"Piecobud" Sp. z o.o.

Płock

Opinie o "Piecobud" Sp. z o.o.

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

@eks udało Ci się znaleźć pracę w "Piecobud" Sp. z o.o.? Jeżeli tak, to prosiłabym Cię o podzieleniem się swoimi wrażeniami na temat rozmowy kwalifikacyjnej i warunkami zatrudnienia proponowanymi przez tego pracodawcę? Z czego na ten moment jesteś zadowolony pracując w "Piecobud" Sp. z o.o.?

eks
użytkownik zarejestrowany

a oferty pracy zazwyczaj maja w kraju czy za granicę rowniez rekrutuja? wczsniej widziałem ze poszukiwali ciesli szalunkowego

pb/

Sie ma, to j pisałem wcześniej że firma jest normalna w całym tego słowa znaczeniu. Choć nie pracuję tam dobrych parę lat to do dziś pamiętam kilku fantastycznych murarzy oraz kompetente kierownictwo; wszystkich Jurków, Przemków, p. Idę. Bardzo chętnie nawiązałbym kontakt z niejakim Bielcem/chyba Gienek/ z południa Polski, murarz. Do firmy nie będę pisał bo zasłonią się Ustawą. Może komuś to nazwisko coś mówi. Przewijał się tam też niejaki Andrzej z domieszką krwi francuskiej, Stonka oraz paru innych zajebistych facetów z Płocka. Był tam też niejaki Paligłówka czy Paliwoda, piękne polskie nazwisko choć on sam niespecjalnie. Teraz ustęp specjalnie dla p. Burdy: " je Vous ai fait un faux bond, bien malgre moi. Z pewnością tu zagląda. Bardzo chciałbym żeby ktoś znał te "małpy" wyżej przeze mnie wymienione. Coż, sentymenty są silne. Pozdrawiam.

pb

Pracowałem kilka lat.Było ciężko lub bardzo ciężko.Najlepsi byli ludzie. Nigdy potem za granicą nie spotkałem tak równych facetów.Zdarzali się dziwacy,ale w kraju jest tak samo. Załuję że nigdy nie brałem od nich adresów /nie od tych innych/ Placa i diety zawsze były na czas.Byłem zadowolony.Kierownictwo kompetentne od p.Dzwonka w dół.Tzn. p.Dzwonka oglądało się sporadycznie lub wcale Taki Wielki Biały ojciec dla szeregowego murarza. Muszę przyznać, że mieli lub mają szczęście do zatrudniania kompetentnych pracowników. Niektórzy byli za dobrzy jak na te pieniądze które dostawali.Było często O.K.i nieraz strasznie. Życzę im powodzenia.

Andrzej

Co by kto nie mówił kasa zawsze na czas. A robota jak robota, nikt nikogo nie zmusza.

Zdzisiek

Dno totalne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] 5 euro na godzinę za granicą. Praca syfiasta i szkodliwa. A jeszcze 1/8 etatu.

pb
@Zdzisiek 14.01.2016, 15:07

Trochę późno ale powiem Ci że nikt tam nie potraktuje cię z góry jak zadzwonisz i normalnie zapytasz o robotę.Przy okazji zostaw Twój namiar. Wiem że często mają problemy z zebraniem kompletu.Bądź spokojny, zadzwonią.Sie ma Zdzichu, możesz już ostrzyć kielnię.

gosc

Firma warta polecenia. Dieta i wyplata wszystko na czas.

gosciu

znajomy jurek pracowal w tej firmie oraz andrzej murarz zadowoleni z koncowego efektu ale mieli do konca roku umowe a pracowali 6 tygodni i zjazd kraju chyba za szybko uwineli sie z robota troche rozczarowani czekaja na dalsza aplikacje firma wyplacalna to cieszy jak mowia

gosciu

podobno nie taka zla firma

murarz

firma na poziomie,polecam

Zostaw opinię o "Piecobud" Sp. z o.o. - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Piecobud" Sp. z o.o.