Opinie o Lukifera Sp. z o.o. w Nowe Miasteczko

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lukifera Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lukifera Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lukifera Sp. z o.o. w Nowe Miasteczko

kobieta

Czy może szef Lukifera zagwarantować nie tylko niższe cene produktów i jakość, ale dobre warunki w hotelu, płatność na czas za prace, nie ma znaczenia stanowisko pracy ??

Firma
@Biuro

Mamy świetną firmę ,inteligentnych prezesów ,świetną kadre kierowniczo szkoleniową a ludziom w firmie żyje się coraz lepiej .

Czy w Lukifera Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Firma
@przestroga

Mamy dobrą firmę ,wspaniały zarząd,inteligentnych prezesów ,świetną kadrę kierowniczo szkoleniową A ludziom w firmie żyje się coraz lepiej .

to prawda

wspira

nabrana
@kobieta

nieprawda to nie uczciwi ludzie

Biuro
@kobieta

Nie zatrudniamy od roku nikogo ,wiedz z kat te opinie .Firma zajmuje się tylko handlelkiem ...nie produkcją .A jakość produktów jest wysoka ,w dobrych cenach .....NASZA FIRMA NIE POSIADA ZADNEGO HOTELU....KTOS TU JEST NIEOGARNIETY .PROSZE PODAĆ IMIE I NAZWISKO JESLI UWAZASZ ZE PRAWDE PISZESZ ,DAMY SPRAWE DO SĄDU ZA SZKALOWANIE FIRMY I JAK DOSTANIECIE KARE TO MOZE PRZESTANIESZ SZKALOWAĆ FIRMY ...

Krystyna
@Biuro

coś Wam się poodklejało w główkach bliźniaki nie (usunięte przez administratora)ludzi a nazwisko to może Wy obaj podajcie wraz z osobami którym nie zapłaciliście za pracę za surowiec itd....

Weronika
@Biuro

To znaczy że pracy tu nie ma i na razie nie będzie? Myślałam że ludzie z doświadczeniem w e-commerce mają czego szukać na tej stronie...

Firma Nowy wpis

przestroga

przecież ta firma to porażka uciekaj i to szubciutko zanim tych 2 dziwaków cie dopadnie ta Firma to juz ich któras z kolei przykrywka przed długami

Ciągle pytasz o to samo Nowy wpis

Przecież dostałeś odpowiedź że firma płaci po każdej przepracowanej godzinie,ten niespotykany projekt wynagrodzeń ,pozwala podjąć pracownikowi czy chce zostać i pracować dalej czy na dzisiaj zakończył już swoją pracę @

Firma Nowy wpis
@przestroga

Administrator Nowy wpis

Lukifera Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko Opiekunka Do Dziecka. Aplikowałeś na tę ofertę i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się pomocna.

Tomasz

Czy mogę prosić o kontakt do firmy?

Czarek
@Tomasz

i co udało Ci sie zdobyc kontakt?

Katarzyna
@Czarek

Ale chodzi o numer telefonu? Bo widzę, że na necie jest udostępniony na innej stronce jakiś do przedstawiciela od nich

Czarek
@Katarzyna

nie mogę znaleźć strony internetowej a potrzebuje skontaktować się z firmą,

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lukifera Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Poszukujemy Pracowników Produkcyjnych od Zaraz Zakwaterowani powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
Daria

Załoga nowa super atmosfera, dobra decyzja szefów ze koniec alkocholoków i pijanego kierownika,teraz widać że firma się rozwija.Tak dalej chłopaki.

Towar drogi ale warty ceny

Arek

Pracuje tu ,polecam firma spoko

Radzio
@Arek

Dzienki za rabat

Arek
@Arek

kobieta

zyczenie do administracji strony..jakis czas pracy w tej firmie, żeby odróżnić prawdę od kłamstwa..i pytanie, po której stronie jestescie?? robotników,czy szefów??

dobre zyczenie..

Szef Lukifery

Moja firma nie zatrudnia pracowników na produkcji ,ktoś tu szkaluje firmę. Ktoś jest analfabetą.Komuś się pomyliły firmy .Moja firma jest Sp. handlową .nie produkcyjną . Proszę nie kłamać ....nie wprowadzać ludzi dobrych w błąd .Zapraszam więc kandydatów do działu sprzedaży ...Dobre zarobki .

Aneta
@Szef Lukifery

Szef Lukifery ma złą pamięć)) wcześniej też nie?? ile lat zatrudniał ludzie i do mozntazu i do maszynowni.. Co Ty piszesz.. Z którymi nie miał rozliczenia nigdy pełnego!!

Stanisław
@Szef Lukifery

(usunięte przez administratora) źle pamięta, że ludzie przez niego mieli pracę w jego firmie i nie mieli pensji

DYREKTOR

Polecam wszystkim ,firma spoko

Stanisław
@Szef Lukifery

(usunięte przez administratora) który nie pamięta byle lata kiedy zatrudniał ludzie (((

@Szef Lukifery

szef Lukifery sam prowadzi siebie i dobrych ludzi do błędu!!! ... pisze że nie zatrudnia na produkcji ludzi do pracy przy tym ma wiele ogłoszeń w Internecieb do pracy.. czy to jest błąd szefa?? ciekawe co to jest..

Justyna
@Szef Lukifery

Bardzo proszę o sprawdzenie poczty: lukifera@onet.pl napisałam do Państwa z prośbą o korektę faktury. Bardzo proszę o pomoc.

Klijent

Jakość produktów firmy 5 gwiazdek .polecam

Czy urlop w Lukifera Sp. z o.o. jest płatny 100%?

ludzie

ludzie po co te pytania przeciesz ta firma nic więcej jak szwindel na przełomie 3-4 lat założyli juz chyba 6 firmę własciciele po wyrokach po co jakieś pytanie o co kolwiek poczytajcie komentarze ludzi tam pracujących nie tych co sami sobie piszą nieuczciwość i wyzysk tych 2 lustrzanych panów jest oczywista

SZEF LUKIFERA

DZIĘKUJĘ ZA DOBRE OPINIE.CIESZYMY SIĘ ZE MOGLISMY POMÓC.ZAPRASZAMY DOMY DZIECKA ,Z PRZYJEMNOŚCIĄ BEDZIEMY POMAGAĆ I WSPIERAĆ FINASOWO.

Dom dziecka

DZIENKUJEMY BLIŹNIAKI, ZA SPONSOROWANIE NAS .POZDRAWIAMY

Pomagamy chrom dziecią

DZIENKUJE ZA FANTY NA KIERMIASZ .FIRMA SUPER.

Dobry człowiek

Jesteście najlepsi w Polsce ,nie widziałę nigdzie takich świetnych produktów .Tyle projektów ,kto je wam robi ? Muszą to być naprawdę mocne głowy 10 000 projektów

Nazir

Super jakość

Vasyl

Jan

Zostaw merytoryczną opinię o Lukifera Sp. z o.o. - Nowe Miasteczko

• Jak się pracuje w Lukifera Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lukifera Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 176.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lukifera Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 159, z czego 132 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lukifera Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 360 ocen.
  • Głogowska 18
    67-124 Nowe Miasteczko