Opinie o Bliźniaki Holzgoetter Sp. z o.o. w Nowe Miasteczko

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bliźniaki Holzgoetter Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bliźniaki Holzgoetter Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bliźniaki Holzgoetter Sp. z o.o. w Nowe Miasteczko

Mirek

Pozdrawiam twórców loga BLIŹNIAKI .Nadal zaskakujecie swoimi projektami ,jesteście najlepsi .

Firma
@Gregor

Mamy świetną firmę, mądry zarząd, inteligentnych prezesowmadra kadrę kierowniczo szkoleniowa, a ludziom w firmie żyje się coraz lepiej

Arek Nowy wpis

Projekty dobre

Ale jak to możliwe, przecież to wychodzi kilka razy mniej od minimalnej stawki godzinowej :o Napiszesz jeszcze, na jakiej umowie się tu pracuje, że takie zarobki normalnie przechodzą, i nikt jeszcze nic z tym nie zrobił.. bo mnie to bardzo zastanawia, sam chciałem w następnym tygodniu podbić i podpytać o robotę.

To co dzieje się w tym miejscu powinno znaleźć się w telewizji. Ludzie są wyzywani i prześladowani przez właścicieli. Właściciele Tomek i Łukasz wyrzucają ludzi za bramę jak tylko poprosi się o swoje zarobione pieniądze. Pan w okularach i gruba pani jako kierownicy każą ludziom pracować po 12 godzin minimum nawet pomimo tego że ludzie nie mają na jedzenie bo nie dostają wynagrodzenia. Ta firma to istne piekło na ziemi i sprawą zajmuje się już nie jeden sąd. Jeśli jest ktoś zainteresowany to zapraszam do kontaktu po materiały na temat tej firmy i tego co się u nich dzieje.

Małgorzata

ile teraz średni staż pracy tu wynosi i ile osób docelowo powinno być, żeby firma normalnie funkcjonowała? napotkałam wątki gdzie ludzie pisali, że przez tydzień zdarzało im się kiedyś tu pracować i po prostu się nad tym teraz zastanawiam

Da Da Nowy wpis

Mamy dobrą firmę, świetny zarząd, inteligentnych prezesów , mądra kadrę kierowniczo szkoleniowa, a ludziom w firmie żyje się coraz lepiej... choroszo, ocień saglasno i kulturno..

Mirek

Gregor
@Mirek

brak realizacji zamówienia w terminie ,brak kontaktu e-mailowego i telefonicznego

@Gregor

W ogóle nie udało ci się do nich dodzwonić? Widzę w opiniach, że inni również mieli problemy z dostawą i pracownicy też raczej średnio zadowoleni. Aktualnie zatrudniają kogoś do obsługi klienta, właśnie tej mailowej i telefonicznej? Może mają braki kadrowe, ktoś wie?

Firma
@Gregor

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Bliźniaki Holzgoetter Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Konstruktor
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Dzień dobry czy ktoś dysponuję aktualnym kontaktem do firmy ?

Ppppp

Oczywiście posiadam do właścicieli

Firma@
@Ppppp

Mamy dobrą firmę,cudowny zarząd ,wspaniałych prezesów , świetną kadrę kierowniczó-szkoleniową A firma rozwija się prawidłowo .

Czy w Bliźniaki Holzgoetter Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Czytałem artykuł z 2017 roku o pani Jadwidze i innych poszkodowanych. Jak to teraz wygląda od strony pracowników? Nie widać aby firma kogoś szukała, ale jako spolka jest aktywna i wciąż zarejestrowana.

Czy ktoś z użytkowników obecnie pracuje w tej firmie? Napiszcie co wiecie o przedsiębiorstwie Bliźniaki Holzgoetter Sp. z o.o. w mieście Nowe Miasteczko. Wasza komentarz się liczy!

Ginko

Zamówiłam w firmie karmę dla ptaków, wykonałam przelew. Dostałam maila z potwierdzeniem i obietnicą przesyłki kurierskiej. Na tym się skończyło. Ilu jeszcze ludzi- klientów oszukają te złodziejskie prymitywy? Sklep cały czas się ogłasza w internecie. Oczywiście, zgłaszam sprawę na policję.

Konsumentka
@Ginko

Ja też kupiłam, z kolei w kwietniu i do tej pory brak dostawy towaru. Skandal.

Radek

Cała ich wiedza to wasza wiedzą. A te bzdury co opowiadają i myślą że im wierzycie. Ignorujcie ich.

Marzenka

OSTRZEGAM firmy takie jak: EKO HOLZ FABRIK, Eco holz fabrik, ADREW, Lukifera, Drewstan, Verda ,Bliźniaki, to wszystko spółki tych samoych właścicieli ktorzy nie placą pensji pracownikom.. kiedy jest zadłużenie, zamykają firmę i otwierają nową.. a ludzie nie otrzymują pensji..

Czesław
@Marzenka

Skąd masz takie informacje, że rzekomo firmy te nie płacą pensji swoim pracownikom? To dla mnie bardzo niepokojąca informacja z Twojej strony, dlatego też może będziesz tak uprzejmy i sprecyzujesz, jak to dokładnie wygląda? Nie ukrywam, że z wielką chęcią chciałbym to ustalić. Zrobisz to dla mnie?

Marzenka
@Czesław

jestem byłą pracownicą ,masz możliwość zapytać i innych pracowników tej firmy, setki, do kogo mają chęć tym i płacą, nie wszystkim(((

Ja ty pracuje bez jedzenia niechca wypłacić 2 dni nie jemy

Tomi
@Czesław

Pracowałem tam 1 tydzien

Emilia
@Tomi

O to strasznie krótko, podziękowali Ci czy sam zrezygnowałeś? Jeśli to ta druga opcja, mógłbyś podać powód dlaczego podjąłeś taką decyzję?

kleo
@Marzenka

prowadzą również sklep internetowy gdzie niby sprzedają te swoje wyroby- to jedno wielkie (usunięte przez administratora) kupiłam budę dla kota- towar nie dotarł pieniądze przepadły

Marzena

Pracowałam tam z partnerem nie polecam dają zaliczki po 100 zł tygodniowo wytrzymaliśmy miesiąc i jeden tydzień wypłaty nie dostaliśmy nie wypłacono mi 6 tysięcy zł zrobiliśmy awanturę w 6 osób była policja znają ich dobrze nic nie mogą zrobić dobrych mają chyba prawników nawet prokurator z Nowej Soli rozkłada ręce chciałby ich przymknąć ale też mu się nie udaje warunków do spania nie ma żałuję że tam byłam nie zapomnę tego do końca życia proszę was nie dajcie się oszukać oni tam wszyscy kłamią byłam tam w 2019 roku

@Marzena

Czyli serio o odzyskaniu tych 6 tys możecie już sobie tylko pomarzyć? To jak ta wasza praca tam tak właściwie wyglądała, że wytrzymać się nie dało? :/

Aneta

Przyjaźni współpracownicy i nic pozatym pozytywnego tam nie widzialam

@Aneta

A negatywnego co zobaczyłaś? :(

Pani

Pracowałam nie wypłacalności nie polecam

Już sam fakt, że ci sami właściciele mają kilka spółek „w tym samym miejscu” o czymś świadczy… Fatalna jakość produktów.

Agata

o czym Twoim zdaniem to świadczy? może po prostu się dobrze rozwijają, na różnych płaszczyznach? to nie zawsze oznacza coś złego :)

nie kupujcie produktów od tej firmy przestrzegan przed nieuczciwymi firmami tych 2 bliźniaków zakładają co chwile nowe firmy pod tym samym adresem NIE KUPUJCIE TE FIRMY SĄ NIE UCZCIWE i piszę tu delikatnie bo trzeba by było ostrzej

Klijent

BLIŹNIAKI SĄ NAJLEPSI,PRZESTRZEGAM JA TEZ ONI SA JUZ WŁASCICIELAMI WSZYSTKICH SPÓŁEK W POLSCE ,NIEDŁUGO PRZEJMĄ I PANA FIRME ......

pani
@Klijent

jak na mije to nie nadają się do niczego te 2 chłoptasie

Radzio

Produkty chłopaków są najlepsze w Polsce

Ala

Polecam,pracowałam było fantastyczne

Domino
@Ala

Ja pracowałem tam w firmie blizniaki Po 12 godzin i to w soboty i niedziele tez Nie dostałem ani grosika ,musiałem pożyczać pieniądze od znajomych i dziewczyny zeby wrócić do domu A warunki tam są okropne w pokoju miałem tylko materac i zimny grzejnik Nie polecam Banda (usunięte przez administratora) jeba...yh

Ala
@Ala

Polecam

Sławek

Pozytywne opinie sami sobie piszą. Zła atmosfera w pracy. Wydzwaniają potem do nowych pracodawców i wystawiają pracownikom złą opinię.

Klijent

Produkty i projekty znakomitej jakosci

Radek

Polecam produkty marki BLIŹNIAKI

@Radek

Otrzymany przeze mnie karmnik był „szyty” zszywkami, rozpadał się w rękach, składał się z niedopasowanych, niewyheblowanych desek. Stojak do niego dotarł miesiąc później po upomnieniach — fatalnie zapakowany, w innym kolorze z drewnem zaszłym na zielono.

Zostaw merytoryczną opinię o Bliźniaki Holzgoetter Sp. z o.o. - Nowe Miasteczko

• Jak się pracuje w Bliźniaki Holzgoetter Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bliźniaki Holzgoetter Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bliźniaki Holzgoetter Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 50 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bliźniaki Holzgoetter Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 130 ocen.

Bliźniaki Holzgoetter Sp. z o.o.