Opinie o filtron.eu/pl - MANN+HUMMEL FT Poland Sp. z o.o. w Gostyń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Wix - Filtron Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wix - Filtron Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wix - Filtron Sp. z o.o. w Gostyń

Gekon

Czy to prawda że firma ma zwalniać pracowników?

Opserwator

Czemu na D10 brakuję pracowników

??

kiedy kierownik mwg zainteresuje się tym co dzieje się u niego na magazynie??

Bombel
@??

Bo kierownik na mwg się dopiero uczy. Ten człowiek nie ma zielonego pojęcia i nie powinien być kierownikiem i mieć takie stanowisko. To samo jest z brygadzistą na odbiorze.

@??

Co wy (usunięte przez administratora) dajecie za rzeczy ,to jest dramat przymierzasz podczas mierzenia na zakladzie wpisujesz rozmiar m jak przychodzą rzeczy to nie pasuja.Koszulka która przymierzałem na zakladzie była z innego materiału a dostałem z innego.Jak was niestac na porządne rzeczy to nierozdawajcie tego badziewia bo (usunięte przez administratora),niech każdy sobie kupi rzeczy bo przecież w tych szmatach spędzam połowę życia.

Molek
@Q

Akurat z ciuchami to się zgodzę. Niestety jakość jest dużo gorsza niż wcześniejszej odzieży. Poza tym sporo ludzi narzeka właśnie na rozmiarówkę i opoźnienia, a podobno zapłaciliśmy więcej nowemu dostawcy bo chcieliśmy mieć lepszą obsługę i jakość. No to się udało.

@Bombel

Ten z KMP to dopiero aparat,niezna się na niczym manipuluje ludźmi kłamie w żywe oczy.Nie zasługuje żeby być pracownikiem a co dopiero brygadzistą w tej firmie.

Filterek

Jak to jest że ta pseudo fira zerwała umowy i wyrzuciła na bruk trzysta osób, zrobiła to łapami agencji ? Zerwano umowy tylko i wyłącznie z polakami, żadnemu ukraincowi włos z głowy nie spadł

@Filterek

Masz rację a tłumaczenie zarządu że oni muszą pracować po 12 godz bo inaczej im się nie opłaca, a nam się (usunięte przez administratora) opłaca ja od 20lat muszę pracować na drugi etat żeby wyżywić rodzinę a te sciemole śpią w trakach a zapytany kierownik dlaczego tak jest odpowiada że taką mają specyfikę pracy ludzie obudźcie się co oni znaki robią.

@Filterek

Co ty mówisz przecież tyle osób nie zwolnią ,bo kto będzie pracował na tych w biurze , A w ogóle wiadomo dlaczego mają być te zwolnienia ?

Rad

Ma racje. Masz prace to dbaj o nią. Zawsze możesz zmienić . Nikt nie zapewni Ci na chwilę obecną lepszej niż m+h .

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Wix - Filtron Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Leszno

Yyy

Czy wy żyjecie od wypłaty do wypłaty ludzie, zbawią cię te trzy dni

@Yyy

A na których stanowiskach u was zarabia się teraz najgorzej w porównaniu do innych? może z tym życiem od wypłaty do wypłaty to jednak nieco uzasadnione stwierdzenie? Macie przy tym jakieś ewentualne opcje na pożyczki pracownicze?

Jak to jest w tej firmie, że dla Ukraińców praca jest, a Polakom nie przedłużają umów, bo są przez agencje tak samo jak oni

@Anubis
@4444

co za marudzenie, że nie stanie się tak od razu Ukraińcy. możesz Jak oni iść 12 godzin pracy w magazynie lub logistyce lub idź umyć formy na dla karuzeli. a jeśli nie wiedział, pokonują słabo ocenianych pracowników.

Proszę o konstruktywną odpoied

Bardzo proszę jeśli ktoś ma wiedzę w tym temacie.. co grozi brygadziscie za zabranie prywatnego telefonu pod nieobecność właściciela?? Nie poinformowanie go o tym, dopiero po którejś godzinie. Od razu uprzedze, gdzie takie rzeczy się dzieją.... B30!

i co

A co ma piernik do wiatraka? Brygadzistka zabrała telefon pracownicy ze stołu pod jej nieobecność. nie powiedziała nikomu o tym. wychodziła z działu i kto wie co z nim robiła! ja bym na policje zgłosił bo to nie jest normalne! kierowniczka ugłaska swoją pupilkę i rozejdzie się po kościach a biedna dziewczyna pewnie wyleci z działu bo tak to chyba u nich robią. cokolwiek by się nie działo to kradzież jest kradzieżą

@pracownik
@i co

Kradzież można zgłosić brygadzistka. Jest monitoring .Wszystko jest do sprawdzenia .

Operator

Bo trzeba zrobić jak na zachodzie jest Europy. Co pół roku brygadziści zmieniają dział na inny . Jest porządek i szacunek dla drugich ludzi .

Q

Swojego zniszczyć a Ukraińca głaskać.Sprawdzie ile godzin oni spędzają w telefonach magazyn logistyka to jest chore na co kierownictwo pozwala.

Prawda
@Q

Ale tu nie chodzi o telefon bo sama brygadzistka na nim siedzi prywatnie...! Zresztą każdy jak ma chwilę zajrzy... To chodzi o coś innego. Przez tą osobę zwolniło się parę osób lub zostało przeniesionych! Nadal nie pojmuje jak można przywlaszyc sobie czyjąś własność! Ona słowa nie powiedziała pracownicy tylko zajumala telefon pod nieobecność! Gorzej niż (usunięte przez administratora), ciekawe kto następny na liście pani Kas....

@Prawda

Brygadzistów powini regularnie wymieniać między działami żeby zapobiec takiemu (usunięte przez administratora) jakie teraz panuję.No i oczywiście co drugiego brygadzistę zdegradować .A zarząd zadaje durne pytania co zrobić żeby zmniejszyć koszty a 130 pajaców łazi i zajmuje się obgadywaniem i sklucaniem ludzi.

Sprawiedliwość
@i co

Z tym tematem proponuje iść do kadrowego. Przecież to przywłaszczenie mienia pracownika a zarzad kiedyś napisał że kradzież będzie się kończyć rozwiązaniem umowy.

Sprawiedliwi
@Sprawiedliwość

W tym zakładzie sprawiedliwości nigdy nie było, ja twierdzę jaka dyrekcja taka kadra

Gusbi
@Sprawiedliwość

I co hahaha sprawa załatwiona. Dziewczę na panelach a brygadzista na dziale, taki kierownik to skarb... Proponuję jutro iść na rozmowę i wziąć telefon kierowniczce na kilka godzin , ale tak nie mówiąc nic! Ciekawe czy też Was wynagrodzi

Niemiec
@Gusbi

Proszę iść dalej z tym. Ktoś w końcu zrobi porządek z tym kolesiostwem

Hehe

Ty tak poważnie? Kierowniczka poszła po bandzie. Wychodzi na to że pani z bilbordów może wszytko. Może zabrać ci rzeczy prywatne kiedy chce i jak chce a ty dla kierowniczki jesteś nikim! Nawet prawa nie masz swojej rzeczy prywatnej używać. Ale uwaga! Ty nie możesz ale jak ci pani z bilbordu zabierze to może haha

Myśl

O czym ty piszesz?? Używać to jedno, ale tu mowa o przywłaszczenieniu! Pani z bilborda zabrała telefon pracownicy bez słowa. Nie powiedziała że na nim siedział czy coś. Zabrała pod nieobecność! Przy (usunięte przez administratora) IE nosiła a kto wie co robiła. Kierownik (usunięte przez administratora)! Wyciągała konsekwencje z niewinnej pracownicy a ta nic!

xxxx
@Sprawiedliwość

zgodnie z rozporządzeniem zarządu tego telefonu nie powinno być na stanowisku pracy, nie powinien być używany bez zgody przełożonego.... o czym mowa ???

Piątki wolne a 4 brygady idą normalnie do pracy co tu za myślenie w tej firmie brak słów

D10

Tu nie chodzi o brygady , a trzy zmiany. Tylko raczej kwestia działu, na którym jest więcej pracy , więcej zamówień. Myślenie naprawdę nie boli

Qwe

Przenieść się na panele będziesz pracował normalnie nie będziesz miał piątków wolnych. Ale jesteś leser i na panele nie pójdziesz ale wolisz tu narzekać i pisać te swoje wypocone żale Myśl naprawdę myśl to nie boli

Brawo Pani kierownik za podjęcie kolejnej super decyzji. Nie ma to jak zdegradować jedną z lepszych dziewczyn w naklejkowni i uczyć kolejną. Brawo!

Guru

Ja się pytam co robią związki zawodowe w sytuacji że mamy co piątek wolny a po nowym roku będziemy robić po 6 dni przez 3 miechy. Biorą się za pierdoły a dla dobra pracownika nic. Ja się wypisuje z tego.

Zmiany

Najlepsza zmiana jest teraz na popo. Najgorsza zmiana ta co była na rano. Same kapusie operatorzy z budek . Jeden gorszy od drugiego . Nocna zmiana też nic lepsza. Robota fajna a eco tylko ludzie jak.....

Kto

Kto mi powie jak znajdę jakiegoś czerwonego na A10 albo gdzie można ich szukać?

Ty
@Kto

Bo czerwoni w tym zakładzie bardzo dobrze się kitrają i 8 godzin zleci a udawają bardzo napracowanych

Jola
@Ty

Proponuję przyjść na dział B10, a konkretnie na linie Ar3 i Am to zobaczysz jak powinni pracować brygadziści i zaznaczam, że nie pisze tego komentarza brygadzista, a zwykła pracownica. To jest przykład brygadzistów jak powinni pracować w tej firmie

On
@Ty

Ale masz kompleks czerwonych ale jak jest możliwość rozwoju to nikt nie chce bo ja nie będę tyle latał wolę 8h i do domu itp ale narzekać to każdy potrafi

@Jola

A napiszesz cos więcej? Z jakich przyczyn tak stwierdzasz? Co takiego robią? I czy w ogóle można tak wybiórczo pójść na jakiś dział u was? Jakie warunki są do spełnienia?

Figa

Niedługo ten co umie tylko włączyć i wyłączyć maszynę dostanie więcej pengi niż ten który w pełni umie ja obsługiwać. Tepe dzidy się cieszą a my się cofamy. Taka prawda. Nie ma sprawiedliwości. Może czas docenić pracowników za umiejętności a nie za znajomości?

Heje

Najlepsze jest że wszystkie dziewczyny poleciały z naklejkowni i kurde droga kierownik! Gdzie mamy trzymać te wszystkie palety????? Ciekawe gdzie sięga ta słynna ręką! Bo pogrążasz inne działy chroniąc (usunięte przez administratora). Oby dotarło to wyżej

Pracownik roku
@Heje

Dokładnie, wszystko stoi wszędzie i czeka do następnej zmiany

B30

Czy ktoś na tym dziale myśli w ogóle? Dziewczyna ukarana a czerwona z uśmiechem się obchodzi wszędzie. Widocznie trzeba to załatwić inaczej skoro kierownik nie widzi i kryje (usunięte przez administratora). Przywłaszczenie jest karalne! Może g24 trzeba zaangażować by rozeszło się po całym powiecie i prawda wyszła na jaw a nie to jak kierowniczka próbuje pod dywan zamieść przywłaszczenie mienia. Jak zwalniała prawdziwego brygadzistę to takich skrupułów nie miała! My niezapomniamy tego!

Prezes
@B30

Z udostępnieniem filmu instruktażowego jak pracownik nie powinien się zachowywać w godzinach pracy nie będzie problemu .

Pani

Taka jest bystra anonimowo to może zrobimy jawne głosowanie w czasie produkcji kto jest za nią a kto za tobą hmm ? Chcesz się sprawdzić ? Zajmij się swoim życiem a jeśli naprawdę masz w sobie tyle odwagi przedstaw się tu ładnie reszta działów z chęcią się dowie kim jesteś

Dlaczego
@Pani

Pisz, pisz komentarze broniące cię ale jak media się zainteresują albo dyrektor to nie będzie ci do śmiechu. A z tego co wiem to sama często na telefonie siedzisz.

Jeja

"poprosić o oddanie telefonu" prywatnego....gdzie ja pracuje.... Kierownictwo gratulacje ukarania pracownika! Tego jeszcze nigdzie nie grali. To że kierownictwo przeszło samych siebie to jak nic nie powiedzieć.

Nika
@B30

O Tensie w Porcie i całej tej maskaradzie kierowniczka też nie wiedziała. Jeżeli o niczym nie wie co się dzieje na dziale to źle o niej świadczy. Metody dyscyplinowania jak zabieranie cudzej własności i czerpanie przyjemności z patrzenia jak kobieta się denerwuje i szuka są tak prymitywne że szkoda gadać.

Mam pytanie czy w naszej firmie są bezpłatne urlopy bo z tego co słyszę luzie biorą zwłaszcza na święta bo im brakuje i na niektórych działach tak jest

Wer
@Kasia

Tak ale tylko na wakacje lub na święta.

Ciekawski

Co tam się wyrabia na panelach ?

A10
@Ciekawski

Brak brygadzistów zgłaszajcie się zwłaszcza na jednej brygadzie jak wyjdą to 8 godzin ich niema czy ktoś coś powie czy tak wygląda praca brygadzisty że trzeba ciągle szukać albo samemu sobie radzić.To powiedzcie czy są w ogóle oni potrzebni?

Łopanie

Jak brakuje osób to tak długo szukają aż znajdą, byleby nie wejść za kogoś i pracować.

I
@Łopanie

Tak jest na każdym dziale, ale dyrektor to toleruje bo tak ma być

Dzem
@I

Ale pracujący bryg. jak nie znajdzie to go nie zastąpi bo już ma swoją robotę. Nie jest tak samo...

Wrrka

Chyba u was. Na starej stronie wszyscy brygadziści pracują równo z pracownikami

A10
@Wrrka

No uwierz że u nas tak jest ;) odwala się na gusbi , potrzebujemy pomocy a brygadzisty nie ma ... a kierownik nic z tym nie robi bo stoi za nimi murem

Gusbigusbi
@A10

Nie każdy brygadzista siedzi na dworze przez 8h, nie mierz wszystkich jedną miarą, nasz brygadzista jest z nami i kiedy potrzeba pomocy jest.

Xd
@Gusbigusbi

Oj wszyscy brygadzisci na panelach to lenie ;) i nie każdy jest ze swoją brygadą 8h ...jak już to chwile posciemnia i idzie na ploty a szkoda bo powinniśmy być jedną wielką zgraną ekipa

1A

Była bo nie dała się dymać i już jej nie ma

Kropka

Czy to prawda że na Eco pracują na 3 zmiany

Eco

Kto idzie na panele ?

Kaczmarek

Ktoś tu opisał że u Kaczmarka brygady i że trzeba robić na 2-3 maszynach . Ok , tylko że u Kaczmarka w rurach moj brat po 7 miesiącach pracy ma 4800 na ręke. Jego kolega obok po 2 latach pracy ma 5700 na ręke. Kto ma po tak krótkim czasie w m+h ma aż tyle ?

@Kaczmarek

To niech Ci brat załatwi robotę są wolne etaty zwłaszcza na 4 hali. JEŚLI juz się zwalniają już wózkowi z 20 letnim stażem i idą do strefy to coś jest nie tak a z tym 5700 to nieźle odjechałeś nie podpuszczaj tych ludzi chyba że ci za to płacą i nie przyrównuj pracy tam a tu

Zostaw merytoryczną opinię o Wix - Filtron Sp. z o.o. - Gostyń

• Jak się pracuje w Wix - Filtron Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wix - Filtron Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1043.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wix - Filtron Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 960, z czego 130 to opinie pozytywne, 175 to opinie negatywne, a 655 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wix - Filtron Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 1035 ocen.
  • Wrocławska 145
    63-800 Gostyń