Metalis Polska Sp. z o.o.

Dzierżoniów

Opinie o Metalis Polska Sp. z o.o.

ktos

Witam jak wyglada atmosfera i zarobki w tym zakładzie?

XM

Załosne firma oczekuje wyniku wysyłek na 88% , uzyskano 86% i zabrali premie w całym zakładzie !!! to jest zemsta za to, że jakis ........ zamówił tani materiał i o włos nie zamknięto tego syfu. Nie polecam pracy w tym zakładzie za atmosfere zarobki oraz brak odpowiednich szkolen. Stawka od 13 -14 zł. po znajmosci dostaniesz wiecej i nie licz na obietnice kierownika na rozmowie . On mówi, że duzo widzi , prawda jest taka, że wiele rzeczy nie wie o produkcji

Kilo

Jaka jest tutaj startowa stawka operatora pras?

sąsiad

obiektywnie: OK z minusem. (minus za wszechobecne oczy \\\"Wielkiego Brata\\\" - czyt. kamery,które są na każdym kroku, za maszyny z minionego tysiąclecia i za szefostwo, które nie do końca wie co się dzieje w firmie, a grają mądrych.... no ale taka ich rola.)

Zostaw opinię o Metalis Polska Sp. z o.o. - Dzierżoniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metalis Polska Sp. z o.o.