zależy

Jaki dress code obowiązuje w TI Poland Sp. z o.o.?

Morda

Z tego co wiem w swoim dresie nie można tam pracować ????

seba

ja chodzę w dresie z adidasa i jest ok

Pracuś
@seba

Jak można chodzić w dresie adidasa to chyba złoże CV

Pulok

Kiedyś pracowałem i była to najłatwiejsza produkcja to też kasa słaba , komuś nie pasuje to Eaton czeka większą kasa ale trzeba mieć mózg . A chcesz naprawdę zarobić to na budowę sieci wodne zakładać za 23 netto na godzinę ale trzeba umieć ,myśleć i robić , a nie jak małpy w zoo jedna dwie rzeczy robić i narzekać że mało i się nie chce.

Donald
@Pulok

Eaton to następny (usunięte przez administratora)podobny jak ti

Witam chciał bym zapytać czy sa teraz przyjecia do wieprza lub bielska, jako operator maszyn? Jesli tak to gdzie wyslac cv ?

Joł

Witam wszystkich nie rozumie jednej rzeczy to po co tam siedzicie? Pracowałem tam w 2017 i podziękowałem po 4 miesiącach wtedy soboty niedziele by ponad 3000 wyciągnąć więc lipa. A praca prosta i nudna , więc kokosów nie ma co oczekiwać raczej tylko na przetrwanie i znalezienie czegoś normalnego . Teraz bez sobót niedziel tylko na rano wyciągam więcej trzeba mieć ambicje , a nie siedzieć i narzekać że to jedyna firma w Bielsku.

Zostaw merytoryczną opinię o TI Poland Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w TI Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TI Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 164.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TI Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 132, z czego 9 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TI Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TI Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TI Poland Sp. z o.o.