M-S & PICO Rusztowania Sp. z o.o.

Borowina

Opinie o M-S & PICO Rusztowania Sp. z o.o.

Tomek

Zauważyłem, że na placu stoją ciężarówki, przyjmują kierowców z kat C ? Jakie zarobki kierowców? Pozdrawiam

Wojtek

Miałem okazję pracować w MS PICO w Borowinie. Bardzo przyjazna atmosfera tam panuje. Prezes jest mega sympatyczny i konkretny. Firma należny do większych graczy w gminie Szprotawa. Ile wynegocjujesz na rozmowie, tyle dostaniesz. Pracować trzeba (nie ma obijania się) Gdybyście mięli jakieś pytania to pisać, :)

Zostaw opinię o M-S & PICO Rusztowania Sp. z o.o. - Borowina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M-S & PICO Rusztowania Sp. z o.o.