counter
3 522 5035 5 1
Jotek Nowy wpis

Brawo Sikora. Wkoncu się zabierasz za tych łazikow. A jeszcze ci jeden z drugim powie, że po uciecu 20% I tak bedzie miał prawie 3tys na wypłatę. Więc do roboty udawacze!!!! To samo powinien zrobić kierownik eco. Operatorzy narzekają na ból nóg, dlaczego? Od łażenia na papierosy i kawe. Proszę sprawdzić kto ile pije kaw kierowniku. Na papierosa co godz. macie kamery to macie dowody. I to jest na każdej zmianie . My pracujemy prawie do końca zmiany, czemu udawacze eco już 40 min przed końcem zmiany sprzątają? Pakowaczki siedzą na palarni jak kury pół godziny przed końcem zmiany.

Tak1Nie

Jak czytam te wasze komentarze co nie których to słabo mi się robi i w ogóle dziwię się że robicie w tej firmie ale to prawda polak polaka to sprzeda na 1miejscu tak jak to zaczyna robić Sikora z działu J.? Byle jeszcze na kolanach nie zaczął chodzić łysol jeszcze mało ma kasy ale pieniądz nie wszystko

Pracownica
@Pracownik

Kasa tylko dla bogatych

TakNie1
@Pracownik

wielki kierowniczek! oby za to wszystko co robi w tej firmie, ludzie na mieście paluchami wytykali. Jeden z drugim wyżebrali stanowisko i stwarzają pozory kadry zarządzającej, wielki brat! kamer ma tyle że nie jeden zakład karny, mógł by brać instruktaż od niego k... kierownik! Załóż jeden z drugim własna firmę i pokaż jak zarządzać.

Prac. Nowy wpis
@pracownik

Masz rację.kawał cwaniacz.który dostał się na stołek.

Pliska

Jak to jest w tej firmie bo czegoś chyba nie rozumiem. Osoba która gnębi innych, opowiada niestworzone historie o innych szkodząc im w ten sposób. Doprowadza nawet do tego że osoby słabsze psychicznie lądują w szpitalu z załamaniem. Spokojnie sobie pracuje. A brygadziste stoi z boku. Kto jest w temacie wie o kogo chodzi.

Tak8Nie6
Beata

Koleżanka T :)

Owieczka
@Pliska

Brygadzista ten dba tylko o własny zad! jest nie pracujacy to też dlaczego miałby komuś pomóc. Te zdania weszły mu już w nawyk. siana za to nie dostanie. A z osobą która opisujesz może przybic sobie pione.

Tak5Nie2
@Owieczka

identyczna była ta która poleciala na panele w końcu brygadzista przejrzał na oczy że zamiast pracować to nic tylko siedziala rozkazywala jadła i paliła no A jak ktoś się nie spodobał to odrazu go oczerniala ale w końcu wyszło jaka jest i trafiła tak gdzie już dawno trafić powinna. Może trochę nauczy się szacunku i pokory w co raczej wątpię bo tacy ludzie się nie zmieniaja

Tak10Nie2
Ta
@Małpeczka

No i wreszcie jest fajna atmosfera na centrum nikt nie mąci po kątach każdy swoje robi i odrazu jest lepiej A tak to kto był z nią na pakowaniu to nie dość że musiał robić za siebie to jeszcze za nia A wielka dama tylko siup na krzesło albo papierosek

@Małpeczka

Racja. Tylko że przez nią nikt chyba w szpitalu nie wylądował jak przez T.

@Pliska

Prawda ale zamieszanie i zła atmosferę ciągle wprowadzala i się wysługiwała innymi i te teksty różne ze jest nie do ruszenia ze brygadzista pożałuje

Tak5Nie1
@Małpeczka

Ale przeniesienie takiej osoby na inny dział to żadna kara.

@Pliska

Dla niej zapewne nie ale dla ludzi którzy teraz muszą z nią pracować i ja oglądać to już kara xD tak długo była u nas A że ktoś wcześniej jej nie przegonił albo nie podziękował to się dziwię. Za to teraz jest fajna atmosfera nie ma tych jej spojrzeń tego jej gadania łazenia i pracuje się naprawdę przyjemniej i chyba nawet sam brygadzista odetchnał.

Klimka

Ale koleżanka T wraca do was :) podobno haha

@Małpeczka

masz ze sobą problem pracowałam z nią i napewno nigdy bym nie powiedziała ze ona łazi a ktoś za nią robi .Zawsze pomogła i jeszcze robiła za innych i nikt tego nie docenił tylko wywalił ja na panele .ciesze się tylko ze wtedy ciebie z nami nie było bo jesteś żmija która wypuszcza jad . Nie pozdrawiam XD

Tak1Nie6
Pakowaczka
@Gilda

Gdyby była taka jak piszesz nie byłaby na innym dziale. Jad jej oczami wychodzi i nareszcie brygadzista którego nie potrafiła omotać to zauważył . I za to Łukaszowi szacunek bo dzięki jego decyzji atmosfera się zmieniła na lepsze .

Fred
@Pakowaczka

Jest na innym dziale bo nie podlizuje się nikomu , a jak zostaliście same i inna kumata miała wolne to widziałem jakie jesteście doświadczone ze uszelki nie umiecie uszykować i opisu ustawić , taki fajny brygadzista a jak już miał od nas odchodzic to wszyscy się cieszyli ze wkoncu idzie sobie , opisywac to umią tylko ci co czuja się zagrożeni bo robią tylko jedna robotę od ilus lat i na tym koniec wiedzy

@Gilda

Ja ze sobą nie mam . To ona była największym problemem na tym centrum ale ktoś w końcu to dojrzał. Jeśli tak piszesz to wskaż mi 3 osoby które to potwierdza z centrum Okey? Ona komuś pomagała nie bądź śmieszna to za nia wiecznie trzeba było coś robić

Flinston
@Fred

Jak już to "zostałyscie" . Spójrz proszę najpierw na siebie i na to ile czasu robisz to samo i dalej nie potrafisz A to brak normy A to tona braków i można by tak wymieniać w nieskończoność. Za to ktoś tu jak miał iść na panele to ile razy leciał do kierownika żeby go nie przenosić no ile? Typowy przykład osoby która nie daje rady u siebie na maszynie A jak miała gdzie iść to tak łaziła aż wyłazila wstyd po prostu. Więcej pokory A mniej cwaniactwa co to nie ja.

Tak2Nie3
@Małpeczka

Pewno ty za nią robiłaś nierośmieszaj mnie .jak jesteś taka mądra idz powiedz jej to ze nic nie umiała tylko musiał liczyć na ciebie haha

@Gilda

No robiłam i to nie raz no wskaż mi proszę te osoby za które ona musiała robić albo komu pomagała? Widzę że brak takich osób chyba że te osoby z którymi chodziła na papieroska

Tak5Nie1
Fred
@Flinston

Ty jesteś tak doskonała ze wszystkich potrafisz zastąpić czemu jeszcze nie awansowałaś jak jesteś taka dobra , oczernić przed kompem to każdy umie czujesz się zagrożona czy co

Tak2Nie3
Flinston
@Fred

Ja tego nie powiedziałam, A do filtronu przyszłam do pracy A nie awansu robię swoje tak jak najlepiej potrafię i chce wyjść z pracy że spokojna głowa A nie pracować w takiej atmosferze jak była . Teraz się naprawdę miło pracuje A zagrożona się nie czuje bo nie mam do tego podstaw A jak już tu ktoś oczernia to tylko Ty

Tak3Nie1
@Pakowaczka

Teraz szacunek a tak to (usunięte przez administratora) mu rabiesz , boisz się musisz robić dobre wrażenie bo możesz być następna co wyleci .kazda co mu nie pasuje wywali i zostawi fauszywych lewusów

Tak1Nie3
Ortografia
@Gilda

Fałszywych jak już i tu wychodzi iloraz inteligencji właśnie A chyba byłaś tym lewusem co poleciała na panele i jad w dalszym ciągu ci oczami wyłazi . A jemu dużo osób pasuje bo ta co największy zamęt wprowadzała to właśnie poleciala. Nie pozdrawiam Cię zmijo

@Ortografia

Same żmije w tym Filtronie i ty tam jeszcze pracujesz

Tak1Nie1
Ortografia
@Gilda

żmija to jesteś ty i dziwię się że jeszcze Cię ktoś tam trzymie

MIMI
@Małpeczka

Czytam te komentarze i jestem zniesmaczona jacy ludzie są okrutni tylko żeby komuś ubliżyć , czy wy nie macie swoich rodzin , swojego życia tylko non stop kogoś oczerniacie , kierownik powinien się za Was zabrać bo czujecie się bezkarni

Wilk
@Małpeczka

Jak nie ma łażenia . Teraz to dopiero łazicie . Ścieżka wydeptana przez wasze centrum . pracuje obok was i już zastanawialiśmy się czy wy roboty nie macie , jak nie macie to zapraszamy do nas . Zaraz zabierzecie się za prace

Tak1Nie1
Bety Nowy wpis
@Małpeczka

Ja za nią nie robiłam , jak będzie potrzeba to mogę nawet kierownikowi przedstawić kto tak naprawdę powinien opuścić ta robotę ,

Gilda Nowy wpis
@Ortografia

Dla twojej informacji ja nie jestem na panelach , ale nie wyśmiewam osób które tam są bo i my tam możemy poleciec jak będzie taka decyzja . brygadzista wtedy nic nie zrobi nawet jak jesteś jego pupilkiem

Nazwa działu: Produkcja

Gebels i mądra pani BHP nie będę pisał po nazwiskach wychodzą na fajkę kiedy tylko chcą a wy zwykłych pracowników będziecie tępić! Kim wy babole jesteście?

Tak9Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Sikorka
Nazwa działu: Produkcja

Sikora co chcesz pokazać na tym pracowniku a ty myślisz i pokazujesz że pracujesz w swoim trybie pracy? (usunięte przez administratora) Łazicie i ściemniacie więcej niż pracownik który swoją normę w ciągu 8godzin zrobi

Sikorka

Sikora żeby cie nie zjadły inne ptaki za to co teraz chcesz pokazać ułomnemu Grabiasowi

Ola
Nazwa działu: Produkcja

Nie będzie dobrze nigdy dopóki będzie sama rodzinka i paskudne kłamczuch i donosiciele i nygusy..... Niech się wezmą za tych. Rodzinnej firmy ni powinno być......

Tak8Nie1
@Ola

W tej firmie musi tak być bo by nie umiała funkcjonować bez donosicieli, wazeliny itp. Jeśli pracownicy się szanują i nie donoszą jeden na drugiego to GÓRA zawsze twierdzi że pracownicy nic nie robią i tylko siedzą i odpoczywają w pracy :)

Tak3Nie1
@Ola

W każdej firmie pracuja rodzinami ....więc jak się coś nie podoba to bramka otwarta,..

Marcysia
@Ola

No rodziny są i beda, a co z ludźmi którzy są powiązani z kierownikami i władza poprzez spotkania na parapetówkach i wspólnych grillach!!!

@Marcysia

Pewno że wszędzie są powiązania rodzinne ale nie tłumaczy to tego całego fermentu i podkładania jeden drugiemu nogi

Marcysia
@123

Sprawa jest taka ze kierowników zarząd już dawno powinien wymienić na ludzi z poza powiązań, był już święty wujek po którego odejściu jest człowiek z poza układów i dział dzisiaj może być za wzór!!!

Tak2Nie
Lidka

W zaistniałej sytuacji w kraju i na świecie, ludzie ukazują swoje prawdziwe oblicze. Tyle jadu co bije z tych komentarzy na tej stronie jak i wśród pracowników. Zero empati, zawiść jeden drugiemu. Radość że komuś noga się powinęła itp. Zarówno starsze osoby jak młode po równo. Zastanawia mnie jedno tak wynieśli z domu czy nabyli od innych. (usunięte przez administratora) jakie się zrobilo w naszej firmie przez te lata przeraża. Pewność że dobrze żyje na stopie prywatnej z brygadzistą czy kierownikiem nie daje nikomu prawa do pomiatania i poniżania innych, śmianie się za plecami itp. Nigdy nie wiesz do końca co Cię spotka w życiu. Co się dzieje z nami zamiast jeden drugiemu jakoś pomóc czy nawet dobre słowo nie lepiej dowalić. Smutne

Tak11Nie
Artf
@Lidka

Masz rację ludzie żyją cudzym życiem, szacunek dla samego siebie trzeba mieć a wtedy bez problemu ma się też dla innych ????jak można dać drugiej osobie to czego się nie posiada?

Avatar70

Dla mnie praca jest ok. Brygadzista też nie gnębi i za dużo nie wymaga bo ma wywalone na ten system. Na stawkę zaprawcowałem przez wiele lat. Jednak atmosfera w tej frmie mnie przytłacza. Ludzie są tak bardzo wredni i obgadują. Złote czasy filtronu minęły. Wielu ma kredyty na dom mieszkanie sprzęt itd. Trzeba też zacząć żyć oszczędniej. Ludzie, na Boga. Od kilku lat jest coraz gorzej. Ale trzeba się dostosować. Albo zmienić pracę. Pracę trzeba szanować. Ja mam szacunek do pracy ale też nie pozwolę by ktoś po mnie jeździł. Każą iść na inny dział to idę i pracuje. A jak obcieli pensję to wziąlem to na klatę i pracuje normalnie. Sytuacja jest krytyczną na całym świecie. Sytuacja się zmieniła o 360° szanujmy co mamy bo może być tylko gorzej. A teraz wielkie bunty. Chcecie się zwalniać to dalej róbcie miejsce tym którzy chcą pracować.

Tak17Nie13
Szymon
@Avatar70

Zabawny jesteś człowieku hehe pracę trzeba szanować to fakt tak samo jak ta firma ludzi szanuje hehe robią z ludźmi co chcą ale skończyło się to . Jesteś lamusem to się dostosujesz nawet jakby ci dali 50zl dniowki bo nie umiesz walczyć o siebie Biurowiec ci Zapłacił żebyś napisał te brednie

Tak19Nie8
@Szymon

Może jestem lamusem ale przez lata oszczędzałem i nawet jak teraz dostanę po obniżce 2900 zł to mi pasuje. Nikt mi nie zapłacił. Żyje oszczędnie i mam oszczędnosci. Mam dodatkowo swoją działalność. Z Twojego wpisu wniosku że się zwalniasz :-D

Tak5Nie11
Hu z kasą, byle robota była
@Avatar70

Ty lepiej idź odwracać sytuację o 360 stopni.

Tak9Nie2
Okot

Jasne, 2900 . Chyba że mamie ukradniesz

@Okot

Jak będziesz operatorem z 20letnim stażem to może też Cię docenią. Bywaj!

Tak2Nie13
Artf
@Avatar70

Zmiana o 360stopni to zatoczenie koła i znajdziesz się w punkcie wyjścia , pewnie chodzi o 180prawda?

Zizi

JAK to będzie?! Państwo obiecuje 1000+na wakacje, ale musisz być zatrudniony na cały etat,a teraz jesteśmy na 0,8,czy znowu przejdzie nam koło nosa...

Tak3Nie5
Kokol
@Zizi

No trzeba mieć pełen etat. Teraz dopiero się pokapowałes? Ja już dawno wiem że (usunięte przez administratora). dostaniemy. Oby był urlop chociaż, bo już głosy są takie, że urlop będzie przesunięty, będzie trzeba odrobić straty i to na 4 brygady 50% firmy

Tak1Nie6
Ala
@Kokol

Proszę nie wprowadzać w błąd będzie się należeć wszystkim, którzy są zatrudnieni na umowę o pracę i nie zarabiają więcej niż 5200 brutto nie ma nic mowy o pełnym etacie

Tak9Nie2
Jacek
@Ala

To niestety ja się nie załapię, bo zarabiam znacznie więcej :(

TakNie2
Magda
@Zizi

A stać Cię jechać na wakacje? Ja to w ogóle nie chce tego bonu, co mi da 1000 zł jak na resztę nad morzem wyżywienia itd nie będzie, zresztą z naszego socjalu to pojdzie póki co 100 zł a za rok 300 za dwa 500 zł czyli w gotówce już nic nie dostaniesz od firmy a nie każdy jeździ na wakacje tym bardziej w obecnej sytuacji na rynku pracy, firma powinna przeprowadzić rozmowy czy ankiety czy my w ogóle chcemy te bony

TakNie5
Grzechu
@Magda

Przestań beczec na wakacje się odkłada cały rok A nie że z lipcowej czy sierpniowej wypłaty jedzie . Nie masz kasy nie jedziesz proste . Rząd daje ale nie musisz tego brać A rynek pracy jest otwarty jak Ci się nie podoba w filtronie albo zarabiasz za mało idź do innej firmy albo na truskawki czy pomidory masz na akord jak jesteś pracowita to zarobisz naprawdę dużo ale nie becz publicznie bo pracy jest tylko trzeba chcieć A Ty chyba nie bardzo chcesz ale narzekać to pierwsza

Tak10Nie2
Pawel
@Grzechu

Ciekawe gdzie masz teraz tyle pracy chyba tylko na truskawkach właśnie, to sam sobie idź, gdzie byś podania nie złożył to albo zawieszone rozpatrywanie albo za najniższa bo znowu rynek pracodawcy, ja na wakacje też nie jeżdżę bo w urlopie zawsze dorabiam i nie chce bonu bo i tak nie wykorzystam będzie tak jak z bonami od firmy na basen, ludzie po 800 zł na kartach mieli

Tak1Nie2
Ewa
@Zizi

Człowieku życzę żeby ten bon był jedynym problemem Twoim, jak Cię zwolnią w sierpniu to rozumiem że z odłożonej kasy na wakacje w lutym czy styczniu pojedziesz sobie nad morze, Nissan strajki zamykanie fabryki, Renault we Francji upadłość włącz wiadomości a później się zastanawiaj czy Ci Państwo da bon na wakacje

Grzechu
@Pawel

A co boisz się pracować przy zbieraniu truskawek? Żadna praca nie hańbi ale widzę że ktoś tu czubek nosa ma wyżej niż głowę no to rozumiem że dla Ciebie życie kończy się na filtronie bo zapewne za dużo nie pracujesz fizycznie tylko może stoisz przy maszynie albo jesteś wazelina brygadzisty co

Tak2Nie
Amstaff
Nazwa działu: Magazyn

Zdun nie używaj sformułowania "mamy 2050 członków załogi" nie jesteś czynnym pracownikiem bo od 10 lat Cie nie ma w firmie buahahaha

Tak5Nie12
Ooo
@Amstaff

Rozumiem że jesteś jakimś pieskiem wynajętym przez biurowiec czy kogo ? I za grojdy piszesz bzdury ? Najpierw zapraszam cofnij się do szkoły i naucz się czytać że zrozumieniem. Załoga to nie czynni pracownicy tylko załoga to wszyscy zatrudnieni ludzie . Poucz się człowieku

Tak7Nie2
Trener psów
@Amstaff

Piesku nie szczekaj tyle w sieci bo anonimowy nie jesteś A widać w świecie jesteś ciota i Nick wybrałeś sobie idealny hau hau psie

Tak6Nie3
operator

teraz już chyba 2005 skoro 45 nie przedłużyli umowy

The end

Niestety scenariusz się sprawdza. W sierpniu kolejne osoby nie będą mieć przedłużone umowy. Na jesień kolejna wiara odejdzie z firmy. Czyli tak jak mówił zarząd, do końca roku 400 ludzi mniej na produkcji. Żadna rządowa tarcza nie pomoże . A to dopiero początek. Ktoś tu napisał że idzie bieda. To mało powiedziane. Z źródła które posiadam, analizy rynku, którymi się interesuje od lat, wynika że będzie delikatna poprawa latem. Ale na jesień, zimę, katastrofa ekonomiczna na ogromną skale. Przykro mi to pisać, ale nasza firma cofnie się do lat 90tych .

Tak10Nie13
Xd
@The end

Jasnowidz :d co będzie jutro ?

Lizon
@Xd

Sobota a co to nie wiadomo

Tak3Nie2
Bywa
@The end

Trudno takie życie dziś pracujesz tu jutro gdzie indziej ludzie dla Was filtron to chyba cały świat mnie jak kiedyś umowy nie przedłużono nikt nie marudził i się nie przejmował kto chce pracować to pracę znajdzie sobie w ciągu tygodnia nie mówcie że nie

Tomek
@The end

Zawsze na jesień było mniej pracy, trudno zwolnią to zwolnią, mnie nie stać pracować za to co teraz do końca roku przykre ale prawdziwe, firma co roku zatrudniała tyle osób, że to logiczne pewnego dnia rynek się nasyci i będą brać tylko sezonowo ludzi, mam nadzieję,że zaczną od emerytów którzy są tu żeby sobie dorabiać a nie od ludzi dla których to jedyne źródło dochodu u ta praca,

Tokio
@The end

A gdzie nie zwalniają wszystko z motoryzacja kiepsko idzie renault nissan zamykają fabryki ludzi zwalniają...Czas pracownika się skończył...

Tak3Nie8
On
@Tokio

Nikt za takie pieniądze nie będzie chciał pracować. Ludzie będą woleli wyjechać za granicę niz pracować za free.

Emeryt

Skutecznosc zarzadu i sprawne dzialaniei ocenia sie w czasach chudych bo w czasach tlustych jak sie ma samograja w postaci tych samych odbiorcow to zarzadzac moze kazdy. A wiec do dziela pokazcie co potraficie.

Tak9Nie
Marcin
Nazwa działu: Produkcja

Dzień dobry. W czwartek 28.05 Rada Polityki Pieniężnej ( RPP ) niespodziewanie obniżyła po raz trzeci stopy procentowe prawie do zera. Proszę niech państwo zapoznają się czym są stopy procentowe i jaki negatywny skutek ma ich utrzymywanie na niskim poziomie w długim terminie dlatego iż ma to bardzo duży wpływ na stan naszego portfela, a to przekłada się na poziom naszego życia. Tutaj jest krótki artykuł który o tym mówi: https://www.bankier.pl/wiadomosc/Stopy-procentowe-bliskie-zera-Co-to-oznacza-dla-klientow-bankow-7894320.html

Darek
@Marcin

Mam to w (usunięte przez administratora)

Mordor
Nazwa działu: Magazyn

A co nasz zwiazkowiec...łaskawie nie chce na nikogo krzyczeć!!! Strategia już obrana i nie szukaj biura poza firmą. Pracuj z nami na produkcji bądź razem z nami

Tak8Nie11
Mordor2
@Mordor

Zapisałeś się do związków że tak piszesz ? Jeśli nie to nie interesuj się tym to jego sprawa co gdzie i z kim będzie robił zajmij się sobą i swoim wielkim ego oraz popracuj nad swoją odwagą A jeśli coś dalej ci nie pasuje skontaktuj się z przewodniczącym związków i powiedz co ci się nie podoba co Cię boli .

Tak14Nie6
Mordor
@Mordor2

Jaki przewodniczacy...póki co to koleś zwany Zdunem jest na wychowawczym.

Tak7Nie7
Mordor2
@Mordor

Jest przewodniczącym związków dzbanie widzisz pojęcia o niczym nie masz A piszesz z zazdrości bo musisz robić na produkcji trudno trzeba było się uczyć

Tak10Nie6
Koles
@Mordor

Ciekawe czy powiedział byś mu to proste w oczy czy byś się obsrał

Tak14Nie1
Jolka
Nazwa działu: Magazyn

Zdun wracaj na produkcję. Pokaż że brakuje Ci pracy yyyyyy tzn ciepłej posadki związkowej.

Tak6Nie10
Molka
@Jolka

Jolka umyj pachy bo zalatuje aż tutaj jadem i zazdrością

Tak16Nie3
Opek

Fajnie się żyło na bogato, ale się skończyło. Fury za 30 tys w wieku 25lat się posiadało. Tatuaże za 3-4tys na łapach, nogach i h...j wie gdzie jeszcze. Skończyły się czasy dobrobytu. Teraz się przekonacie jak wygląda bieda. Wkoncu się dowiecie, przezyjecie to co my w latach dziewięćdziesiątych. Nie jestem złośliwy ale się cieszę że tak się właśnie dzieje. Każde pokolenie powinno taki kryzys przeżyć. Szacunek dla pracy i ludzi którzy pracują obok. Każdy z młodych zastanowi się kilkanaście razy na co wydać ciężko zarobione pieniądze, czy na życie, czy na pierdoły. Każdy młody kilkanaście razy się zastanowi czy być dla ludzi co ciężko przeżyli biedne lata 90te , uprzejmym i traktować z szacunkiem. Cieszę się, że jest bieda. My doświadczeni przez te lata biedy damy sobie radę, nie zapomnieliśmy jak żyć w tak trudnych czasach

Tak18Nie11
Młodziutki

J...ć biedę hehe

MH
@Opek

Obyś ty tej biedy jako pierwszy zaznał, bo chyba sam nie wiesz co piszesz. Nie zawsze młodzi są winni, bo starsze osoby też mają swoje za uszami, wymagają od kogoś szacunku a sami traktują innych jak (usunięte przez administratora) Szanować pracę owszem, ale niech pracodawca szanuje też Ciebie. Większość firm w Polsce stać byłoby płacić lepsze wynagrodzenie swoim pracownikom, ale wolą brać do siebie i narzekać, że ludzi nie ma do pracy. Jak lubisz być robiony w bambuko to gratuluję.

Tak6Nie5
Uhuha
@Opek

Czlowieku co Cię interesuje kto czym jeździ. Myślisz, że ludzie żyją tylko z wypłaty z Filtronu? Sam pracuje w weekend dodatkowo i to tylko od Ciebie zależy jak sobie wszystko zaplanujesz. Rusz 4 litery i zacznij pracować dodatkowo a nie kanapa i piwsko. Nudne masz życie skoro interesujesz się życiem kogoś. A jak kogoś stać to nawet nie kupi furę za pół banki. Chory kraj z tępymi i zazdrosnymi ludźmi.

Tak9Nie4
No a jak
@Uhuha

Dokładnie! Ja też chodzę do dodatkowej roboty po nockach jak wstanę i po rannych zmianach. Niech poszuka pracy a nie narzeka bo "skończyło się dobre". Nie moja wina, że on w wieku 25 lat nie potrafił sobie poradzić od wypłaty do wypłaty. Też mam autko za jakieś tam pieniądze. To jest moja kasa i będę z nią robił co mi się podoba, a tatuaży jeszcze 5 sobie zrobię jak mnie będzie stać. Nie chcę mi się czasami pracować w drugiej robocie ale coś za coś. Widzę takie lamentowanie to śmiać mi się chce. Kolego, pieniążki z nieba nie lecą. Wstawaj z tą oponą z kanapy i zasuwaj do roboty a nie się żalisz na tej śmiesznej stronie.

Tak3Nie8
xcxcxc

Ta Firma to już za siebie nie może.Wielkie oszczędności!!!! A jak najlepiej zacząć oszczędności od ludzi na produkcji Zmniejszyli ilość koszulek( no normalnie miliony zaoszczedza na tym t-shirtcie , zlikwidowali ogrodniczki (komu one przeszkadzały tak tylko niektórzy w nich chodzili) nie długo to tylko po jednej parze stringów i japonki będziemy dostawać.

Tak12Nie1
Iha
@xcxcxc

TAK ! Na produkcji jest masa ładnych dziewczyn. To jest genialny pomysł.

@Iha

@Piotr

Piotrze, ty łotrze.

Robert
@xcxcxc

Z tego co wiem to ogrodniczki są trzeba było zaznaczyć rodzaj spodni w rubryce uwagi

Tak3Nie2
koniec!

Nie no, to koniec. Mam tego dość, dosyć nie szanowania nas przez zarząd. Zwalniam się. Jutro idę do biura i wnoszę o wypowiedzenie umowy (za porozumieniem stron lub nie!!!), trzy miesiące jeśli będzie trzeba, przesiędzę na L4. Nie będę robił na nich, bo i tak albo mi obetną godziiny albo nie będą szanowali i koniec. Zachęcam was do tego samego! Jeśli w tym samym czasie z firmy zwolni się kilkadziesiąt osób (NA RAZ!), sami przyjdą nas prosić o powrót na kolanach! I kto wtedy będzie górą jak nie MY, pracownicy? Wtedy nastaną inne relacje na linii zarząd-pracownicy. Gwarantuję WAM TO!!!

Tak15Nie1
Jupi
@koniec!

Trzymam Cię za słowo i jutro idź zanieść wypowiedzenie A skoro się rzekomo zwalniasz to może się przedstawisz jak już i tak idziesz sobie. Czy jednak odwagi braknie i piszesz swoje chore wypowiedzi

Tak9Nie5
Kierownik
@koniec!

I jak zlozyles wypowiedzenie?

koniec!
@Kierownik

Tak. Dziś punktualnie o 10.30 wpłynęło stosowne pismo i wraz z początkiem następnego miesiąca przechodzę na trzymiesięczny okres świadczenia opiekuńczo-zdrowotnego (potocznie zwanego L4), po czym nastąpi moje definitywne odejście z firmy. Nie żegnam się z nikim, bo nie ma po co. Liczę, że parę osób pójdzie moim śladem. Nara, frajerzy.

eco.obserwator
@koniec!

brawo za odwagę będzie więcej pracy dla nas

Tak3Nie4
Wysil wyobraźnię

Wysil jeden z drugim swoją wyobraźnię i pomyśl że jesteś niemieckim właścicielem naszego koncernu. W kilkunastu oddziałach są straty ze względu na brak zamówień na filtry oryginalne - jakieś kilkaset baniek. Co robisz? Zwalniasz tysiące osób czy szukasz oszczędności i ograniczasz pracownikom czas pracy? Zamówienia mogą wkrótce wrócić ale ch_j wie kiedy. Co robi część pracownikow z polskiego oddziału? Mają wy_____ane na firme, zakładają związek ze specjalistą od L4 na czele i krzyczy "ma być tyle kasy ile było, albo tyle ile mają szwaby. Nie obchodzi nas pandemia, kryzys i firma."

Tak36Nie34
Kazik
@Wysil wyobraźnię

Dokładnie i krzyczą "nasz ból jest większy niż innych". To nic że kryzys, pandemia i ciężkie czasy dla wszystkich...

Tak22Nie13
jjj
@Wysil wyobraźnię

niech szukaja oszczednosci tez u soebie a nie tyloo w pl bo swoim nie uwalili pensji i czasu pracy. a nawet gdyby to zrobili to tam panstwo pomaga obywatelom finansowo a tu niestety ale wszystko poszlo w gore, a wlascicieli mieszkan g...obchodzi czy stac Cie zeby zaplacic . jak nie to wypad. wlacz myslenie. pewnie mieszkasz u mamusi i masz wszystko podstaqione pod nos i cieple lozeczko za ktore nie musisz placic tyle ile teraz zarobisz lub wiecej. nie pozdrawiam

Tak27Nie11
Nienarzekaj
@jjj

Myślisz że właściciel szuka oszczędności tylko w Polsce? Myślisz że jest tak głupi? Ze jak mawiał siara urywa kurze złote jaja?

Tak16Nie4
Andrzej
@Nienarzekaj

Ja to wiem że szuka tylko w Polsce. Wystarczy się dowiedzieć jak jest w innych firmach

Tak9Nie9
@Andrzej

To podziel się Andrzej z nami jak jest w innych oddziałach? Nie ma szukania oszczędności i cięć? Konkretny a nie pie_____nie

Tak18Nie2
Nick
@Kazik

Widać, ze kompletnie nie rozumiesz utworu Kazika i obecnej sytuacji. Radzę się nie wypowiadać, bo tylko wstyd sobie przynosisz.

@Wysil wyobraźnię

GUS informuje że produkcja w Polsce spadła w kwietniu o 24% co cofa nas o jakieś 7 lat. Sprzedaż nowych aut spadła o 70%. Nasza firma ma milionowe straty. Co robi stado niezadowolonych pracowników? Zakłada związki by protestować przeciwko obniżeniu godzin pracy. Dlaczego? Bo mają wszystko w (usunięte przez administratora) i ich kryzys, pandemia nie obchodzą. Dbają tylko o siebie. Źle Wam? Naprawdę tak mało zarabiacie

Tak13Nie26
@Marek

To jeszcze wyjaśnij dlaczego plany są takie same jak przed obcięciem etatów, bo ja robię przez 5 dni w tygodniu i mam dni do odświęcenia jest tyle roboty, że nie idzie przerobić no ale zarząd wziął kasę z tarczy ludziom pobcinali etaty a teraz każą robić 5 dni w tygodniu i odswięcać bo jest tyle roboty, że nie idzie przerobić w 4 dni

Tak32Nie2
@Tut

Nie patrz na plany tylko na sprzedaż i zamówienia.

Tak2Nie6
Aska
@Tut

Albo każą iść na inne stanowisko za kogoś kto właśnie ma wolne wg grafiku

Dotuta
Nazwa działu: Dział personalny
@Tut

Chwilowo plany są wysokie bo trzeba odrobić spadek realizacji z okresu gdy ludzie byli na zwolnieniach w obawie przed zarażeniem. Za chwilę na pracy będzie dużo mniej bo zamówienia spadły drastycznie...

Tak2Nie9
@Dotuta

Na cały czerwiec mam w grafiku 5 dni w tygodniu i z tego co nam kierownik mówił może już tak być do urlopów i co ty na to nadal będziemy nadrabiać zaległości haha kto e to uwierzy

Ludzik
@Tut

W czerwcu będzie pauza w pracy...na dniach będzie info. (usunięte przez administratora)

@Ludzik

Wiem, ten tydzień gdzie jest Boże Ciało jest cały wolny, ale pozostałe tygodnie w czerwcu będę pracował 5 dni w tygodniu

Wojtek
@Wysil wyobraźnię

O 24,6 procent rok do roku spadła w kwietniu produkcja przemysłowa - podał Główny Urząd Statystyczny. W porównaniu z poprzednim miesiącem był to spadek o 25,5 procent

Jack

Sadzisz ze 2500 to tak duzo zarabiamy a wszystko idzie w gore oprucz wyplat

Jurek
@Marek

Czy jedno z drugim się niewiąże?

@Wysil wyobraźnię

W Lesznie w 2 fabrykach straciło pracę 400 osób z produkcji. Nikt się nie bawił w solidarność i obcinanie godzin reszty. U nas widocznie też powinni wybrać 400 zwolnień zamiast obcinania... Albo nawet 450 ale żeby zniżki na stołówkę nie brali. Wtedy może by narzekający inaczej na to spojrzeli.

Tak8Nie4
jaaa
@Marek

jaka solidarnosc i noezwalnianie? wczoraj w kadrach bylam swiadkiem rozmowuy miedzy biurowymi, jak to firma na obcieciu etatow i godzin i za niezwalnianie zyskała 2.5mln zł solidarnosc HAHAHAHAAHAHAHA

@jaaa

Nauczcie się jeden z drugim wreszcie !!! Wchodzicie do biura kier. lub rozmawiacie z techn. lub kimkolwiek z administracji, włączajcie dyktafon w tel. !!! W razie jakichkolwiek wątpliwości, lub będą się chcieli wkręcić, macie dowód w postaci nagrania !!!

Nik
@pracownik

Niestety nie. Dowód pozyskany nielegalnie nie jest ważny. Takim jest nagranie bez wiedzy nagrywanego. :( Google, szukaj.

MH

Mam przyjemność już nie pracować w tej firmie. Odkąd koncern Niemiecki kupił filtron, to z roku na rok jest coraz gorzej, tak jak kiedyś mieli opinię najlepszą tak teraz są najgorsi. Tutaj nie liczą się umiejętności tylko to czy brygadzista Cię lubi czy też nie. Osoby co mają swoje zdanie są niewygodne, bo nie można nimi kierować i trzeba się ich pozbyć. Większość osób udaje kozaków a w rzeczywistości donoszą na drugą osobę i siedzą cicho jak przyjdzie coś do czegoś. Jak jest dużo roboty i trzeba zrobić grafiki lub brygady to wszyscy są jedną rodziną i góra nie przejmuje się waszym zdrowiem czy też macie czas spędzić z swoją rodziną, oni wtedy dostaną taką premię, że większość z was nie zarobi tyle przez 2 lata. A jak przyjdzie kryzys lub nie ma sprzedaży to kto jest winien? Oczywiście produkcja i magazyn i to im trzeba zabrać kasę, a sami się śmieją wam prosto w twarz. Niestety tutaj nic się nie zmieni, bo ludzie sami sobie są winni a z takimi osobami nie da się nic wywalczyć, bo oni się cieszą jak ktoś zrobi mniej lub komuś podwinie się noga. Kto ma mieć stawkę to ma i zależy czy brygadzista Cię lubi.

Tak11Nie1
Ani

Nie rozumiem dlaczego jest tyle jadu w wypowiedziach. Wystarczy przyjrzeć się sytuacji gospodarczej w kraju i na świecie. I trochę pomyśleć! Skoro komuś się nie podoba, to zawsze może coś zrobić i zmienić pracę. Ale zawsze wygodniej jest narzekać niż chwycić sprawy w swoje ręce. Każdy jest kowalem własnego losu!

Tak5Nie4
Tadut

Prawda jest taka, że każdy się boi o robote. Wiadomo , jak każdy. Ale trzeba mieć swoje zasady, żeby spojrzeć sobie w oczy na starość, że się życie przeszło jak się należy, że robiło się w życiu to jak trzeba. Lecz ludzi których znam w firmie M+H to (usunięte przez administratora) wazeliny. Nie wszyscy ale jakies jakieś 80% . Zastanawiam się czy to z domu wynieśli, czy życie ich do tego zmusiło. Może kiedyś zrozumieją, że praca w filtronie to nie wszystko. A i nie liczycie na to że ktoś za 2tys na miesiąc będzie postępował jak wy. Z.e.s.r.a.n.i że mnie zwolnią jak nie będę się kłaniał i siedział cicho że się źle dzieje

Tak18Nie2
Prinka
@Tadut

Znam osobiście wiele osób co(usunięte przez administratora)gdy są razem i myślą że wiele mogą. Mam nadzieję że już zaczynają zmieniać koszulki chociaż, to by była dobra zmiana chociaż taka. Pozdrowienia dla operatorów z eco

Tak4Nie4
Dawid
@Prinka

A my Cię nie pozdrawiamy jak masz jakieś zarzuty podejdź powiedz otwarcie Aha i spójrz najpierw na siebie (usunięte przez administratora)

Tak3Nie4
Romanek
@Tadut

Współczuje jak zarabiasz 2 tys.

Tist
@Romanek

A ty niby ile teraz dostaniesz przez 3 miechy? Może nawet nie 2tys !!!!!

Jaki

Ludzie w filtronie to ogólnie większość tępi ludzie no i w gębie wielkie kozaki ale jak przychodzi co do czego co każdy cicho tak samo jak mają wstąpić do związków to każdy obsrany bo mnie zwolnią ludzie nie bądźcie bardziej śmieszni (usunięte przez administratora) niż jesteście widać dla Was świat się kończy na tej firmie A to że was od X lat wykorzystują to chyba wam sprawia przyjemność

Tak15Nie4
Jaki

Takich to nie trzeba w związkach. Szkoda że firma robi Cię od dłuższego czasu w (usunięte przez administratora) A Ty jeszcze myślisz że będzie lepiej czy dalej chcesz być robiony(usunięte przez administratora)zastanów się tak to każdy głupio mądry ale żeby coś zrobić to nie ma nikogo właśnie tacy są tu ludzie tylko czekają na kogoś aż coś zrobi A sami gacie pełne . Pamiętaj filtron to nie ostatnia firma na świecie na niej życie ci się nie skończy

Tak8Nie1
Werka
Nazwa działu: Produkcja

(usunięte przez administratora) tylko złe opinie i nic więcej (usunięte przez administratora) A może ktoś by napisał to co mówi na forum z brygadzista? Że robota mu się podoba i nie narzeka na pieniądze A tu wszyscy z jadem do siebie. Bądźcie ludzie otwarci A nie z byka patrzycie na innych. Jak ktoś kiedyś powiedział praca się nie podoba to ja zmień A nie blokujesz miejsce młodym ambitnym osobom, które są milsze niz nie jeden stary pracownik. Więc ludzie zastanówcie się dwa razy zanim coś napiszcie i zrobicie niepotrzebną gównoburze. Pozdrawiam wszystkich pozytywnych ;)

Tak7Nie15
Młoda
@Werka

jak ktoś jest młody i ambitny to na pewno nie przyjdzie "pracować" na 3 zmiany z miskę ryżu....

Strona

Ta firma jak i kierownictwo to (usunięte przez administratora) Na każdym kroku pracownikowi daj sie do zrozumienia że jest ich parobkiem...zabrali 20% i co prawda skrócili czas ale teraz każą pracować w pełnym wymiarze ale dalej za 80%.... (usunięte przez administratora) !!!!!

Ptacoenik

Czy wy też macie wrażenie że połowa ludzia w firmie na z deklem? Zasuwaj ponad siły niedługo i jeszcze mają z tego radość ze ktoś inny obok na maszynie zrobił mniej od niego hahaha obudzcie się pajace . Po 10 czerwca jak taki (usunięte przez administratora) przy biurku będzie stenkał o wypłacie, do na bank dostanie kopa w łeb odemnie. Boże jak ja nie cierpie takich ludzi. Ludzie to szczury z wyścigu. A jeszcze potrafią podkablowc że on zrobił więcej od drugiej osoby. Normalnie domowe przedszkole

Tak17Nie5
Urlop

O co chodzi z urlopem że nam 3 dni w tym miesiącu (usunięte przez administratora) a jak ktoś ma 20 dni to 2?

@Urlop

Dla firmy wszystko !

TakNie4
Sadzisz
@Urlop

Podobno błąd i ma być skorygowane

Oficjalnie

Brak premii i 80% czasu pracy do końca roku. Potwierdzone informacje.

Tak5Nie21
Prezes
@Oficjalnie

Po co piszesz tu te bzdury co ci to daje potwierdzone jest to, że masz iloraz inteligencji kaktusa

Tak11Nie7
Decior
Nazwa działu: Dział personalny
@Oficjalnie

Potwierdzone czym? jedna baba drugiej babie...

Tak8Nie5
Prezes

Nie dam ci tej satysfakcji i nie będę się zniżał do twojego poziomu miłego dnia nara

Tak5Nie3
Xxx

To załatwiły związki zawodowe? O

Yyy
@Xxx

Co masz do związków co ? Pewnie jesteś (usunięte przez administratora)I boisz się zapisać czy może szkoda ci na składkę? Ale tu swoje mądrości będziesz pisał? Przedstaw się kozaku A chętnie z Tobą sobie porozmawiam tylko narzekać potrafisz? Jak Ci tak źle to idź do budowlanki porobić ale po co nie tu 8h laba A tam byś musiał popracowac A tego pewnie nie jesteś nauczony (usunięte przez administratora) więc zamknij paszcze bo jak Cię spotkam to ci w nią naszcze

Tak9Nie6
TIR
Nazwa działu: Produkcja

Nie ma sprzedaży? To ja się pytam gdzie te tiry wyjeżdżają i z czym?

Tak27Nie
@TIR

Pewnie powietrze wożą jak sprzedaży ponoć nie ma hahaha

Tak16Nie

Zostaw opinię o Wix - Filtron Sp. z o.o. - Gostyń

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Wix - Filtron Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 522 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wrocławska 145