Opinie o SUDER PLUS SP. Z O.O. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SUDER PLUS SP. Z O.O., jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie SUDER PLUS SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUDER PLUS SP. Z O.O. w Kraków

Obiektywny

Rzeczowo i obiektywnie : Plusy -wypłaty na czas i wszystko na papierze -od niedawna karta multisport oraz prywatna opieka lekarska (firma nie jest skłonna do dawania czegokoliwiek free ani klientom ani w szczególności pracownikom ale masowe odchodzenie pracowników wymusiło niewielkie zmiany) -praca 8 godzin plus wolne za sobotę ale tylko 6 godzin a 2 godziny do odpracowania To tyle jeśli chodzi o plusy (jeśli ktoś zna więcej plusów tej firmy to piszcie) Minusy -znacząco niższe wynagrodzenie niż u konkurencji -w skierowaniu na badania piszą że praca przy kompie poniżej 4h i ciężary poniżej 30kg co jest oczywistą nieprawdą ale w innym przypadku musieliby dopłacać np do okularów -żadnych praw i przywilejów, cokolwiek na święta -zapomnij -jest system kar (za brudny kabel od komputera, za za duże spalanie auta, za wysłanie do magazynu 9 palet zamiast 10 i wiele innych) -komutery mają po 20 lat i więcej, durkarka tylko igłowa, brak wózka do beczek co jest normą w konkurencji -nawet złom który zostawi klient trzeba odsyłać dla prezesa Ogóle firma nastawiona na wyciągnięcie od klienta i pracowników jak najwięcej jak najniżym kosztem

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy SUDER PLUS SP. Z O.O. zatrudnia studentów?

Obiektywny

Barbara
@Obiektywny

Także jeszcze chętnie poczytałabym coś o plusach z pracy w SUDER PLUS. Napisałeś, że wypłaty są na czas ale znacząco niższe niż u konkurencji. Czy mogę od Ciebie się dowiedzieć ile wynosi stawka? Jest to ważny aspekt i wolałabym już teraz to ustalić.

Yerry Nowy wpis
@Obiektywny

Zgadzam się w 100 %. Centrala ma oddziały w głębokim poważaniu .... komputery z ubiegłego wieku, siedzimy na krzesłach drewnianych które kiedyś można było spotkać na szpitalnych korytarzach ... co chwilę nowe bezsensowne zadania . Brakuje foli do pakowania czy papieru do drukarki bo system przelicza ilości które ni jak mają się do realiów. Panowie Krzysztof i Krzysztof tylko liczą słupki. Nic od siebie, zero własnej inicjatywy. Rozmawiają tylko z kierownikiem bo ten siedzi cicho gdyż ma za to płacone.

zaradny Nowy wpis
@Yerry

Jak masz kierownika piz.....e to się nie dziwie. my przeskakiwaliśmy naszego i kontakt od razu Krzysztof B taka załatwialiśmy tematy i kierownika też mamy już nowego.

Hej, jakieś info o SUDER PLUS SP. Z O.O.? Ogłoszenie Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży pojawiło się 2 czerwca na Nuzle.pl, ktoś coś wie?

zadowolony
@Pytanie

Ja wiem... Polecam, bo firma poukładana, kasa na czas i dodatkowe profity (ubezpieczenie, opieka zdrowotna, lekcje angielskiego i w tym roku mają być wprowadzone karty multisport).

J Nowy wpis
@zadowolony

Lekcje angielskiego w centrali !!! Jak byś nie wiedział.

Witek

Sporadyczne wpisy na forum również mówią, że firma jest dobra i nie ma narzekania!

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie SUDER PLUS SP. Z O.O.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. marketingu

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Piotruś

Firma jest spoko i wystarczą chęci do pracy oraz umiejętności, polecam.

Witold

Jeśli ktoś nie ma zapału do pracy to pisze żeby sobie ponarzekać?

WOLNY

Witam! Współpracuje z tą firmą na co dzień obsługa żenada oprócz 2 osób z całego oddziału reszta to statyści nic nie wiedzą nie potrafią znaleźć części po numerze OE... dobre nie! potrafią cztery razy jeździć z dostawa bo pomylą zamówienie albo czegoś zapomną... telefonu nie ma kto odebrać można dzwonić po 3 razy i nic... Dostawca brak kultury ani be ani me słowo proszę dziękuje dzień dobry jest wymazane z języka.. zamawiam tyko jak mają dobrą cenę bo trzeba mieć cierpliwość i być upartym. Pracownicy zmieniają się często ale to sami piekarze, brukarze, nowicjusze, itp....

admins
@WOLNY

jak pracowales w suderze to tez tak bylo czy to sie zmienilo po twoim odejsciu?

oddział w Wielkopolsce
@WOLNY

Skoro twierdzisz, że jest jak jest na danym oddziale, to zgłoś to wyżej, do centrali, a nie obsmarowujesz całą firmę na forum, na przykładzie jednego oddziału. Jeden oddział, nie świadczy o całej firmie, zawsze można coś pozmieniać, tak abyś był zadowolony z obsługi. Np. u nas na oddziale, nie ma nowicjuszy i każdy ma dużą wiedzę i kulturę osobistą (wiadomo, pomyłki się zdarzają, tylko ten co nic nie robi to się nie myli).

Grzegorz

Wszystko jest złe ale nie odchodzicie? Wiem, że jak ktoś bardzo chce to zawsze znajdzie coś o czym będzie pisał na forum!

Miki
@Grzegorz

Najbardziej razi brak szacunku dla pracowników w relacji z Panami Krzysztofami !!!!

adam
@Miki

Możesz rozwinąć swój brak szacunku do wspomnianych Panów? Z jednej strony piszesz o tym, że Cię to razi, a z drugiej sam przyznajesz, że tego szacunku nie masz.

Ktoś z Was obecnie pracuje w SUDER PLUS SP. Z O.O.? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

YreK
@Administrator

Plusy: - można zarobić w ciągu 8 godzin na dobę kwotę ok 4 000 zł na rękę, jest ciężko ale można ... Minusy: - brak narzędzi do pracy i możliwości kształcenia, ( człowiek bez wiedzy niczego tu się nie nauczy ) - nie przestrzeganie kodeksu BHP ( okulary, dźwiganie powyżej 30 kg, nie honorują HDK, ) - badania okresowe nie adekwatne do zajmowanego stanowiska - brak socjalu, - brak odzieży ochronnej ( własne buty i spodnie - często popalone od kwasu z akumulatorów), - firma nastawiona tylko i wyłącznie na własny zysk - non top szukają pretekstów do obcięcia kasy- premii motywacyjnej za dobre wyniki brak Polecam pracę w tej firmie na krótko - jako przejściowy etap w życiu.

Rzetelne opinie dotyczące pracy w danym przedsiębiorstwie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w firmie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w SUDER PLUS SP. Z O.O.? Napisz o tym!

Daniel

Może i jest dużo pracy ale i zarobki nie są najgorsze!!

Jacek

Firma funkcjonuje normalnie ale po forum nie mam tego wrażenia. Szkoda, że pracownicy nic nie piszą.

Yeti
@Jacek

Taki zapierdziel ,że nie ma czasu załadować wózka !!! Progi naciągnięte na maksa to i nikt nie pisze .... Ale generalnie po staremu... Firma wymaga i nie daje nic od siebie.

Marta

Aktualnie szukają do pracy jako Analityk - sprzedaż, marketing. Ktoś nam może powiedzieć jakie są warunki pracy i jakie są benefity? Informacje ważne dla osób, które aplikują na to stanowisko.

krychu

Ja to się zastanawiam jakich zarobków może się spodziewać analityk? Na pewno jest szansa na dwuskładnikowe wynagrodzenie, bo odpwoiednie premie to rzeczywiście podstawa działania w firmie. Najważniejsze jest to, że relacje opierają się na przyjacielskich relacjach.

bobek

czy ktoś możne odpowiedzieć na pytanie co z oddziałami które maja po 6 osób z kierownikiem czy możliwe będę zwolnienia w przyszłym roku

pytałem
@bobek

Bobek, ja się w temacie swojego oddzialu pytalem K.B. i u mnie nie będzie zmian.Z tego co wiem to zależy to od obrotow i wprowadzenia transportu. Żeby mieć pewnosc zadzwon i zapytaj. Jak nie jesteś kierownikiem to poros swojego żeby się dowiedział.

6 miesięcy z życia specjalisty

Suder to dno?! Wyznaczają plany o realizacji i z tego liczą premie! Mówią, jaki mam zrobić wynik w danym miesiącu! Mi! Specjaliście od tylu lat!!!!! Idę stąd do konkurencji, gdzie dostanę podwyżkę od razu na wejście! Gdzie plany będą niskie, bo tak przecież mówią! Gdzie szanują mnie jako specjalistę, bo mówią, że jak się nie będzie udawało zrobić wyników, to wspólnie coś wymyślimy, żeby było ok! i co? I idę i dostaję podwyżkę, z tym, że forma taka, że 1600 netto na umowie. Plany - ojej, po 6 miesiącach musze zrobić 40 000 obrotu mniej jak wcześniej, ale przecież to dużo?! Ale co, że nie robię wyniku, to mam coś wymyśleć, bo nie po to ściągnęli mnie, specjalistę, żeby teraz ze mną siedzieli i mówili, co mam zrobić, żeby było dobrze!!! I co robić?! Co zrobić, jak tu jest tak samo jak tam, tylko gorzej, bo mniej kasy bez realizacji, bo ludzie się miedzy sobą bija od klienta? Zwolnie się i idę dalej, ale... Nie chce zakładać działalności. A gdzi indziej był już kolega i mówił, że trzeba realizować takie wyniki na premię, że do domu nie ma kiedy pójść... No to co robić? Przecież żyć trzeba, a ja całe życie części sprzedaje do samochodów ciężarowych. Mam!!!!!!!!!!!!!!!! Wrócę do Sudera - na moje miejsce zatrudnili młodego. Problem!!!! Nie chcemy Cię tutaj! Wolimy pracować z młodym, który przyszedł na Twoje miejsce, bo jemu się chce. Jak tak nam obrabiałeś d..py pracując u innych, to teraz zastanow się, co zrobić, bo nagle nie masz w tej branży nic do szukania, chyba że będziesz mechanikiem w kanale. Miłej zabawy i nie przychodź podpytywać, czy mamy kłopoty bo byś pomógł.

były pracownik
@6 miesięcy z życia specjalisty

Fantazja,fantazja,bo fantazja jest od tego, aby bawić się,aby bawić się,aby bawić się na całego... :))))

obecny

Maja, ja pracuje w tej firmie już ponad 10 lat i nie narzekam. Umowę mam na okres stały i z tego co wiem to tak jak kolega napisał wcześniej, trzecia umowa jest na czas nieokreślony (umowa na czas określony jest max na 3 lata). Jeśli uważasz, że 6 lat to długo to się mylisz. Niektóre firmy nie dają nawet takich umów, a tu przynajmniej wypłata jest na czas i wszystko na papierze a nie pod stołem. Poza tym, nie wiem czy masz doświadczenie w sprzedaży części, ale jeśli nie masz to wyszkolenie niedoświadczonej osoby to nie jest tak hop siup - trzeba trochę czasu, i nie mówię tu o 5 miesiącach czy nawet o roku. pozdo

Marek

czyli wychodzi,ze umowe na stale dostaje sie dopiero po szesciu latach...

były

Umowy na czas nieokreślony w tej firmie nie dostaniesz NIGDY , maksymalnie daja na 10 lat.

lol
@były

Co ty wypisujesz były. Na tą chwile Suder nie daje już umów na 10 lat, maksymalny okres to 3 lata. Trzecia umowa zawarta z tym samym pracodawcą musi być już na okres nieokreślony (ja już taką mam). pozdro

miejsc brak

W Grudziądzu niestety nie zapotrzebowania (3-ch kandydatów na jedno miejsce). Co do Gdyni to też jest kpl. więc trzeba czekać - moze kiedyś coś sie zwolni.

Zostaw merytoryczną opinię o SUDER PLUS SP. Z O.O. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

SUDER PLUS SP. Z O.O.
1.6/5 Na podstawie 34 ocen.
SUDER PLUS SP. Z O.O.