Przedsiębiorstwo Budowy Pieców Przemysłowych Piecobud Sp. z o.o.

Stalowa Wola

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowy Pieców Przemysłowych Piecobud Sp. z o.o.

Grzes1234

Pracowałem w Piecobud Stalowa Wola we Francji warunki mieszkaniowe dobre praca nie najgorsza ale o zarobione pieniądze prosiłem się pół roku.Diety dają do ręki natomiast jest ogromny problem z wypłatami nie idzie się doprosić swoich zarobionych pieniędzy.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Budowy Pieców Przemysłowych Piecobud Sp. z o.o. - Stalowa Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowy Pieców Przemysłowych Piecobud Sp. z o.o.