Opinie o Meble Resmar Zenon Marszał w Nienadówka Górna

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Meble Resmar Zenon Marszał. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Meble Resmar Zenon Marszał o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meble Resmar Zenon Marszał w Nienadówka Górna

Polecam, meble kuchenne super

Polecam, meble kuchenne super

Basia Nowy wpis

Zamówiłam meble kuchenne. Pani z obsługi klienta zrobiła projekt i doradziła gdzie ustawić sprzęty AGD żeby było jak najlepiej. Kuchnia na zamówienie. Realizacją 3 tygodnie. To dobry czas. U konurencji pytałam to ok 6 tygodni... Polecam. Jestem zadowolona!

Kamila Nowy wpis

Polecam!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Meble Resmar Zenon Marszał, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO? Podziel się swoimi wrażeniami!
Kamila

Rewelacyjna jakość.mebli skórzanych. Zakupiłam sofę Basic. Jestem zachwycona.

Polecam, super mebelki

Polecam, mebelki super

Mariusz

Widzialem ogloszenie o prace. Wie ktoś coś na temat pracy na stanowisku stolarza meblowego? Jak wygląda, jak atmosfera itd?możecie się wypowiedzieć?

Ola
@Mariusz

Zapraszamy do naszego zespołu! Myślę, że jednym z atutów pracy w firmie Resmar jest fakt, że ludzie nie rotują. Poszukujemy dodatkowego stolarza, bo cały czas się rozwijamy. To chyba świadczy, że całkiem fajna atmosfera panuje i dobrze nam się pracuje. Przyjdź na luźną rozmowę, odpowiemy na wszystkie pytania! PS imprezę integracyjna też przygotujemy dla Ciebie! :)

Stefan

polecam, troszke termin sie przesunął, ale firma zaproponowała mi dostawę gratis i montarz komody

Natalia

Wygodniejszego narożnika nie mogłam sobie wymarzyć... (usunięte przez administratora) Czas realizacji 6 tygodni w standardzie, ale... wygoda rekompensuje wszystko! Polecam!!

Gosia

Polecam

Na stronie internetowej Praca.gov.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Meble Resmar Zenon Marszał. Poszukiwani są Kierowca. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia zaproponowanych przez pracodawcę?

Prywatna firma, to i atmosfera wydaje sie byc ok. To nie jest żadne korpo. Warunki w porządku. Byłem na rozmowie, ale nie odpowiadają mi godziny pracy do 17, dlatego zrezygnowałem. Właściel z którym miałem rozmowę nie wymagał większych kwalifikacji a jedynie podkreślał, że wszystkiego idzie się nauczyć i potrzebne są jedynie chęci. Ogólnie ok.

Piotrek
@Marek

Jak wynagrodzenie?

@Piotrek

W porządku, stawki jak wszędzie, więc nie zaniżają. Pracodawca wydaje się na prawdę ok

Polecam komody lakieorwane!

Barbara

Można negocjować ceny, szczegolnie przy większych zakupach. Kupilam kuchnie, ktora pani Sylwia mi zaprojektowała, narożnik i stół z krzesłami. Wszystko dostarczono mi pod same drzwi transportem firmowym. Polecam!!!

Alicja

Wczoraj otrzymałam meble z kolekcji Dama wloskiej. Komoda lakierowana prezentuje się świetnie! Polecam

Mają część towarów na stanach i część pod zamówienie. Wiadomo, ze jeśli są dystrybutorem to czas się będzie przesuwał i nie jest to zależne od firmy resmar.... nie wiem czemu ludzie tego nie rozumieją. Ja zamówiłam komodę BASIC lakierowaną i otrzymałam po 2 dniach. jestem zaodwolona

Krissster

Super narożnik polecam

Narożnik skórzany basic najwygodniejszy jakikiedykolwiek miałam. Rewelacyjna jakość. Polecam

Sebastian

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Resmar Zenon Marszał - Nienadówka Górna

• Jak się pracuje w Meble Resmar Zenon Marszał?

Zobacz opinie na temat firmy Meble Resmar Zenon Marszał tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Meble Resmar Zenon Marszał