Opinie o Wenet Sp. z o.o. w Nowa Sól

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wenet Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wenet Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Agencje nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wenet Sp. z o.o. w Nowa Sól

Płacą źle, nieregularnie. Nie dbają ani o pracownika ani o klienta. Totalne (usunięte przez administratora)

DL
@Klient

Całkowicie się zgadzam z tą opinią, ignorancja - płacisz za niewykonane usługi.

Roxa Nowy wpis

Cześć, jak już podajecie stawki dla niektórych stanowisk, nawet ze okolice „najniższej” to możecie przybliżyć te dla specjalisty ds. sprzedaży baz danych? Jeszcze przez tydzień jest oferta i wstępnie chce aplikować. doświadczenie w telesprzedaży już mam (3 lata), więc pytanko ja kto wpłynie na stawkę?

Czy w Wenet Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

@Pytanie Nowy wpis

Zależy, jakie problem. Jeśli brak papieru toaletowego, to tak. Jeśli chodzi o podwyżki to nie.

Angelka Nowy wpis

Są oferty dla junior WEB administratora na dwa miasta chociaż i tak to praca w 100% zdalna, więc nieważne skąd będę pracować skoro to zlecenie? Napiszecie mi wprost ile można w miesiąc wyciągnąć i czy to w ogóle adekwatne do poświęconego czasu?

@Angelka Nowy wpis
@Angelka

Strzelam, że okolice minimalnej krajowej.

Grzegorz

UWAGA!!! FIRMA WYKORZYSTUJE NUMERY TELEFONICZNE DO DZWONIENIA BEZ ZGODY, NIE MA ZADNEGO POTWIERDZENIA GDZIE TA ZGODA BYLA WYRAZONA RZEKOMO, PO UZSYKANIU NIPY FIRMY PATO KONTAKTUJĄCA SIE ROZLĄCZA POŁACZENIE....SPRAWA ZGŁOSZONA JUZ DO UDOO/RODO.

powiązany
@Grzegorz

Proszę zgłosić również, że firma WENET wystawiała za pieniądze pozytywne opinie swoim Klientom. Do tej pory są opublikowane, a firma WENET nie bierze za nie odpowiedzialności informując, że rzekomo opinie nie zostały przez nich zweryfikowane. A były częścią umowy z Klientem, który skorzystał z oferty. Dale wprowadzają w błąd konsumenta, jak również wypuklają w ten sposób szereg firm pg tych, które nie skorzystały z oferty.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Wenet Sp. z o.o. na stanowisko Doradca Klienta B2B bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Cześć, a co należy do takich najczęstszych problemów w trakcie pracy, że ktoś o reakcje na nie pytał teraz niedawno? Mam głównie na myśli perspektywę doradcy klienta B2B, planuję aplikować. Czy możecie wstępnie polecić?

Milioner

Pracowałem w tej firmie grubo ponad 5 lat, z roku na rok przynosiłem wiecej pieniedzy, a targety byly coraz bardziej astronomiczne. Nie szły w parze z wynagrodzeniem podwyzka, zapomnij. 500 zł brutto z łaską...po 3 latach pracy i wzrostach na poziomie 150 % realizacji planu. Firma ma gdzies co mysli pracownik, liczy sie masówka, czym wiecej umow i naiwniaków podpisujących umowy tym lepiej. Jakość seo to dno. Ida pojedyncze firmy, ktore przez przypadek sie pozycjonuja albo sami robia sobie robote, a nie za sprawa pracy seowcow z Wenet. Za przebicie targetu miliona rocznie, zero bonusów. Prezent w formie tabletu za 1000zł ktorego i tak nie mozesz nawet sprzedac bo jest przypisany do twojego sprzetu jako handlowiec. Mozesz go sprzedac po roku jak sie zaamortyzuje firmie (usunięte przez administratora) Generalnie nie polecam pracy. oprocz pojedynczych osob wartosciowych w tej firmie to reszta ta straszny (usunięte przez administratora) brak rozwoju, raczej chamska sprzedaz z słabym wynagrodzeniem i beznadziejnymi wynikami dla klientów.

Jak sądzicie, w jaki sposób mogła się rozwiązać sprawa tamtych numerów? gdzieś jakieś RODO miało być zgłaszane jeszcze pod koniec października, jest już końcówka stycznia a nikt niczego kompletnie nie pisał. Pokazała mi się oferta pracy od pracodawcy dla opiekuna klienta w zakresie obsługi stron internetowych. Czy jest tu ktokolwiek kto już pełnił te funkcje? czy warto byłoby podjąć się zatrudnienia? jakie wynagrodzenie proponują?

Patka

Jakie teraz są plany sprzedażowe? Jedna osoba pisała tu rok temu, że wtedy mocno poszły w górę. Na ten moment ciężko je wyrobić? Bo od tego chyba zależą premie? I jeszcze odnośnie systemu pracy mam pytanie, czy Telefoniczny Doradca Klienta B2B ma możliwość pracy zdalnej? W ofercie w sumie wymienili taką mozliwość, ale bez szczegołów.

Czy zdarzają się nadgodziny w Wenet Sp. z o.o.?

obecny pracownik

No chyba nie masz racji :-) Pieniądze zawsze przed czasem bez żadnego ale. Pod tym względem numer 1 wg mnie a pracuję od 2017 roku jako doradca klienta. Wpis albo osoby nie pracującej tutaj albo zwykły hejt

Klient

Nie odpowiadają na maile. Kłamią, wciskają umowy na które podobno ktoś się zgodził telefonicznie mimo powtarzania w kółko nie i nie... Regularnosc trzymają tylko w wysłaniu faktur za usługi, którzy nie wykonują. Nie dodają o strony pomimo, że w umowie jest stała opieka i za wszytko trzeba dopłacać. Strony proponują indywidualne oparte na 'czymś tam' a potem dostaje się jeden szablon do 'wynoru' a jak nie pasuje to płać i płać... najgorsza firma z jaką kiedykolwiek miałam okazję współpracować. Pracownicy przez telefon obiecują wszytsko a to o się dostaje to jest żart. Lepiej wykupić jakiś szablon za 30-50 zł/msc bo i tak będzie bardziej rozbudowany i ciekawszy niż to co oni przygotują za 300zl/msc (x36) i to jeszcze o ile w ogóle się doczekam czegokowiek. Bo życzą sobie spłat zanim przygotują projekt, którego później nie robią albo przeciągają w nieskończoność. Po jakichkolwiek uwagach do tych bzdur, które robią przestają odpowiadac. Po tym jak człowiek opisze zmiany i zastrzezenia to dostanie tylko ta samą wersję tylko z 3 innymi obrazkami. Szkoda na nich pieniędzy, czasu i nerwów!

Kinas Meble
@Klient

Mam ten Sam Problem z nimi. Umowa podpisana płace co miesiąc a strony jak nie było tak nie ma

@obecny pracownik

No wiesz, to że Tobie wypłacali regularnie to nie znaczy, że u kogoś to się nie może opóźniać. Są "równi i równiejsi", piszesz że od 4 lat już pracujesz, może z takim stażem tutaj ludzi szanują, a świeżaków to tak z pobłażliwością traktują?

@Kinas Meble

Stronę robią rok a to nawet nie jest sklep. Nie wywiązują się z umowy . Nie ma z nimi komunikacji. Totalne dno.

Wanda
@@Klient

Rok? :O Chyba żartujesz. Może za dużo zleceń na siebie biorą?

GK
@Klient

to klamstwo, strony robione są zgodnie z umowa, obsługa kontaktuje sie regularnie z Klientem, jest Biuro Bbsługi Klienta które szybko reaguje na maile w róznych sprawach

Pela
@Gabriela

Zgadza się. Wieloletni pracownicy radzą sobie bo znają to wszystko i mają już umiejętności. Nowi pracownicy zostawieni są sami sobie. Nikt im nie pomaga. Ja byłam nowo zatrudnioną w oddziale w Bydgoszczy.. Dramat. Leaderka traktowała mnie jak by mnie nie było. Po tygodniowym szkoleniu założyłam słuchawki i zaczęłam pracę na tzw. dialerze... klienci rzucali słuchawkę a liderka mnie nie zauważała zajeta własną sprzedażą i ploteczkami. Trudno tak pracować nie mając informacji co można zrobić lepiej, czy inaczej. Osoby z grupy za to mega pomocne i otwarte. Kiedy zdecydowałam sie odejść tylko tego mi było żal.. tych ludzi

@Pela

Czyli osoby z zespołu Cię wsparły te starsze stażem? Co do liderki to próbowałaś poruszyć ten temat czy sama czekałaś aż zauważy, że raczej sobie niestety nie radzisz? Czasami rozmowa może dużo dać

Klient2
@GK

Kłamstwo to Pan pisze. Firma firma którą pan tak broni jest firmą (usunięte przez administratora) inaczej tego nie można określić firma w ogóle nie wywiązuje się z umowy którą podpisuje . Umowa jest tak skonstruowana że jeśli podpisze się ją na okres 36 miesięcy to kwota jaką się miesięcznie płaci to jest 1400 zł jeśli chce się zrezygnować z usług tej firmy to wówczas pozostała kwota jest dzielona na pół i trzeba ją wpłacić jeśli zrezygnuje się z usług firmy cały sklep przepada nie zostaje nic. Jedynie wysyłają maile co ma klient zrobić który posiada sklep firma ta bawi się w doradce co mam zrobić a nie robi sama. Jeśli ktoś zamierza skorzystać z usług tej firmy to niech dodatkowo zatrudni sobie informatyka mało tego obiecują że strona będzie działała w sposób poprawny a w ogóle nie działa. Jest to czysty wyzysk.

CAR
@GK

To co klient pisze to prawda .Nasza strony też nie ma a kasa poszła. Sprawa trafiła do sądu zresztą nie pierwsza sądząc z opinii . Nie zawierajcie umów z tymi oszustami !!!!!!!!

obeny pracownik
@obecny pracownik

Praca jak każda wymagająca, daje satysfakcję, firma stabilna z potencjałem i możliwością rozwoju, jak zawsze w takich sytuacjach trzeba swoje zrobić. Pracuje w firmie od 2018 roku, jestem odpowiedzialny za obsługę klientów w obsłudze bezpośredniej.

@obeny pracownik

Czyli już 5 lat? Sporo. I cały czas zajmujesz się tym samym czy praca jednak rozmaita się zdaje? Jakie tu przy tym są perspektywy na jakiś awans?

Właśnie byłem dziś na pseudorozmowe na telemarketera w Bydgoszczy na fordońskiej 2 dwie (usunięte przez administratora) bo inaczej nie można nazywać panienki które wulgarnie i nachalnie odzywywały się do drugiej osoby nachalnie rzadały podania oczekiwań firmy mimo iż mieli napisane czarne na białym jakie są oczekiwania finansowe. Poza tym wrzeszczały nie nie dały dojśc do słowa informując na dzień dobry że nie spełnia oczekiwań to po co zapraszali , wykorzystują tylko depresja i zdesperowanych ludzi jeżeli tak wygląda atmosfera w tej firmie to uciekajcie czym prędzej

Maciek
@obecny pracownik

Tak pracodawca płaci na czas . Ale pełne (usunięte przez administratora) . Bardzo ale to bardzo ciężka praca. A opinie klientów masakra . Czysto jawne (usunięte przez administratora) Nie rozumiem tego świata . Dlaczego firma jeszcze istnieje. Tyle lat ! I Państwo nic z tym nie robi . Masakra Zdecydowanie nie polecam .

DL
@Klient

Całkowicie się zgadzam z tą opinią, ignorancja - płacisz za niewykonane usługi.

Tobiasz

Podają, że mają zamiar płacić 4500 - 8500 zł / miesiąc Doradca Klienta B2B i zatrudnić na umowę o pracę. Kto z pracowników, a najlepiej osób znających realia pracy doradcy klienta, może napisać, na ile realne jest osiągnięcie kwoty 8500 zł, i czy tyczy się ona samej podstawy, już po potrąceniu podatku, czyli na tzw. rękę? Są też słowa o aucie, laptopie i telefonie. Zabrakło mi jednak słów o tym, w jaki sposób przyjmuje się tu nowe osoby i jak pomaga przejąć przewidziane zadania?

Realista

Nie polecam tej firmy! Zero profesjonalizmu,jedyna metoda utrzymania klienta, podpisanie 3 letniej umowy, przedłużenie jej bez wiedzy klienta i ogromne kary pieniężne za jej zerwanie.W praktyce ani ich strona ani usługi nie są skuteczne ani pomocne,od taki sobie "haracz" płacony na ich konto.

Co jaki czas w Wenet Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Pela

Tak naprawdę to w ogóle. Od 2017 zarobki są na tym samym poziomie. Ceny dla klientów rosną, a dla pracowników stawki ustawia się tak, by nie zarobili więcej niż kiedyś.. Plan w 2017 był na poziomie 30 000 a teraz jest na poziomie 70-100 000 i prowizja taka sama :-(

Iwona
@Pela

Dasz znać ile wynoszą te zarobki od 2017? No i czy planują coś podnieść od nowego roku w związku z tym, że inflacja jest coraz wyższa?

Była pracownica

Chciałabym się podzielić moim doświadczeniem oraz opinią o firmie WeNet (CsGroup, Panorama Firm). Pracowałam w oddziale Katowickim i dla wszystkich kandydatów mam parę ciekawych informacji. Z całą pewnością uważam, że jest to idealna firma dla osób które lubią: - Kiedy w twoim pierwszym, stresującym dniu pracy twój nowy przełożony wita Cię chlebem i solą i bierzesz udział w jarmarcznych dożynkach, - Kiedy po sprzedaży kontraktu twój przełożony tańczy na stole, - Uczyć się 10 stronnicowego skryptu na pamięć, ponieważ uważasz że kreatywność do rzecz w życiu totalnie zbędna, - Sprzedawać "Najpiękniejsze" strony internetowe, - Kiedy szkolenia w firmie są wszechstronne i potrafią nauczyć Cię wszystkiego oprócz technik sprzedaży, - Kiedy oczekujesz że zasadnym postępowaniem firmy jest wymagać od Ciebie coraz więcej, nawet jeżeli robisz coś ponad plan, - Kiedy w pierwszy dzień pracy musisz podjąć decyzję czy należysz do East or West side (ta decyzja ma kluczowe znaczenie na relacji koleżeńskich w firmie) - Kiedy jesteś świadoma, że tak naprawdę sprzedaż rodzi się w twojej głowie i wiesz, że każdemu klientowi można sprzedać reklamę. - Kiedy twoi współpracownicy patrzą na Ciebie z pogardą w głosie, ponieważ wiedzą, że masz większą podstawę na start niż oni To tak wypisałam na szybko, ja od siebie dodam, że największym plusem jaki wyciągnęłam podczas pracy w WeNet jest to, że potrafię docenić mojego aktualnego pracodawcę. Pozdrawiam,

@Była pracownica

Fajnie, że to tak rzetelnie wszystko opisałaś, lepiej tak niż czasami dowiadywać się tutaj czegokolwiek z chaosu na forum i jakiś wpisach wrzucanych dla jaj. Ale to czemu ostatecznie już odeszłaś, bo chyba tego nie dałam rady odnaleźć w tych informacjach.

Dlaczego usuwacie opinie, gdzie znajdują się te 3 opinie ???, dlaczego pani joanna domanik rozpoczyna rekrutację i jej nie kończy, jeśli będzie rekrutacja na jej miejsce proszę o informację

WeNet sp. z o.o. ul. Postępu 14A, 02-676 Warszawa. Taki to adres widnieje na stronie. Po głębszej analizie doszłam do wniosku, że to kolejny odłam firm tj.: - Panorama firm - CS GROUP Osoby, które były niezadowolone z usług tych firm powinny mocno się zastanowić nad tym czy współpracować z tą firmą. Oczywiście, że jest to portal dla pracowników i kandydatów, również przestrzegam jako osoba, która pracowała w firmie panorama firm, "współpracująca" z CS GROUP POLSKA. Niczego nie uczą. Premie zmienne, na niekorzyść pracownika. Jeśli tak samo jest w WeNet, to kiepsko... Odbyłem rozmowę o pracę i widzę dokładnie takie samo postępowanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Wenet Sp. z o.o. - Nowa Sól

• Jak się pracuje w Wenet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wenet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wenet Sp. z o.o.?

Wenet Sp. z o.o.