Opinie o filtron.eu/pl - MANN+HUMMEL FT Poland Sp. z o.o. w Gostyń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Wix - Filtron Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wix - Filtron Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wix - Filtron Sp. z o.o. w Gostyń

degustator

Nie no jeżeli chodzi o impreze to oki skoko ale co do kateringu to takich pare zastrzeżeń: -niedosmażona kielbasa, karkówka a szaszłyki prawie surowe -placek drożdzowy zakalec -lody szybko się kończyły RAZ BYŁY A RAZ NIE -za hamburgerami duże kolejki bo nie nadążano z podgrzewaniem bułek i mięsa ( nie wspominając już o higienie gdzie gołymi rękami układano żywność, zauważono też pana z obsługi cateringu który popijał nasze piwko w czasie pracy -dobre gofry ale bardzo szybko się skończyły ALE NAJLEPSZE NA KONIEC JAK OCHRONA WYPROSIŁA LUDZI Z ŁAWECZEK KOŁO DMUCHAŃCÓW CHOCIAŻ PARASOLKI STAŁY TAM OD POCZĄTKU PIKNIKU NORMALNIE KPINA.

Pela
@degustator

Piknik super. Miejsce genialne na taką imprezę. Jeśli chodzi o jedzenie to rzeczywiście dramat. Natomiast co do gwiazdy wieczoru każdy lubi co innego. Mam nadzieję że w przyszłym roku też będzie taki piknik bo naprawdę fajna impreza tylko bez tego cateringu i niech będzie impreza chociaż do 2 w nocy bo dla nas skończyło się za wcześnie.

Zarząd
@Pela

Piknik jest rodzinny i taka jest specyfika tej imprezy więc nie będzie to impreza do 2 nocy, po drugie jest jedzenie za, które nie trzeba płacić i jeszcze jest wybrzydzanie, a jedzenia było od koloru do wyboru

Ok ok
@degustator

Ciesz się (usunięte przez administratora)że w ogóle zarząd coś zorganizował, a na nastepną imprezę nie musisz przychodzić. Nie dość że wszystko było za free to jeszcze wybrzedzasz. Zjedz hałwe z kredensu.

Ob
@Ok ok

To jest taktyka zarządu, była impreza to podwyżki 5% hhha

Mann
@Ob

Podwyżki od nowego roku mają być aż do 27% ale to ja dostanę wy tam możecie liczyć na 8/9 % (usunięte przez administratora)

Dworek

Czy ktoś dojeżdża do Filtronu z Krotoszyna ?

To sobie sprawdź kolego ,bo różnica w km to zaledwie 2 km z Jarocina jest 39,2 km - 32min na dojazd a z Krotoszyna 41,4 km - 42 min. ,czyli ta sama odległość .Dlatego zanim coś napiszesz to sprawdź to sobie

Piknik

Dzięki piękne za fajny piknik. Na budce suflera trochę się zawiodłem chodzi o śpiew ,ale reszta miodzio .

Jan

Piknik był super Staneliscie na wysokości organizatorzy Dziękujemy było pieknie

Werka

Bo pewien Pan G... wymyślił sobie, że suszarki będą ok i zaoszczędzi na papierze. A to że ludzie chodzą upoceni jak świnie i nawet nie mogą przemyć twarzy bo nie ma w co wytrzeć to już ich nie interesuje. Może po to dostaliśmy 5 koszulek żeby w jedną się wycierać haha

Związkowiec
@Werka

to ile podwyżki w tym roku

Podwyszka
@Związkowiec

20 % na pewno. I to wszyscy równo

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Wix - Filtron Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Jak to dziala

Czy może ktoś wytłumaczyć na jakiej zasadzie polega wysyłanie zleceń na zewnątrz z działu technicznego? Czy to normalne ze technolodzy którzy pracują w mann hummel maja swoje działalności i wysyłają sobie zlecenia lub swoim kolegom którzy tez pracują w mann hummel i maja swoje działaności?A co najlepsze robią te zlecenia w godzinach swojej pracy na narzędziowni w mann hummel za co maja zapłacone a Narzedziownia w tym czasie musi zlecić na zewnątrz bo nie może się wyrobić? Tak można żyć tylko do mann hummel

Inflacja

Czerwoni z A10 w trakcie urlopu jakieś refleksje nad swoim zachowaniem ? Jak można się tak zachowywać skandal kierownik na to przyzwala ? Niech ktoś napisze pismo wyżej albo nawet do Niemiec bo to się nigdy nie skończy. Powinni mieć zakaz opuszczania Hali produkcyjnej. A nie jak jest upał to całe 8 godzin ich nie ma zróbmy coś z tym.

Ni
@Inflacja

Nie tylko A1 tak jest w całej firmie

Pytam

Jak wygląda praca i płaca na magazynie? Jaka atmosfera?

Ìksinski/a

Gdzie zgłasza się (usunięte przez administratora)? Nie podoba mi się jak jeden operator z eco najeżdża na innych operatorów, kolegów ze zmiany, albo zmienników. To trzeba zgłosić

Pl
@Ìksinski/a

Przyjdź na KMP to zobaczysz co to jest (usunięte przez administratora).Najpierw każą ci robić za dwóch,a jak się pomylisz to premia zabrana i nagana w papierach.

Julita
@Ìksinski/a

Na tyn Eco to same z grupą robią albo niedorozwoje. Masakra dzial szpitalny .

Łopanie
@Julita

Przecież zawsze można zmienić pracę jak się nie podoba. Dziękuję, że mogłem przypomnieć.

Maximus

Oj filtronowcy narzekacie jak wam tu źle , ja pracuje tutaj już jakiś czas i mnie się podoba praca i zarobki a jak wam się nie podoba to zapraszam do malewo Kaczmarek rury tam byście zobaczyli co to prawdziwa praca obsługa 2,3 linii produkcyjnych 4 brygady i święta bez żadnych dodatków żadnych łazików tylko ciężka praca niejeden z was by uciekł po pierwszym dniu także szanujcie to co tutaj macie

Maximus

Asterix nie jestem nacpany z używek tylko zimne piwko, ja tylko stwierdzam fakty żałuję tylko że nie przyszedłem do filtronu parę lat wcześniej tu jest luzik robota, dodatki za 4 brygady i to spore, premie świąteczne, premie za niechorowanie, premia na wczasy to co tam miałem a tu to dzień do nocy pozdrawiam Maximus dziś nocna zmiana

3...2...1...START

Wpisywać swoje przypuszczenia co do gwiazdy wieczoru na pikniku hehe

Bub

Od grudnia

Czy na A1 są może brygadzisci bo jakoś nigdy ich nie ma jak jest sprawa do załatwienia przerwy odwołane a brygadzisci z A1 mają 8 godz.przerwę to coś nie halo

Xxx

Brygadzisci mają swoje prawa na tym dziale a dwa razy więcej od was zarabiaja

Zzz
@Xxx

Pracownicy tez maja swoje prawa na tym dziale a dwa razy mniej zarabiają takie życie kto ci bronił iść na brygadziste? Zamiast tutaj pisać swoje żale rób wszystko żeby ktos zauważył twoją pracę a nie lenistwo

Julia
@Zzz

Szkoda tylko że kierownicy i dyrekcja nie zauważają lenistwa brygadzistów i wybieraja pierwszego lepszego lenia na to stanowisko.

On

Przyjmują do pracy?,i gdzie mogę wysłać CV?

Ona
@On

Najlepiej na warsztat wyślij CV

Kierowca

Odbiór filtrów to jakiś żart co roku ta sama historia wciąż brakuje najdroższego filtra z kompletu .czas oczekiwania 3 miesiące i braki masakra

@Kierowca

Albo wciskają kit że takiego filtra ten samochód wogole niema a jedzie się gdzie indziej i się filter kupi śmiech na sali obsługa też nie miła

Iksińska

Hej! Wiem że Wam może wydać się głupie pytanie ale pracuję tutaj drugi miesiąc i nie wiem jak to wygląda. Chodzi mi o to że jeżeli firmie cała staje do 16 sierpnia to jak wygląda sprawa z wypłatami? Są wcześniej , są później czy jak? Proszę o normalną odpowiedź. Miłego weekandu. Pozdrawiam wszystkich normalnych :)

IGA
@Iksińska

Prawdopodobne bedze 4.08 (piatek ) lub naj pozniej 7 w Poniedzialek

Super

Proszę się przedstawić żebym wiedziała do kogo się zgłosić jak już zakonczylas współpracę to nie bój się proszę imię i nazwisko

Upa

Za takie kolonie zakład i dyrektor dostają kasę a za polskie dzieci nic więc zapomnij a dla załagodzenia sprawy coś tam organizują 2 września śmiech

Napisze tak bo mnie to akurat nie dotyczy. Dotyczy innych. Którzy naprawdę się starają, jak trzeba to z własnej woli rezygnują z przerw , tylko po to żeby zrobić swoją robotę jak trzeba. Mają swoje zasady budowane od lat żeby zrobić dobra robotę. Lecz ci ludzie nie są zauważalni przez przełożonych, a nawet w niektórych przypadkach wyśmiani. Wiem bo osobiście to słyszałem jak kolegę obok wyśmiali. Ci ludzie się starają, nie chodzą na l4 , nie kombinują, nie biorą urlopów bo są na kacu . A i tak ma ich każdy w (usunięte przez administratora) Firma to ludzi układów. Nie zrobisz ty sciemolu , zrobi to kolega obok , najwyżej nie pójdzie na kawę, tak tu jest .

Egoista

Nue rozumiem ost postępowania tej firmy. Nowym przedłużają umowy na pół roku czy rok. A komuś kto robił ponad 2 i pół roku i ma dostać umowę na stałe mówią że ma wrócić przez agencję bo jest za dużo ludzi. Serio (usunięte przez administratora)@Pracodawca

Warto pójść na dział D10 pracować czy nie za bardzo??

Byly
@Nowy

Nie szukaj jakiejś sensacji na każdym dziale trzeba pracować a ty skoro jesteś nowy i młody to pewnie nie chce ci się pracować jak większości młodych. Przyjdź sprawdź a się przekonasz tylko niestety nikt ci nie da zaliczki po tygodniu

Don Filtron
@Nowy

Warto! Tam fachowcy tacy jak Gołąbek i Dominiś nauczą Cię jak pracować. Atmosfera super tylko stój plecami do ściany bo Ci od razu ktoś nóż albo siekierę wbiję. Kasa dobra jak się rozwiniesz na wszystkich maszynach. Zimą nie jest źle... Latem trochę gorąco ale mamy wodę z koryta więc jest ok. Dobra rada: udawaj, że nic nie umiesz to nic nie będziesz musiał robić. Zrobią to za Ciebie starsi pracownicy którzy zarabiają mniej od Ciebie na starcie. D10 polecam.

@Don Filtron

wypowie się ktoś jeszcze na temat tego działu? jedna opinia mi nie wystarcza a jutro jestem pierwszy dzień

Stary
@Nowy

Napisz swoje imie i nazwisko sprawdzę czy ktoś taki jutro przychodzi pierwszy dzień wtedy ci dam opinie o dziale

Pani
@Don Filtron

Praca całkiem wporzadku , załoga również . Pozdrawiam cały dział D10 ????

@Nowy

Warto praca spoko wypłata duża zawsze na czas

Guzbi6

Na każdym dziale trafia się tacy ludzie dlatego trzeba ich unikać i olewać

D1
@Nowy

Pracować nie warto bo jak się wykarzesz to dyrektor cię zniszczy

Bhp
@D1

On lubuję się w leserach a pracownikach dobrych ma za smieci taka jest jego polityka

@Bhp

Mam nato dowody

Hi
@Hhe

Dlaczego ich nie ujawnisz odpowiednim osobom

@Hi

Komu idąc do prezesa to tak jak do polityka i jeszcze stracę pracę

Hi
@Hhe

Na filtronie się praca kończy ?

@Hhe

Czyli jesteś leser i dobrze wiesz że w innej pracy byś tak nie ściemniał skoro się boisz

@Adam

Jak zwał tak zwał ale po 7latech już się trochę przyzwiczylem

@Hhe

Nie ma to jak robić coś wbrew sobie coś na siłę i być tak zakłamanym

Adriano
@Hhe

Przyzwyczaiłeś się do tego że się nie narobisz a dobrze zarobisz i kasa na czas nie , u prywaciarza już byś sobie nie poradzisz (usunięte przez administratora) takich jak ty powinno się eliminować odrazu fałszywy trolu

Sas

Nieeee

Wiki
@D1

im więcej pracujesz tym cię bardziej nienawidzą, szczególnie brygadzista nabija się z ciebie z kolegami. Stoją i pojazują palcem że ta robi

Nie inaczej
@Adriano

Proste, tylko eliminować niewygodnych dla was umiecie, a sami prywaty na oczy nie widzieliście bo na garnuszku firmy od zawodówki. Parę stówek więcej za bycie SOBĄ na pewno się kalkuluje...

Zostaw merytoryczną opinię o Wix - Filtron Sp. z o.o. - Gostyń

• Jak się pracuje w Wix - Filtron Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wix - Filtron Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1043.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wix - Filtron Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 960, z czego 130 to opinie pozytywne, 175 to opinie negatywne, a 655 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wix - Filtron Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 1035 ocen.
  • Wrocławska 145
    63-800 Gostyń