Opinie o Connectors Poland Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Connectors Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Connectors Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Connectors Poland Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Nie polecam z całego serca. Brak kompetencji na każdym kroku ze strony zarządzających o ile można ich tak nazwać . Sajgon totalny nigdy nikt nic nie wie zawsze wszyscy winni . Wiecznie potrącane z premii śmiesznej . Wiecznie niby reklamacje które opłacają pracownicy nawet jeśli zarząd ponosi winę oni rączki umywają . Dla nich ważniejsze jest przyjąć panią z Ukrainy niż półkę Polaka .która pracuje po 10 godzin nie jak Polak po 8 dla którego zaraz nie ma pracy i siedzi tydzień na wolnym potracanym z dni urlopowych albo bez kasy jak się nie chce z urlopu skorzystać. Totalna masakra porażka (usunięte przez administratora) !????????????????????

@Zbigniew

Siedzą i obserwuja pracowników przez kamery.a potem cyk i na dywanik i upomnienie do akt i zabrana premia na 3 miechy.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Connectors Poland Sp. z o.o.?

@Urbanek

Mistrz produkcji to jakiś koszmar....jeśli się na ciebie uwezmie to będzie cię dołować aż sam się zwolnisz...pracodawca na to pozwala

Urbanek

Pewnie ,że mają.Fajna firma,miła atmosfera,super mistrz produkcji Ewa.

Xxx Nowy wpis
@Urbanek

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Connectors Poland Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 21 marca na Pracuj.pl.

A jak wyglądają te premie w Connectorsie? Za co można je dostać i ile wynoszą? I za co firma może z nich potrącać? Są jasno określone zasady ich przyznawania i zmniejszania?

Remik
@Marta

Premie można dostać za wyrobienie normy, jak wyrobisz normę ale gadasz podczas pracy to możesz nie dostać. Ogólnie w zależności od humoru kierownictwa.

Zbigniew
@Remik

Naprawdę? Za gadanie przy pracy zabierają premie? Myślałem, że bardziej liczą się wyniki. To kierownik chodzi i słucha, czy ktoś się nie odzywa?

KK

Musisz się znać na rzeczy, może złożysz podanie na "zarządzającą", pokazałabyś wszystkim, jak prowadzić firmę. Pewnie premie byłyby ze trzy razy wyższe. Poprzemy Cię!

@KK

A skąd brałby pieniądze na te wszystkie premie? ;p Bo zdają się nieco wysokie z tego co proponujesz

Xxx Nowy wpis
@Zbigniew

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Connectors Poland Sp. z o.o. dla pracy jako Pracownik Produkcji są dla was satysfakcjonujące?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Connectors Poland Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Przygotowania Produkcji – Magazynier? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Wikkuss

Witam, jaki jest system zmianowy w tej firmie. Czy jest możliwość pracy na jedną zmianę? Jak tak to w jakich godzinach? Czy kobiety również mogą tam pracować?

Nieznanea

Nie polecam tej firmy, porażka.

@Nieznanea

z perspektywy jakiego okresu jest ta opinia? wiadomo jaką sytuację mają obecnie? pytam ,bo ciekawa jestem planów na kolejny rok i tego co wleciało na święta. ktoś wie?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Connectors Poland Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Tak

Gosia

Został zwolniony dyscyplinarnie za przekręty w firmie

Wiktoria
@Gosia

Jakie ? Wiesz może?

Lekka praca, zero szkodliwych substancji, coraz lepszy socjal (ubezpieczenie grupowe, pakiety medyczne, dofinansowanie do napojów i jedzenia). Normy są jak wszędzie, normalne. Kto ich nie wyrabia lub myśli, ze za buble będą mu płacić, jest w błędzie. Ja jestem zadowolonona

Aleksandra

Napisałaś, że praca w Connectors Poland jest lekka. A co konkretnie trzeba tam robić? Powiesz, na czym polega?

@Aleksandra

Zgrzewanie drobnych elementów, obsługa natłaczarek i kilku nowych maszyn do produkcji wyrobów. Mogę śmiało polecić prace w tej firmie

Zero szkodliwych substancji????????????? A śmierdząca kalafonia przepraszam nie jest szkodliwa?????????????

@Anonim

Odsyłam do badań środowiskowych przeprowadzonych w firmie zgodnie z przepisami BHP. Kalafonia nie jest substancją szkodliwą.

Pracownica

Ludzie pracujący w tej firmie nie znają własnej wartości skoro tak piszą. Jak można sobie wmawiać, że trzeba zostać nadgodziny za darmo bo popełniło się błąd, nie zawsze z twojej winy. Ogranijcie się. Pozdrawiam.

Ja też polecam zarobisz 200 zł więcej niż minimalna, zero premii, socjal to darmowa karta na parę zł do automatu i dołożenie do ubezbieczenia. Zapomnijcie o premiach świątecznych czy kątach mulisport, jedyne na co możecie liczyć to stres nerwy i barak docenienia . Dodam tylko na marginesie, że szanowani są tylko ci, których lubi pożal się Boże ''kierowniczka". To co się tam dzieje powinno zostać gdzie zgłoszone, polecam PIP dla tych którzy tam dalej pracują.

@Anonim

Nie, nie jest szkodliwa. Poza tym są odciągi

Proszę o więcej informacji o pracy w Connectora? Czy warto podjąć tam pracę ? Czy w weekendy też się pracuje ? Czy jest ciężko ? ...

Nie polecam tej firmy, zła atmosfera, mało płacą a do tego trzeba zostawać ZA DARMO po pracy i poprawiać tzw. Buble.

xzAgaciaxx
@Anonim

Tak to prawda. Dodatkowo normy które są narzucane są niemożliwe do wykonania no. 1000 szt na godzinę za to też obcinana jest premia której i tak zazwyczaj nie ma, bo zawsze jest jakiś powód jej zabrania. Panie z Ukrainy są sto razy lepiej traktowane niż my.

Dama
@Anonim

Jak się narobił bubli to się nie dziw. Czy jak byś miała swoją firmę to za produkowanie bubli byś płaciła?

X
@Dama

Skoro stawia się na ilość nie na jakość to jak ma nie być bubli? Albo jedno albo drugie.

@Dama

Haha co za niepoczytalna osoba nie znająca podstaw jakie pracodawca powinien wypełniać to pisze.

Ciekawski

Mam pytanie? Firma Connector to jeszcze działa, bo tam cicho jak się przejeżdza?

@Ciekawski

chodzą plotki na mieście że tam jest zakaz rozmawiania ze sobą ,pewnie dlatego tam cicho

Asia
@Anonim

To nie plotki haha, tam się słowem nie możesz odezwać bo już leci z drugiego końca hali i się drze ze masz pracować a nie gadać, a weź do kibla idź więcej niż dwa razy na dzien to tez krzywy wzrok. Dziwie się ze tam ludzie nie wytrzymują a się zachowują tak a nie inaczej

@Ciekawski

Firma została przeniesiona na nową lokalizację.

Agnieszka

Pracuje w Conectors Poland od kilku lat. Jestem zadowolona. Normy narzucone przez kierownictwo są do wykonania przy odrobinie chęci. Każdy leń czepi się i wypomni, że "każą mu pracować". Firma ceni precyzję i dokładność.

HDIFNEI

Z calego serca, NIE POLECAM! Atmosfera okropna, male zarobki, brak premi, chociaz sie starasz jak tylko mozesz, nikt tego nie docenia. Dziewczyny ze lzami w oczach w dniu wypłaty przychodzą do pracy, bo nie dostaly premii za nie wypełnienie jednej luki w raporcie. Każą robić nadgodziny, za ktore i tak nie dostają tyle pieniędzy ile powinny. Ludzie przychodzą i od razu odchodzą, bo ciężko pracować jest w takich warunkach kiedy czlowiek nie docenia drugiego czlowieka. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM, jest wiele pracy na strefie, a tam przynajmniej docenia twoja prace i starania.

Aaaaa

W skrócie - nie polecam. Socjal w tej firmie nie istnieje, zapomnijcie o multisporcie, paczkach czy kopertach na święta, zero jakichkolwiek firmowych imprez. Premie dostaje się w zależności od humorów „góry” :) jesteś jeden dzien na l4? Tracisz cała premie, harujesz jak wół a przy wypłacie powiedzą ci ze nie masz premii bo nie wypełniłeś raz jakiejś rubryki w raporcie albo na twoim stanowisku noe było posprzątane. Co chwile obowiązkowe nadgodziny, notoryczne wypadki w pracy bo ktoś na maszynie przywalił w palca. Wymagania coraz to większe a wypłata stoi w miejscu, nieważne czy pracujesz 2,5 czy 10 lat zarabiasz tyle samo co osoba, która jest nowa. Rotacja i większość (usunięte przez administratora) w tej firmie mówi sama za siebie :)

Pracuje w firmie długo,praca nie jest ciężka. Prace są bardzo proste, jeśli jednak przyjdzie jakaś damusia z tipsami i wybiera sobie pracę bo jej paznokcie są ważniejsze to wiadomo że nie będzie pracować. Ponad to, przychodzą tacy co myślą że na produkcji się leży, albo nie przykładają się do wykonanej pracy, a jak zwróci się uwagę to już obrażeni i na drugi dzień nie przychodzą. Kto chce pracować to pracuje. A tmosfera jest jak w rodzinie raz dobrze raz źle. Żadna firma nie pozwoli sobie by przyjmować leserów i im płacić.

Sumo

Omijać szerokim łukiem. (usunięte przez administratora) Panuje w niej straszna atmosfera. Rotacja pracowników mówi sama za siebie.

m

Z całego serca nie polecam, wypłata mała, atmosfera okropna. Maszyny stare, strzelają w ludzi iskrami.

Xxx

Nie polecam. Zła atmosfera, wyplata i kontrola jakości uważa się za dyrekcje. Nie bez powodu co chwile są przyjęcia u nich i ludzie uciekają

Fretka

Jeżeli ktoś lubi pracować charytatywnie, bo w zamian nie dostanie wynagrodzenia to spoko.

Zostaw merytoryczną opinię o Connectors Poland Sp. z o.o. - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w Connectors Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Connectors Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Connectors Poland Sp. z o.o.?

Connectors Poland Sp. z o.o.