Mista s.p. z.o.o.

Stalowa Wola

Opinie o Mista s.p. z.o.o.

Krzych

Mista w tym czasie to wielka porażka. Zatrudniają na umowę zalecenie i jak dużo roboty to Cię klepia że w porządku a jak nie ma to Nara z firmy

les
użytkownik zarejestrowany

@anonim pracowałem w firmie dojeżdżając z Sandomierza. Szkoda że się tak pozmieniało.Pozdrawiam

anonimowy

Kilka lat temu naprawdę nie pracowało się tam zle,atmosfera była o wiele lepsza prezes życzenia na święta złożył, porozmawiał z pracownikiem,były bony na święta, paczki dla dzieci, premia,ogniska zakłądowe poprostu człowiek czuł się tam jak pracownik a nie 5 koło u wozu a dziasiaj? wszystko co tylko mogli zabrali,nie ma nic, goła wypłata Jest obecnie nowy dyrektor (syn prezesa) i będzie jeszcze gorzej , dla nowego dyrektora chyba nie liczy się wiedza i doswiadczenia pracownika tylko ile musi mu na godzine zapłacic,a finał tego jest taki że starzy pracownicy szukają innej pracy i pokoleji się zwalniają a ich miejsce zajmują tansi,z marnym doświadczeniem, co skutkuje mała wydajnoscią i brakami za które odpowiada cała załoga.Obecna srednia stawka np: na wytaczarkach to ok. 21zł/h ale po okresie próbnym lubią obciąć kilka zł argumentując że się nie wyrabiasz

anonimowy

Tusk w Brukseli ale nic nie pomógł biednym co widać na przykładzie Misty. Wyprodukowała złote dziecko które okazało się benkartem i gwoździem dla pracodawcy i ppracowników. Prezesi nie składają nawet życzeń świątecznych tylko wręczając zwolnienia z pracy.

W firmie znów zwolnienia

ananim

ta jasne tak było 5 lat temu a teraz jest tragicznie

Zostaw opinię o Mista s.p. z.o.o. - Stalowa Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mista s.p. z.o.o.