Opinie o filtron.eu/pl - MANN+HUMMEL FT Poland Sp. z o.o. w Gostyń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Wix - Filtron Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wix - Filtron Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wix - Filtron Sp. z o.o. w Gostyń

Referendum

Gdyby zrobili referendum w firmie. Na temat brygadzistow , że trzeba wymieniać ich na inne działay. To kto by byl za ? Głosować proszę. Tylk przypomnę ze Putin rządzi już 20 lat . Dlatego mu tak odbija . To może się stać z naszymi brygadzistam. Wymienic ich . Szczególnie tych z eko , z każdej strony . Kierownik działaj

Kadry
@Referendum

Witam serdecznie proszę o przybycie do piątku do kadr w celu omówienia Referendum wspólnie ustalimy pytania wybierzemy datę głosowania oraz przeprowadzimy krótki wywiad z tobą. Opowiesz nam o swoim życiu skąd twoje zainteresowania do bycia bohaterem w internecie a także dlaczego cię bili w dzieciństwie.material ten umieścimy we fleszu. Bardzo prosimy o przybycie do piątku i przełożenie tej ogromnej odwagi na życie codzienne nie tylko wirtualne

Pakowaczka

Pozdrawiam młodego logistyka z Eco co obsługuje między innymi K11 zawsze pomoże.Chyba najlepszy Logistyk!

Nowy

Warto pójść na dział D10 pracować czy nie za bardzo??

Nie inaczej
@Adriano

Proste, tylko eliminować niewygodnych dla was umiecie, a sami prywaty na oczy nie widzieliście bo na garnuszku firmy od zawodówki. Parę stówek więcej za bycie SOBĄ na pewno się kalkuluje...

Fajne te chłopaki z E-20, wygadani i z pełną kultura ????. Widać że idąc w delegacje l, nie patrza lecieć w bambuko tylko są pomocni ????

Prawda
@:)

Tak. Masz całkowita rację :). A spotkania świąteczno-noworoczne jakie są mega :) to urodzeni gentelmeni i tancerze:P nie idzie się z nimi nudzić. Pozdro chlopaki

Marta

Będą dziś pieniądze na wakacje ?

Sebastian

Moze

Nie

Nie. 15 to 15

Tomek
@Nie

A w końcu po ile mają dać

Nick

I co znowu zwolnili

He Nowy wpis
@Nick

Nikogo zwalniać nie będą, za to werbują zwolnionych z powrotem

Ona Nowy wpis

Ciebie?

Nick Nowy wpis
@He

Tak werbują ale Ukraińców z agencji

Log Nowy wpis

Dawno ich powini zwolnić

Ona

Kiedy będą pieniądze na wakacje

Gość
@Ona

Ty uważaj ,żeby Cię nie zwolnili ,a nie czekasz na pieniądze na wakacje

Oni
@Ona

W przyszłym tygodniu ale oszczędzaj po to już ostatni raz w tej firmie

K20

No A i gruby wierny jemu piesku . Nadchodzi wasz koniec . Co Wy wogole umiecie innego robić ? Ten gruby jeszcze może wodę grabić. To chyba umie ?

Magda
@K20

Który to gruby ?

@K20

Tam jest teraz dwóch grubych hihih xD

Dlaczego nie na wszystkich dzialach jest dodatkowa przerwa przez upały?

@Pracownik

Bo nie na wszystkich działach jest gorąco

Praca
@Pracownik

Przez knura, ty arkochiliku kiedy piknik

Werti
@Praca

Gdybyś czytał informacje jakie firma wysyła do każdego na meila to wiedziałbyś, że pikniku w tym roku nie bedzie

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Wix - Filtron Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
(1 opinia)
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
(273 opinii)
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
(31 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
@pracownik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.
Inne

Ktoś się orientuje ile już stopni na hali?

Prawda
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Czy jest ktoś kto się orientuje i jest w stanie coś konstruktywnego napisać co się dzieje w firmie? Ile osób przystąpiło do programu? Ile osób chcą/nie chcą (ale mus) muszą zwolnić? Czy związki rzeczywiście działają na szkodę firmy? I czy poniosą konsekwencje?

Tak

Też słyszałem że stara strona poleci . Ludzie żyją w stresie .

Karuzela

Po urlopie stają kolejne karuzele k13 k12 k20 . K20 jedna zmiana u Łukasza. Ten szczęściarz. Do października

Olo
@Karuzela

K13 ma najwięcej roboty na Eco więc nie stanie

Budka1

zawsze jest wina pracownika obojętnie co się dzieje maszyna nie działa za dużo roboty na pracownika

Człowiek

Tak (usunięte przez administratora) i fałszywych ludzi jak w tej firmie to nie chyba nigdzie. Jak komuś się lekko podwinie noga to inni potrafią oblecieć całe eco opowiadając innym i się wysmiewajac . Normalny uczciwy człowiek powinien to zachować dla siebie . Jak wy możecie spojrzeć później w lustro? Widząc twarz szydercy . Tak cie wychowali czy sam z siebie taki jesteś bo tak fajnie? Te wszystkie imprezy integracyjne . Po co ? Żeby później przez pół roku śmiać się z kogos i wygadywać? 90 % ludzi idzie na takie imprezy bo co zaś powie majstrowa czy majster . Punktów nie da na koniec roku . To powód czemu się chodzi . Parę punktów więcej to 30 zł więcej podwyżki hihi . Tak rozumują ludzie w filtronie . Brawo załoga. Nie możesz też więcej żartować ogólnie z sytuacji która cie otacza bo innym to nie pasuje . Tacy ludzie ,szkoda gadać

Yes

Czerwony jeden z drugim patrzy tylko na siebie. Nie donoscie na współpracowników bo oni tylko na to czekają a potem pyk i cię nie ma. (usunięte przez administratora) a jak zapyskujesz gdzie wiesz że masz rację to jesteś już stracony.

Jest
@Yes

Bo masz nie pyskować po to jest hierarchia w firmie żebyś słuchał i wykonywał polecenia a nie zgrywał kozaka i pyskował czerwoni wykonują polecenia kierownika , kierownik dyrektora i tak to się ma w hierarchii jak czegoś nie rozumiesz to się nie udzielaj (usunięte przez administratora)

hahah
@Jest

no jak takie podejscie jest w firmie jak mówisz to współczuje. Praca to nie jest kara...

Hihi
@Jest

Hierarchia hierarchią ale oni myślą że są Bogami. Polecenia są poleceniami . Ale nie że Oni mogą po tobie jeździć ale jak tobie papa się otworzy to masz już przewalone mści się potem.Jesteś człowiekiem jak my zieloni a że brygadzista to nie daje ci przyzwolenia na pomiatanie . Nie umiesz się zachować to nie powinieneś być na tym stanowisku.

Tak
@Hihi

Ja przekonałam się na własnej skórze jaki brygadzista może być dla pracownika. Ludzie pod wpływem władzy się zmieniają ,ale nie warto pyskować ,bo potem jest jeszcze gorzej.

Nie

Nie wydaje mi się. Pracuje w firmie dość długo żeby nie być świadkiem takich sytuacji że brygadzista wchodzi w tył kierownikowi. A jak przyszła decyzja o degradacji lub przeniesieniu to i kierownik nic nie mógł z tym zrobić. Żeby się nie sprzeciwić prezesowi .

Xx

Zgadzam się z tym

Naiwny
@Człowiek

Jesteś naiwny i myślisz jeden z drugim że jak ktoś ci przekazuje zmianę to z myślą taka żeby ci dopomóc podpowiedzieć? Nie bądź śmieszny. Przekazują zmianę i owszem tak żeby w miarę ci szło, ale nigdy żeby ci szło dobrze jak jemu . Niech się męczy, albo niech zasięgnie rady majstra czy majstrowej . A oni tyle wiedza niekiedy co roczne dziecko o obsłudze telefonu

Grupa

Tak czy tak będą zwolnienia grupowe bo to się nie utrzyma tak. Zbyt mało ludzi się zgłosiło do programu dobrowolne zwolnienia . Tylko nie rozumiem dlaczego jeszcze pracują ludzie którzy minimum 5 razy w roku byli na l4 z powodów błachych takich jak bol gardła czy też jelitowki . W odpowiedzi dlaczego byli na l4 3 dni odpowiadają, mamy wyj.....ne . Brakowało ludzi by skończyć plan a ten czy tamten dzwoni że ma l4 bo boli go brzuszek . Tacy jeszcze pracują z drugi co się stara a nie pasuje brygadziscie bo nie przyniósł cukierków na imieniny takie jak on lubi ,to jest podany do zwolnienia

Pomyśl

Gospodarka leży przez działania UE i ratowanie całego świata poprzez zielona energię (drogi prąd, gaz itd). W tym czasie Chiny mające to gdzieś przejmują wszystko w przemyśle. Jakiś Janusz lub inny będący na L4 czy nie, jest tylko pionkiem.

Zygmunt

Nie daje pampersów chociaż czasem nie którym osobom by się przydały i głu.pi jesteś ty c.welu

Ja
@Pomyśl

ZUS w ubiegłym roku cofnal lewe zwolnienia na kwotę ponad miliard złotych , więc ma to wpływ na gospodarkę

mikro
@Grupa

Czy ktos w ogóle potwierdził że będa zwolnienia grupowe?

Zwolnienia

Cisza jak makiem zasiał... A mnie bawi jak są (usunięte przez administratora)Ci wszyscy obgadywacze, ba! Którzy się śmiali ze zwolnień normalnych ludzi, tylko bo nie pasowali brugadziacie a często umieli więcej niż oni. Teraz sami widzicie... Zwolnienia to loteria, możesz być najlepszy ale nie pasować... Ode mnie rada, zamiast (usunięte przez administratora) w gacie to rozejrzyjcie się za pracą... UPS .... W innych zakładach trzeba pracować, nie (usunięte przez administratora) obrabiać!

Obcy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Czy firma zostanie sprzedana? Przejmą nas Chiny? Takie pogłoski krążą już po Gostyniu

Kwiat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Czy ktoś ma jakieś informacje o tym czy jakieś działy mają być likwidowane ?

Firma
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Dlaczego firma nie postawi sprawy jasno ? Ze będą zwolnienia dość spore w najbliższych miesiącach. Są ludzie co już teraz by mogli sobie szukać innej pracy . Albo robić dodatkowe kursy , w miesiąc mozna zrobić kurs na kierowcę autobusu np. Nikt nic nie będzie robił czy szukał innj pracy bo łudzą się że ich zwolnienie nie będzie dotyczyć. Po co wydawać kasę na kursy . Firma pomysl o ludziach

Ulga
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

A co z nastawiaczami pomocnikami na budkach ? Obiecano, że będziemy mieć lżej, że będzie pomocnik . I co ? Nawet nie ma kogo zapytać. Może tu ktoś coś ktoś wie ?

Opin

Zwalnia się ludzi,jednocześnie podnosi normy . Każdy myślący może się domyślić co czeka każdego z nas . Nie wytrzymasz tępa to będziesz zwolniony, jednym słowem nie nadajesz się do tej roli. Może pójdą Ci na ręke i przeniosą na inny dział i dadzą szanse poprawy. Czarno to wszystko widze .

...
@Opin

nie ma co sie dziwic, chcą z nas wykrecic ile sie tylko da, a ten kto nie da rady pozegna sie z robota i kropka. Zero szacunku dla zwykłego pracownika! :/

...

No i zaczną się zwolnienia, ciekawe jak duzo osób poleci...

XYZ

Program dobrowolnych zwolnień ma jakiś sens. Jednak ogólnie jeżeli chodzi o zwolnienia w firmie są niejasne kryteria Nie powinno być tak że zwolniona zostaje osoba która sumiennie pracuje a zostaje osoba notorycznie przebywająca na L4 . To jest czynnik mierzalny i do zweryfikowania w kadrach. Nie powinno być również tak żeby zwalniać osoby na zasadzie subiektywnej oceny tego lubię a tego nie. Powinno się brać jak najwięcej czynników mierzalnych absencję, reklamacje, nagany, itd. Firma powinna się przyjrzeć tzw chlopo- robotnikom i innym którzy ciągną dwie sroki za ogon. dla których praca w firmie to nie jedyne źródło dochodu. To całkowite przeciwieństwo pracowników dla których praca w firmie jest jedynym źródłem utrzymania. Na koniec wiem że się naraże. Ale powinno sie zdecydowanie rozbić system klanowo-rodzinny. Wiem że nepotyzm nie dotyczy firm prywatnych ale wygląda to źle zwłaszcza w takiej sytuacji jak obecnie Dlaczego tak twierdzę? Bo wielokrotnie okazuje się tak że pracują 2 albo 3 osoby i wiecej z jednego gospodarstwa domowego a na bruk idą jedyni żywiciele rodziny. Efekt na koniec jest taki że zostają "towarzystwa wzajemnej adoracji" a produktywność spada.

serw

Jakich zwolnień? Byłem na urlopie i pierwsze słyszę o_0

Heloł

Ale przecież to są normalne warunki zwolnienia w tej firmie. O czym Ty piszesz. Wszyscy którzy są zwolnieni właśnie mają takie warunki

Ela

A jak będzie zwolnienie grupowe to nie ma okresu wypowiedzenia i odprawy?

Grupa

Też są, nie kłam. Ale dużo mniej

Mniej
@Grupa

3 miesiące z prawem do kasy jeżeli masz przepracowane 8 lat . Tak mieli zwolnieni w poprzednich miesiacach

Odprawa
@Ela

Jednomiesięczne wynagrodzenie ,jeżeli pracownik jest zatrudniony krócej niż 2 lata. Dwumiesięczne wyn ,gdy pracownik pracuje od 2 do 8 lat i trzymiesięczne ,jak pracuje się więcej niż 8 lat .

Norman
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Czy wogole ktoś z kierowników czy też koordynatorów się interesuje tym,że są ludzie co od poniedziałku do piątku nie robią normy a później w grafiku przychodzą w soboty by nadciągnąć ? Może ktoś wreszcie przejrzy kto ile robi . Ważniejsze obgadywanie innych , papierosek kawka. Brygadzisci nie reagują. Patrz budki na eco . Kto tam robi normy ? 50% ludzi . A reszta dno

:O

Słyszeliście o zwolnieniach? Czy ktos może napisać coś więcej?

nom
@:O

ponoć nawet 500 osób może stracić pracę, ciekawe na ile to prawda ;/ mam jednak nadzieję ze to tylko niesprawdzona plotka

Zostaw merytoryczną opinię o Wix - Filtron Sp. z o.o. - Gostyń

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Wix - Filtron Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wix - Filtron Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1091.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wix - Filtron Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1007, z czego 138 to opinie pozytywne, 181 to opinie negatywne, a 688 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wix - Filtron Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 1035 ocen.
  • Wrocławska 145
    63-800 Gostyń