Opinie o filtron.eu/pl - MANN+HUMMEL FT Poland Sp. z o.o. w Gostyń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Wix - Filtron Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wix - Filtron Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wix - Filtron Sp. z o.o. w Gostyń

Lumpy

Po co wydają niekompletne zestawy odzieży roboczej? Tylko zamieszanie przez to i część ludzi chodzi ubrana a część czeka za resztą garderoby ! Ręce opadają

Ciuchy
@Lumpy

Po co tu piszesz skoro jest od tego dział BHP udaj się tam z tym pytaniem a później wróć tutaj z odpowiedzią jaka uzyskasz ! Bo twoje pytanie to taki sam absurd jak z wydawaniem niekompletnej odzieży

Lumpy

Dział BHP nie jest odpowiedzialny za wydawanie rzeczy !

Rrr

10 lipca jest w poniedziałek, sprawdź w umowie, którego dnia miesiąca masz wypłatę

Hi
@Rrr

W umowie jest napisane, do 10 każdego miesiąca , a nie 10 każdego miesiąca, a to jest różnica ...

Pracuś

A o jakim stanowisku mowa?

T

Co to za pojęcie niepracujący brygadzista wy powinniście być przykładem i robić najwięcej w całej ekipie a nie zajmować się obgadywaniem.Czy dyrekcja niewidzi jaki tu jest (usunięte przez administratora) ,w żadnym zakładzie w okolicy niema czegoś takiego.Jak jest brygadzista niepracujący to ma pod sobą 100 osób a nie jak unas 8.

D

Gdzie tak jest ?

U

Ja po 9 latach pracy patrząc na tych pajacy i tych wyżej podjąłem jedną decyzję i radzę innym odklepać 8 godzin i pod żadnym warunmiem nie być nadgorliwym nie starać się itd bo w tej firmie to nie ma sensu

Bo za dużo jest tych brygadzistów w tym zakładzie.Więcej do rządzenia i brania kasy za nic nie robienie aby wymyślanie nowych stanowisk pracy których tak nic z tego nie ma aby dodatkowe koszty dla firmy.....

Szefo
@U

Za pracę, nagrodą jest więcej pracy, a więcej pracy nagroda to jeszcze więcej pracy

y
@U

Jak w miesiącu dużo zrobisz, to w następnym więcej do zrobienia i a potem jeszcze więcej.

Bbb

Czy jak wejdzie funkcja " koordynator " czy nadal na tym samym dziale będzie mogła pracować, syn , córka, mąż, siostra, bratanica .... itd... . Bo , że teraz pracują( pod brygadzista - rodzina ) to drażni i widać jak kto jest traktowany.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Wix - Filtron Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Wszyscy to widzą ...

Witam. Z takim pytaniem. Może tak być że na tym samym dziale pracuje dziewczyna która jest w związku partnerskim z (lider) koordynatorem tego działu? Czy tylko rodzina nie może pracować razem? Widać dziewczyna przez taki układ ma duże względy, jest lepiej traktowana.... Pozostałe dziewczyny mają przes.....e Jeśli nie mogą pracować razem to gdzie można zgłosić taka sytuację ?

Ja nie
@Wszyscy to widzą ...

A o kim tu piszesz ? Może zacznij od tego pozatym związek partnerski to nie rodzina więc odp jest prosta

Ślepy
@Wszyscy to widzą ...

A gdzie mogę iść zglosic ze jesteś leser i mameja z dwoma lewymi co zajmuje się pierdołami a nie swoimi sprawami?

Gluchy
@Ślepy

Popieram . Zawsze trafi się taki dzban

X

Przypomnij się we wtorek od rana bekso bo w poniedziałek będę jeszcze pewnie wyrąbany po weekendzie

X

Słuchaj pajacu na froncie to możesz mi poskakać a jak masz coś konkretnego to podpisz się odważniaku a wtedy sobie porozmawiamy internetowy trolu

Oko
@Wszyscy to widzą ...

Jak jedna z k 13 chodzi się obściskiwać i całować na piec to nikt tego nie widzi .w czasie pracy oczywiście . Dajcie im materac niech się nie męczą

Ala
@Oko

O widzę zazdrośnik się znalazł co cię to obchodzi to jest ich sprawa

Ucho
@Oko

A kto niby taki chodzi na piec ?

Oczy
@Oko

Ona może wszystko bo ma przyzwolenie na to jest ulubienica brygadzisty

Ona
@Wszyscy to widzą ...

Ja mam tylko jedno spostrzeżenie żeby kierownik Eco przyjzal się dlaczego co week do pracy przychodzi ciągle ten sam brygadzista z tą samą osoba ( pierwsza pierdusnica ) na dziale i fałszywa jak pies są osoby które mają dni do odrobienia ale nie mają możliwości bo ciągle tylko idzie on i ona a nawet nikogo nie zapyta czy by chciał przyjąć odrobić sobie zaległy dzień a on jest co weekend i nic nie robi , może warto by było go sprawdzić rozliczyć za to co on robi bo to już są jaja w biały dzień poza tym nie rozumiem sytuacji gdzie pakowacza jest wydawana na inną maszynę na montaż a w jej miejsce wchodzi jego kolejna pupilka z laczarki gdzie nie ma kompletnie pojęcia o pakowaniu ale jej nie wyda bo mu d.upe liże mam nadzieję i głęboko wierzę że w końcu kierownik coś z tym zrobi bo to już przechodzi wszelkie granice

Brygadzista
@Wszyscy to widzą ...

Do działu kadr zgłoś, jak czujesz się nie równo traktowana.

Magda
@Ja nie

Nie rodzina, ale chodzą ze sobą i pracują razem i dlatego ma lepiej niz inne.

Madzia
@Magda

Chodzić to może każdy z każdym ja też chodzę z G na kawę i co mam lepiej ?

Oreo

Wystarczy przeczytać wszystko i zrozumiec to będziesz wiedzieć ale widzę że to u ciebie leży na całej linii więc dlatego nie myślisz i piszesz nie chce się domyślać bo to także leży u ciebie na całej Lili więc pozostaje ci szarpać dalej na produkcji bo myślenie cię boli

Katarzyna Rak
@Oczy

W przeciwieństwie do reszty podpisze się. Jak ktoś coś ma do mnie niech przyjdzie do mnie i powie mi prosto w twarz. Nie jestem niczyja ulubienica to po pierwsze a po drugie robię swoje i nikogo z pracy lub z tego co robi nie rozliczam. Widzę żal (usunięte przez administratora) ściska. Zapraszam to pogadamy

Snow
@Katarzyna Rak

Jak słyszę to ulubienica, ulubieniec to mnie w krzyżu łomie! Każdy niech się zajmie swoim nosem a nie wcibia go do innych! Też jestem rozliczany z tego co robię i myślę ,że wykonuje swoją pracę satysfakcjonująco a zazdrosnych ryjow nigdy nie zabraknie. nie przejmowac się zazdrosnicami i robić swoją robotę jak dotychczas czyli najlepiej! Pozdro

@Snow

Ja tam nikogo nie rozliczam ile razy na faje chodzi, ile na kawę ile czasu w telefonie spędza a ile na gadaniu. (usunięte przez administratora) W tej pracy to ludzie nawet garba Ci pozazdroszcza. Widocznie bardzo są we własnym życiu nieszczęśliwi że interesują się innymi, ale odwagi żeby w twarz powiedzieć to już nie maja.

Snow
@Katarzyna

Dokładnie. Niech każdy patrzy na swoje łapy a nie interesuje się innymi. Odwaga,żeby w twarz powiedzieć? Zapomnij ! Nie tutaj! Tu każdy pod każdym dołki kopie i w łyżce wody by cię utopił żeby tylko być na wierzchu.

Filtron taki zły
@Snow

Dlatego ten portal jest dla tych ludzi. Mogą się wyżalić.

Prawda
@Filtron taki zły

Pamiętajcie, jeśli ktoś jest spoko, w porządku wobec innych, to tu go nie opiszą. Nawet jeśli ma romans!!!!! Ludzie bronią przed takimi co by chcieli źle dla nich. Nawet jeśli co godzinę na papierosa czy na pogaduszki z kimś. Jesteś spoko i miły dla innych? Jesteś bezpieczny, bezpieczna. Od taka PRAWDA!!!!

Ocena
@Prawda

Dobrze powiedziane. Nawet jak się komuś wydaje że ktoś ich popiera w tym obgadywaniem kogoś za plecami, to tylko się wydaje. Kazdy ma swój rozum

@Prawda

A skąd wiesz jaka ja jestem? Czy ktoś z osób wypowiadających się na mój temat ze mną pracowało lub chociaż zamieniło zdanie? Śmiem wątpić. Poza tym nie jestem osobą , która komukolwiek będzie wchodzic w (usunięte przez administratora) to raz, dwa są osoby za którymi nie przepadam, ale jak trzeba to pomogę i nie robię (usunięte przez administratora) burzy

Tadek
@Prawda

Nie rób zwały. To co nie lubię kogoś denerwuje mnie to ja mam robić sztuczne uśmiechy tylko po to żeby mnie na GoWork nie opisał? Łeee heee

@Katarzyna

Nie warto na tym portalu reagować na żadne wpisy. Osoba ,która oczernia kogoś publicznie upadła już tak nisko ,że nie zasługuje na kogokolwiek uwagę. Pracuje z kimś codziennie ,nie umie gęby otworzyć ,a tu smaruje co mu slina na język przyniesie.Bo anonimowo. Dno kompletne. Do psychiatry wygadać się jak nie potrafi funkcjonować w społeczeństwie.

R

Sprawdzi ktos w końcu te kamery to co oni wyprawiają na logistyce to dramat.Jak mozna spać w pracy,to dziala zniechęcają do pracy innych pracowników.

P
@R

Tak sprawdziłem wlasnie i nic niezgodnego nie widziałem kamery są od tego gdy zdąży się jakoś wyapdek a nie żeby śledzić kogoś dzbanie ruski a jak ci się nie podoba to idź do mleczarni na wózek ale przestań w końcu beczeć bo gorzej jak jakiś baran

ola

Ukraińcy są pokrzywdzeni, przyjechali do nas bo nie chcieli walczyć i byli krzywdzeni , teraz nas krzywdzą,

Psycholog
@Ania

Zgłoś się do mnie Ania, słyszę że potrzebujesz pomocy.

Paka
@Katarzyna

Jesteś okropna każdy to widzi jak się milisz do brygadzisty te uśmieszki i do reszty osób które są blisko niego jeszcze trochę i nic nie będziesz może musiała robić

Demaskator
@Paka

A może tak robota się zająć zamiast patrzeć kto do kogo się uśmiecha? Niedługo przychodzę do was jako nowy brygadzista to za wszystkich was się wezmę. Wtedy będziecie mieć dużo tematów żeby się tu żalić .

@Paka

Może się przedstawisz? Patrz jaki strach i zazdrość w Tobie wzbudzam że nie umiesz mi powiedzieć tego w twarz. A i jeszcze jedno mam gdzieś wasze opinie i nie ruszę się stamtąd specjalnie dla was żebyście mogli podziwiać blask mojej zajebistosci. Bo Ty pewnie ani nie fajna ani mądra że nikt z Tobą gadać ????????????????????

Stary
@Demaskator

Patrz już się boje i cały się trzęsę że strachu hehe do nas nie przyjdziesz bo my już mamy brygadzistę więc sobie nie wlewaj za dużo

Rrr
@Stary

Czy ty chłopie nie umiesz cieszyć się urlopem masz wolne a siedzisz tu i piszesz jakieś pierdoły zresztą to się odnosi do wszystkich co tu siedzą cieszcie się urlopem bo niedługo znów zacznie się jebaczka w upale

Maria
@Katarzyna

Z tą twoją zajebistoscia to delikatnie mówiąc poplynelas za daleko ty koło zajebistosci nawet nie stałaś . No nie ruszysz się nigdzie bo nikt cię nigdzie już nie chce i w tym jest całe piękno

Igor
@Maria

Ale ty musisz mieć smutne życie prywatne, że nawet w urlopie piszesz tutaj na kogoś zajmij się swoim życiem a nie czyimś i ciesz się, że masz jeszcze kilka dni urlopu

Pan technolog
@Maria

Ależ wy musicie jej zazdrościć. Z tego co widzę to jak ona nie ma co robić to przynajmniej pójdzie i na pakowni pomoże i innym laczarkowym a wy tylko ploty. W dodatku z samej góry wiem że na rozmowie na brygadziste poszło jej najlepiej. Zazdrosnice

Pan jakościowiec
@Pan technolog

No chyba jednak nie

@Oko

Nie tylko oni meczą się bez materaca. Jedna tak się męczy od dłuższego czasu w czasie pracy, że zostawiła męża i dwójkę dzieci dla Ukraińca. Poszła w długą . Łajdactwo się szerzy coraz bardziej, a wszyscy udają, że tego nie widzą. Cicho ...sza.... żeby tylko B ..... nie usłyszała, że o niej gadają.

Yyy

Chociaż, by tak było to co cię to obchodzi ich sprawa ich życie tacy ludzie jak ty muszą mieć strasznie(usunięte przez administratora) życie , że zajmują się takimi sprawami

Глория

zadbaj o siebie i ludzi wokół ciebie. używaj gumowych środków antykoncepcyjnych.

Ekoona

Czyli Benia mówiła prawdę

Jarek
@R

to pracownicy z Ukrainy, nie mierz wszystkich jedną miarką,

G
@Yyy

zanim kogoś osądzisz. zadaj sobie pytania: jak często słyszysz, że jesteś kochany? jak często słyszysz słowa wdzięczności za jedzenie, sprzątanie lub pranie? jak często trzymają cię za rękę, gdy jesteś smutny lub zraniony? teraz jesteś szczęśliwy? chcesz tak żyć przez całe życie.? nie dlatego, że masz zobowiązania. ponieważ czujesz się bardzo dobrze.

Gansta

N
@G

Wszystko w porządku z tobą ?

C30
@Wszyscy to widzą ...

Na tym dziale też pracują rodzinami na jednym kole ale mają inne nazwisko to już mogą a że siostry albo konkubinat to już nikt tego nie widzi

Kolo
@Wszyscy to widzą ...

Nie ma takiego prawa w kodeksie pracy czy tam innych Aktach, żeby rodzina nie mogła pracować razem tym bardziej, chłopak i dziewczyna czyli zdrowa polska Rodzina.

@G

Szkoda, że ty, nim porzuciłaś rodzinę nie zadałaś sobie zasadniczych pytań : Dlaczego najbardziej na świecie kochasz siebie? Dlaczego uważasz się za najważniejszą osobę w rodzinie? Dlaczego skupiasz się tylko na swoich potrzebach? Dlaczego zawsze narzucasz innym swoje zdanie? Dlaczego nie potrafisz podtrzymywać kontaktów rodzinnych Jesteś teraz szczęśliwa, gdy porzuciłaś dzieci i męża? (gdy go nieprawdziwie oczerniasz przed innymi, chcąc siebie w ten sposób wybielić? ) Dlaczego oczekujesz ciągłej adoracji, nie dając powodów do niej ? BO JESTEŚ EGOISTKĄ !!! - SKUPIONĄ TYLKO NA SOBIE. MYŚLISZ, ŻE WSZYSCY MUSZA KRECIĆ SIĘ WOKÓŁ CIEBIE, JAK PLANETY WOKÓŁ SŁOŃCA ??? ŻE JESTEŚ CENTRUM WSZECHŚWIATA ??? JESTEŚ TERAZ SZCZĘŚLIWA, GDY PORZUCIŁAŚ DZIECI I MĘŻA? Może kiedyś otworzą ci się oczy, ale już będzie za późno… Może …, bo to już nie pierwszy przecież twój wyskok . NIE ZAPOMINAJ JEDNAK : KARMA WRACA !!!

Tyson

Do personalnego.

Bok
@Wszyscy to widzą ...

Udaj się do działu kadr z tym pytaniem.

Miki
@Wszyscy to widzą ...

Wujki,ciotki rodzina znajomi, przyjęci do pracy z polecenia, zero pojęcia o pracy.Tylko udają że robią

Nicola

Na jakie działy teraz przyjmują na montaż lub pakowania

Werka

Praca u Chińczyków wcale nie jest zła. Całkiem spoko. Na B20 jest o wiele gorzej. Niby czemu prawie wszystkie osoby które z B2 były na innych działach w tym sporo na C2 to każdy chciał zostać. Nikt nie chciał wracać do siebie. O czymś to świadczy. A co do Chińczyków to może kiedyś tak było że Chińczyki zapierniczali a pozostałe działy leciały w kulki ale to się już skończyło. Teraz wszedzie na każdym dziale trzeba (usunięte przez administratora)

Stara część

Założy ktoś w końcu ta zdemontowana klime na stołówce z starej strony? Upał i nawet w czasie przerwy nie można się ostudzić i wszystko w (usunięte przez administratora) maja

Pracownik wieloletni
@Stara część

Wystarczy zamówić zimne jedzenie klime sobie w domu zamontuj jakmci nie szkoda siana

Wera

A ja tak z innej beczki. Wiadomo coś o kasie na wakacje? Poprzednie lata już dawno składaliśmy wnioski a tu połowa czerwca i ani widu ani słychu

Wakacje
@Wera

Tak przedział 950, 900, 850, 800

Ryk

Pierdy nie pierdy o socjal niech sobie wierzą bo to musi być ale 80% komtarzy to jest kabaret a ta jak napisałeś góra NAIWNA zgadzam się, czyta to i wyciąga wnioski hhhha do przedszkola

Ala

Pogadaj z kierownikiem B10, bo tam jak ktoś nie chce przyjść na 6 nockę, albo ranek to nie może wziąść normalnego urlopu tylko ma wypisać urlop na żądanie, (usunięte przez administratora)

Q
@Ala

Przyjdź na magazyn wyrobów,tu są dopiero jajca.My na grafiku a Ukraińcy za pieniążki stawki wysze odnas ale pracować to już nie tylko praca leka bez stresu.Czy to jest jeszcze Polska bo nie wiem o co tu chodzi,a jak nie wiadomo o co to o kasę,tyko kto z tego ma tą kasę?

x

Logistyka na powietrzu. Jakie zdanie o pracownikach? Która zmiana? Które linie zadowolone? Czekam na opinie.

x
@x

Czy wszystko na czas? Czy wszystko dobrze przygotowane? Jaki kontakt z X osobą.

Er

Firma nie prowadzi sprzedaży detalicznej palet i innych rzeczy.

Słoń

Są dlaczego Eco chodzi po odzież skoro wszystkiego nie dostajemy. Byłem w czwartek i dostałem trzy koszulki bo więcej nie było. (usunięte przez administratora)

Operator

Tak, przyjmują. Z polecenia możesz zgarnąć 2000 tys zł i ja też. Zapraszam. Odpisz daj namiary

Operator

Da się ale z polecenia większe szanse masz,ze sie dostaniesz i zarobisz po pół roku pracy 2tysiaki . Ale ok, nie chcesz to spoko. Pozdrawiam

Ooooo

O właśnie. Nie tylko on bo brygadzistki z tej samej zmiany też tak robią. C30 oczywiście. Godz 18sta i pstryk, już jej nie ma

Operator Gusbi

Logistyki ogarnijcie więcej krzeseł w nowym biurze na myjce bo się wszyscy nie mieszczą

G9

Co jest z wami logistycy nie dajecie rady wydać mieszków na czas. Jak mamy mieć normę z takimi cieniasami jak wy wykręcić. Czemu nie ma całej obsady dzis na nocce

Danuta
@G9

wydanie mieszków na czas? czy to była sugestia co do jakichś komplikacji odnośnie kasy? i faktycznie nie było tej wspomnianej obsady? co w takiej sytuacji, jak reszta zespołu ma sobie z praca poradzić? była co do tego jakaś reakcja z góry?

Oszukuj się dalej

Podjedź zapytaj dostaniesz odpowiedź czy brak odwagi podejść ? I spójrz najpierw na siebie później pisz farmazony bo nikt nie pracuje do końca zmiany ! Ah ta zazdrość jest zabawna

B

Czy łączarkowa z k13 zacznie pracować na nockach czy cały tydzień będzie tak udawać że pracuje??

Pomocni

Już zaspokajam Twoja ciekawość. Będzie udawać. Dziękuję, że mogłem pomóc

Abdul
@B

Czyli nic się na tej zmianie nie zmieniło ????

C
@B

A może podejdziesz i zadasz to pytanie osobiście? Swoją drogą chyba też tak do końca nie jesteś zajęta pracą skoro masz czas przesiadywać tutaj.

D

Przyjdź powiedz jej to w oczy. Strach ci nie pozwoli. Za to ma lepsze i ciekawsze życie niż ty żałosny anonimku

Mon
@B

Ja też jej nie trawię. Aby łazi i gada albo żre. Zwiększyć jej normę to nie będzie miała czasu na pierdoły.

Opis

O firmie mam dobre zdanie jako solidny pracodawca. Poziom trzyma. Mam jednak żal do ludzi z którymi pracuje. Najgorsza zmiana , ludzie tu jeden drugiego w łyżce wody najchętniej by utopił. Mowa jest tu o zmianie która obecnie jest na popo , eco . Operatorzy jak i pakowaczki to jakiś smutny żart. Na innych zmianach żartuja , śmieją się wspólnie pakowaczki z operatorami. A tu same głupio mądre osoby. Nie musze pisać jaka to strona. Każdy wie co to przeczyta.

Pracownik m+h

A ja jestem zadowolony z tej firmy. Polecam każdemu. Lecz denerwuje mnie negatywne podejście ludzi do wykonywanej pracy. Olewka taka. Więc pomyśl człowieku jeden z drugim, masz wypłatę za to, że robisz filtry. Filtry maja być dobrej jakości i już.Co by było jakbyś dostał pieniądze za swoją pracę za które nie mógłbyś kupić dobrej jakości chleb np. ? Wcisneli by ci chleb gorszej jakości, tak jak ty robisz filtry

Mann
@Pracownik m+h

Słusznie. A ja dodam od siebie, że ludzie mają zbyt dużo wolnego czasu, wtedy tworzą się plotki na innych, oskarżenia bez uzasadnione. Żeby tylko coś się działo. Podnieś normy na maszynach, zaraz ludzie odnajdą szacunek dla drugiego pracownika. Mowa tu jest o normach na t,z, budkach. Po 100 filtrów więcej i sprawa załatwiona. Wtedy zaczną się żałować jeden drugiego. Że wszyscy mają zle .

Filtronek
@Opis

Nie nagrasz tego bo to manipulacje, tu nagadać na ciebie , najgorszą robotę dać Itd

K12

Dyrektorek z jednej strony coś wymaga a z drugiej chroni ściemniaczy

Ooo
@K12

A jakieś konkrety ? Czy tylko bzdury wyssane z palca

Bo praca jest naprawdę fajna ale wszystko psują ludzie atmosferę odbierają chęci do pracy najpierw ktoś z tobą rozmawia a za chwilę za plecami gada już z kimś innym o tobie że też później ludzie umieją spojrzeć w lustro

Zostaw merytoryczną opinię o Wix - Filtron Sp. z o.o. - Gostyń

• Jak się pracuje w Wix - Filtron Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wix - Filtron Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1043.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wix - Filtron Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 960, z czego 130 to opinie pozytywne, 175 to opinie negatywne, a 655 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wix - Filtron Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 1035 ocen.
  • Wrocławska 145
    63-800 Gostyń