Opinie o Metalis Polska Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Metalis Polska Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Metalis Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metalis Polska Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Kilo

Jaka jest tutaj startowa stawka operatora pras?

Ludzie zaczynaja uciekać po ostatnich podwyżkach, więc nie najlepiej tam. Za dużo ludzi w kontroli jakości, w biurach. Kogoś trzeba utrzymać kosztem kogoś. Nie polecam i uciekam również

Pytanie Nowy wpis

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Metalis Polska Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Większość jest zwalniana, powodem jest bardzo często JJ.

Heniek Nowy wpis
@Pracownik

I dobrze że już go nie ma.

Ola
Kandydat

Witam, proszę o opinię na temat aktualnej atmosfery pracy w firmie?

Ozy Nowy wpis
@Ola

Wszystkie opinie o atmosferę są wciąż jak najbardziej aktualne i nic długo,a nawet bardzo długo się nie zmieni.

Gosia
Kandydat
@Pracownik

Jaki jest styl zarządzania kadrą w firmie Metalis?

Frank
@Gosia

Hahaha styl zarządzania,tu nie ma żadnego stylu ewentualnie styl TRAGICZNY

Jakie narzędzia pracy zapewnia Metalis Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Odpowiedź
@Pytanie

W tej firmie nie można liczyć na nic

Kobita
@Pytanie

Firma nie zapewnia zadnych narzedzi. Sluzbowe auta tylko dla dyrektora i kilku kierownikow. Podwyzki indywidualne dla wybranych kolegow. Pracuje kilka lat ale nie ma sensu na dluzej tam sie zatrzymac. W poprzedniej pracy mialam lepsze pieniadze ale zmienilam prace bo ponoc atmosfera ok ale to nie prawda. Uciekam. Nie polecam

@Kobita

Również nie polecam. Podwyżki po koleżeńsku, myślałam że tu będzie lepiej ale po cichu uciekam. Trzymać się z daleka

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Szlifierz Narzędziowy w firmie Metalis Polska Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kilo

Jaka jest tutaj startowa stawka operatora pras?

@Kilo

16 zł brutto

Igor

Czy każdy ma zapewnione te szkolenia ?

@Igor

To zależy od kierownika kogo skieruje na szkolenie :)

Czy firma Metalis Polska Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

@Pytanie

Firma w całości finansuje kurs z egzaminem na suwnice i wozek widłowy udt, bez podpisywania umowy lojalnosciowej.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Metalis Polska Sp. z o.o.? Ktoś coś?

@Pytanie

W tym zakładzie nie ma takiego systemu , Praca w narzędziowni 2 zmiany, dla wybrańców 1 zmiana. Produkcja 2 zmiany i zje....a atmosfera, na dzień dobry otrzymasz jakiś (usunięte przez administratora)pseudonim

Mieczysław
@Anonim

Na forum nie używamy obraźliwych wyrażeń, nawet w skrótach. Twoja opinie jest niezgodna z regulaminem. Możesz dokładniej napisać co spowodowało Twoją opinię?

Ktoś
@Anonim

Produkcja 3 zmiany, a atmosfera będzie jeszcze gorsza bo pani W. wraca ze zwolnienia

@Ktoś

3 zmiany Ale nie dla nowych pracowników, albo po znajomości dostaniesz nockę.

Paweł

Jak tam atmosfera w firmie ?

Ktoś
@Paweł

Gorzej niż źle

Luidzi

Może czas zacząć od siebie żeby poprawiła się atmosfera?

Tomi

Wielki minus za atmosfere !

Czy mógłby ktoś polecić firmę Metalis Polska Sp. z o.o. osobom szukającym prace? Jakieś zalety pracodawcy potrafilibyście wymienić?

nininini

WItam na jaką stawke można liczyć w firmie metalis

ktos

Witam jak wyglada atmosfera i zarobki w tym zakładzie?

sąsiad

obiektywnie: OK z minusem. (minus za wszechobecne oczy \\\"Wielkiego Brata\\\" - czyt. kamery,które są na każdym kroku, za maszyny z minionego tysiąclecia i za szefostwo, które nie do końca wie co się dzieje w firmie, a grają mądrych.... no ale taka ich rola.)

Zostaw merytoryczną opinię o Metalis Polska Sp. z o.o. - Dzierżoniów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Metalis Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Strefowa 6
    58-200 Dzierżoniów
  • NIP: 1230980391 KRS: 0000151594
Metalis Polska Sp. z o.o.