TED-GUM

Ruda Śląska

Opinie o TED-GUM

fix

Ta firma to dno totalne.

kubus

Wiele lat temu pracowałem w TEDGU-mie i przeniosłem się do innej firmy (niestety jak się później okazało dużo gorszej) rozwazalem powrot lecz przysłowie mówi ze do tej samej wody się nie wchodzi. Z mojej historii moge tylko potwierdzic ze w TEDGUM-ie dobrze mi się pracowalo i kulturalnie się rozstałem.

titi

To jest polska wszystko można zalatwic zresztą każdy może zobaczyć warunki na kokota fawele jak w brazylii

tex

Firma powinna być zamknięta ze względu na warunki pracy.

Exzab

Bardzo słabe warunki pracy. W biurze 25 osob na 40 mkw. (Grzędy jak w kurniku). Magazyn - trzeba skakać po regalach jak małpy w zoo. Co innego obiecują na początku co innego jest w rzeczywistości. Kierownictwo w tej firmie to jakieś nieporozumienie, zero wiedzy zero doświadczenia.

tex

warunki pracy jak w kolchozie

Bardzo sympatyczna firma, przyjemny klimat pracy, stosunkowo wysokie zarobki do umiejętności :) Nie skąpią grosza, same pozytywy ! ( no jedynym minusem może być niewielkie docenianie nowych pomysłów, ale to chyba w każdej firmie )

Zostaw opinię o TED-GUM - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TED-GUM