Metalis Polska Sp. z o.o.

Opinie o Metalis Polska Sp. z o.o.

Czy mógłby ktoś polecić firmę Metalis Polska Sp. z o.o. osobom szukającym prace? Jakieś zalety pracodawcy potrafilibyście wymienić?

nininini

WItam na jaką stawke można liczyć w firmie metalis

ktos

Witam jak wyglada atmosfera i zarobki w tym zakładzie?

Kilo

Jaka jest tutaj startowa stawka operatora pras?

sąsiad

obiektywnie: OK z minusem. (minus za wszechobecne oczy \\\"Wielkiego Brata\\\" - czyt. kamery,które są na każdym kroku, za maszyny z minionego tysiąclecia i za szefostwo, które nie do końca wie co się dzieje w firmie, a grają mądrych.... no ale taka ich rola.)

Zostaw opinię o Metalis Polska Sp. z o.o. - Dzierżoniów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metalis Polska Sp. z o.o.